Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2018/2019: Jitka opět vaří ze Zdravého těhotenství

Katka (9. týden), Jitka (18. týden), Lucie (25. týden), Barbora (27. týden) 

Katku trápí stále na počátku těhotenství nevolnosti. Jitka vyzkoušela další recepty ze Zdravého těhotenství a prozradila, že nechtějí znát pohlaví miminka, Lucka nakupuje a má obavy před porodem, Bára se fotila v ateliéru.

Sponzoři seriálu Rodíme ONLINE 2018/2019:

Gaga´s pleny
Bella Happy
GS Mamavit
Carriwell
Babylonia
LOVI
Canpol babies
Femibion

Které maminky se projektu účastní? 

Katka Jitka Lucie Bára

Katka (9. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Dobrý den,

první náročný týden bez rodičů a manžela, který je neustále v práci, je za námi.

Plavání a pořízení dětských plavek

V pondělí bylo opět plavání, už máme plavečky. Mimo jiné první jsme koupili veliké. Na 6-12 měsíců, ale bohužel náš Kryštůfek má velmi hubené nožky, takže jsme je museli vyměnit za menší. Je lepší plavečky kupovat s miminkem. Když jsem je jela koupit, tak malý usnul a babička s ním zůstala v autě. Neměla jsem to srdce ho budit, tak jsem to riskla a špatně. :-)

Inzerce

Po plavču jsme se sešli s mou kamarádkou. Zašli jsme na oběd a pak na procházku. Bylo to super. Krásné počasí, tak jsme si to opravdu krásně užili. Kryštůfek spinkal a v restauraci byl také moc hodný. Tak si ho Zuzka aspoň pochovala, než jsem já dojedla.

Půlroční prohlídka

Ve středu jsme byli na půlroční prohlídce a na očkování hexavakcíny. Jako první probíhalo vážení, Kryštůfek musí být samozřejmě nahý. Za půl roku se to stalo jen jednou, respektive teď podruhé. Kryštůfek začal čůrat, když byl nahý. Musím říct, že to byl pořádný gejzír a jen tak tak jsem to chytala do plínky, na které ležel. Navíc byla počůraná i podložka a skříň. Takže jsem tam ještě vše musela utřít a uklidit. Prostě trapas… :-) Ale toto neovlivníte.

Inzerce

Poté jsme se, po dlouhé době, sešli s další kamarádkou K. na oběd. Krásně jsme pokecaly. Jídlo jako vždy bylo výborné. Odpoledne za námi přijela Kryštůfkova sestřenka. Byla u nás až do večera, na koupání apod. Hodně se jí to líbilo a nabídla nám i hlídání. Tak uvidíme, kdy toho využijeme. :-)

Čtvrteční nevolnosti

Opět mi bylo špatně. Točila se mi hlava a měla jsem nízký tlak. Naštěstí nezvracím, ale špatně mi je opravdu dost. Navíc mě k tomu ještě přibyla bolest hlavy. Naštěstí to nebylo tak strašné jako ten minulý týden, ale i tak. Volala jsem manželovi, ať dorazí domů co nejdříve, aby si vzal malého aspoň odpoledne ven. Dopoledne jsem toho totiž nebyla schopná. Naštěstí spinká na zimní zahradě v kočárku, kde jsou otevřená okna, takže vzduchu měl dost. Ale i tak jsem chtěla, aby byl pořádně venku.

Inzerce

David přijel brzy a vzal si Kryštůfka s sebou na nákup a zařizování. Bylo to poprvé, co takto spolu někam jeli. Měli nakázáno, že se musí vrátit nejpozději za tři hodinky (svačina). A já si mezitím dala šlofíka. Spala jsem dvě hodiny.

Kluci to zvládli skvěle. Žádná nehoda a nic, dokonce junior i chviličku spinkal. Takže já byla spokojená a udělalo se mi i mnohem líp.

Inzerce

Páteční procházka

V pátek jsme byli opět, jako minulý týden, s kámoškou L. na procházce s dětmi. Dali jsme si oběd, pizzu, moc dobrou, a pak jsme se procházeli. Kryštůfek opět nechtěl moc spinkat, jen jeho klasická odpolední půl hodinka. No, pořád lepší něco než nic. :-)

Sobotní výlet

V sobotu jsme navštívili mou kamarádku M., neboť za týden jdeme na vítání občánků a potřebovali jsme si půjčit košili. Mám krásné, ale bohužel jen s krátkým rukávem a 23. 10. se obávám, že již bude po teplém babím létě a budeme potřebovat dlouhý rukáv. Vybrala jsem si tam mnohem více věcí, takže jsme jeli obtěžkáni dvěma velkýma taškami. Navíc nám půjčila i skvělé boty. Jsou prostě úžasné, posuďte sami. :-)

Po cestě domů jsme se zastavili u známého v práci, kde jsme si dali pozdní oběd. Kryštůfek už si hrozně sedá, já jsem z toho špatná a nedovoluji mu to, ale David mu to s oporou dovolí. Kamarád si s ním úžasně hrál a s tátou také. Kryštůfek miluje, asi jako každé dítě, tahání vlasů a chlupů apod., strašně ho to baví a hrozně se u toho chechtá. 

Jak jsme strávili neděli

Opět mi nebylo nejlépe. Navíc jsem v noci špatně spala a Kryštůfek měl také neklidnou noc, takže jsem se moc nevyspala. Po svačině jsem to už ale nezvládala a musela jsem si jít lehnout. David se musel postarat o malého. Dát ho před obědem spinkat a před tím ho aspoň trochu zabavit. 

Opět to kluci zvládli na jedničku. Kryštůfek spinkal 45 minut. Já si zdřímla na hodinku a něco a bylo mi mnohem lépe. Proto jsme mohli jít odpoledne na kávu ke známé do centra. Z Kryštůfka byla nadšená ona i ostatní osazenstvo. Vždy udělá rozruch, když někam dorazíme. Je to náš společenský usměvavý kluk.

Krásný asi poslední sluníčkový týden,

Katka, David a Kryštůfek

Jitka (18. týden těhotenství, čeká první miminko)

Všechny vás zdravím z 18. týdne těhotenství!

Screening v Centru lékařské genetiky, 4D ultrazvuk

Tento týden mě čeká další kontrola miminka a zároveň také domluvení termínu na screening ve 20. týdnu těhotenství, na který jsem se rozhodla jet do Centra lékařské genetiky do Českých Budějovic a to i přesto, že mi poslední test krve v 1. trimestru dopadl dobře. Pokud vám nevyjdou krevní testy zcela v pořádku, hradí vám toto vyšetření pojišťovna. My si však chceme dopřát ten „luxus“ všech odborných vyšetření, které na této klinice nabízejí, včetně 4D ultrazvuku. Na ten už se moc těšíme a také se s tatínkem nemůžeme dočkat, až společně poprvé uslyšíme tlukot srdíčka našeho malého štěstíčka. Když mi byla tato možnost na poslední návštěvě u gynekoložky nabídnuta, ani na chvíli jsme neváhali tam vyrazit a uhradit si všechna vyšetření sami.

Pohlaví bude tajemstvím až do porodu

Jednou z hlavních informací a nejžádanějších novinek, pro kterou sem natěšené maminky většinou jezdí a kterou vám tam s radostí sdělí, je pohlaví miminka. Vás, kdo jste zvědaví, kdy už konečně prozradím, jestli čekám holčičku nebo chlapečka, a možná i tipujete podle „babských rad“, které pohlaví je u mě pravděpodobnější, tak vás všechny zklamu a nechám napínat až do března. :-)

S přítelem jsme se totiž shodli na rozhodnutí nenechat si to říct a mít tak důvod těšit se na den porodu o něco víc.

A další důvod? 

Možná nás baví naše pravidelné škádlení, čí favorit zvítězí a láskyplné rozhovory o tom, co budeme společně dělat, jestli to bude kluk nebo po kom bude holčička.

Rodina nám radí se jmény, poslední slovo však budeme mít my

Naše okolí teď samozřejmě víří otázkami a diskutují s námi na téma „A koho byste radši?“ a hlavně radí jména. Děkuji za tipy, ale tu výsadu posledního slova si opravdu ponecháme a né, ani argumenty, že tohle jméno v naší rodině ještě není, nebo by bylo hezké pojmenovat naše maličké po prababičce nebo dědovi z druhého kolena, nás nepřesvědčí.

Vědět pohlaví přináší značné výhody, ale nyní si tu nevědomost užívám

Vím, že z praktického hlediska je určení pohlaví co nejdříve určitě značnou výhodou. Ale kdo by se nechtěl těšit na oba najednou. Ano, máte pravdu, možná za 2 týdny na lehátku dojetím podlehnu situaci, nevydržím to a plánované tajemství bude na světě. Teď momentálně je mi ale úplně jedno, jestli můj prcek bude nosit kostkatou košilku a modré lacláčky nebo růžové šatičky a ty roztomilé botičky s mašličkou a puntíky. Prostě si tu sladkou nevědomost užívám.

Jistotu s pohlavím máte stejně až u porodu

Ostatně, co si budeme povídat, 100% jistotu máte opravdu až u porodu. Znám spoustu případů, kdy celá rodina a to hlavně babičky od 5. měsíce vášnivě nakupovaly růžové oblečky a výbavičku s jednoznačným přesvědčením, že z ultrazvuku se na ně usmívá jejich budoucí vnučka, ale do porodnice si pak přišly poprvé pochovat krásného chlapečka. :-)

Testování kočárků v praxi

S tatínkem už také po večerech začínají probíhat žhavé diskuse ohledně kočárků. Podařilo se mi totiž během posledních pár týdnů nasbírat slušné množství katalogů různých značek, od dražších italských až po naše místní výrobce za poměrně nižší ceny, ale velmi podobné kvality i provedení. Aktuálně jsme se zaměřili na testování koleček v praxi, což znamená, že kdykoliv se v našem dohledu objeví nějaký náš známý s kočárkem, okamžitě se k němu hrneme, na střídačku trénujeme přejezdy chodníků a i přes spícího drobečka uvnitř zkoušíme skládání a rozkládaní. Já se tedy musím přiznat, že na rozdíl od přítele v tom zatím docela pokulhávám. :-D

Recepty z knihy Zdravé těhotenství

Také jsem vyzkoušela další recepty z knížky Zdravé těhotenství. Třeba pečenou tresku s cherry rajčátky si určitě uděláme znovu a jen co vystydlo domácí müsli, snědlo se opět rovnou z plechu.

Mějte prosluněné dny dobrou náladou stejně jako já a příští týden se na vás těším s další dávkou „těhulkování“. ;-)

Jitka

Lucie (25. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Hezké babí léto všem!

Další týden ve znamení nákupů

Opět byl tento týden ve znamení nákupů pro miminko a Adámka. Pěkně se prohnul bankovní účet. Jak již jsem měla zarezervováno u různých maminek věci, tak jsem je po příchodu peněz uhradila a těšila se na ně. Jednalo se tentokrát o velmi teplý fusak opět značky Elodie Details. Vybrala jsem černou barvu spolu s rukavicemi na kočárek ve stejné barvě. Je tak nádherný, že bych si tam sama vlezla. V zimě ještě poslouží malému a poté mrňouskovi. Příští rok už se pravděpodobně bude vozit jen miminko. 

Podzimní outfity

Další věc, kterou jsem vybrala, byl set, který obsahoval rozkošné dinosauří zelenkavé tepláčky a bledě modrá trička s dlouhým rukávem. Co se týká ošacení pro Adámka, dorazily mu červené botasky, červené triko Polo Ralph Lauren s dlouhým rukávem a k tomu červená mikina Tommy Hilfiger. Strašně moc mu červená sluší. Již před nějakou dobou mu přišla k našemu údivu růžová mikina z HM klučičí kolekce. Zatím ale bylo na ni moc horko a nějak furt nemám odvahu mu ji dát, aby lidé neříkali, že vypadá jako holčička. 

Dále jsem pořídila nějaké jogger tepláčky sepraného vzhledu a podzimní hnědé nízké botičky s kožíškem uvnitř, khaki čepičku opět značky Elodie Details a k ní bundičku, džíny a krémovou mikinu s nápisy, kterou chci hlavně na oslavu druhých narozenin, protože je fakt prďácká.

Příští deníček bych chtěla dát fotky outfitů malého na zimu. Těšte se! 

Utratila jsem víc, než jsem čekala

Nyní jsem zjistila, že jsem utratila daleko víc, než jsem počítala a chtěla a navíc už se nechci hádat doma kvůli každé věci, kterou koupím a náhodou se zapomenu zmínit. I já bych ráda šetřila, ať už na Vánoce či jen tak, na život. Přítel koupil dva svetříky stejné pro Adámka a bráchu, aby ladili s Mickey Mousem v C&A a pyžamko s obrázky mléka. 

Přemýšlíme o dárcích na Vánoce

Poslední dobou si Adámek prohlíží víc a víc knížky, tak jsem přemýšlela o Albi elektronické tužce. V hračkárně si vybral auto, které když ho tlačí, otevírá pusu a sbírá malý nepořádek a vydává zvuky. Cestou jsme viděli zajímavé motorky z Německa. Jelikož to viděl, dali jsme mu to dřív než na narozeniny. 

Miminko stále častěji kope

Miminko stále více kope a kope, což je jedině dobré znamení. Začínám každý den víc a víc mít chuť na cukroví, strašně moc. Máme v mrazáku vyloupané vlašské ořechy, tak možná někdy něco upeču na chuť. 

V Lidlu na e-shopu mají mít povlečení s vánočním motivem, tento motiv máme z loňska, ale jen jeden ks, tak abychom ladili spolu. Netrpělivě čekám až ho na e-shopu naskladní. Každý večer teď Adámek papá volské oko a salátovou okurku. Stojí se mnou u sporáku a čeká. Je to rozkošné. Je rád, že může běhat venku na sluníčku bez kočárku. 

Zkouším odnaučit kojení

Opět zkouším odnaučit kojení nebo alespoň mu dávat i z druhého prsu. Vezme si, ale jen chvilku a navíc jak je skoro dva roky prso neužívané, tak to bolí. No, ráda bych, aby už to nevyžadoval. Navíc začal říkat papat a ukazuje na prso. Ještě horší.

Smíšené pocity před porodem

Čím dál víc začínám přemýšlet nad porodem, a jak to bude dále, co se týká zvládnutí chodu domácnosti. Občas, tedy hodně často slyším od přítele, že jsem na nic nebo že to není tak, jak by mělo být u matky dětí doma. Ano vím, občas jsem líná něco dělat, ale jsou dny, kdy to prostě nestíhám. Ale hold chlapi. Pocity jsou smíšené, zároveň se těším, ale i mám strach...

Lucka

Barbora (27. týden těhotenství, čeká dvojčata)

Ahoj, 

opět vás vítám u dalšího deníčku.

Šestá nemoc odezněla

Tento týden nebyl ničím nějak extrémně zvláštní. Vlastně je to dobře. Štěpánek se uzdravil, šestá nemoc odezněla stejně rychle, jako přišla, a synátor už je zas v plné síle a může nás pořádně pozlobit. :-)

Náš Chaplin se účastnil Mezinárodní výstavy psů

O víkendu jsme navštívili mezinárodní výstavu psů, kde se předvedl i náš miláček Chaplinek. Bohužel jsme tam s ním nemohli být, manžel byl pracovně pryč a já musela domu za Štěpánkem. Chaplin tam byl tedy s naší chovatelkou, která ho vždy ukázkově předvede. Vůbec jsem nevěřila, že by se mohl nějak předvést, jelikož celý týden hlídal a „opečovával“ nemocného Štěpánka a tak jsem si myslela, že bude vyčerpaný a nebude spolupracovat. Ale opak byl pravdou a my dostali pochvalu, že je Chaplin ve své nejlepší kondici. :-)

Renovace sportovního kočárku

V týdnu jsem se také pustila do renovace našeho sporťáku. Kupovala jsem ho z druhé ruky za pár korun a už byl značně vyšisovaný. Začala jsem tedy přebarvením stříšky a dopadlo to lépe, než jsem se si myslela. Chtěla bych ještě ušít novou podložku a obarvit chrániče na pásech. Takže renovace ještě pokračuje a výsledek vám také ukážu.

Po štrúdlu se u nás vždy zapráší

A ani u pečení jsem nezahálela. Jelikož jsme dostali snad tunu jablek :-), peču každý den štrúdl. Tentokrát jsem ale nedělala vlastní „zdravé“ těsto, protože to se mi na štrúdl prostě snad nikdy nepovedlo :-), ale kupuji si klasické listové. Po upečení u nás štrúdl vydrží max. hodinku. Jen se po něm zapráší.

Také jsme dostali naše fotečky z rodinného focení. A musím říct, že se i přes Štěpánkovou nespolupráci celkem povedly. 

Den sama pro sebe

A konečně také jsem si po dlouhé době udělala i odpoledne sama pro sebe. Zajela jsem si do města. Koupila si novou kosmetiku a voňavku. Vydala se ke kadeřníkovi a večer zakončila posezení s přáteli z vysoké školy. Takové odreagování jsem už dlouho potřebovala. I když jsem po tom odpoledním chození po městě s mým břichem byla večer hodně unavená, i tak jsem ale načerpala mnoho psychické síly do dalších těhotenských týdnů.

Bára

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Gaga´s pleny
 

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny nabízí kvalitní pomůcky k přebalování v látkové variantě. Ekologie a zdravý zadeček miminka je prioritou číslo 1. Výrobky vznikají za pomoci testujících maminek. Moderních látkových plen se není třeba obávat – pleny se nežehlí, jsou v atraktivních designech a eliminují vznik opruzenin. KVALITA PROVĚŘENÁ MAMINKAMI JE TADY ZARUČENA. Finanční úspora může činit až 15 000 Kč oproti jednorázové variantě.
Gaga´s pleny věnují každé mamince balíček s produkty pro pohodlné přebalování
 • 1x přebalovací podložka: Nepromokavá vrstva, dostatečná velikost a skladnost dopřeje miminku pohodlné přebalení i mimo domov, výborně poslouží i jako podložka pro nácvik pasení koníků
 • 1x plena all in one: Nejjednodušší systém látkových plen, který roste s dítětem. Použití je snadné jako u jednorázové pleny a zadeček zůstává v suchu
 • 1x malý nepromokavý pytlík: Pro přenos všeho vlhkého pro miminko či maminku
 • 2x bambusový ubrousek: Utírání pusinky či zadečku šetrně a ekologicky
 • 1x slintáček: chrání oblečení před slintáním či jídlem díky spodní vrstvě z fleecu, která zároveň nechladí a je příjemná na dotek, nastavení 2 velikostí pomocí cvočků
Více na www.gagapleny.cz.
Bella Happy

Bella Bohemia

Společnost Bella Bohemia dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky.
Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
Bella Bohemia věnuje rodičkám dárkový balíček Happy v hodnotě 700 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn velké balení a Happy Mini velké balení, HAPPY vlhčené ubrousky Hedvábí & Bavlna á 64 ks, podložky Happy 60x90 cm á 5 ks, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, prsní a poporodní vložky Bella Mamma á10 ks, ochranný krém na ruce Simply Evita s olejem z hroznových jader, Evita Simply krém na ruce s heřmánkem 100 ml, dětskou přítulku pejsek/kočička, svačinový box Happy, vložky Bella Mamma Comfort á 30 ks.
Weleda

Weleda

Weleda, dnes největší výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda se vyrábějí jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu www.weleda.cz, lékárnách, DM drogeriích, Rossmanu, Teta drogériích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně Weleda Beauty & Store v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Balíček pro rodičky bude obsahovat: 1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů, 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy, 1x Olej na masáž bříška kojence.

CarriwellMexická Bola od Babylonia
 

Carriwell - krásné a pohodlné podprsenky

Těhotenské a kojící podprsenky Carriwell perfektně sedí a díky nastavitelnému prodloužení se přizpůsobí vaší měnící se postavě během těhotenství a kojení. Na českém trhu nabízí tuto kvalitní dánskou značku společnost Müllerovi maminkám.
 
Jako dárek věnuje e-shop Müllerovi maminkám (mlr.cz) oblíbenou kojící podprsenku push up s gelovou kosticí GelWire®, která je díky speciální technologii a exkluzivnímu designu navržena speciálně pro maminky s plnějšími prsy.
 
Tato patentovaná bezešvá podprsenka kombinuje gelové kostice GelWire® s lehce odnímatelnými měkkými výztužemi, které vytvářejí krásný tvar a maximální podporu, aniž by byly omezeny základní vlastnosti skvělých kojících podprsenek Carriwell - komfort, styl, kvalita, pohodlí a funkčnost.
 

Babylonia - mexická Bola pro nastávající maminky

Müllerovi maminkám se starají o psychickou pohodu děťátek ještě před jejich narozením. Přinášejí tak originální mexické hudební přívěsky Bola od společnosti Babylonia. Magické a příjemné zvuky Boly uklidňují miminko během celého těhotenství i po narození, kdy už jsou pro ně tyto melodie důvěrně známé.
 
Právě tento krásný šperk, který zdobí maminky a uklidňuje miminka, daruje e-shop Müllerovi maminkám.
 
Belgická společnost Babylonia vyrábí také nosítka a šátky na nošení dětí už od narození ze 100% přírodní bavlny v nejvyšší kvalitě, a to v rámci programu Fair Trade.
 
Prohlédněte si kompletní sortiment firmy Müllerovi maminkám na www.mlr.cz a dopřejte si spokojené mateřství. Když je totiž spokojená maminka, tak i
miminko.
Medela

Medela

Švýcarská firma Medela nabízí vysoce kvalitní řadu pomůcek k podpoře kojení, vyráběnou na základě prováděných výzkumů nejen pro maminky, ale také pro profesionály. Kompletní Medela péče o kojení obsahuje sortiment: odsávání mateřského mléka, podávání mateřského mléka, péče o prsy, těhotenské prádlo, péče o mateřské mléko. Společnost Medela se tak snaží svými kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života mateřství.

Medela věnuje každé mamince balíček s Medela pomůckami ke kojení - ideální balíček již při nástupu do porodnice:

 • 1x Oblíbená manuální 2-fázová odsávačka mateřského mléka Harmony premium balená s jedinečnou lahví Calma pro kojené děti + hojivá mast PureLan (100% čistý lanolín) k ošetření/zklidnění citlivých nebo suchých bradavek.
 • 1x Těhotenský břišní pás ulevuje v citlivých oblastech, jako je spodní břicho a spodní část zad. Poskytuje maximální pohodlí díky bezešvému provedení a extra-elastickému materiálu
 • 1x balení Hydrogelových polštářků 4ks
 • 1x Sterilizační sáček Quick clean pro rychlou a praktickou dezinfekci pomůcek ke kojení v mikrovlnné troubě už ve 3 minutách.

Více informací se dočtete na www.medela.cz. Můžete nás také sledovat na instagramu a facebooku.

LOVI

LOVI

Maminky znají naše dynamické dudlíky, moderní hrníčky s unikátním systémem 360°, nevylévací hrníčky, antikolikové kojenecké láhve nebo luxusní krajkové tampóny do podprsenky. Značka má široký výběr produktů, které jsou v souladu se sacím reflexem miminka, podporují laktaci a ulehčují mateřství těhotným i kojícím maminkám. Zkrátka péče a krmení s láskou. Jsme s vámi také na facebooku a instagramu, kde přinášíme novinky, akce, rady maminkám a další zajímavé typy.

Maminkám věnujeme následující produkty:
 
 • Samosterilizující láhev SuperVent LOVI o objemu 150 ml se speciálním víčkem, díky kterému celou lahvičku bezpečně sterilizujete v mikrovlnné troubě do 1,5 minuty.
 • Láhev SuperVent LOVI o objemu 250 ml s dynamickým silikonovým dudlíkem. Lahvička má speciální odvzdušňovací systém, tudíž minimalizuje vznik dětské koliky a tvar savičky připomíná maminčinu bradavku, takže nenarušuje sací reflex. Nemusíte mít obavy při kombinaci kojení a krmení z láhve.
 • Silikonový dynamický dudlík s mini štítkem vyrobený speciálně pro děti od narození do dvou měsíců z kolekce Buddy Bear LOVI. Mini štítek je lehký a tvarovaný tak, aby miminko mohlo volně dýchat nosánkem. Dudlík byl vytvořen pro zdravý vývoj dětských zoubků i dásní, skvěle se odvzdušňuje.
 • Dvě balení vložek do podprsenky Discreet Elegance LOVI – 2 x 20 kusů velmi elegantních a tenkých tampónů do podprsenky s krajkovým okrajem. Savé a přitom diskrétní, nedráždí citlivou pokožku a chrání spodní prádlo před ušpiněním. Balení v černé a béžové barvě. U nás totiž víme, že podprsenky nejsou jenom bílé.
Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.
Canpol babies

Canpol babies

Bratři Tomáš a Kryštof asi v 90. letech netušili, že z malé rodinné firmy vybudují časem celosvětovou a uznávanou značku kojeneckých potřeb pro miminka a jejich maminky. Značka Canpol babies má své věrné zákazníky ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to hlavně díky své dlouholeté tradici, novým technologiím a bezpečným materiálům. Maminky se na nás s oblibou obracejí při nákupu kojeneckých lahví, dudlíků, nevylévacích hrníčků, prvního nádobí pro děti, hraček, ale také při přípravě věcí do porodnice a v období šestinedělí. Značka Canpol babies usnadňuje maminkám mateřství i péči o miminka. S láskou již 25 let.
 
Maminkám věnujeme tento balíček:
 
 • Přírodní měkký kartáč a hřeben Canpol babies – jemně masíruje citlivou pokožku novorozeňátka, má bezpečné zakulacené konce a neelektrizuje vlásky.
 • Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru Canpol babies – určená pro děti do 3 let, které ještě neumí samy smrkat. Velmi jednoduché a přitom účinné.
 • Dětská manikúra Canpol babies – nůžky, pilník a kleštičky pro ty nejmenší nehtíčky.
 • Digitální teploměr s ohebným koncem Canpol babies – vhodný pro nejmenší děti pro měření teploty. Bezpečná koncovka a rychlé měření.
 • Chrastítko s chladícím kousátkem Canpol babies – Magická hůlka spojuje výhody chladícího kousátka a chrastítka. Pomáhá tišit bolest dásní v období růstu zubů.
Výrobky značky Canpol babies splňují nejpřísnější evropské normy kvality a bezpečnostních požadavků na výrobky určené pro kojence a malé děti, včetně produktů určeným ke krmení.
Femibion

Femibion®

Femibion® je doplněk stravy, který je přesně vyvinut pro speciální potřeby těhotných a kojících žen.

Obsahuje optimální dávku folátů (kyselinu listovou a Metafolin®), DHA, jód a další složky.

Je obohacený také o vitamin D3 důležitý pro imunitu, zuby a kosti.

Femibion® 2 tak poskytuje maminkám již od 2. trimestru těhotenství až do ukončení kojení děťátka dostatek látek, které jsou v tomto období zapotřebí ve zvýšené míře, ale není jednoduché je získat z běžné stravy.

Femibion® věnuje budoucím maminkám dvouměsíční péči o zdraví v průběhu prvního trimestru těhotenství v podobě Femibion® 1 a dále exkluzivní Dvojbalení Femibion® 2 s Bi-Oil jako dárkem pro navazující dva měsíce péče o zdraví miminka i maminky.

Femibion® 2 je vhodný pro období od začátku druhého trimestru až do ukončení kojení.

Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Jitka opět vaří ze Zdravého těhotenství - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×