Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2018/2019: Bára je kvůli hrozícímu předčasnému porodu v nemocnici

Katka (10. týden), Jitka (19. týden), Lucie (26. týden), Barbora (28. týden) 

Katka kvůli bolestem podbřišku musela minulý týden vyhledat lékaře, nakonec vše dopadlo v pořádku, musí odpočívat. Jitka testuje s přítelem kočárky a nová rodinná auta. Lucku čeká vyšetření na těhotenskou cukrovku. Bára kvůli riziku předčasného porodu byla hospitalizovaná v nemocnici.

Sponzoři seriálu Rodíme ONLINE 2018/2019:

Gaga´s pleny
Bella Happy
GS Mamavit
Carriwell
Babylonia
LOVI
Canpol babies
Femibion

Které maminky se projektu účastní? 

Katka Jitka Lucie Bára

Katka (10. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Dobrý den,

druhý náročný týden bez rodičů je za námi.

Bohužel tento týden nezačal úplně perfektně. Hned ráno k nám dorazili technici kvůli nové satelitní TV. Pak bylo plánované jako každé pondělí plavání. Abychom to stihli, přijel David dřív, kdyby to pánům trvalo déle.

Bolest břicha a kontrola u doktorky

Ale nějak mě začalo bolet břicho. Tak zvláštně, tupá bolest v levém podbřišku. Když už to trvalo víc jak hodinu, tak jsem to řekla Davidovi. A dle očekávání se hned volala doktorka. Tentokrát jsem ani neprotestovala. Bála jsem se. Domluvili jsme se, že přijedeme odpoledne.

Věci na plavání jsem ze stresu zapomněla doma

David půjde plavat s Kryštůfkem a pak pojedeme k doktorce. Když jsme přijížděli k plavání, tak jsme zjistila, že jsem celou tašku se všemi věcmi na plavání nechala doma… Šílenost! Samozřejmě domu jsme pro ni už nestíhali jet, tak jsem nás šla omluvit. Prostě to, jak mě bolelo břicho, mě zaměstnalo natolik, že se to zkrátka stalo…

Inzerce

Byli jsme nervózní, ale vyšetření dopadlo v pořádku

Šli jsme tedy na oběd, projít se a pak k doktorce. Byli jsme nervózní a tak jsme tam byli už o víc jako hodinu dřív. Chodili jsme tedy v okolí. A pak šup do ordinace. Je pravda, že břicho do té doby povolilo, jen jsem nesměla dělat prudké a rychlé pohyby a bylo to dobré. Doktorka mě vyšetřila, a vše je v pořádku. Jen musím prý hodně odpočívat. Nic těžkého netahat, což je vzhledem k 6měsíčnímu prckovi nemožné. Prďolka od minula pěkně vyrostl, už má skoro 2,7 cm.

Hodně nás to uklidnilo. Příští týden mám naplánované odběry krve. Půjdu tam mnohem klidnější.

Inzerce

Dárek od sponzora Femibion

Také mi došel poslední dáreček od sponzora Femibion – vitamíny pro těhotné i ty, co plánují těhotenství. Mám zbytek svých vitamínů, které už ale docházejí, takže jsem moc ráda, že dorazily a mám co užívat. 

Přiznám se, že o této značce jsem před tím nevěděla, ale hodně jsem si načetla a vypadají opravdu super.  Moc děkuji!

Inzerce

Nemoc

Ve středu na mě skočil nějaký virus. A to pěkně ošklivý, začalo mě bolet v krku, byla jsem hrozně unavená, a to jsem měla už odpočívat. Bylo domluveno s Davidem, že bude chodit z práce co nejdřív to půjde, abych odpočívala. A do toho ještě tohle. 

Pomoc rodičů

Naši se vraceli ve čtvrtek kolem oběda. Už jsem se na to neskutečně těšila, protože tu pomoc jsem opravdu potřebovala. Jenže pak ještě měli jet k zubaři, ale bohužel jim odešla baterka. Takže se dohodli s Davidem, že je odveze a vezmou si i malého, abych se mohla prospat a odpočinout si. Hodně mi to pomohlo, bylo mi opravdu příšerně a dostala jsem k tomu všemu i rýmu.

V pátek mi mamka šíleně pomohla. Měla malého celý den. Jen jsem mu vždy dala najíst a jinak s ním byla mamka. Já mohla spát a kurýrovat se. Taky mi už večer bylo mnohem lépe. Tyto virózy nesnáším normálně, obzvláště pak, když jsem těhotná a nemůžu si na to nic vzít. Měla jsem jednu, i když jsem čekala Kryštofa.

Nákupy

V sobotu jsme jeli nakupovat. Mamka opět hlídala, abychom byli rychle zpět. Neteř má kolaudaci svého nového bytu, tak jsme museli koupit pár drobností a dárky našim k svátku.

Krásný týden a doufejme, že již bez nachlazení a potíží.

Katka, David a Kryštůfek

Jitka (19. týden těhotenství, čeká první miminko)

Ahoj holky!

máme tu můj 19. týden a s ním spojené velké plány! 

S novým kočárkem i nová rodinná auta pro snadnější přepravování

Žhavé téma u nás doma je teď technické provedení našeho budoucího kočárku a to hlavně jeho skladnost pro pohodlné přepravování v našich autech, které mají bohužel obě velmi malý úložný prostor. Nejdříve pro nás bylo toto kritérium pro jeho výběr na prvním místě, ale nakonec se přítel rozhodl, že pro „blaho rodiny“ vymění svého dlouholetého „mazla“ za nový rodinný model. Musím uznat, že mě tato skutečnost velmi potěšila, a i když jsem byla dopředu připravena na počáteční „zápasy“ při skládání kočárku do mého třídvéřáku, nyní po vyzkoušení několika předváděcích vozů v autosalonech, si cestování s miminkem dovedu představit mnohem příjemněji. Modelů rodinných aut a hlavně barevných kombinací je teď na trhu opravdu nepřeberné množství a už teď je jasné, že kočárek budeme vybírat do našeho nového vozu. Řízení je mojí oblíbenou činností, proto si asi dovedete představit, jak moc se na něj těším. Já se tedy občas ve výběru obou našich budoucích dopravních prostředků trochu ztrácím, ale taťka je při testování ve svém živlu (viz foto :-D).

Další prohlídka a těhotenské chutě

Minulý týden jsem absolvovala další prohlídku, na které se na mě náš „medvídek“ usmíval a zběsile mával. Bylo vidět, že má spoustu energie. Ještě aby ne, když maminka od minulého vážení přibrala 3 kila. Poslední dobou mě často přepadne takový hlad, po kterém většinou následuje zběsilé nakupování potravin v nejbližším supermarketu, až se večer přítel nestačí divit, když najde v ledničce druhy potravin, o kterých doposud neměl ani ponětí, že se vyrábějí. :-D

Neskutečně si teď svůj apetit užívám a bez výčitek si vychutnávám zapomenuté chutě, které jsem si za posledních pár let dobrovolně nedopřávala a to hlavně díky různým očistám, detoxům a také zkoušením moderních stravovacích stylů. Tělo mi to na vzhledu sice vracelo, ale nikdy se mi neusínalo tak sladce jako včera po tabulce čokolády. Původně jsem se opravdu chtěla rozdělit, ale když přítel nejevil dostatek pozornosti, nebudu ho přece nutit. :-)))

Screening v 20. týdnu těhotenství

Na této návštěvě jsme také společně se sestřičkou zamluvily termín na již zmiňovaný screening ve 20. týdnu v Centru lékařské genetiky, který mě čeká přibližně za týden a to 2.11. Vychází na pátek a tak se ho chystáme spojit s pořádným výletem.

Rakytníkem proti chřipce a dalším neduhům

Protože na mě teď v práci ze všech stran útočí chladný podzim a s ním spojené chřipky, rozhodla jsem se vyhnout nachlazení a zavolat na pomoc vitamín C. Koupila jsem si litr domácí 100% rakytníkové šťávy a každý den si dáme s přítelem panáčka, nebo jí ředíme vodou a v průběhu dne popíjíme jako teplý i studený nápoj. Z počátku jsem si musela na velmi trpkou a kyselou chuť zvyknout, ale zatím se zdá, že v posilování imunity plní svůj úkol. Rakytník totiž obsahuje až pětadvacetkrát více vitamínu C než pomeranč a také spoustu dalších potřebných vitamínů v těhotenství. Trošku na něm teď „ujíždím“ takže už mám doma i rakytníkový šampon, čaj a tělový olej. :-)

Nebojte se kombuchy

A těhulky! Nebojte se v tomto sychravém období ani kombuchy! Vám, kteří znáte její blahodárné účinky na zdraví, určitě nemusím její přínosy popisovat. Je to čajový sladkokyselý nápoj vznikající kvašením. Samotná kombucha, což je vlastně mix různých kultur kvasinek a bakterií produkujících celou řadu zdraví prospěšných látek, přičemž nejdůležitější jsou kyselina glukonová a glukuronová, které obsahují stavební látku tvořící vazivo či chrupavku vyvíjejícího miminka. Dále je plná vitamínů B a v neposlední řadě také kyseliny listové.

Nic se nemá přehánět

Stejně jako se vším, není potřeba to s pitím nikterak přehánět. Kdykoliv mám nutkání si spravit chuť po běžných čajích, ale zároveň nechci pít nezdravé limonády, je kombucha jasnou volbou a navíc mi vždy skvěle upraví často rozbouřené trávení.

Moje rada na závěr zní, kdykoliv můžete, zachumlejte se do teplých měkoučkých dek a u romantických filmů popíjejte oblíbený nápoj. Na podzimní „depku“ je to osvědčený recept. :-)

Jitka

Lucie (26. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Hlásím se s dalším deníčkem. 

Tento týden byl ve znamení kontroly, která proběhla v pátek. Když jsme tam přišli, změřili mi opět tlak, zvážili a také jsem obdržela poukaz na oGTT, což znamená zátěžový test na cukr v krvi v nemocnici. Příští týden se tam ráno chystám. 

Vyšetření na těhotenskou cukrovku

Jakmile tam přijdu, odeberou mi krev a po nějaké hodince dají vypít hodně sladký čaj a zase se čeká. Pak posílají výsledky gynekologovi. Nejhorší bude vstát ráno v šest. Den předtím se od půlnoci nic nejí a nepije a ani nežvýká. Tak uvidíme. 

Další kontrola a přecházení na umělé mléko

Při kontrole jsme chtěli zkusit DVD, ale miminko bylo špatně otočené. Třeba až příště. Další kontrola je naplánovaná na 27. 11., tzn. za 5 týdnů. Zeptala jsem se na kojení, s tím, že už mám dávat malému umělé mléko, že mi to hodně ubírá. Tak budeme zkoušet. 

A co nákupy?

Co se týká nákupů, podařilo se mi sehnat parku pro Adámka v Primarku v hořčicové barvě, která nám bude ladit s khaki tepláčky a sněhulkami Puma a také maskáč s čepicí s bambulí. Až vše dorazí, celý komplet vyfotím dohromady. Taky khaki čepičku Elodie Details pro miminko, bude ladit s Adámkem a i kočárkem. 

V pátek mě začal zlobit celkem ošklivý kašel, dávala jsem si čaj s medem a citronem na plíce, tak uvidíme. Tento týden u nás v obchodním centru zahájili výstavu 3D obrázků, lze se před nimi vyfotit a vyhrát zajímavé ceny.

Adámka čekají příští měsíc narozeniny

Opět se nám blíží zima a chlad, tak budou příjemné večery s hrníčkem čaje a sladkostmi. Příští měsíc má Adámek druhé narozeniny. Už přemýšlíme o dárcích. Oslava bude v duchu Mimoni. To znamená čepičky, talířky, dort, balonky atd. 

Miminko se stále více projevuje pohyby, které občas i bolí. Skoro celý týden bylo hezky, tak Adámek mohl běhat venku. Jeden den měl červenou kostkovanou košili a házel v trávě kamínky. Moc ho to baví. Rodiče byli v Německu, tak nám přivezli něco sladkého, jogurty a sýry. Mají je tam moc dobré. Já také nějaké věci objednávala, třeba sypkou horkou čokoládu s hvězdičkami Milky Way, bonbóny ve tvaru jednorožců, anebo sprchový gel a figurku Mimoni pro Adámka k narozeninám. 

Nákupní maniačky

Na cestě máme také druhé povlečení z Lidlu se zimním motivem včetně povlaků na malé polštářky. Tento týden jsem pustila dvě čepičky Elodie Details Petit Royal Blue, jelikož jsou to nejhezčí čepičky a nejkvalitnější a hlavně nesehnatelné, maniačky jsou schopné dát třeba i 1000-2000 Kč za jeden ks. Chtěla jsem původně sladit sourozence, ale nakonec nechám khaki. 

Přemýšlím nad výchovou Adámka a nadcházejícím porodem

Každý den přemýšlím víc a víc nad porodem a zároveň nad výchovou Adámka, až začne intenzivně mluvit a chápat. Jelikož přítel je muslim, bude to hodně těžké a náročné se na hodně věcech shodnout, to je moje největší obava... Držte mi palce!!!

Lucka 

Barbora (28. týden těhotenství, čeká dvojčata)

Ahojte milé čtenářky,

po týdnu jsem tu zase, bohužel ne s příliš dobrými zprávami.

Návštěva gynekologie

V úterý jsem navštívila opět svého gynekologa na pravidelné prohlídce. Po vyšetření ultrazvukem shledal, že kluci jsou v pořádku, ale já že se začínám zřejmě otevírat. Proto mě už odeslal do rizikové poradny do nemocnice. Na rovinu mi řekl, že se mě rád “zbaví”, že by nerad něco zanedbal. Nic jsem si z toho nedělala. Cítím se dobře. Nic mě nebolí a břicho mi tvrdne opravdu jenom málo, takže z mé strany žádný stres.

Diabetologická poradna

U diabetoložky jsem dokonce dostala pochvalu, že se opravdu držím. Za poslední tři týdny jsem přibrala cca půl kila, což to bylo v pořádku. Doma jsem si dvakrát naměřila vyšší glykémii, ale vždy po jídlech, kdy jsem to tušila. Doktorka mi na to řekla, že když je to takto výjimečně a ta hodnota není nijak extrémně zvýšená, že se nic neděje.

Skoro po dvou měsících u rodičů

Konečně jsme se o víkendu také chystali k našim rodičům. Už jsme tam skoro dva měsíce nebyli a pro Štěpánka by to byla zase trošku změna. Bohužel já se pravděpodobně k rodičům až do konce těhotenství nepodívám. :-( 

Riziková poradna

V pátek jsem tedy ještě navštívila rizikovou poradnu, kam mě můj gynekolog objednal hned v úterý. Prvně jsem podstoupila ultrazvuk, na kterém pan doktor nezjistil nic, co by mě mělo znepokojovat. Kluci rostou přímo ukázkově, jsou to úplně "tabulkové” děti. Podle měření mají necelé kilo, čili na svůj věk žádní prcci. Provedl cervikometrii a tam zjistil, že hodnota už je malinko pod hranicí, ale zatím se netvářil, že by se jednalo o něco fatálního. Pak jsem šla ještě na konzultaci k paní doktorce na klasické vaginální vyšetření. Nález už je podle ní opravdu velký a hrozí předčasný porod.

Poležíme si v nemocnici

Po všech vyšetření jsem byla ihned odeslána na příjem, a že si v nemocnici nějakou dobu poležím. Když jsem se zeptala, jestli budu v nemocnici ležet až do porodu, tak mi paní doktorka řekla, že to bohužel možná tak dlouho ani trvat nebude, prý možná jen jeden až dva týdny. Podle dětské sestřičky by bylo dobré, kdybych prcky donosila aspoň do 30. týdne těhotenství.

Tak si tu teležíme, a už teď to tady nemohu vydržet. Sestřičky chodí několikrát denně poslouchat srdíčka prckům. Kapačkou mi několikrát denně podávají antibiotika a zavádím si léky na zklidnění dělohy. Dokud mi ještě nepíchají kortikoidy na dozrání plic, jsem ještě celkem v “klidu”. Snad to nebude tak horké a nakonec se ještě před porodem podívám domů.

Mějte se krásně a další články už budou převážně asi jen z porodnice

Barbora

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Gaga´s pleny
 

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny nabízí kvalitní pomůcky k přebalování v látkové variantě. Ekologie a zdravý zadeček miminka je prioritou číslo 1. Výrobky vznikají za pomoci testujících maminek. Moderních látkových plen se není třeba obávat – pleny se nežehlí, jsou v atraktivních designech a eliminují vznik opruzenin. KVALITA PROVĚŘENÁ MAMINKAMI JE TADY ZARUČENA. Finanční úspora může činit až 15 000 Kč oproti jednorázové variantě.
Gaga´s pleny věnují každé mamince balíček s produkty pro pohodlné přebalování
 • 1x přebalovací podložka: Nepromokavá vrstva, dostatečná velikost a skladnost dopřeje miminku pohodlné přebalení i mimo domov, výborně poslouží i jako podložka pro nácvik pasení koníků
 • 1x plena all in one: Nejjednodušší systém látkových plen, který roste s dítětem. Použití je snadné jako u jednorázové pleny a zadeček zůstává v suchu
 • 1x malý nepromokavý pytlík: Pro přenos všeho vlhkého pro miminko či maminku
 • 2x bambusový ubrousek: Utírání pusinky či zadečku šetrně a ekologicky
 • 1x slintáček: chrání oblečení před slintáním či jídlem díky spodní vrstvě z fleecu, která zároveň nechladí a je příjemná na dotek, nastavení 2 velikostí pomocí cvočků
Více na www.gagapleny.cz.
Bella Happy

Bella Bohemia

Společnost Bella Bohemia dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky.
Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
Bella Bohemia věnuje rodičkám dárkový balíček Happy v hodnotě 700 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn velké balení a Happy Mini velké balení, HAPPY vlhčené ubrousky Hedvábí & Bavlna á 64 ks, podložky Happy 60x90 cm á 5 ks, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, prsní a poporodní vložky Bella Mamma á10 ks, ochranný krém na ruce Simply Evita s olejem z hroznových jader, Evita Simply krém na ruce s heřmánkem 100 ml, dětskou přítulku pejsek/kočička, svačinový box Happy, vložky Bella Mamma Comfort á 30 ks.
Weleda

Weleda

Weleda, dnes největší výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda se vyrábějí jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu www.weleda.cz, lékárnách, DM drogeriích, Rossmanu, Teta drogériích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně Weleda Beauty & Store v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Balíček pro rodičky bude obsahovat: 1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů, 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy, 1x Olej na masáž bříška kojence.

CarriwellMexická Bola od Babylonia
 

Carriwell - krásné a pohodlné podprsenky

Těhotenské a kojící podprsenky Carriwell perfektně sedí a díky nastavitelnému prodloužení se přizpůsobí vaší měnící se postavě během těhotenství a kojení. Na českém trhu nabízí tuto kvalitní dánskou značku společnost Müllerovi maminkám.
 
Jako dárek věnuje e-shop Müllerovi maminkám (mlr.cz) oblíbenou kojící podprsenku push up s gelovou kosticí GelWire®, která je díky speciální technologii a exkluzivnímu designu navržena speciálně pro maminky s plnějšími prsy.
 
Tato patentovaná bezešvá podprsenka kombinuje gelové kostice GelWire® s lehce odnímatelnými měkkými výztužemi, které vytvářejí krásný tvar a maximální podporu, aniž by byly omezeny základní vlastnosti skvělých kojících podprsenek Carriwell - komfort, styl, kvalita, pohodlí a funkčnost.
 

Babylonia - mexická Bola pro nastávající maminky

Müllerovi maminkám se starají o psychickou pohodu děťátek ještě před jejich narozením. Přinášejí tak originální mexické hudební přívěsky Bola od společnosti Babylonia. Magické a příjemné zvuky Boly uklidňují miminko během celého těhotenství i po narození, kdy už jsou pro ně tyto melodie důvěrně známé.
 
Právě tento krásný šperk, který zdobí maminky a uklidňuje miminka, daruje e-shop Müllerovi maminkám.
 
Belgická společnost Babylonia vyrábí také nosítka a šátky na nošení dětí už od narození ze 100% přírodní bavlny v nejvyšší kvalitě, a to v rámci programu Fair Trade.
 
Prohlédněte si kompletní sortiment firmy Müllerovi maminkám na www.mlr.cz a dopřejte si spokojené mateřství. Když je totiž spokojená maminka, tak i
miminko.
Medela

Medela

Švýcarská firma Medela nabízí vysoce kvalitní řadu pomůcek k podpoře kojení, vyráběnou na základě prováděných výzkumů nejen pro maminky, ale také pro profesionály. Kompletní Medela péče o kojení obsahuje sortiment: odsávání mateřského mléka, podávání mateřského mléka, péče o prsy, těhotenské prádlo, péče o mateřské mléko. Společnost Medela se tak snaží svými kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života mateřství.

Medela věnuje každé mamince balíček s Medela pomůckami ke kojení - ideální balíček již při nástupu do porodnice:

 • 1x Oblíbená manuální 2-fázová odsávačka mateřského mléka Harmony premium balená s jedinečnou lahví Calma pro kojené děti + hojivá mast PureLan (100% čistý lanolín) k ošetření/zklidnění citlivých nebo suchých bradavek.
 • 1x Těhotenský břišní pás ulevuje v citlivých oblastech, jako je spodní břicho a spodní část zad. Poskytuje maximální pohodlí díky bezešvému provedení a extra-elastickému materiálu
 • 1x balení Hydrogelových polštářků 4ks
 • 1x Sterilizační sáček Quick clean pro rychlou a praktickou dezinfekci pomůcek ke kojení v mikrovlnné troubě už ve 3 minutách.

Více informací se dočtete na www.medela.cz. Můžete nás také sledovat na instagramu a facebooku.

LOVI

LOVI

Maminky znají naše dynamické dudlíky, moderní hrníčky s unikátním systémem 360°, nevylévací hrníčky, antikolikové kojenecké láhve nebo luxusní krajkové tampóny do podprsenky. Značka má široký výběr produktů, které jsou v souladu se sacím reflexem miminka, podporují laktaci a ulehčují mateřství těhotným i kojícím maminkám. Zkrátka péče a krmení s láskou. Jsme s vámi také na facebooku a instagramu, kde přinášíme novinky, akce, rady maminkám a další zajímavé typy.

Maminkám věnujeme následující produkty:
 
 • Samosterilizující láhev SuperVent LOVI o objemu 150 ml se speciálním víčkem, díky kterému celou lahvičku bezpečně sterilizujete v mikrovlnné troubě do 1,5 minuty.
 • Láhev SuperVent LOVI o objemu 250 ml s dynamickým silikonovým dudlíkem. Lahvička má speciální odvzdušňovací systém, tudíž minimalizuje vznik dětské koliky a tvar savičky připomíná maminčinu bradavku, takže nenarušuje sací reflex. Nemusíte mít obavy při kombinaci kojení a krmení z láhve.
 • Silikonový dynamický dudlík s mini štítkem vyrobený speciálně pro děti od narození do dvou měsíců z kolekce Buddy Bear LOVI. Mini štítek je lehký a tvarovaný tak, aby miminko mohlo volně dýchat nosánkem. Dudlík byl vytvořen pro zdravý vývoj dětských zoubků i dásní, skvěle se odvzdušňuje.
 • Dvě balení vložek do podprsenky Discreet Elegance LOVI – 2 x 20 kusů velmi elegantních a tenkých tampónů do podprsenky s krajkovým okrajem. Savé a přitom diskrétní, nedráždí citlivou pokožku a chrání spodní prádlo před ušpiněním. Balení v černé a béžové barvě. U nás totiž víme, že podprsenky nejsou jenom bílé.
Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.
Canpol babies

Canpol babies

Bratři Tomáš a Kryštof asi v 90. letech netušili, že z malé rodinné firmy vybudují časem celosvětovou a uznávanou značku kojeneckých potřeb pro miminka a jejich maminky. Značka Canpol babies má své věrné zákazníky ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to hlavně díky své dlouholeté tradici, novým technologiím a bezpečným materiálům. Maminky se na nás s oblibou obracejí při nákupu kojeneckých lahví, dudlíků, nevylévacích hrníčků, prvního nádobí pro děti, hraček, ale také při přípravě věcí do porodnice a v období šestinedělí. Značka Canpol babies usnadňuje maminkám mateřství i péči o miminka. S láskou již 25 let.
 
Maminkám věnujeme tento balíček:
 
 • Přírodní měkký kartáč a hřeben Canpol babies – jemně masíruje citlivou pokožku novorozeňátka, má bezpečné zakulacené konce a neelektrizuje vlásky.
 • Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru Canpol babies – určená pro děti do 3 let, které ještě neumí samy smrkat. Velmi jednoduché a přitom účinné.
 • Dětská manikúra Canpol babies – nůžky, pilník a kleštičky pro ty nejmenší nehtíčky.
 • Digitální teploměr s ohebným koncem Canpol babies – vhodný pro nejmenší děti pro měření teploty. Bezpečná koncovka a rychlé měření.
 • Chrastítko s chladícím kousátkem Canpol babies – Magická hůlka spojuje výhody chladícího kousátka a chrastítka. Pomáhá tišit bolest dásní v období růstu zubů.
Výrobky značky Canpol babies splňují nejpřísnější evropské normy kvality a bezpečnostních požadavků na výrobky určené pro kojence a malé děti, včetně produktů určeným ke krmení.
Femibion

Femibion®

Femibion® je doplněk stravy, který je přesně vyvinut pro speciální potřeby těhotných a kojících žen.

Obsahuje optimální dávku folátů (kyselinu listovou a Metafolin®), DHA, jód a další složky.

Je obohacený také o vitamin D3 důležitý pro imunitu, zuby a kosti.

Femibion® 2 tak poskytuje maminkám již od 2. trimestru těhotenství až do ukončení kojení děťátka dostatek látek, které jsou v tomto období zapotřebí ve zvýšené míře, ale není jednoduché je získat z běžné stravy.

Femibion® věnuje budoucím maminkám dvouměsíční péči o zdraví v průběhu prvního trimestru těhotenství v podobě Femibion® 1 a dále exkluzivní Dvojbalení Femibion® 2 s Bi-Oil jako dárkem pro navazující dva měsíce péče o zdraví miminka i maminky.

Femibion® 2 je vhodný pro období od začátku druhého trimestru až do ukončení kojení.

Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek

Bára je kvůli hrozícímu porodu v nemocnici - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×