Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2018/2019: Lucka zná pohlaví miminka

Jitka (15. týden), Lucie (22. týden), Barbora (24. týden)

Jitka podstoupila prvotrimestrální screening a vše dopadlo na výbornou, i hematom z předchozího měsíce zmizel. Jitka se snaží o sebe v těhotenství pečovat, vlasy si barví Hennou, snaží se používat pouze přírodní kosmetiku a předcházet striím. Lucka s přítelem oslavili své výročí v Praze, kde navštívili známé hračkářství a další památky. Již zná pohlaví miminka. Bára se dočkala taktéž vysněné dovolené a vyrazila s rodinou do Krkonoš, kde i v 6. měsíci zdolala Sněžku.

Sponzoři seriálu Rodíme ONLINE 2018/2019:

Gaga´s pleny
Bella Happy
GS Mamavit
Carriwell
Babylonia
LOVI
Canpol babies
Femibion

Které maminky se projektu účastní? 

Katka E. Klára Milana

Jitka (15. týden těhotenství, čeká první miminko)

Ahoj holky,

hlásím se z 15. týdne s dobrými zprávami.

Výsledky prvotrimestrálního screeningu

Prvotrimestrální screening mi dopadl na výbornou a mohu se opět pochlubit fotkou z dalšího ultrazvuku. Miminko bylo tentokrát velmi aktivní a mě hned na první pohled překvapilo, jak moc od poslední návštěvy vyrostlo. Je to krásný pocit, když poprvé uvidíte, jakou má ten maličký kousek chuť do života.

Po hematomu z předchozího měsíce už není ani památky a tak se cítím zase mnohem klidněji.

Putovní výstava Ligy proti rakovině

Minulý čtvrtek jsem se zúčastnila Putovní výstavy Ligy proti rakovině Praha ve spolupráci se Státním zdravotnickým ústavem, kde v rámci celodenního programu nabízeli také improvizovanou „vyšetřovnu“. Neváhala jsem a nechala si změřit některé základní zdravotní ukazatele. Všechny byly v pořádku až na zvýšenou hladinu cholesterolu, kterou jsem nikdy dříve neměla. Zeptala jsem se tedy na hodnoty, které mi vycházely na základě posledního odběru na gynekologii, a sestřička mě uklidnila, že tyto „rychlé přístroje“, hodnotící výsledek do několika minut z kapičky krve z vašeho prstu, nejsou vždy přesné a nemusím se tedy obávat.

Inzerce

Barvení vlasů v těhotenství

Za poslední týden jsem si všimla značných odrostů na mých vlasech. Moje přirozená barva je světle hnědá, ale lépe se cítím v odstínech tmavě hnědé až černé. Protože nechci v těhotenství používat žádné chemické přípravky, rozhodla jsem se pro přírodní barvení Hennou. Tmavý odstín této barvy většinou špatně chytá na velmi světlé vlasy, čeká mě tedy dvoufázové barvení, tzn. nejdříve musím vlasy „obalit“ červenou barvou, kterou nechám cca hodinu působit, a ihned po umytí nanesu tmavou barvu, kterou nechám působit o něco déle, aby chytila v co největší intenzitě.

Již několikrát jsem takto vlasy barvila, a proto vím, že to chce určitý cvik a hlavně dostatek času. Také je potřeba si pohrát s teplotou vody, ve které Henna prášek rozmícháte do požadované konzistence. Není to taková „hračka“ jako vymačkat tubičku chemické barvy a pohodlně nanést na vlasy, ale výsledek trpělivé práce na vašich vlasech stojí za to. Jsou na první pohled objemnější, lesklejší, zdravější a nemusí se tak často mýt, protože se méně mastí.

Inzerce

Používám jen přírodní kosmetiku

Co se týče přírodní kosmetiky, vybírám si teď pouze rtěnky, krémy a laky na nehty z přírodních ingrediencí. Možná je to z velké části zásluhou těhotenských hormonů, ale za posledních 10 let jsem neměla tak krásně hladkou pleť bez rozšířených pórů a po bolavých červených kopečcích se jen zaprášilo.

Snažím se předcházet striím 

Začala jsem se také intenzivně mazat přírodními oleji na strie. Četla jsem, že pokud máte strie dědičné, nepodaří se vám jim v těhotenství bohužel výrazně předejít. Nejvíc jsem si teď oblíbila růžovou vodu a kokosový olej.

Inzerce

Jsem pozvaná do místního klubu maminek

Jeden z posledních tropických dnů jsem si vyrazila užít s kamarádkou a její sladkou 4měsíční holčičkou Karolínkou na procházku. Řidičák na kočárek už mám tedy skoro v kapse a zároveň jsem byla oficiálně přizvána do místního „klubu maminek“. :-) Mám také slíbený „kurz“ přebalování, oblékání a krmení. :-)

Mám chuť vše kolem těhotenství a mateřství stále rozebírat

Od chvíle, kdy mi v žilách koluje těhotenská krev, mám čím dál větší chuť všechno kolem těhotenství a mateřství pořád dokola rozebírat. Je mi velkým potěšením, že s vámi všemi mohu své aktuální pocity týden co týden sdílet, ale každá mi určitě dáte za pravdu, že probírat své těhotenství do detailů s někým, kdo ho má celé ještě v živé paměti, je prostě k nezaplacení. Ještě teď mám z příjemně stráveného odpoledne hřejivý uklidňující pocit pochopení mých momentálních „starostí.

Užívejte si dýňových polévek, horkých jablečných moštů a dalších podzimních dobrot a já už pro vás pomalu připravuji další deníček s novinkami.

Jitka

Lucie (22. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Ahoj holky! 

Tak se opět hlásíme s novinkami, tentokrát z ultrazvuku z 22. týdnu těhotenství. 

Jak jsme prožili výročí v Praze

V neděli jsme si na naše výročí udělali výlet do Prahy i s noclehem. Hned ráno jsme se vyčerpali, když nás dva autobusy odmítly z důvodu obsazenosti. A nejen nás. Naštěstí zde byli dva mladí pánové, kteří zde měli auto s autosedačkou a do Prahy nás odvezli. Nic za to nechtěli, ale dali jsme jim 500 Kč. 

Z Palladia jsme se přemístili do obrovské hračkárny Hamleys, kde jsme strávili spoustu času a utratili nemalé peníze za dekorace s Mimoněmi na oslavu Adámkových druhých narozenin a za skákací balón s 50% slevou jako bonus k nákupu. Samozřejmě nechybělo autíčko, tentokrát malý model hasičů. Pak jsme se zastavili v “sámošce“ pro levnější pití, potraviny a odebrali jsme se na hotel. Tam jsme si vyčerpaní odpočinuli a po chvilce odpočinku a prozkoumaném malém pokojíčku Adámkem jsme se vydali do centra Prahy.

 

Jídlo jsme měli v Arabské restauraci, kde jsme měli kebab na grilu z jehněčího masa s rýží a zeleninou, fazolovou polévku s rýží, arabský chléb a nealko pití včetně mléčného nápoje Ayran. Po jídle jsme se prošli na Staré město a do Pařížské ulice. Poté zpět na hotel, kde jsme padli vyčerpáním. 

Malý usnul cca ve 12 hodin. Druhý den ráno po hotelové snídani jsme byli zařídit nějaké věci, malý jel poprvé tramvají a po jídle a návštěvě několika obchodů s oblečením jsme jeli domů. Doma jsme byli cca v 18 hodin. Další dny jsme nic zajímavého nezažili, až v pátek mě čekal velký ultrazvuk. 

Známe pohlaví miminka!

Nejdříve klasické vyšetření a pak byl na řadě podrobný ultrazvuk. Miminko váží cca 340 g, to je v pořádku. Srdce vypadá jak z učebnice. A nic špatného nezjistili. Nakonec pan doktor koukal na pohlaví. Celou dobu se mi zdála holčička, ale když se doktor zatváří na holčičku, že ne, viděla jsem, že kluk. Ukázal, že je to poznat a že si je jistý. Tak nevím, moc jsem si ji přála, doma jsem to obrečela, ale nedá se nic dělat. Budu doufat příště. Dnešní návštěvu absolvoval i přítel s malým. Hlavně že je vše v pořádku. 

Ještě malá perlička na závěr: Na konci prohlídky jsem byla v šoku, musela jsem uhradit 150 Kč za 3D foto a 150 Kč za určení pohlaví! Myslela jsem, že slyším špatně!

Dnes mi také přišla zpráva, že první část dárečků od sponzorů Rodíme ONLINE je odeslána a že by měl balíček v následujících dnech dorazit. Těšte se na fotečky!

Zatím ahoj,

Lucka

Barbora (24. týden těhotenství, čeká dvojčata)

Ahojky, 

tak už je to zase týden a já se ozývám s novými zprávami.

Musím vám říci, že mi toto těhotenství strašně rychle utíká. Asi je to způsobené i tím, že běhám kolem Štěpánka, ale je to opravdu fofr. Už jsem v šestém měsíci a popravdě u dvojčat si nemůžete být pořádně jistí, do kdy je vlastně donosíte. Já tedy sama doufám, že se toho 35. týdne těhotenství dočkáme a pak už je mi to celkem jedno.

Konečně bez vyšetření

Tento týden jsem nemusela po dlouhé době podstupovat žádná vyšetření. Tedy kromě kontrolního odběru krve, ale výsledky se dozvím až tento týden. 

Vysněná dovolená

Za to jsme si konečně vyrazili na „dovolenou“. O prázdninách na to kvůli nejistým výsledkům nebyla nálada a teď to byla už asi poslední možnost, kdy jsem ještě schopná se trošku pohybovat :-).

Vyrazili jsme tedy do Krkonoš. Byla jsem tam poprvé a opravdu jsem si to moc užila. Přiznám se, že jsem měla z výletů, které jsem nám naplánovala, trochu strach, ale nakonec jsme zvládli téměř vše. Poslední týdny mě trápilo poměrně silné píchání v břiše i po krátké chůzi. Stačilo se ale na chvilku zastavit a přešlo to. Doktor mi na to řekl, že se s tím prostě musí počítat, jsou tam dvě děti a ty dají tělu prostě zabrat. Předepsal mi nějaké tabletky hořčíku a musím říct, že zlepšení jsem pocítila snad hned po první tabletce.

Proto jsem se tedy tolik už výletů neobávala. Byli jsme ubytováni v penzionu v Rokytnici nad Jizerou, kde jsme měli zaplacenou i plnou penzi. S jídlem jsme byli naprosto spokojeni, a když jsme věděli, že nestihneme oběd, dostali jsme balíček na cestu.

Obávala jsem se také toho, jak bude Štěpánek v cizím prostředí usínat a spát, ale byl to absolutně bezpředmětný strach. Večer padl do postýlky a do pěti minut spal jako špalek. Asi ho zmohl ten čerstvý vzduch :-).

Sněžka v šestém měsíci? 

Náš nejdelší a zároveň nejkrásnější a nejnáročnější výlet byl „výšlap“ na Sněžku. Samozřejmě nejsem takový blázen, abych na sněžku vyšla v šestém měsíci pěšky :-). Rozhodli jsme se pro lanovku na vrchol a poté pěšky dolů do Pece pod Sněžkou. Bohužel foukal silný vítr a lanovka jela pouze do mezistanice. Odtud jsme se snažili dojít na vrchol pěšky (cca 2,5 km), ale těsně před vrcholem nás zradila cesta, po které se nedalo s kočárkem jet a museli jsme se otočit a vydat se tedy zpět do Pece. Celou cestu mi manžel opakoval, že jsem opravdu jediná těhotná ženská, kterou za celou cestu viděl a že jsem blázen, že jsem to chtěla absolvovat. Ale musím uznat, že takhle dobře jsem se za celé těhotenství necítila. Přišla jsem si nabitá energií, a že bych zvládla ujít ještě jednou tolik. Přiznám se, že ale cesta dolů byla náročnější než cesta nahoru. 

Safari

Dále jsme se také vydali do Dvora Králového na Safari. Štěpánek je ale ještě na takovéto cestování malý a moc ho to nebavilo. Hlavním problémem bylo, že by chtěl chodit, ale ještě to neumí a chce vodit za ruce a to my dělat nechceme, proto byl celý výlet v zoo poměrně hodně rozmrzelý :-). 

Návrat do reality

Pobyt to byl krásný a já jsem si opravdu odpočinula, ale teď už se musíme vrátit zpět nohama na zem. Tento týden už mě zase čekají další dvě návštěvy lékařů, takže jsme zpět ve starých kolejí.

Držte mi palce, ať je vše v pořádku a za týden se na vás těším.

Barbora

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Gaga´s pleny
 

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny nabízí kvalitní pomůcky k přebalování v látkové variantě. Ekologie a zdravý zadeček miminka je prioritou číslo 1. Výrobky vznikají za pomoci testujících maminek. Moderních látkových plen se není třeba obávat – pleny se nežehlí, jsou v atraktivních designech a eliminují vznik opruzenin. KVALITA PROVĚŘENÁ MAMINKAMI JE TADY ZARUČENA. Finanční úspora může činit až 15 000 Kč oproti jednorázové variantě.
Gaga´s pleny věnují každé mamince balíček s produkty pro pohodlné přebalování
 • 1x přebalovací podložka: Nepromokavá vrstva, dostatečná velikost a skladnost dopřeje miminku pohodlné přebalení i mimo domov, výborně poslouží i jako podložka pro nácvik pasení koníků
 • 1x plena all in one: Nejjednodušší systém látkových plen, který roste s dítětem. Použití je snadné jako u jednorázové pleny a zadeček zůstává v suchu
 • 1x malý nepromokavý pytlík: Pro přenos všeho vlhkého pro miminko či maminku
 • 2x bambusový ubrousek: Utírání pusinky či zadečku šetrně a ekologicky
 • 1x slintáček: chrání oblečení před slintáním či jídlem díky spodní vrstvě z fleecu, která zároveň nechladí a je příjemná na dotek, nastavení 2 velikostí pomocí cvočků
Více na www.gagapleny.cz.
Bella Happy

Bella Bohemia

Společnost Bella Bohemia dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky.
Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
Bella Bohemia věnuje rodičkám dárkový balíček Happy v hodnotě 700 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn velké balení a Happy Mini velké balení, HAPPY vlhčené ubrousky Hedvábí & Bavlna á 64 ks, podložky Happy 60x90 cm á 5 ks, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, prsní a poporodní vložky Bella Mamma á10 ks, ochranný krém na ruce Simply Evita s olejem z hroznových jader, Evita Simply krém na ruce s heřmánkem 100 ml, dětskou přítulku pejsek/kočička, svačinový box Happy, vložky Bella Mamma Comfort á 30 ks.
Weleda

Weleda

Weleda, dnes největší výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda se vyrábějí jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu www.weleda.cz, lékárnách, DM drogeriích, Rossmanu, Teta drogériích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně Weleda Beauty & Store v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Balíček pro rodičky bude obsahovat: 1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů , 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy, 1x Olej na masáž bříška kojence.

CarriwellMexická Bola od Babylonia
 

Carriwell - krásné a pohodlné podprsenky

Těhotenské a kojící podprsenky Carriwell perfektně sedí a díky nastavitelnému prodloužení se přizpůsobí vaší měnící se postavě během těhotenství a kojení. Na českém trhu nabízí tuto kvalitní dánskou značku společnost Müllerovi maminkám.
 
Jako dárek věnuje e-shop Müllerovi maminkám (mlr.cz) oblíbenou kojící podprsenku push up s gelovou kosticí GelWire®, která je díky speciální technologii a exkluzivnímu designu navržena speciálně pro maminky s plnějšími prsy.
 
Tato patentovaná bezešvá podprsenka kombinuje gelové kostice GelWire® s lehce odnímatelnými měkkými výztužemi, které vytvářejí krásný tvar a maximální podporu, aniž by byly omezeny základní vlastnosti skvělých kojících podprsenek Carriwell - komfort, styl, kvalita, pohodlí a funkčnost.
 

Babylonia - mexická Bola pro nastávající maminky

Müllerovi maminkám se starají o psychickou pohodu děťátek ještě před jejich narozením. Přinášejí tak originální mexické hudební přívěsky Bola od společnosti Babylonia. Magické a příjemné zvuky Boly uklidňují miminko během celého těhotenství i po narození, kdy už jsou pro ně tyto melodie důvěrně známé.
 
Právě tento krásný šperk, který zdobí maminky a uklidňuje miminka, daruje e-shop Müllerovi maminkám.
 
Belgická společnost Babylonia vyrábí také nosítka a šátky na nošení dětí už od narození ze 100% přírodní bavlny v nejvyšší kvalitě, a to v rámci programu Fair Trade.
 
Prohlédněte si kompletní sortiment firmy Müllerovi maminkám na www.mlr.cz a dopřejte si spokojené mateřství. Když je totiž spokojená maminka, tak i
miminko.
Medela

Medela

Švýcarská firma Medela nabízí vysoce kvalitní řadu pomůcek k podpoře kojení, vyráběnou na základě prováděných výzkumů nejen pro maminky, ale také pro profesionály. Kompletní Medela péče o kojení obsahuje sortiment: odsávání mateřského mléka, podávání mateřského mléka, péče o prsy, těhotenské prádlo, péče o mateřské mléko. Společnost Medela se tak snaží svými kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života mateřství.

Medela věnuje každé mamince balíček s Medela pomůckami ke kojení - ideální balíček již při nástupu do porodnice:

 • 1x Oblíbená manuální 2-fázová odsávačka mateřského mléka Harmony premium balená s jedinečnou lahví Calma pro kojené děti + hojivá mast PureLan (100% čistý lanolín) k ošetření/zklidnění citlivých nebo suchých bradavek.
 • 1x Těhotenský břišní pás ulevuje v citlivých oblastech, jako je spodní břicho a spodní část zad. Poskytuje maximální pohodlí díky bezešvému provedení a extra-elastickému materiálu
 • 1x balení Hydrogelových polštářků 4ks
 • 1x Sterilizační sáček Quick clean pro rychlou a praktickou dezinfekci pomůcek ke kojení v mikrovlnné troubě už ve 3 minutách.

Více informací se dočtete na www.medela.cz. Můžete nás také sledovat na instagramu a facebooku.

LOVI

LOVI

Maminky znají naše dynamické dudlíky, moderní hrníčky s unikátním systémem 360°, nevylévací hrníčky, antikolikové kojenecké láhve nebo luxusní krajkové tampóny do podprsenky. Značka má široký výběr produktů, které jsou v souladu se sacím reflexem miminka, podporují laktaci a ulehčují mateřství těhotným i kojícím maminkám. Zkrátka péče a krmení s láskou. Jsme s vámi také na facebooku a instagramu, kde přinášíme novinky, akce, rady maminkám a další zajímavé typy.

Maminkám věnujeme následující produkty:
 
 • Samosterilizující láhev SuperVent LOVI o objemu 150 ml se speciálním víčkem, díky kterému celou lahvičku bezpečně sterilizujete v mikrovlnné troubě do 1,5 minuty.
 • Láhev SuperVent LOVI o objemu 250 ml s dynamickým silikonovým dudlíkem. Lahvička má speciální odvzdušňovací systém, tudíž minimalizuje vznik dětské koliky a tvar savičky připomíná maminčinu bradavku, takže nenarušuje sací reflex. Nemusíte mít obavy při kombinaci kojení a krmení z láhve.
 • Silikonový dynamický dudlík s mini štítkem vyrobený speciálně pro děti od narození do dvou měsíců z kolekce Buddy Bear LOVI. Mini štítek je lehký a tvarovaný tak, aby miminko mohlo volně dýchat nosánkem. Dudlík byl vytvořen pro zdravý vývoj dětských zoubků i dásní, skvěle se odvzdušňuje.
 • Dvě balení vložek do podprsenky Discreet Elegance LOVI – 2 x 20 kusů velmi elegantních a tenkých tampónů do podprsenky s krajkovým okrajem. Savé a přitom diskrétní, nedráždí citlivou pokožku a chrání spodní prádlo před ušpiněním. Balení v černé a béžové barvě. U nás totiž víme, že podprsenky nejsou jenom bílé.
Značka LOVI doporučuje kojení jako nejzdravější způsob krmení. Alternativní způsoby krmení by měly být použity po konzultaci s lékařem, porodní asistentkou nebo lékárníkem, pokud kojení není možné nebo je nedostatečné.
Canpol babies

Canpol babies

Bratři Tomáš a Kryštof asi v 90. letech netušili, že z malé rodinné firmy vybudují časem celosvětovou a uznávanou značku kojeneckých potřeb pro miminka a jejich maminky. Značka Canpol babies má své věrné zákazníky ve více než 50 zemích celého světa a v České republice se pyšní skvělým postavením, a to hlavně díky své dlouholeté tradici, novým technologiím a bezpečným materiálům. Maminky se na nás s oblibou obracejí při nákupu kojeneckých lahví, dudlíků, nevylévacích hrníčků, prvního nádobí pro děti, hraček, ale také při přípravě věcí do porodnice a v období šestinedělí. Značka Canpol babies usnadňuje maminkám mateřství i péči o miminka. S láskou již 25 let.
 
Maminkám věnujeme tento balíček:
 
 • Přírodní měkký kartáč a hřeben Canpol babies – jemně masíruje citlivou pokožku novorozeňátka, má bezpečné zakulacené konce a neelektrizuje vlásky.
 • Nosní odsávačka s hadičkou v pouzdru Canpol babies – určená pro děti do 3 let, které ještě neumí samy smrkat. Velmi jednoduché a přitom účinné.
 • Dětská manikúra Canpol babies – nůžky, pilník a kleštičky pro ty nejmenší nehtíčky.
 • Digitální teploměr s ohebným koncem Canpol babies – vhodný pro nejmenší děti pro měření teploty. Bezpečná koncovka a rychlé měření.
 • Chrastítko s chladícím kousátkem Canpol babies – Magická hůlka spojuje výhody chladícího kousátka a chrastítka. Pomáhá tišit bolest dásní v období růstu zubů.
Výrobky značky Canpol babies splňují nejpřísnější evropské normy kvality a bezpečnostních požadavků na výrobky určené pro kojence a malé děti, včetně produktů určeným ke krmení.
Femibion

Femibion®

Femibion® je doplněk stravy, který je přesně vyvinut pro speciální potřeby těhotných a kojících žen.

Obsahuje optimální dávku folátů (kyselinu listovou a Metafolin®), DHA, jód a další složky.

Je obohacený také o vitamin D3 důležitý pro imunitu, zuby a kosti.

Femibion® 2 tak poskytuje maminkám již od 2. trimestru těhotenství až do ukončení kojení děťátka dostatek látek, které jsou v tomto období zapotřebí ve zvýšené míře, ale není jednoduché je získat z běžné stravy.

Femibion® věnuje budoucím maminkám dvouměsíční péči o zdraví v průběhu prvního trimestru těhotenství v podobě Femibion® 1 a dále exkluzivní Dvojbalení Femibion® 2 s Bi-Oil jako dárkem pro navazující dva měsíce péče o zdraví miminka i maminky.

Femibion® 2 je vhodný pro období od začátku druhého trimestru až do ukončení kojení.

Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Lucka zná pohlaví miminka - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×