Inzerce
Inzerce
Inzerce

Pavlína mají vybrané jméno pro holčičku, Adámek oslavil 5.narozeniny

Milí čtenáři,

po delší době vám píši co je u nás nového. Na začátku září nastoupil syn do fotbalové školičky, tak máme 3x týdně tréninky, zatím ho to moc baví, koupili jsme dres a kopačky v Decathlonu a je moc spokojený. Jen se bojím, zda se akce nezruší kvůli koroně. 

Výlet na rozhlednu Lhotka

Když bylo ještě hezky a teplo, vyrazila jsem s rodinkou na rozhlednu  Lhotka, kde byl krásný výhled na Uherský Brod a Bílé Karpaty, schodiště mělo 96 schodů, které jsem teda pomalu vyšla, ale dalo mi to trochu zabrat. 

Inzerce

Bronchitida odsunula prohlídku v 31. týdnu těhotenství

Jakmile přišlo prudké ochlazení, začalo u mě nachlazení, v takové míře, že jsem musela na pohotovost, jaké jsem měla bolesti v krku. Diagnóza zněla počínající bronchitida, dostala jsem antibiotika a několik dní jsem jen ležela a spala, tím pádem jsem musela odložit i plánovanou prohlídku v 31. týdnu těhotenství. Budou mě čekat odběry a kultivace, tak se budu těšit na příští prohlídku, co nového se dozvím. Pohyby mám stále častější, je to moc hezký pocit. 

Ve školce je malý spokojený, téměř celé září chodil pravidelně, ale poslední týden taky pokašlával a měl rýmu, tak je se mnou doma. 

Inzerce

Objednávám poslední věci pro miminko

Z pohodlí domova jsem si objednala ještě nějaké potřeby pro miminko, a to přebalovací podložku, odsávačku hlenů od Baby-Vac 2 se kterou mám zkušenost u syna, vyhovovala nám, oblečení a krásnou růžovou kombinézu. 

Na jménu pro holčičku jsme se rychle shodli

Naše princezna se bude jmenovat Adélka, docela rychle jsme se shodli, syn se už těší na malou a často šeptá do bříška, ať už jde ven.

Inzerce

Jak se cítím?

Jinak se cítím dobře, piju čaje pro těhotné, kávu si dám jednu denně, nějak už nemám chuť. Stále beru vitamíny pro těhotné a hořčík v tabletách.

Adámek oslavit své 5. narozeniny tématicky

O víkendu 3. října oslavil můj chlapeček 5.narozeniny, tak rychle to uteklo, když jsem viděla tu radost v jeho očích, byla jsem na měkko. Protože jsme byli oba ještě nachlazení, oslavili jsme to jen spolu v kruhu rodinném, koupila jsem výzdobu s tlapkovou patrolou a nechali jsme si od známé upéct tlapkový dort.

Inzerce

Dárečky byly taky od tlapkové patroly, dále nějaké oblečení, společenské hry a novou knihu Dinosauři k Albi tužce. Celý týden budu mít syna doma skrz kašel, alespoň si vyhraje s novýma hračkami a zbytek rodiny přijede, až budeme úplně zdraví. 

V týdnu bych měla navštívit poradnu, snad už to vyjde.

Přeji pohodové dny ve zdraví.

Pavlína

Sponzoři seriálu Moje těhotenské léto:

Dítě
Dítě

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Bella Happy

TZMO Czech Republic

Společnost TZMO Czech Republic je dodavatelem hygienických potřeb pro děti, maminky i seniory. Na českém trhu se setkáte jak s kvalitními jednorázovými dětskými plenkami, přebalovacími podložkami, vlhčenými ubrousky a kapesníčky značky Happy, tak dámskými hygienickými potřebami a výrobky pro maminky v období kolem porodu značky Bella a Mamma. Plenky značky Happy a řada intimní hygieny Bella získaly vítězství ve Volbě spotřebitele – Novinka roku 2019
 
TZMO Czech Republic věnuje rodičkám balíček do porodnice Happy v hodnotě 899 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn á 42ks, Happy vhlčené ubrousky Sensitive á 56 ks, podložky Happy 60x90cm á 5 ks, Happy hygienické tyčinky á 56 ks, Happy Natural care mycí gel na tělo a vlasy á 300 ml a krém 50 ml, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, porodnické vložky Bella Mamma á 10 ks, prsní vložky Bella Mamma a Bella Mamma Comfort á 30 ks, Bella intimní gel sensitive 300 ml a intimní vlhčené ubrousky Intima á 20 ks, dětskou přítulku a látkovou tašku Happy. 
Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.
 
 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Pavlína mají vybrané jméno pro holčičku, Adámek oslavil 5.narozeniny - diskuze

Poradna

Dobrý den přeji. Jsem 6+6 tt dle menstruace. Dnes jsem byla na kontrolním ultrazvuku u svého gynekologa. Ten však neviděl bijící srdíčko. Chtěl se ujistit a tak mě poslal na sono do nemocnice. Tam paní doktorka též řekla, že srdíčko nevidí. Teď mám týden počkat a poté dojít na další kontrolu. Vím, že nejste vědma, ale chci se spíš zeptat, zda je možné, že by srdíčko ještě během těchto dní začalo bít? Že by ještě srdeční akce nemusela bit třeba i viditelná.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

datace dle menstruace nemusí být zcela přesná, k oplodnění mohlo dojít v pozdější fázi menstruačního cyklu a může se stát, že těhotenství je ve fázi, kdy ještě zcela bezpečně srdeční akce nemusí být vidět. Určitě je nutné vyčkat kontrolního ultrazvuku s odstupem.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 06.12.2023, 16:40
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×