Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2017/2018: Čertovský speciál

Úspěšný seriál „Rodíme společně s BOL“ pokračuje! Katka E. přípravy na Vánoce nestíhá a o víkendu byli na Mikulášské besídce. Katka nám zaslala fotku z ultrazvuku a byl jí zjištěn na kontrole streptokok. Klára oslavila narozeniny a byla s Naty na čertech. Kvůli vpáčeným bradavkách si pořídila formovače bradavek. Milaně a Jitce se blíží termín porodu, proto jim byly od sponzorů Bella Happy, Medela a Cariwell zaslány další dárky. Ostatní maminky získají dárky až po Novém roce.

Sponzoři seriálu Rodíme ONLINE 2017/2018:

Gaga´s pleny
Bella Happy
GS Mamavit
Weleda
Medela
Zdravé těhotenství
Carriwell
Babylonia
Zdravé těhotenství
 

Které maminky se projektu účastní?

Katka E. Těhulka Klára Milana Jitka
     

Katka E. (16. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Milé maminky, 

jsme tu opět další týden. 

Jak se připravujete na Vánoce?

U nás to zatím vypadá, že žádné Vánoce nejsou. Vůbec nic nestíhám. Sabinka mi pomáhá, tím, že mi za rohem udělá nepořádek znovu. Uvidíme tento týden. Sabinka se už pomalu rozmlouvá, akorát po svém, takže ji není vůbec rozumět a tak se začne rozčilovat, ne-li vztekat, protože ji nerozumím. 

Inzerce

Další plus je ten, že jsme byli první noc bez plenky a malá to perfektně zvládla. Jsem na ni fakt pyšná. Učí se velice rychle a všechno rychle chápe. 

Mikulášská besídka

O víkendu jsme byli na Mikulášské besídce a malá viděla poprvé čerty a nějak ji to nezaujalo, vůbec se nebála. Je to statečná holčička.

Inzerce

Pomalu a jistě už se miminko hýbe, cítím už i pohyby. Dobré je to, že u Sabinky jsem nevěděla, jak to poznám. Ale teďka už to jasně poznám.

Těším se na příští týden,

Inzerce

Katka E.

 

Katka (20. týden těhotenství, čeká první miminko)

Inzerce

Krásný den všem, 

Kontrola u paní doktorky

Na pondělí jsem nemohla ani dospat. Další kontrola, uvidím našeho prcka. :-) I když samozřejmě díky tomu, že cítím pohyby, tak kontrola je jen třešinka na dortu, ale i tak jsme se s manželem moc těšili. Prcek sebou mlel, že bylo trošku složitější ho vyfotit, nakonec se podařilo, ale ležel hlavou dolů, takže je zase krásně vidět páteř atd. :-) Má se krásně k světu a roste jak z vody, už se celý nevejde ani na ultrazvuk, tak nám nešel změřit. :-) Paní doktorka říkala, že pohyby cítím takto brzy právě proto, že mám placentu u páteře, takže malému nic nepřekáží a je přímo u stěny břišní, a proto ho tak krásně cítím. Nicméně jedno ale máme. Při mé minulé, mimořádné kontrole mi zjistili bakterii, myslela jsem si, že to nic není. Dostala jsem globule a říkala jsem si, to je v pohodě. Nicméně mě paní doktorka sdělila, že to není jen bakterie, ale streptokok, který je celkem nebezpečný. Ne pro mě, ale pro malého. Během porodu, by se mohl nakazit a to je velmi nebezpečné. Kvůli tomu během porodu musím dostat antibiotika. Bez nich to nepůjde. Pro jistotu mi udělala ještě kontrolu moči na přítomnost streptokoka a i tam se objevil, takže mám momentálně antibiotika. Mě to sice nijak neobtěžuje, ale i tak je to nepříjemné a trošku strach mám.

Krásný den s kámoškou

Ve středu jsme si s kámoškou udělaly super den. Šly jsme navštívit jinou kamarádku a pak jsme si zašly na oběd a na pár nákupů. Takže dárky mám už skoro všechny. Chybí mi jeden jediný, a to pro tátu. Vážně nevím, co mu dát… :-(

Návštěva u nás

Ve čtvrtek k nám přišla návštěva, můj kamarád a osobní finanční poradce. Dostala jsem od něho malý dáreček a dvě hodiny jsme si pořádně pokecali. Bylo to fajn. Potřeboval v tom shonu před Vánoci vypnout, nic nedělat a jen si povídat. :-) Tak jsem mu to splnila myslím bez výhrad. :-)

Hektický pátek

Pátek byl hodně hektický. Jela jsem na oběd za bývalou kolegyní. V této práci jsem skončila před cca 4 lety a neviděla jsem jí cca 2 roky. Zdržela jsem se tam déle, než jsem očekávala, přes 3 hodiny. Než jsem se všemi pokecala a tak. :-) Ale bylo to moc fajn. Pak jsem jela vyzvednout ještě dárek pro tchýni a pár věcí. Domů jsem se dostala až v půl šesté. Byla jsem tak unavená, že jsem usnula. :-D

Jaký byl víkend?

V sobotu byl David v práci a já jsem celé dopoledne prolenošila. Nevím, zda to byl ještě důsledek pátku, ale byla jsem tak unavená, že se mi nic nechtělo a já se odmítla do čehokoliv nutit. :-) Večer jsme šli s kamarády na večeři. Ta byla naprosto luxusní. Výborně jsme pokecali a dozvěděli jsme se úžasnou novinku. Kamarádka je také těhotná, o měsíc později jak mi. Mám z toho obrovskou radost, bude s kým chodit na procházky. :-) Jupí. :-)

Vánoční atmosféra

V neděli jsme si udělali vánoční atmosféru a zapálili první svíčku na vlastnoručně vyrobeném adventním věnci. Byla to pohoda a klid. Vánoce jsou prostě takové a už se těším na ty letošní. Budou přeci jen jiné… :-)

Přeji krásný první adventní týden ... 

Katka P.

 

Klára (28. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Zdravím všechny, kteří čtou můj deníček! :-)

Minulý týden jsem měla moc nabitý a to pečením. V úterý jsem upekla vánočku, abychom měly něco dobrého na snídani. Ve středu jsem upekla korpus k harlekýnu a pak celý den trávila i s Natálkou vykrajováním a pečením perníčků, aby nám do Vánoc změkly. Dělaly jsme je ze dvou dávek, ale protože jsem měla mlsného pomocníčka a pak z práce dorazil i mlsný přítel, tak je již čtvrtka pryč. Nevím, jestli nám něco zbyde na Vánoce, vůbec jim ani nevadilo, že jsou perníčky tvrdé. Ale nic si z toho nedělám, že je jedli, budu dělat ještě laskonky, ovocné košíčky, linecké, vanilkové rohlíčky a kokosky. Už teď mám na všechno chuť. Poslední dobou mám hrozné chutě na sladké a to jsem si myslela, že toto těhotenství je jiné, než když jsem čekala Natálku. Možná ze začátku bylo jiné.

Adventní kalendář

Ve čtvrtek jsem připravila dárečky do adventního kalendáře. Pak jsme jely s Natálkou k babičce a dědečkovi starat se o pejska a slepice. Tam jsem dodělala harlekýn a oslavili jsme moje narozeniny a zároveň i 30leté výročí svatby mých rodičů.

V pátek už Natálka dostala první dáreček od Mikuláše, měla tam i úkol, na který se hned vrhla. 

Mikuláš

V sobotu k večeru jsme se šli s babi a dědou podívat na čerty, kteří byli ve vesnici u mých rodičů. Malá z nich byla zaražená a říkala jim, že je hodná (poslední dobou opravdu hodná není). Mikuláš chtěl od dětí slyšet básničku nebo písničku a za to všem rozdal dáreček. Nakonec tam měli pro všechny připraven moc pěkný ohňostroj.

Nešťastná neděle

V neděli Natálka neměla moc šťastný den. Nejprve při cestě na autobus se Natálce ztratil její nejoblíbenější plyšáček. Pak jsem měla domluvenou schůzku s jednou paní, co má na prodej kočárek a při cestě k ní Natálka upadla, když přebíhala cestu a odřela si trošku obličej i ručky. Na čelíčku bude mít nejspíš i monokl, byl to velký pád, ale už ví, že takových pádů ještě bude hodně. Taky jsme společně zavzpomínaly na moje dětství a na to, jak jsem byla nešikovná, takže jestli bude po mě, tak se má na co těšit. Chudák.

Hned jak jsme pak došly domů, jsem zavolala dědovi, aby se šel podívat, jestli někde po cestě nenajde toho plyšového pejska, co Naty ztratila. Naštěstí ho našel položeného někde na plotě, nálezce byl moc hodný a hlavně poctivý, že ho tam nechal. Alespoň takto bych nálezci chtěla moc a moc poděkovat i za dcerku, která ze ztráty byla zdrcena. I usínání bylo bez plyšáka velmi šílené a neobešlo se bez pláče.

Zmenšuje se mi močový měchýř

Přijde mi, že se mi zmenšuje močový měchýř, mám strašně často potřebu na záchod, hlavně tam, kde to není možné. Pro těhulky by měli vymyslet nějakou lehkou přenosnou clonu. Naštěstí jsem byla s Natálkou, tak mi clonila ona no a stejně jsem už byla v takové krizi, že mi bylo jedno, kde půjdu na malou. :-D Prcek se činí a jeho kopy jsou někdy fakt síla, nebo to, jak mi naléhá na orgány, to je opravdu nepříjemné. 

Pořídila jsem si formovače bradavek

Jo a ještě jsem si pořídila od Medely formovače bradavek (mám vpáčené bradavky) a od začátku týdne je už nosím, abych se vyhnula bolestem při používání kojících kloboučků. A hlavně chci za každou cenu malého kojit.

Mějte se,

Klára

Milana (31. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Ahoj,

tento týden byl dost obyčejný, co se těhotenství týče. Zdá se, že po delším chození mi otékají nohy, tak jsem googlila, co s tím. V zásadě jsem zjistila, že bych měla víc pít, poctivě brát hořčík a dávat si nohy nahoru, kdy to jen jde. To jsem poctivě dělala, protože v sobotu mě čekal celodenní výlet do Salzburgu (manžel mi ho dal k narozeninám) a já jsem potřebovala být ve stavu chodit tam celý den po adventních trzích. Naštěstí se to do víkendu fakt srovnalo a výlet jsem si perfektně užila! :)

Obdržela jsem další dárky od sponzorů Cariwell a Medela

Hlavně ale od úterka začaly chodit další dárky od sponzorů, což bylo příjemné zpestření jinak nezajímavého týdne. Nejdřív přišly od Cariwell a Medely. S Cariwell mám kvůli velikosti a barvě ještě nějaké vyřizování, takže fotku přiložím, až se to vyřídí. Medela ale poskytla kompletní výbavičku, tedy asi všechno, co jsem s Emmou na začátku potřebovala a neměla. :D Byla jsem dost neinformovaná a tím pádem i dost v klidu, co se těchto potřeb týče a nenapadlo mě, že ve 4 hodiny ráno, poté, co se mi nesmírným a bolestivým způsobem nečekaně nalijí prsa, budu potřebovat odsávačku. Takže mohu-li případným čtenářkám jen trochu radit, doporučuji pořídit si odsávačku předem. :)

Největší radostí byl balíček od Bella Happy

Balíček od Bella Happy pro mě byl ale asi největší radostí. Jsem hrozně vděčná za pleny, kterých je ze začátku hrozná spotřeba. Krémy na ruce mi taky udělaly radost, ale upřímně řečeno, nejnadšenější jsem z porodnických vložek a kalhotek. Nevím, jak je to v jiných nemocnicích, ale u nás mi dali jedny kalhotky a jeden balík porodnických vložek. Ačkoli se jim to z jejich strany může zdát velmi štědré, stačí to tak na první den.

Minule jsem měla s sebou jednorázovky z DMka, ale s těmi nemám dobrou zkušenost, tak jsem ráda, že tentokrát budu lépe vybavená.

V porodnici chci hlavně své pohodlí

Celkově je mým cílem udělat si v porodnici co největší pohodlí. Nechci řešit, že mi něco chybí, nechci vymýšlet improvizace ani se cítit nemožně, když mě někdo přijde navštívit a já tam budu jenom v erární noční košili. Tentokrát chci být dobře vybavená, protože už trochu vím, co mě čeká a hlavně chci ten čas věnovat hlavně co nejrychlejšímu zotavení a nastavení režimu s miminkem. 

Milana

 

Jitka (34. týden těhotenství, čeká třetí miminko)

Ahojky, 

všechny vás po týdnu zdravím.

Problémy se zuby, pálení žáhy a tvrdnutí břicha

Řeknu vám, že čím víc se blížíme ke konci těhotenství, tím je to opravdu náročnější a náročnější. Někdy si říkám, že mít ve třiceti první mimčo, tak by snad bylo jedináček. Opravdu vidím rozdíl v tom, jaké bylo těhotenství ve dvaceti a teď ve třiceti. Přijde mi, že je to vše mnohem náročnější, ale je to asi i tím, že už není čas řešit jen samu sebe, ale i děti a vše kolem. Zase si myslím, že jsem se o trošku zakulatila a bundy už dopínám tak tak. :) Naše holčička si vzala další zub, takže mě čeká opětovná návštěva zubařky a velká oprava až po porodu. Ty zuby jsou toto těhotenství opravdu síla. Je to už třetí zub a už pomalu nevím, jak mám kousat, aby to tolik nebolelo. 

Pálení žáhy je teď taky každonoční záležitost, takže mám pod polštářem cucací tabletky, které naštěstí do chvilky zabírají. Spánku si taky moc neužiju, protože usínám až někdy kolem druhé hodiny ranní a kolem půl šesté už jsem vyspalá a neusnu. Břicho mi začíná tvrdnout čím dál častěji, takže některé činnosti dělám o poznání déle než jako obvykle. :)))

Přezutí pneumatik a kontrola po operaci

Přes týden jsme měli celkem klid. Manžel v pondělí odjížděl do práce a vracel se až ve středu večer. Já byla jen běžně nakoupit a přezout přední gumy, protože už potřebovaly vyměnit. A dopekla jsem si poslední druhy cukroví, co jsem měla naplánované. Ve čtvrtek jsme jeli do Olomouce s manželem na kontrolu po operaci kolene. Vše je v pořádku, ještě ho musí trošku šetřit, než začne mít plnou zátěž, ale jinak je vše ok. 

Dárek pod stromeček

V pátek jsme se zajeli podívat do elektra a vybrali jsme klukům pod stromeček do pokojíčku televizi. Dlouho jsem se tomu bránila, ale vzhledem k tomu, že už jsou větší a chtějí se dívat na své programy, tak jsme si říkali, že ji pořídíme. A taky v koutku duše doufám, že i ten menší se naučí spávat v pokojíčku. I když i přes to, že jsme mu vysvětlovali, že miminko bude v noci plakat, tak si chce přehodit svou postel na druhou stranu v ložnici a na jeho místo dát postýlku a že mu to vadit nebude. :) Nechci ale kluky nějak odstřihnout, když naznají, že chtějí dál spát s námi v ložnici i přes to, že je bude párkrát budit malá, tak je tam prostě nechám dál a třeba časem začnou spávat sami. :))

Přišel balíček od Medely a podprsenka Cariwell

Aaaaa přisly mi další dárečky od sponzorů. Nejprve přišel krásně zabalený balíček od Medely, kde byla prsní odsávačka a spousta věciček potřebných při kojení. A hned druhý den přišla kojící podprsenka od firmy Carriwell, vybrala jsem si bílou a moc se mi líbí. Je o kapánek větší, ale myslím, že po porodu bude úplně akorát, jinak sedí moc hezky a je příjemná na těle.

Čertovský víkend

Víkend byl v čertovském duchu a plný zážitků. V sobotu ráno jsme se byli podívat na vánočním jarmarku, kde prodávali ruční výrobky, které jsme si mohli zakoupit. Ale nic moc nás tam nezaujalo.

Za to odpoledne jsme byli v nedaleké vesničce, kde nejprve rozsvítili vánoční stromeček, pak následoval ohňostroj a přijeli hrůzostrašní čerti. :) Byli ale hodní a děti nestrašili, jen cinkali řetězy a s dětmi se fotili. Náš mladší z nich měl přesto respekt, některé masky byly opravdu děsivé. Pak jsme stihli další ohňostroj o pár kilometrů dál, ten byl tedy opravdu kolosální a všichni jsme koukali s otevřenou pusou, jak se dá malovat na oblohu. Těšila jsem se, že si dám trošku vánočního punče, tak jsem si dala malý kelímek a zapíjela ho čajem. Bohužel už při cestě k autu v žaludku nevydržel a celý večer mi nebylo moc hej. Kluci usnuli docela brzo, protože byli opravdu znavení a vymrzlí. :)

Tašku do porodnice už mám raději sbalenou

V neděli dopoledne jsem měla dva príma pomocníky při žehlení prádla. Vyprala jsem si látkové plenky a věci, které si  budu balit do tašky do porodnice, a kluci vzorně žehlili a předháněli se, kdo toho vyžehlí víc, tak jsem zvědavá, jak dlouho jim to vydrží. :)

Mimochodem tašku ještě sbalenou nemám, ale v pátek podvečer mě začaly chytat takové křeče, až se mi podlamovaly nohy, naštěstí to asi po hodině přešlo. A trošku jsem se zalekla a začala si ji konečně chystat, takže doufám, že v dalším týdnu budu mít sbaleno a nachystáno kdyby náhodou. 

Mikulášský parní vlak

A nedělní odpoledne bylo taky super, jeli jsem zvláštním mikulášským parním vlakem, kde byl i čert s andělem a Mikulášem a měli při cestě nachystané pro děti sladké překvapení. Personál vlaku byl oblečen do dobových stejnokrojů ze třicátých let. Pro kluky to byl zážitek a já sama už jsem také dlouho vlakem nejela, zvlášť takovou krásnou parní mašinou. 

První advent za námi, těšíme se na Vánoce. :) 

Už se nám to krátí, tak zase za týden...

Jitka

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Gaga´s pleny

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny nabízí kvalitní pomůcky k přebalování v látkové variantě. Ekologie a zdravý zadeček miminka je prioritou číslo 1. Výrobky vznikají za pomoci testujících maminek. Moderních látkových plen se není třeba obávat – pleny se nežehlí, jsou v atraktivních designech a eliminují vznik opruzenin. KVALITA PROVĚŘENÁ MAMINKAMI JE TADY ZARUČENA. Finanční úspora může činit až 15 000 Kč oproti jednorázové variantě.

Gaga´s pleny věnují každé mamince balíček v hodnotě 1 000 Kč s produkty pro pohodlné přebalování:

 • 1x deka 2v1: Nepromokavá vrstva a hřejivý fleece ochrání Vaše miminko při nepřízni počasí i poslouží jako podložka pro nácvik pasení koníků
 • 1x plena all in one: Nejjednodušší systém látkových plen, který roste s dítětem. Použití je snadné jako u jednorázové pleny a zadeček zůstává v suchu
 • 1x malý nepromokavý pytlík: Pro přenos všeho vlhkého pro miminko či maminku
 • 2x bambusový ubrousek: Utírání pusinky či zadečku šetrně a ekologicky
Více na www.gagapleny.cz.
Zdravé těhotenství

Bella Bohemia

Společnost Bella Bohemia dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky.
Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
Plenky Happy získali letos ocenění Volba spotřebitelů – nejlepší novinka 2017!
 
Bella Bohemia věnuje rodičkám dárkový balíček Happy v hodnotě 700 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn velké balení a Happy Mini velké balení, vlhčené ubrousky Happy s vitamínem E a allantoinem á 64 ks, podložky Happy 60x90 cm á 5 ks, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, prsní a poporodní vložky Bella Mamma á10 ks, ochranný krém na ruce Simply Evita s olejem z hroznových jader, Evita Simply krém na ruce s heřmánkem 100 ml, dětskou přítulku pejsek/kočička, svačinový box Happy, vložky Bella Mamma Comfort á 30 ks.
Mamavit

GS Mamavit Prefolin® + DHA

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace 23 vitamínů, minerálů, DHA a EPA. Vysoký obsah kyseliny listové v přirozené formě (800 µg), která je doporučovaná Světovou zdravotnickou organizací.

GS Mamavit Prefolin® DHA + EPA kapsle jsou zpracované speciální technologií DHA MMV Technology®, díky které nezanechávají rybí zápach a pachuť.
Kombinace vitamínů a minerálů, byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:
 • Období plánování těhotenství
 • Období těhotenství
 • Období kojení

Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

Nyní máte možnost získat GS Mamavit se slevou či zcela zdarma díky preventivním programům zdravotních pojišťoven – více informací na www.mamavit.cz

Společnost GS si připravila pro každou maminku dárek v podobě 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA.

Weledea

Weleda

Weleda, dnes největší výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda se vyrábějí jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu www.weleda.cz, lékárnách, DM drogeriích, Rossmanu, Teta drogériích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně Weleda Beauty & Store v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Balíček pro rodičky bude obsahovat: 1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů , 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy.

Medela

Medela

Švýcarská firma Medela nabízí vysoce kvalitní řadu pomůcek k podpoře kojení, vyráběnou na základě prováděných výzkumů nejen pro maminky, ale také pro profesionály. Kompletní Medela péče o kojení obsahuje sortiment: odsávání mateřského mléka, podávání mateřského mléka, péče o prsy, těhotenské prádlo, péče o mateřské mléko. Společnost Medela se tak snaží svými kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života mateřství.

Medela věnuje každé mamince balíček s Medela pomůckami pro péči o prsy a manuální odsávačku - Ideální balíček již při nástupu do porodnice.

 • 1x manuální odsávačka Harmony light: Oblíbená 2-fázová odsávačka mateřského mléka, která byla vytvořena na základě technologie 2-fázového systému sání.
 • 1x balení (2 ks) Chrániče bradavek: Chrání bolavé a rozpraskané bradavky před nepříjemným kontaktem s prádlem. Pomáhá tak rychjelšímu hojení.
 • 1x hojivá mast Purelan 37 g: Hojivá mast k ošetření citlivých, bolavých či popraskaných bradavek.
 • 1x vzorkové balení (4 ks) vložek do podprsenky jednorázových: poskytují vyšší savost a vstřebatelnost díky novému absorbčnímu materiálu.
 • 2 ks hojivé Hydrogelové polštářky: léčí bolestivé a popraskané bradavky. Hydrogel obsažený v polštářcích pomáhá rychleji hojit ragády, udržuje bradavky optimálně hydratované aniž by byly vlhké.
 • 1 ks žlutá "kosmetická" Medela taštička
Motherhood

Carriwell

Tým odborníků firmy Carriwell v Dánsku ve spolupráci s porodníky a porodními asistentkami navrhuje kvalitní a velmi pohodlné těhotenské a mateřské spodní prádlo tak, aby nastávající maminky vypadaly a cítily se krásně po celou dobu těhotenství a následně i v období kojení.

Více informací najdete na www.carriwell.cz

Jako dárek jsme vybrali naši nejnovější kojící podprsenku push up s gelovou kosticí GelWire® . Podprsenka je navržena speciálně pro maminky s plnějšími prsy. Tato patentovaná bezešvá podprsenka kombinuje gelové kostice GelWire® s lehce odnímatelnými měkkými výztužemi, které vytvářejí větší podporu a krásný tvar, aniž by byly omezeny základní vlastnosti.

Babylonia

Belgická společnost Babylonia vyrábí nosítka a šátky na nošení dětí ze 100% přírodní bavlny v nejvyšší kvalitě a to v rámci programu Fair Trade. Děti mohou být nošeny v šátcích Babylonia již od narození. Šátky Babylonia nabízí přirozený komfort a bezpečí pro Vás i Vaše dítě.
 
Další informace o produktech značky Babylonia najdete na www.carriwell.cz.
 
Jako dárek obdrží maminka originální mexický hudební přívěšek Bola, který společnost Babylonia také nabízí. Jedná se o šperk pro těhotné ženy. Magické a příjemné zvuky boly uklidňují miminko během celého těhotenství. Neobyčejné zvonění boly vzniká pohybem nebo chůzí ženy.
Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.
Zdravé těhotenství

Jak děti přicházejí na svět

... a knížku sexuální výchovy pro nejmenší děti a možná i některé tatínky, aby věděli, jak k tomu dojde, že příjde na svět sourozenec.

Knížka Jak děti přicházejí na svět poskytuje odpovědi na první otázky dítěte nejen o sexu:
 
 • jednoduše
 • pravdivě
 • moderně
 • podle skutečného rozhovoru s dětmi ve věku 2-5 let
 • s láskou!
 
Kniha je vhodná pro děti od 2 do 10 let (nejlépe 2-5 let).

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Čertovský speciál - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×