Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2018/2019: Nová účastnice, dárky od sponzorů

Katka (7. týden), Jitka (16. týden), Lucie (23. týden), Barbora (25. týden) 

Hlásíme novinku! K maminkám se nově přidává Katka z předchozího ročníku, která po 4 měsících od porodu po IVF otěhotněla přirozeně!

Sponzoři seriálu Rodíme ONLINE 2018/2019:

Gaga´s pleny
Bella Happy
GS Mamavit
Carriwell
Babylonia
LOVI
Canpol babies
Femibion

Které maminky se projektu účastní? 

Katka Jitka Lucie Bára

Katka (7. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Dobrý den milé čtenářky, milí čtenáři,

někteří věrní si mě budete pamatovat z loňského ročníku Rodíme online. Ano, čtete správně, loňský ročník. Letos 13. 4. jsem porodila zdravého syna, který byl z umělého oplodnění, neboť se nám delší dobu nedařilo otěhotnět a dle výsledků to prý přirozenou cestou není možné. Tak vězte, je to možné… Nám se to podařilo, hned po 4 měsících, první měsíc, co jsem bohužel přestala kojit.

Takže opravdu není nutné házet flintu do žita. Vím, že se to lehce říká, ale těžko aplikuje. Mám s tím vlastní zkušenost, ale teď když jsme s manželem byli v klidu a na další dítě jsme v podstatě nemysleli, zabývali se miminkem a jeho potřebami, tak se to najednou podařilo… :-)

Inzerce

Jak jsme na těhotenství přišli? 

Říkejme tomu ženská intuice, tušila jsem to. Ale nechtěla jsem se radovat předčasně atd. Jeli jsme do Polska na svatbu. Už tam mi bylo divné, že jsem lítostivá, že mě vše dojme. Navíc jsem začala cvičit, abych shodila poporodní bříško a místo aby mizelo, tak se zvětšovalo. Pak se mě manžel zeptal, kdy jsem to měla dostat, a bylo zpoždění… Po pár dnech jsem si udělala test a hle, dvě čárky… :-)

Proč jsem se znovu přihlásila do Rodíme

Jsme strašně šťastní. Asi se divíte, že jsem se opět přihlásila do projektu Rodíme. Důvod je nasnadě, psaní mě baví, navíc je úžasný se pak zpětně podívat, jak jsme se cítila, vše se tak rychle zapomíná. Sama bych se k tomu „nedokopala“, a takto prostě „musím“. :-)

Inzerce

Jsem na začátku 7. týdne těhotenství

Takže momentálně jsem v 7. týdnu. Je to hodně brzy, ale pravda je, že prostě každá žena cítí, zda je vše v pořádku. Vzhledem k tomu, že mám za sebou již i potrat v prvním trimestru, tak vím, že toto těhotenství dopadne dobře a že vše bude tak, jak má. :-)

První kontrola u lékaře a potvrzení těhotenství

Minulý týden jsem byla u lékařky na potvrzení, že je vše v pořádku. Máme prý krásné fyziologické těhotenství, srdíčko nám tluče a miminko je usazené tam, kde má být. Paní doktorka z nás má radost a prý akorát budeme mít pěkný „záhul“, že to bude horší jak dvojčata. Děti totiž budou od sebe 13 měsíců. :-)

Inzerce

Prodloužený víkend chceme strávit u moře

Máme za sebou krásný prodloužený víkend, který jsme si užili. Koupili jsme si obytné auto a David si vzal dovolenou. I přes počáteční komplikace jsme vyrazili za dobrodružstvím. Kryštůfek měl totiž svou první rýmu, která trvala již týden a k tomu se přidal i kašel. Měli jsme vyrazit v úterý večer, ale pro jistotu jsme ještě čekali do středy, kdy jsme radši dojeli k paní doktorce pro „povolení“ vyrazit k moři. 

Naštěstí jsme povolení dostali s tím, že sice nedoporučuje cestování s tak malým dítětem, nicméně když máme obytné auto, kde je prostor, kde se malý může natáhnout a hrát si na posteli, není problém. Navíc mu teplo a mořský vzduch udělá dobře na tu rýmu. Kašel měl také jen z rýmy, hleny se mu usadily v krku a z toho kašlal.

Inzerce

Cesta do Itálie

Tak jsem začala balit a v brzkém odpoledni jsme vyrazili. Nejsme žádní troškaři, jeli jsme rovnou 1 200 km, neboť na severu již není takové teplo. Cesta byla dlouhá, ale Kryštůfek to zvládal skvěle i díky prostoru a možnosti rozvalit se na posteli. Vzhledem k tomu, že jsme tak trošku šetřiví, tak jsme se v Itálii vyhýbali dálnicím. Stálo nás to o 4 hodiny více času, znovu už to neuděláme, ale panoramata a příroda úchvatná. :-)

Šikmá věž v Pise

Po cestě jsme se zastavili v Pise. Chtěli jsme na vlastní oči vidět Šikmou věž, jestli fotky neklamou a je opravdu tak moc nakloněná. Opravdu je. :-D Poté jsme pokračovali, již po dálnici, do cílového campu Marina di Bibbone. Tam jsme dorazili po sedmé večer ve čtvrtek. Málo lidí a plno prostoru, super. :-)

Marina di Bibbone

Camp má přímý přístup k moři, tak jsme ještě večer vyrazili, abychom ho Kryštůfkovi ukázali. Foukal vítr a moře bylo studené. Doufala jsem, že se to druhý den zlepší. Ráno Kryštůfek vstával velmi brzy, tak jsme opět vyrazili k moři. Teplota se nezlepšila, ale krásně svítilo sluníčko. Když se dopoledne vyspinkal, tak jsme se před obědem vyrazili plácnout na pláž. Sluníčko svítilo, bylo 30 stupňů, ale foukal vítr. Bohužel moře bylo na Kryštůfka studené, takže se koupat nemohl. Nicméně na pláži na dece se mu moc líbilo. Ve finále mi tam usnul na rameni. 

Předčasná cesta domů

Vzhledem k tomu, že jsme se nemohli koupat, tak jsme se rozhodli, že již v sobotu ráno, místo večer, vyrazíme pomalu zpět domů. Přes Švýcarsko, kde má manžel příbuzné. Cesta měla být 4,5 hodiny po dálnicích, ale opět jsme se jim chtěli vyhnout, alespoň ve Švýcarsku, (Itálii jsme již zaplatili :-)), tak se nám protáhla na 6,5 hodiny. 

Těhotenské nevolnosti

Druhé těhotenství mě trošku zmáhá, nejen že jsem unavená, ale hlavně mi není dobře. Ne že bych zvracela nebo tak. Ale žaludek mám na vodě, je mi nevolno, motá se mi hlava, asi nízký tlak apod. Takže tato cesta byla pro mě upřímně utrpením. Opravdu jsem to proklínala, navíc malej celkem zlobil, nechtěl být v sedačce, nechtěl spát atd. Takže pro mě „očistec“. 

Návštěva rodiny ve Švýcarsku

Rodina nás přivítala úžasně, dostali jsme vydatný oběd, kávu a bylo to super. Bohužel jsme nemohli zůstat moc dlouho, čekala nás ještě cesta do Německa k jednomu jezeru, kde jsme chtěli přespat. Museli jsme cestu rozdělit, aby to v neděli nebylo zase tak moc náročné. Kryštůfek usnul hned, jak jsem ho dala do sedačky. Na místo jsme měli dorazit za 2,5 hodiny. Když jsme se blížili na místo, tak jsem nahlas řekla, že bychom možná měli využít toho, že spinká a jet dál. Bylo vidět, že již usnul nočním spánkem, i když na něho to bylo velmi brzy (před sedmou večerní).

Nakonec jsme si řekli, že ano, že pojedeme dál a buď až domů anebo kam až bude moc manžel řídit, není kam spěchat a uvidíme. Dojeli jsme za Mnichov, tam jsme zaparkovali na parkovišti, vyspali se a ráno vyrazili domů.

Na nevolnost mi pomáhá káva bez kofeinu

Cesta už byla mnohem lepší. Mě bylo také lépe, musím se prostě hned ráno najíst a napít. Paradoxně mi moc pomáhá káva, bez kofeinu samozřejmě. :-) Je fakt, že svůj stav asi neumím pořádně popsat sama sobě, natož vám, každopádně takto „špatně“ mi je celý den. Není to jen ráno. U Kryštůfka jsem to měla od druhého měsíce také, ale jen po obědě, po teplém jídle. Tentokrát to mám po celý den a je jedno, co jím. :-)

Je vidět, že každé těhotenství je úplně jiné, tak jsem zvědavá, jak to bude pokračovat dál. :-) 

Vzhledem k tomu, že vše probíhá úplně v pořádku, nemusím tentokrát chodit na kontroly každých 14 dní, ale stačí po měsíci. Takže na kontrolu a odběry jdu 24. 10. a na 1. trimestrální screening jdeme 8. 11. O všem vás budu informovat.

Přeji vám krásný týden a příště se na vás opět těším.

Katka, David a Kryštůfek

 

Jitka (16. týden těhotenství, čeká první miminko)

Všem krásný den,

16. týden jsem přivítala návratem do pracovního procesu. 

Vrátila jsem se do práce

Rozhodla jsem se tedy opět v kanceláři věnovat své poradenské činnosti, která mě baví. Pokud mi to zdravotní stav dovolí a budu zvládat i dojíždění do obou lokalit, které mám na starosti, ráda bych během následujících měsíců předala svoji agendu mému nástupci a ukončila tak prozatím své působení v této pracovní sféře.

Dárky od sponzorů byly pro mě polovičními Vánocemi

Největší radostí, se kterou se vám hned na začátku chci pochlubit, a dá se říci, že i takovými mými polovičními Vánocemi, je zásilka dárků od sponzorů Rodíme, které jsem až domů obdržela v obrovské krabici. Stejně jako na Štědrý den jsem si na jejich rozbalení totiž musela počkat až do večera. Přítel sdílí nadšení se mnou, a proto si nechtěl nechat ujít společnou radost z rozbalování. A tak mi nezbývalo nic jiného, než se celý den na balíček dívat a trpělivě čekat, až se budoucí tatínek vrátí z práce. Dovedete si to představit?! :-)

Jakmile se krabice objevila na sedačce, první kdo se do ní po otevření musel hned podívat, byla zvědavka Mia. Nejen, že si do ní okamžitě vlezla, ale později si z krabičky od odsávačky udělala pohodlný pelíšek, ve kterém teď spokojeně tráví většinu dne. :-))

V užívání Femibionu budu nadále pokračovat

Postupně mě budou těšit všechny dárky, proto nemohu říci, který mi po rozbalení vykouzlil největší úsměv na tváři.

Jak jsem již ve svém deníčku psala, Femibion používám již od počátku těhotenství, proto jsem velmi uvítala, že v jeho užívání budu moci díky tomuto sponzorovi plynule pokračovat.

Mexický přívěsek Bola nosím už nyní

Další velmi milou pozorností od sponzora Babylonia z obchodu Müllerovi maminkám je elegantní šperk Bola pro těhotné ženy s jemnými zvuky, které jsou pro miminko uklidňující nejen během těhotenství ale i po porodu.

Vím, že miminko tyto zvuky vnímá až od 20. týdne, ale mně se přívěsek se srdíčkem tolik zalíbil, že ho budu nosit už teď.

Olej na strie od Weledy je přírodního složení

Jedním z dárků, které jsem začala ihned používat je těhotenský olejíček na strie od Weledy.

Již podle líbezné vůně a prvotřídního přírodního složení je prozatím nejlepším olejem v této kategorii, který jsem měla možnost vyzkoušet.

Krátce po nanesení mě mile překvapila jeho výborná vstřebatelnost a následná hebkost pokožky těla.

Těhotenský pás od Medely se stane nedílnou součástí mého šatníku

Vyzkoušela jsem si také těhotenský pás od Medely a myslím, že s tempem růstu mého bříška v poslední době nebude moc dlouho trvat a stane se rychle nedílnou součástí mého šatníku.

Dárek od přítele

Aby těch dárečků nebylo pro tento týden málo, dostala jsem od přítele také tričko s nápisem „Jsem budoucí mamina TAK BACHA!“ a pyšně ho teď nosím. :-D

Kniha Zdravé těhotenství je šitá na míru mému životnímu stylu

Mojí nejoblíbenější činností v každém ročním období je čtení. Moderní čtečky ani elektronické knihy mě neoslovily a tak zůstávám věrná voňavým knížkám.

Proto mi dárek v podobě nové knížky Zdravé těhotenství udělal velkou radost.

Kombinace zdravého stravování, vaření a cvičení je přímo šitá na míru mému životnímu stylu a už teď se nemůžu dočkat, až z ní všechny recepty vyzkouším.

 

 

 

Přijela k nám pouť

„Drobnou“ odbočkou ze zdravého stravování bylo víkendové testování mých nově získaných chuťových buněk na místní pouti. Atrakce jsem pro letošek vynechala, ale o to víc jsem si užívala tu slast bez výčitek ochutnávat všechny ty voňavé a lákavé dobroty a hlavně jejich kombinace při procházení stánků. :-D

S ostatními krásnými výrobky, které jsem pro sebe a miminko od sponzorů ještě dostala, se s vámi podělím v dalších deníčcích, teprve až je všechny detailně prozkoumám.

Užívejte si podzimních radovánek a za týden mě tu opět máte s další várkou zážitků. :-)

Jitka

Lucie (23. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Ahojte, 

zdravím s novinkami z dalšího týdne. Ten byl ve znamení zkoušek partnera. A také prvních dní jízdy s fusakem. Po lavině veder přišel konečně kouzelný podzim. Ten byl obohacen o dárečky od sponzorů Rodíme ONLINE 2018/2019 a portálu Babyonline.cz. 

První várka dárečků od sponzorů Rodíme

Ihned v pondělí na mě čekala velká krabice plná překrásných věcí. Po jejím otevření na mě vykoukla barevná taštička, ve které se ukrývala Bola. Což je magický přívěsek na krk ve tvaru kuličky, který vydává příjemné zvuky pro miminko v bříšku a to i po porodu. To mě zaujalo nejvíce. 

Odsávačka od Medely, vitamíny Femibion, látkové Gaga´s pleny a kosmetika Weleda

Mezi dalšími věcmi byla například nádherně zabalená manuální odsávačka od Medely. Předchozí se mi rozbila, takže jsem ráda. Dále pak kuchařka pro těhotné se cviky Zdravé těhotenství, elastický těhotenský pás od Medely a zázrak z reklamy BiOil, nejrůznější letáčky, vitamíny Femibion a také nádherná přebalovací podložka s bryndáčkem s bambusovými hadříčky s hadrovými moderními plenkami od Gaga´s pleny. Také zde byly nejrůznější masážní olejíčky a kosmetika do Weledy, což je taky super. No spousta úžasných věcí. 

 

Vyzkoušeli jsme nový fusak

Počasí v těchto dnech bylo opravdu podzimní. Chmurné a chladné, už jsme vytáhli fungl nový fusak. Ve čtvrtek se počasí umoudřilo a bylo hezky. Malého opět trápí rýma, achjo. 

Testy od Škoda Auto

Ve čtvrtek byl přítel na testech od Škoda Auto, vše zvládl na výbornou a umístil se z 5 na prvním místě. Teď už může dělat parťáka. Gratulujeme! 

Opět jsme dnes vařili lilkovou omáčku, dnes více přítel. Musím říct, že byla skvělá, ale bylo tam více vody, takže nebyla tak hutná. 

Večer se malému podařilo vysypat celé krmení pro rybičky do akvária, tak jsme ho alespoň vyčistili. Rybičky byly nadmíru šťastné. 

Výbava pro miminko

Miminko čím dál více kope a já se začínám pomalu poohlížet po oblečkách pro něj. 

Ve středu jsem volala na výsledky výtěru z pochvy MOP, kvasinky tam naštěstí nejsou, jen obvyklý těhotenský nález. 

Už se těším na rodičovskou dovolenou, mám vybraný fusak pro miminko s rukavicemi na kočárek, předchozí nám neseděl, dále deku Elodie Details, nějaké oblečky a stříšku na kočárek. A taktéž na nákupy pro maminku a tatínka se slevami od přítele z práce.

Lucka 

Barbora (25. týden těhotenství, čeká dvojčata)

Ahojky, 

tak už je to zase týden. Píši to sice znova, ale opravdu se nestačím divit, jak to šíleně letí.

Návštěvy lékařů

Tento týden jsem byla opět na kontrolách a to u svého gynekologa a na diabetologii. Na gynekologické prohlídce bylo naštěstí vše v pořádku. Na diabetologii také. Čekala jsem na výsledky krevních testů kvůli štítné žláze. Ty mi naštěstí vyšly dobře. Co mě ovšem nemile překvapilo, bylo, že jsem od poslední kontroly před třemi týdny přibrala tři kila. Doposud jsem tedy celkem přibrala šest kilo a to se mi zdá už docela dost. I když mi na to lékařka nic neřekla a asi je to u dvojčat úplně normální, já se opravdu děsím, jak to bude stoupat dál.

Únava útočí

Ačkoliv se cítím celkem dobře, fyzická únava na mě opravdu začíná pořádně útočit ze všech stran. Břicho mi roste šílenou rychlostí a už to začala odnášet moje záda. Začíná mě hodně bolet bederní část zad a kvůli zvětšujícímu se břichu se mi už začíná špatně hýbat a i dýchat. Do toho každý večer před spaním mají snad kluci fotbalový zápas nebo co, protože do mě kopou ze všech stran a nenechají mě pořádně vyspat. :-)

Nechutenství

Doteď jsem za celé těhotenství nepocítila žádné nechutenství. Nyní už mě to pár dnů trápí. Kvůli cukrovce si ale nemohu dovolit hladovět, takže je to takový složitý boj, abych něco snědla a zároveň, aby mi nebylo těžko. I přes to jsem pro manžela „vykouzlila“ kynuté povidlové buchty v mé špaldovo-žitné variantě a jak mu chutnaly. :-)

Dárečky od sponzorů

Krásným zpestřením týdne byl velký balík dárků od sponzorů projektu Rodíme ONLINE. Přišla veliká krabice opravdu skvělých a užitečných věcí vhodných pro těhotné. V balíčku byly produkty od značek  Medela, Weleda, Mexická bola (Babylonia z eshopu Müllerovi maminkám), Gaga´s pleny, vitamíny pro těhotné Femibion a kniha Zdravé těhotenství. Samozřejmě jsem vše nestihla ještě odzkoušet, ale postupně vám budu psát zkušenosti s jednotlivými produkty. 

Mexická bola od Müllerovi maminkám

Ačkoli jsem o těchto přívěscích moc nevěděla a vlastně zatím ani nemohu potvrdit, jestli opravdu fungují, jak píší, velice jsem si ho oblíbila. Je to vlastně decentní šperk, který má tichounkou rolničku a příjemně cinká. Velice si to oblíbil i Štěpánek. Tak uvidíme, jestli po porodu na něj chlapci budou reagovat, ale já ho nosím téměř pořád.

Těhotenský břišní pás od Medely 

Jak jsem již psala, už začínám pociťovat tíhu břicha a opravdu po oblečení pásu jsem cítila okamžitou úlevu. Pás nikde netlačí, je velice příjemný a břicho „nadzvedává“, takže záda nedostávají tak zabrat.

To je dneska vše a těším se zase za týden.

Barbora

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Gaga´s pleny
 

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny nabízí kvalitní pomůcky k přebalování v látkové variantě. Ekologie a zdravý zadeček miminka je prioritou číslo 1. Výrobky vznikají za pomoci testujících maminek. Moderních látkových plen se není třeba obávat – pleny se nežehlí, jsou v atraktivních designech a eliminují vznik opruzenin. KVALITA PROVĚŘENÁ MAMINKAMI JE TADY ZARUČENA. Finanční úspora může činit až 15 000 Kč oproti jednorázové variantě.
Gaga´s pleny věnují každé mamince balíček s produkty pro pohodlné přebalování
 • 1x přebalovací podložka: Nepromokavá vrstva, dostatečná velikost a skladnost dopřeje miminku pohodlné přebalení i mimo domov, výborně poslouží i jako podložka pro nácvik pasení koníků
 • 1x plena all in one: Nejjednodušší systém látkových plen, který roste s dítětem. Použití je snadné jako u jednorázové pleny a zadeček zůstává v suchu
 • 1x malý nepromokavý pytlík: Pro přenos všeho vlhkého pro miminko či maminku
 • 2x bambusový ubrousek: Utírání pusinky či zadečku šetrně a ekologicky
 • 1x slintáček: chrání oblečení před slintáním či jídlem díky spodní vrstvě z fleecu, která zároveň nechladí a je příjemná na dotek, nastavení 2 velikostí pomocí cvočků
Více na www.gagapleny.cz.
Bella Happy

Bella Bohemia

Společnost Bella Bohemia dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky.
Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
Bella Bohemia věnuje rodičkám dárkový balíček Happy v hodnotě 700 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn velké balení a Happy Mini velké balení, HAPPY vlhčené ubrousky Hedvábí & Bavlna á 64 ks, podložky Happy 60x90 cm á 5 ks, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, prsní a poporodní vložky Bella Mamma á10 ks, ochranný krém na ruce Simply Evita s olejem z hroznových jader, Evita Simply krém na ruce s heřmánkem 100 ml, dětskou přítulku pejsek/kočička, svačinový box Happy, vložky Bella Mamma Comfort á 30 ks.
Weleda

Weleda

Weleda, dnes největší výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda se vyrábějí jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu www.weleda.cz, lékárnách, DM drogeriích, Rossmanu, Teta drogériích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně Weleda Beauty & Store v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Balíček pro rodičky bude obsahovat: 1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů, 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy, 1x Olej na masáž bříška kojence.

CarriwellMexická Bola od Babylonia
 

Carriwell - krásné a pohodlné podprsenky

Těhotenské a kojící podprsenky Carriwell perfektně sedí a díky nastavitelnému prodloužení se přizpůsobí vaší měnící se postavě během těhotenství a kojení. Na českém trhu nabízí tuto kvalitní dánskou značku společnost Müllerovi maminkám.
 
Jako dárek věnuje e-shop Müllerovi maminkám (mlr.cz) oblíbenou kojící podprsenku push up s gelovou kosticí GelWire®, která je díky speciální technologii a exkluzivnímu designu navržena speciálně pro maminky s plnějšími prsy.
 
Tato patentovaná bezešvá podprsenka kombinuje gelové kostice GelWire® s lehce odnímatelnými měkkými výztužemi, které vytvářejí krásný tvar a maximální podporu, aniž by byly omezeny základní vlastnosti skvělých kojících podprsenek Carriwell - komfort, styl, kvalita, pohodlí a funkčnost.
 

Babylonia - mexická Bola pro nastávající maminky

Müllerovi maminkám se starají o psychickou pohodu děťátek ještě před jejich narozením. Přinášejí tak originální mexické hudební přívěsky Bola od společnosti Babylonia. Magické a příjemné zvuky Boly uklidňují miminko během celého těhotenství i po narození, kdy už jsou pro ně tyto melodie důvěrně známé.
 
Právě tento krásný šperk, který zdobí maminky a uklidňuje miminka, daruje e-shop Müllerovi maminkám.
 
Belgická společnost Babylonia vyrábí také nosítka a šátky na nošení dětí už od narození ze 100% přírodní bavlny v nejvyšší kvalitě, a to v rámci programu Fair Trade.
 
Prohlédněte si kompletní sortiment firmy Müllerovi maminkám na www.mlr.cz a dopřejte si spokojené mateřství. Když je totiž spokojená maminka, tak i
miminko.
Medela

Medela

Švýcarská firma Medela nabízí vysoce kvalitní řadu pomůcek k podpoře kojení, vyráběnou na základě prováděných výzkumů nejen pro maminky, ale také pro profesionály. Kompletní Medela péče o kojení obsahuje sortiment: odsávání mateřského mléka, podávání mateřského mléka, péče o prsy, těhotenské prádlo, péče o mateřské mléko. Společnost Medela se tak snaží svými kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života mateřství.

Medela věnuje každé mamince balíček s Medela pomůckami ke kojení - ideální balíček již při nástupu do porodnice:

 • 1x Oblíbená manuální 2-fázová odsávačka mateřského mléka Harmony premium balená s jedinečnou lahví Calma pro kojené děti + hojivá mast PureLan (100% čistý lanolín) k ošetření/zklidnění citlivých nebo suchých bradavek.
 • 1x Těhotenský břišní pás ulevuje v citlivých oblastech, jako je spodní břicho a spodní část zad. Poskytuje maximální pohodlí díky bezešvému provedení a extra-elastickému materiálu
 • 1x balení Hydrogelových polštářků 4ks
 • 1x Sterilizační sáček Quick clean pro rychlou a praktickou dezinfekci pomůcek ke kojení v mikrovlnné troubě už ve 3 minutách.

Více informací se dočtete na www.medela.cz. Můžete nás také sledovat na instagramu a facebooku.

LOVI

LOVI

Maminky znají naše dynamické dudlíky, moderní hrníčky s unikátním systémem 360°, nevylévací hrníčky, antikolikové kojenecké láhve nebo luxusní krajkové tampóny do podprsenky. Značka má široký výběr produktů, které jsou v souladu se sacím reflexem miminka, podporují laktaci a ulehčují mateřství těhotným i kojícím maminkám. Zkrátka péče a krmení s láskou. Jsme s vámi také na facebooku a instagramu, kde přinášíme novinky, akce, rady maminkám a další zajímavé typy.

Maminkám věnujeme následující produkty:
 
 • Samosterilizující láhev SuperVent LOVI o objemu 150 ml se speciálním víčkem, díky kterému celou lahvičku bezpečně sterilizujete v mikrovlnné troubě do 1,5 minuty.
 • Láhev SuperVent LOVI o objemu 250 ml s dynamickým silikonovým dudlíkem. Lahvička má speciální odvzdušňovací systém, tudíž minimalizuje vznik dětské koliky a tvar savičky připomíná maminčinu bradavku, takže nenarušuje sací reflex. Nemusíte mít obavy při kombinaci kojení a krmení z láhve.
 • Silikonový dynamický dudlík s mini štítkem vyrobený speciálně pro děti od narození do dvou měsíců z kolekce Buddy Bear LOVI. Mini štítek je lehký a tvarovaný tak, aby miminko mohlo volně dýchat nosánkem. Dudlík byl vytvořen pro zdravý vývoj dětských zoubků i dásní, skvěle se odvzdušňuje.
 • Dvě balení vložek do podprsenky Discreet Elegance LOVI – 2 x 20 kusů velmi elegantních a tenkých tampónů do podprsenky s krajkovým okrajem. Savé a přitom diskrétní, nedráždí citlivou pokožku a chrání spodní prádlo před ušpiněním. Balení v černé a béžové barvě. U nás totiž víme, že podprsenky nejsou jenom bílé.
Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.
Canpol babies

Canpol babies

Bratři Tomáš a Kryštof asi v 90. letech netušili, že z malé rodinné firmy vybudují časem celosvětovou a uznávanou značku kojeneckých potřeb pro miminka a jejich maminky. Značka Canpol babies má své věrné zákazníky ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to hlavně díky své dlouholeté tradici, novým technologiím a bezpečným materiálům. Maminky se na nás s oblibou obracejí při nákupu kojeneckých lahví, dudlíků, nevylévacích hrníčků, prvního nádobí pro děti, hraček, ale také při přípravě věcí do porodnice a v období šestinedělí. Značka Canpol babies usnadňuje maminkám mateřství i péči o miminka. S láskou již 25 let.
 
Maminkám věnujeme tento balíček:
 
 • Přírodní měkký kartáč a hřeben Canpol babies – jemně masíruje citlivou pokožku novorozeňátka, má bezpečné zakulacené konce a neelektrizuje vlásky.
 • Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru Canpol babies – určená pro děti do 3 let, které ještě neumí samy smrkat. Velmi jednoduché a přitom účinné.
 • Dětská manikúra Canpol babies – nůžky, pilník a kleštičky pro ty nejmenší nehtíčky.
 • Digitální teploměr s ohebným koncem Canpol babies – vhodný pro nejmenší děti pro měření teploty. Bezpečná koncovka a rychlé měření.
 • Chrastítko s chladícím kousátkem Canpol babies – Magická hůlka spojuje výhody chladícího kousátka a chrastítka. Pomáhá tišit bolest dásní v období růstu zubů.
Výrobky značky Canpol babies splňují nejpřísnější evropské normy kvality a bezpečnostních požadavků na výrobky určené pro kojence a malé děti, včetně produktů určeným ke krmení.
Femibion

Femibion®

Femibion® je doplněk stravy, který je přesně vyvinut pro speciální potřeby těhotných a kojících žen.

Obsahuje optimální dávku folátů (kyselinu listovou a Metafolin®), DHA, jód a další složky.

Je obohacený také o vitamin D3 důležitý pro imunitu, zuby a kosti.

Femibion® 2 tak poskytuje maminkám již od 2. trimestru těhotenství až do ukončení kojení děťátka dostatek látek, které jsou v tomto období zapotřebí ve zvýšené míře, ale není jednoduché je získat z běžné stravy.

Femibion® věnuje budoucím maminkám dvouměsíční péči o zdraví v průběhu prvního trimestru těhotenství v podobě Femibion® 1 a dále exkluzivní Dvojbalení Femibion® 2 s Bi-Oil jako dárkem pro navazující dva měsíce péče o zdraví miminka i maminky.

Femibion® 2 je vhodný pro období od začátku druhého trimestru až do ukončení kojení.

Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Nová účastnice, dárky od sponzorů - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×