Inzerce
Inzerce
Inzerce

Může vzrušení ženy nebo orgasmus ovlivnit početí?

Vzrušení ženy ani orgasmus nemají vliv na transport spermií k vajíčku, ten zcela závisí na aktivním pohybu spermií. 

Jediné, co může ovlivnit početí, je psychická pohoda ženy, která umožní pravidelnou ovulaci, uvolňování vajíček z vaječníku.

Rozhovor s p. prof. MUDr. Pavlem Trávníkem vedla MUDr. Jana Martincová

Autor: prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc.
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Autor: prof. MUDr. Pavel Trávník, DrSc.
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Může vzrušení ženy nebo orgasmus ovlivnit početí? - diskuze

Poradna

Ovulace a těhotenství

| LiSte09 | 03.06.2020, 18:18

Dobrý den, mám dotaz ohledně menstruačního cyklu a těhotenství. Minulý měsíc jsem byla na vyvolání MS (Algutin), která se dostavila. Při prohlídce mi doktor řekl, že mám PCOS. Pročetla jsem si různé diskuze a zakoupila Nosifol. Ovulaci jsem poté dle testů měla 18-19 DC, což je dost pozdě. Znamená to, že další MS má dojít až 38 DC? Od minulého týdne mám výtok, tak jsem zkusila těhotenský test. Nejdříve tam byl duch, ale včera již krásná silná čárka. Nyní nevím, zda mám čekat do toho 38 DC nebo je již těhotenství jisté a popřípadě kdy bych měla jít ke své gynekoložce? Momentálně jsem asi 16 dnů od ovulace.
Děkuji

Dobrý den, Nosifol je určitě vhodný doplněk. Těhotenský test se doporučuje provádět cca týden až deset dní od vynechání očekávané menstruace. Pokud by byl pozitivní, vyhledejte Vašeho gynekologa. Termín ovulace může být každý měsíc jindy, což se může stát např. při syndromu polycystických ovarií. Neznamená to však, že byste nemohla otěhotnět. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 04.06.2020, 07:50
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce