Inzerce
Inzerce
Inzerce

Jak Pavlína oslavila v 26. týdnu těhotenství první výročí s manželem?

Milí čtenáři,

s manželem jsme v pondělí oslavili 1. výročí naší svatby. 

Oslava prvního výročí svatby v Uherském Hradišti

Měli jsme v plánu výlet do Uherského Hradiště na dobrou večeři do Steak Housu, hledala jsem i ubytování na jednu noc a rezervovala hotelový pokoj v Kozlovně U Hejtmana šarovce. Bylo to vše luxusní, manžel si dal hovězí flank a já steak z lososa s domácími hranolkami a salátem coleslaw, poseděli jsme, předali si dárek. Já dostala náušnice z perel a manželovi jsem věnovala poukaz na motokárovou dráhu u nás ve Zlíně. Na hotelu jsme ještě poseděli na zahrádce u piva a ovocného birella, muž si ještě dal tatarák. Byl to krásný večer! Syna pohlídala babička, ještě že ji mám. 

Inzerce

Snídaně v Kafecu

V úterý jsme brzy vstali, a jelikož snídani na hotelu jsme neměli, zajeli jsme si do Uherského Hradiště na snídani do Kafecu. Vyzkoušeli jsme poprvé a výborné, skvělá obsluha a interiér, kde se cítíte spokojeně. Pak se jelo domů, vyzvedli jsme po obědě syna ze školky a odpočívali. 

Inzerce

Konečně máme novou skříň

Dočkali jsme se naší nové skříně, muž ji vyzvedl v Jysku a celé dopoledne rozdělával starý nábytek, pak smontoval novou skříň. Už jsem se těšila, až ji naplním a budu mít u sebe místo. Jediná chybička, zaměnili nám dekor, chtěli jsme dub, ale nakonec nevypadá špatně, ještě voní novotou, malému se líbí a chodí do ní nakukovat. 

Za domem máme novou lanovku

Já už jsem pěkně zakulacená, nedělá mi dobře dlouhé sezení, víc odpočívám, ven chodíme k večeru, až není takový hic, máme za domem novou lanovku, tak mají děti novou zábavu. 

Inzerce

Příprava do školky

Nakoupila jsem synovi do školky tepláčky, přezůvky, největší problém byl sehnat pláštěnku, nakonec jsme vybrali v Decathlonu, takže jsme připravení na nový školní rok. 

Filmový festival určený pro děti a mládež

Na začátku září se u nás bude konat Filmový festival určený pro děti a mládež. Bývá to super, vždy je město plné herců, zábavy a různých akcí pro děti, letos to má spoustu omezení a z bezpečnostních důvodu se musíte registrovat. Platí pro vstupenky na filmové projekce, pro vstup do projekčních míst, do uzavřených festivalových zón. Asi letos vynecháme ani nevíme, jestli bude doprovodný program pro děti, nikde nejsou žádné informace.

Inzerce

Poslední víkend na koupališti a rozlučka v práci

O víkendu jsme byli naposledy na koupališti, strávili jsme tam celé odpoledne, nosíme si svoje skladné lehátko, měla jsem čas si přečíst i časopis, kluci se v bazénu zabavili a bylo docela dost lidí.

V neděli jsme byli doma a na procházce, manžel měl před noční směnou, nachystali jsme se do školky a já naposledy do práce, upekla jsem na rozloučenou dort.

Pavlína

Sponzoři seriálu Moje těhotenské léto:

Dítě
Dítě

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Bella Happy

TZMO Czech Republic

Společnost TZMO Czech Republic je dodavatelem hygienických potřeb pro děti, maminky i seniory. Na českém trhu se setkáte jak s kvalitními jednorázovými dětskými plenkami, přebalovacími podložkami, vlhčenými ubrousky a kapesníčky značky Happy, tak dámskými hygienickými potřebami a výrobky pro maminky v období kolem porodu značky Bella a Mamma. Plenky značky Happy a řada intimní hygieny Bella získaly vítězství ve Volbě spotřebitele – Novinka roku 2019
 
TZMO Czech Republic věnuje rodičkám balíček do porodnice Happy v hodnotě 899 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn á 42ks, Happy vhlčené ubrousky Sensitive á 56 ks, podložky Happy 60x90cm á 5 ks, Happy hygienické tyčinky á 56 ks, Happy Natural care mycí gel na tělo a vlasy á 300 ml a krém 50 ml, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, porodnické vložky Bella Mamma á 10 ks, prsní vložky Bella Mamma a Bella Mamma Comfort á 30 ks, Bella intimní gel sensitive 300 ml a intimní vlhčené ubrousky Intima á 20 ks, dětskou přítulku a látkovou tašku Happy. 
Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.

 

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jak Pavlína oslavila první výročí s manželem? - diskuze

Poradna

Dobrý den,je možné přerušit čerpání rodičovského příspěvku z důvodu nástupu roční dcery do dětské skupiny,kde by byla se mnou a po dovršení dvou let obnovit čerpání rodičovského příspěvku? Jelikož od dvou let je docházka do MŠ atd. již bez omezení a čerpat rodičovský příspěvek lze až do 4 let věku dítěte. Mockrát děkuji.

Dobrý den. Ano, je možné ve dvou letech opět začít čerpat nevyčerpanou část rodičovského příspěvku.

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 27.11.2022, 21:11
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×