Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2018/2019: Oznámení těhotenství rodině a přátelům

Katka (8. týden), Jitka (17. týden), Lucie (24. týden), Barbora (26. týden) 

Katka začala chodit s Kryštůfkem do plavání, na rehabilitaci a stále ji trápí těhotenské nevolnosti. Obdržela dodatečně taktéž dárky od sponzorů. Jitka oznámila své těhotenství přátelům netradičním způsobem, upekla tousty a cvičí dle knihy Zdravé těhotesntví. Lucka taktéž oznámila své těhotenství rodině a navštívila minizoo. Bára se připravuje na příchod dvojčat, nakupuje a vybírá kočárek.

Sponzoři seriálu Rodíme ONLINE 2018/2019:

Gaga´s pleny
Bella Happy
GS Mamavit
Carriwell
Babylonia
LOVI
Canpol babies
Femibion

Které maminky se projektu účastní? 

Katka Jitka Lucie Bára

Katka (8. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Krásný den přeji všem,

tento týden se nesl v duchu mých nevolností a únavy. 

První plavání 

V pondělí jsme byli na prvním plavání. Měli jsme tam být o 20 minut dříve. Nejdřív mi trošku dalo zabrat najít vůbec ten správný barák. Na Google maps to ukazovalo úplně jiný. Navíc pršelo, takže to opravdu bylo záživné. Nicméně nakonec se vše podařilo.

Prostředí je moc krásné, jen na poprvé se musí člověk pořádně rozhlížet a zorientovat, aby se dalo vše dobře zorganizovat. Po chvíli dorazila instruktorka a vše nám vysvětlila a ukázala. S hrůzou jsem zjistila, že máme špatné plavky. V tomto bazéně jsou bohužel zakázané jednorázové plavkové plínky. Takže jsem věděla, že ještě musím, nejpozději do týdne, koupit nové plavečky. 

Plavání jako takové bylo super. Kryštůfek se sice moc nesoustředil, protože ho rozptylovaly ostatní děti, ale všechny úkoly zvládl tak, jak měl. :-)

Inzerce

Po plavání dostal obídek a vyrazili jsme domu. Prý se příště budeme potápět, zatím jen rodiče. Z toho jsem opravdu absolutně nadšená… Mám dlouhé vlasy a za chvíli začne zima. Fén tam samozřejmě mají, ale jsme tam 4 maminky a 1 tatínek. Než se všechny vystřídáme u fénu, to bude mazec…. Já teď rozhodně nechci nastydnout. Některé z těch maminek říkaly, že to budou řešit čepicemi, ale to já vážně nemůžu…

Návrat do práce

Původně jsem byla domluvená na „návratu do práce“ resp. výpomoc, kterou jsem dělala externě před a během těhotenství s Kryštůfkem. Když jsem zjistila, že jsem opět těhotná, tak jsem si říkala, zda to nezrušit, ale zatím to nechám a uvidíme, jak to budeme zvládat. Za normálních okolností mi bude 2x dopoledne, kdy budu v kanceláři, hlídat mamka. Ale momentálně odjeli na 14 dní do lázní. Takže prďola bude muset do práce se mnou. 

Inzerce

Jenže mi volali, že nemají připravené přístupy, tak ať dorazím až ve čtvrtek. Byla jsem ráda, aspoň si ještě odpočinu.

Těhotenské nevolnosti

Díky bohu za to. V úterý mi bylo příšerně zle. Neskutečné. Sotva jsem chodila a fungovala. Ještě, že naši odjížděli do lázní až ve čtvrtek. Bylo to opravdu strašné. Takhle zle mi nikdy nebylo. Opět se pořádně nedá popsat, co vše mi bylo: pocit na zvracení, točení hlavy, malátnost, příšerná únava = prostě „jiný stav“.

Inzerce

Říkala jsem si, pokud mi bude takhle znovu a naši tu nebudou, vůbec nevím, jak se postarám o malého. David v práci od nevidím do nevidím a já s ním sama. No, věřím, že už se to nebude opakovat.

Rehabilitace

Ve středu jsme šli na rehabilitaci. Doktorka nám ji doporučila, ale rehabilitační si myslí, že je vše naprosto v pořádku, ale když už to máme napsané, tak se čas od času na nás podívá. Kryštůfek má trošku rozestouplé bříško, musí tedy více posílit břišní svaly. Tak jsme cvičili a za těch 14 dní malého paní rehabilitační moc pochválila. Kryštůfek má super držení na bříšku a rozestup a posílení bříška se lepší. Stále si máme občas zacvičit ten jeden cvik, co nám dala, a to je vše. Opět se uvidíme za 3 týdny.

První den v práci

Ve čtvrtek jsem přijela dle domluvy do práce a bohužel můj PC ještě nebyl připraven, tak jsem čekala a čekala a čekala… No, když ho zprovoznili, byl skoro čas na to jet domů. Kryštůfek byl skoro celou dobu na ruce nebo na klíně apod., protože nebyla možnost dát ho do kočárku, když se tam neustále motali technici atd. 

Tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat příští týden. Držte mi palce. :-)

Dárky od sponzorů

Ke konci týdne mi dorazily první dárečky od sponzorů. Vůbec jsem to nečekala, připojila jsem se do seriálu až později, a navíc jsem již jedny dárečky dostala loni. Ale i tak skvělý marketingový tým dohodl dárky i pro mě. 

Medela má skvělé produkty, které mám již vyzkoušené 

Jako první dorazila Medela. Byla jsem nadšená. Již z loňska vím, že má skvělé produkty. Dohodli jsme se, že jen nedostanu další odsávačku, k čemu také. Mám tu z loňska a věřte, že jsem ji hodně využila. Všechny jejich produkty jsou super, hlavně prsní vložky do podprsenky. Těch jsem nakupovala moc… A pytlík na sterilizaci je taky bomba, když jsem musela používat kloboučky na kojení, tak se extrémně hodil. Sterilizace je rychlá a jednoduchá. A krém Purelan, také úžasná záležitost, jen je velmi drahý, ale opravdu umí pomoct skoro s každým problémem.

Na produkty od Weledy se velmi těším, krásně voní

Poté dorazily produkty od Weledy. Už teď se těším na ten výborný kojenecký čaj, chutná fakt skvěle! A olejíčky, krásná vůně a konzistence! Jupí!

Mexické Boly budu střídat k outfitu

V sobotu ještě dorazila Mexická Bolla. Tentokrát bílá, mám tedy dvě a mohu je střídat dle outfitu. Nosila jsem ji ráda a teď mám dvě. :-)

Všem sponzorům opravdu moc a moc děkuji!

Nádherný pátek

V pátek bylo krásně, tak jsme vyrazily na cyklo stezku okolo Vltavy s kamarádkou. Bylo to super. Nejdříve jsme si daly oběd a kávu a pak jsme vyrazily na procházku. Nachodily jsme toho celkem dost a u toho klábosily a probíraly vše možné i nemožné. :-) Prostě pohoda a super klid. 

Sobotní výlet

V sobotu bylo hlášeno také nádherné počasí, proto jsme s manželem hned ráno vyrazili do víru velkoměsta. Nejdříve jsme se zastavili v místní cukrárně na dortík a kávičku a pak jsme odvolili. Následně jsme se zastavili v našem oblíbeném obchůdku s dětskými věcmi. 

Sourozenecký kočárek

Začínáme řešit sourozenecký kočárek. Řešit ve smyslu vybírat apod., samozřejmě jej nehodláme ještě kupovat. Nejdříve musíme prodat současný a až teprve poté a po konci třetího měsíce, budeme kupovat nový. Zatím jen sporťák, ke kterému následně dokoupíme jen korbičku. Všechny nástavce a vše je součástí sporťáku, což je skvělé! A musíme řešit i autosedačku, protože naše je součástí kočárku, trojkombinace, a na nový kočárek nepasuje.

Je to náročné a nebude to levná záležitost. :-) Ale to nevadí, moc se těšíme. :-)

Opět se mi udělalo nevolno

Následně jsme vyrazili do centra Prahy a tam jsme se po Náplavce prošli. Dali jsme si oběd na jedné lodi a byl výborný. Následný plán byl další procházka a pak naše oblíbená steakárna na večeři. Ale člověk míní, život mění. Udělalo se mi strašně zle. Tentokrát od žaludku. Příšerné křeče. Musela jsem navštívit veřejnou toaletu na Náplavce, nic příjemného, věřte mi. Takže následující plán jasný. K autu a domů. 

Po cestě jsme museli ještě stavět na benzínové pumpě, málem jsem to nezvládla. Celý zbytek dne jsem proležela s bolestmi. David se staral o Kryštofa, jen to přebalování s nadílkou moc nezvládá. Jak večer postupoval, dělalo se mi lépe a lépe.

V neděli jsme odpočívali

Neděle se nesla v poklidu. Dopoledne jsme byli doma, udělali něco málo okolo baráku a odpoledne jsme vyrazili na procházku. Zavolali jsme neteři a ta se mile ráda přidala. Miluje děti a ráda se o ně stará, i si tím přivydělává, tak se chopila kočárku a bylo to super. Povídali jsme si o jejích plánech do budoucna apod.

Nakonec došlo i na tu steakárnu. Už mi bylo dobře, tak jsme si zašli na večeři. Jako vždy nezklamali a bylo to vynikající. 

Krásný týden a příště opět na viděnou

Katka, David a Kryštůfek

Jitka (17. týden těhotenství, čeká první miminko)

Ahoj holky těhulky,

začínám 17. týden a tak s přítelem pomalu, ale jistě prozrazujeme naše malé sladké tajemství svému okolí. 

Těhotenství jsem chtěla vyhlásit do celého světa

Ve chvíli, kdy jsem zjistila, že čekám miminko, měla jsem neodolatelnou chuť to okamžitě vyhlásit do celého světa a každému na otázku „Jak se máš?“ s blaženým úsměvem odpovídat „těhotně!“ :-D

A teď, když už se mi pod vrstvami oblečení začíná rýsovat bříško a přátelé si všímají mých nových stravovacích návyků, mám najednou pocit, že si chci svůj nový stav užívat bez všelijakých rad a komentářů jen v soukromí. Je samozřejmě příjemné vidět tu radost v očích ostatních, když mají možnost s vámi to těšení sdílet.

A jak jste třeba vy oznámili vašim blízkým, že budete rodiče?

Oznámení přátelům netradičním způsobem

My využili minulý týden návštěvy u přátel v jejich novém bytě jako příležitosti k oznámení naší radostné zprávy. A protože jsme se už nějaký čas těšili, až jim to budeme moci konečně říct, rozhodli jsme si to ještě trochu zpestřit. Měli jsme už s sebou nakoupené dobroty na večer a tak nás při pohledu na jedno balení Bake Rolls napadlo vložit do nich nějak šikovně lísteček s ultrazvukem. Po vzájemné spolupráci a značném pobavení při práci s oboustrannou lepenkou se nám díky spodnímu zabalení pytlíčku podařilo vložit přeložený papírek dovnitř, aniž by byl navenek poznat sebemenší zásah do balení. :-)))

V průběhu večera jsme byli oba netrpěliví a nemohli se dočkat chvíle, kdy už hostitel konečně balíček s překvapením rozbalí a modlili se, aby nezůstal na dně pytlíčku bez povšimnutí. Naštěstí ho dotyčný při roztržení balíčku našel a v první chvíli se divil, co je to za soutěž a proč v jejich balení lísteček nebyl. V tu chvíli se k němu hrnula jeho zvědavá partnerka a on ji přeložený lísteček podal, aniž by tušil, co na něm je. V okamžiku, kdy se na obrázek ultrazvuku podívala, vyjekla na mě: „Jak to, že nepiješ? Teda piješ?“ a všichni jsme se rozesmáli. Byli zprávou nadšení, a protože mají teď doma čerstvý přírůstek do rodiny, po zbytek večera už se hovor točil jen kolem našeho štěstí. Pánové vydatně zapíjeli společné taťkovství slivovicí a čerstvá maminka s těhulkou najednou nevěděly, co probírat dřív. :-)

Z knihy Zdravé těhotenství jsem nadšená, vše je jednoduše shrnuto

Já jako zarytá knihomolka jsem už několikrát přelouskla knížku Zdravé těhotenství od vydavatelství Babyonline a nemůžu jinak než dát za tuto publikaci paní Janě Martincové a jejímu týmu velkou 1*.

Jsem z ní naprosto nadšená a nemůžu se jí nabažit. Už se mi pár knížek o těhotenství dostalo do rukou, ale nikde nebylo vše tak přehledně a jednoduše shrnuto.

Vás, co nebaví číst velké „bichle“ se spoustou podrobných informací, které budete stejně potřebovat, až porodíte, ale hledáte souhrn všeho, co se vás týká teď v těhotenství, nemůžete s těmito „těhu skripty“ rozhodně šlápnout vedle. Má jen necelých 100 stránek, takže pár deštivých odpoledne pod dekou s čajem a jste se čtením u konce.

Tousty podle knihy Zdravé těhotenství

No a ty recepty! Hned po prvním prolistování jsem běžela nakoupit ingredience na Zapečené toustíky s tvarohem a ovocem.

Příprava už jednodušší být ani nemohla a díky obrázkům s postupem se povedl i požadovaný tvar. Použila jsem máslový toustový chléb, místo cukru javorový sirup a protože jsem už dopředu věděla, že jedna mistička nám stačit určitě nebude, rovnou jsem dávku zdvojnásobila.

Je to opravdu mňamka a věřím, že i za studena chutná báječně, ale u nás rozhodně vystydnout nestihla. :-D

Cviky z knihy mi daly zabrat

Můj sportovní duch musel také samozřejmě při první příležitosti vyzkoušet cvičení vhodné v těhotenství, které je také nedílnou součástí knížky. Musím uznat, že i zdánlivě obyčejné, jednoduše vypadající cviky, mi po skoro dvouměsíční válecí pauze daly zabrat a i když jsem druhý den ráno cítila svaly jako po maratonu, bylo mi po těle i na duši příjemně.

Mějte spokojené podzimní dny, a jestli se chystáte pouštět draka jako my, tak hodně štěstí při letu. :-)

Jitka

Lucie (24. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Ahoj všem, 

tento týden bylo počasí opravdu podzimní, takže procházky a malý byl zachumlaný ve fusaku. 

Nákupy

Rýma nás už opustila, díkybohu. Koupila jsem první obleček na miminko s také teplou sametovou deku značky Elodie Details, kterou bude využívat teď malý a zároveň je skvělým doplňkem k novému kočárku. Také máme na cestě jinou stříšku ke kočárku. 

O víkendu se chystáme na nákupy, přítel dostal slevové kupóny, tak si uděláme radost a obnovíme si šatník. 

V týdnu jsem vařila fazolovou omáčku s hovězím masem, něco na způsob fazolové rajské. V pátek pak cuketovou. Také upekla sušenky Nutella, které peču na Vánoce

Dětská minizoo

Tento týden Adámek místo pití řekl, chci pití. Další pokrok.. Byli jsme se podívat s malým v dětské minizoo. Viděl zde sovy, dravce, koně, drůbež a ryby, hady, pavouky a plazy atd. Krmení měli vyprodané kvůli hodně lidem. Na závěr jsme si koupili teplou lázeňskou oplatku, malému moc chutnala. 

Oznámení rodině

Další kontrola s miminkem je až 19. 10., každý den se na ni těším. Budeme zkoušet DVD ultrazvuku, tak snad se zadaří. Také jsme tento týden byli na návštěvě u mojí babičky. Byla ráda, že čekáme miminko. Adámek si tam pohrál s hračkami po mě a bráchovi. Byl moc rád. 

Lucka 

Barbora (26. týden těhotenství, čeká dvojčata)

Ahoj, tak jsem tu po týdnu zase :-)

Břicho se mi vlní jak vlny na moři

Tento týden byl relativně pokojný. Nebyla jsem u žádného lékaře a celkově se mi udělalo zase o něco lépe.  Netrápila mě moc únava a vlastně ani žádné bolesti či křeče břicha. Jediné, co mi trošku vadí, jsou ti dva sportovci, co opravdu každý večer mají jedinou věc na práci a to kopat, jak nejlépe umí. Břicho se mi tak vlní jako vlny na moři. :-D

Nákupy pro prcky

Jelikož mi bylo celkem dobře, rozhodla jsem se, že je na čase něco malinko nakoupit pro prcky. Koukám nejraději po různých bazárcích a mám o to větší radost, když se mi podaří najít krásnou věc za super cenu. Takto jsem opravdu náhodou ulovila i jídelní židličku. Je úplně stejná jako ta, co už doma máme pro Štěpánka. Tentokrát mě ale stála opravdu zlomeček ceny. To samé štěstí jsem měla i při nalezení totožného houpacího lehátka, které již také máme po Štěpánkovi.

A samozřejmě jsem začala koukat i po nějakých oblečcích. Máme toho doma sice hromadu, ale chtěla jsem i něco ve velikosti 50, pro novorozence, jelikož předpokládám, že se kluci narodí menší než Štěpánek. A také se mi podařilo ukořistit krásné věcičky za super cenu. 

Co je ale velký kámen úrazu?

Vybrat kočárek. To je pro nás nadlidský výkon a myslím, že se tím budeme zabývat téměř do porodu.

Horečky Štěpánka: Angína, Šestá nemoc nebo zuby?

Aby ale nebyl celý týden tak růžový, nastaly pro nás i škaredé chvilky. Štěpánka začaly trápit v úterý v noci horečky. Zprvu měl „jen“ kolem 38,5°, ale po dvou dnech mu v noci vystoupala horečka až přes 40°. Samozřejmě jsme hned jeli k pediatrovi, ten provedl CRP test a ten vyšel naštěstí v pořádku. Potom mu koukl do pusinky a naznal, že má prý Štěpánek oteklé celé dásně a že se mu pravděpodobně klubou snad „všechny“ zoubky naráz. Anebo že se za pár dnů osype a bude to šestá nemoc. Tak nám spadl velký kámen ze srdce, že to snad není nic vážnějšího. Ale i tak několik dní jsme si se Štěpánkem opravdu „užili“. 

A co že to nakonec bylo? 

Pravděpodobně obojí. Štěpánek se osypal, takže má šestou nemoc, ale zároveň se mu začal prořezávat další zoubek.

Ačkoli byl tento týden na jednu stranu úspěšný (nákupy atd.), tak Štěpánkovy horečky byly opravdu vyčerpávající. Každý den jsem tedy opravdu padala únavou do postele a usínala téměř ve stoje. Doufám, že příští týden už bude lepší a uvidíme, kolik těch zoubků se nakonec vyklube. :-)

Hezký den a zase za týden 

Barbora

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Gaga´s pleny
 

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny nabízí kvalitní pomůcky k přebalování v látkové variantě. Ekologie a zdravý zadeček miminka je prioritou číslo 1. Výrobky vznikají za pomoci testujících maminek. Moderních látkových plen se není třeba obávat – pleny se nežehlí, jsou v atraktivních designech a eliminují vznik opruzenin. KVALITA PROVĚŘENÁ MAMINKAMI JE TADY ZARUČENA. Finanční úspora může činit až 15 000 Kč oproti jednorázové variantě.
Gaga´s pleny věnují každé mamince balíček s produkty pro pohodlné přebalování
 • 1x přebalovací podložka: Nepromokavá vrstva, dostatečná velikost a skladnost dopřeje miminku pohodlné přebalení i mimo domov, výborně poslouží i jako podložka pro nácvik pasení koníků
 • 1x plena all in one: Nejjednodušší systém látkových plen, který roste s dítětem. Použití je snadné jako u jednorázové pleny a zadeček zůstává v suchu
 • 1x malý nepromokavý pytlík: Pro přenos všeho vlhkého pro miminko či maminku
 • 2x bambusový ubrousek: Utírání pusinky či zadečku šetrně a ekologicky
 • 1x slintáček: chrání oblečení před slintáním či jídlem díky spodní vrstvě z fleecu, která zároveň nechladí a je příjemná na dotek, nastavení 2 velikostí pomocí cvočků
Více na www.gagapleny.cz.
Bella Happy

Bella Bohemia

Společnost Bella Bohemia dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky.
Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
Bella Bohemia věnuje rodičkám dárkový balíček Happy v hodnotě 700 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn velké balení a Happy Mini velké balení, HAPPY vlhčené ubrousky Hedvábí & Bavlna á 64 ks, podložky Happy 60x90 cm á 5 ks, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, prsní a poporodní vložky Bella Mamma á10 ks, ochranný krém na ruce Simply Evita s olejem z hroznových jader, Evita Simply krém na ruce s heřmánkem 100 ml, dětskou přítulku pejsek/kočička, svačinový box Happy, vložky Bella Mamma Comfort á 30 ks.
Weleda

Weleda

Weleda, dnes největší výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda se vyrábějí jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu www.weleda.cz, lékárnách, DM drogeriích, Rossmanu, Teta drogériích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně Weleda Beauty & Store v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Balíček pro rodičky bude obsahovat: 1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů, 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy, 1x Olej na masáž bříška kojence.

CarriwellMexická Bola od Babylonia
 

Carriwell - krásné a pohodlné podprsenky

Těhotenské a kojící podprsenky Carriwell perfektně sedí a díky nastavitelnému prodloužení se přizpůsobí vaší měnící se postavě během těhotenství a kojení. Na českém trhu nabízí tuto kvalitní dánskou značku společnost Müllerovi maminkám.
 
Jako dárek věnuje e-shop Müllerovi maminkám (mlr.cz) oblíbenou kojící podprsenku push up s gelovou kosticí GelWire®, která je díky speciální technologii a exkluzivnímu designu navržena speciálně pro maminky s plnějšími prsy.
 
Tato patentovaná bezešvá podprsenka kombinuje gelové kostice GelWire® s lehce odnímatelnými měkkými výztužemi, které vytvářejí krásný tvar a maximální podporu, aniž by byly omezeny základní vlastnosti skvělých kojících podprsenek Carriwell - komfort, styl, kvalita, pohodlí a funkčnost.
 

Babylonia - mexická Bola pro nastávající maminky

Müllerovi maminkám se starají o psychickou pohodu děťátek ještě před jejich narozením. Přinášejí tak originální mexické hudební přívěsky Bola od společnosti Babylonia. Magické a příjemné zvuky Boly uklidňují miminko během celého těhotenství i po narození, kdy už jsou pro ně tyto melodie důvěrně známé.
 
Právě tento krásný šperk, který zdobí maminky a uklidňuje miminka, daruje e-shop Müllerovi maminkám.
 
Belgická společnost Babylonia vyrábí také nosítka a šátky na nošení dětí už od narození ze 100% přírodní bavlny v nejvyšší kvalitě, a to v rámci programu Fair Trade.
 
Prohlédněte si kompletní sortiment firmy Müllerovi maminkám na www.mlr.cz a dopřejte si spokojené mateřství. Když je totiž spokojená maminka, tak i
miminko.
Medela

Medela

Švýcarská firma Medela nabízí vysoce kvalitní řadu pomůcek k podpoře kojení, vyráběnou na základě prováděných výzkumů nejen pro maminky, ale také pro profesionály. Kompletní Medela péče o kojení obsahuje sortiment: odsávání mateřského mléka, podávání mateřského mléka, péče o prsy, těhotenské prádlo, péče o mateřské mléko. Společnost Medela se tak snaží svými kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života mateřství.

Medela věnuje každé mamince balíček s Medela pomůckami ke kojení - ideální balíček již při nástupu do porodnice:

 • 1x Oblíbená manuální 2-fázová odsávačka mateřského mléka Harmony premium balená s jedinečnou lahví Calma pro kojené děti + hojivá mast PureLan (100% čistý lanolín) k ošetření/zklidnění citlivých nebo suchých bradavek.
 • 1x Těhotenský břišní pás ulevuje v citlivých oblastech, jako je spodní břicho a spodní část zad. Poskytuje maximální pohodlí díky bezešvému provedení a extra-elastickému materiálu
 • 1x balení Hydrogelových polštářků 4ks
 • 1x Sterilizační sáček Quick clean pro rychlou a praktickou dezinfekci pomůcek ke kojení v mikrovlnné troubě už ve 3 minutách.

Více informací se dočtete na www.medela.cz. Můžete nás také sledovat na instagramu a facebooku.

LOVI

LOVI

Maminky znají naše dynamické dudlíky, moderní hrníčky s unikátním systémem 360°, nevylévací hrníčky, antikolikové kojenecké láhve nebo luxusní krajkové tampóny do podprsenky. Značka má široký výběr produktů, které jsou v souladu se sacím reflexem miminka, podporují laktaci a ulehčují mateřství těhotným i kojícím maminkám. Zkrátka péče a krmení s láskou. Jsme s vámi také na facebooku a instagramu, kde přinášíme novinky, akce, rady maminkám a další zajímavé typy.

Maminkám věnujeme následující produkty:
 
 • Samosterilizující láhev SuperVent LOVI o objemu 150 ml se speciálním víčkem, díky kterému celou lahvičku bezpečně sterilizujete v mikrovlnné troubě do 1,5 minuty.
 • Láhev SuperVent LOVI o objemu 250 ml s dynamickým silikonovým dudlíkem. Lahvička má speciální odvzdušňovací systém, tudíž minimalizuje vznik dětské koliky a tvar savičky připomíná maminčinu bradavku, takže nenarušuje sací reflex. Nemusíte mít obavy při kombinaci kojení a krmení z láhve.
 • Silikonový dynamický dudlík s mini štítkem vyrobený speciálně pro děti od narození do dvou měsíců z kolekce Buddy Bear LOVI. Mini štítek je lehký a tvarovaný tak, aby miminko mohlo volně dýchat nosánkem. Dudlík byl vytvořen pro zdravý vývoj dětských zoubků i dásní, skvěle se odvzdušňuje.
 • Dvě balení vložek do podprsenky Discreet Elegance LOVI – 2 x 20 kusů velmi elegantních a tenkých tampónů do podprsenky s krajkovým okrajem. Savé a přitom diskrétní, nedráždí citlivou pokožku a chrání spodní prádlo před ušpiněním. Balení v černé a béžové barvě. U nás totiž víme, že podprsenky nejsou jenom bílé.
Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.
Canpol babies

Canpol babies

Bratři Tomáš a Kryštof asi v 90. letech netušili, že z malé rodinné firmy vybudují časem celosvětovou a uznávanou značku kojeneckých potřeb pro miminka a jejich maminky. Značka Canpol babies má své věrné zákazníky ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to hlavně díky své dlouholeté tradici, novým technologiím a bezpečným materiálům. Maminky se na nás s oblibou obracejí při nákupu kojeneckých lahví, dudlíků, nevylévacích hrníčků, prvního nádobí pro děti, hraček, ale také při přípravě věcí do porodnice a v období šestinedělí. Značka Canpol babies usnadňuje maminkám mateřství i péči o miminka. S láskou již 25 let.
 
Maminkám věnujeme tento balíček:
 
 • Přírodní měkký kartáč a hřeben Canpol babies – jemně masíruje citlivou pokožku novorozeňátka, má bezpečné zakulacené konce a neelektrizuje vlásky.
 • Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru Canpol babies – určená pro děti do 3 let, které ještě neumí samy smrkat. Velmi jednoduché a přitom účinné.
 • Dětská manikúra Canpol babies – nůžky, pilník a kleštičky pro ty nejmenší nehtíčky.
 • Digitální teploměr s ohebným koncem Canpol babies – vhodný pro nejmenší děti pro měření teploty. Bezpečná koncovka a rychlé měření.
 • Chrastítko s chladícím kousátkem Canpol babies – Magická hůlka spojuje výhody chladícího kousátka a chrastítka. Pomáhá tišit bolest dásní v období růstu zubů.
Výrobky značky Canpol babies splňují nejpřísnější evropské normy kvality a bezpečnostních požadavků na výrobky určené pro kojence a malé děti, včetně produktů určeným ke krmení.
Femibion

Femibion®

Femibion® je doplněk stravy, který je přesně vyvinut pro speciální potřeby těhotných a kojících žen.

Obsahuje optimální dávku folátů (kyselinu listovou a Metafolin®), DHA, jód a další složky.

Je obohacený také o vitamin D3 důležitý pro imunitu, zuby a kosti.

Femibion® 2 tak poskytuje maminkám již od 2. trimestru těhotenství až do ukončení kojení děťátka dostatek látek, které jsou v tomto období zapotřebí ve zvýšené míře, ale není jednoduché je získat z běžné stravy.

Femibion® věnuje budoucím maminkám dvouměsíční péči o zdraví v průběhu prvního trimestru těhotenství v podobě Femibion® 1 a dále exkluzivní Dvojbalení Femibion® 2 s Bi-Oil jako dárkem pro navazující dva měsíce péče o zdraví miminka i maminky.

Femibion® 2 je vhodný pro období od začátku druhého trimestru až do ukončení kojení.

Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.
 

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Oznámení těhotenství rodině a přátelům - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×