Inzerce
Inzerce

Helena si v 16. týdnu těhotenství chválí kvalitní praktické dárky z balíku od sponzorů

Helena měla celý týden plné ruce práce s pečením. Přesto si ale našla čas k prozkoumání balíku od sponzorů Babyonline, ve kterém podle ní není nic, co by se nehodilo. Největší radost jí udělala kosmetika Suavinex a také se těší, až si se Stázinkou prohlédne Říkačky pro chytré hlavičky. V rámci vánoční atmosféry Helena navštívila dřevěný betlém a příští týden už plánuje i stromeček.

 

Helena (16. týden těhotenství)

Milí rodiče,

tak tento týden jsem se posadila snad až teď. Sice jsem úspěšně zakončila mou pečící sezónu, ale nebyla bych to já, abych si ještě něco nepřibrala a nebyla bych to já, abych si všechno nějak divně nenaplánovala a nestíhala vůbec nic. Ještě že máme teď babičku doma a mohla hlídat Stázinku. Naštěstí jsem tedy vše stihla nejlépe, jak jsem mohla, ale bylo to tak tak.

Inzerce

Sponzorský balík neobsahuje nic zbytečného

Hned na začátku týdne nám došel balíček, no vlastně spíše balík, sponzorský balík. Vše, co balík obsahoval, je naprosto skvělé a ani u jedné věci jsem si neřekla - ne, to se nehodí. Hned jako první jsem začala užívat GS Mamavit. I když se snažím jíst bohatou stravu na všechno možné, tak se někdy bojím, že to opravdu nejsem schopna dodržet. Tyto doplňky stravy jsem tedy opravdu vřele uvítala. I když jsou tablety větší a já úplně větší tablety nezvládám, tak si vždy nějak poradím, vždyť to přece stojí za to. :-)

Z Říkaček jsem naprosto nadšená!

Z čeho jsem byla naprosto nadšená, je knížka Říkačky, je naprosto skvělá a myslím, že se Stázce bude moc líbit. Stázka opravdu miluje malování a další kreativní činnosti - můžu být opravdu šťastná matka, protože mám dítě, které rádo tvoří, maluje, staví kostky a naprosto odmítá hlučné hračky nebo hračky, co vydávají nějaké zvuky.

Inzerce

Kulíšek nám krásně doplní lékárničku

Co jsme hned zařadili do lékárničky, je Kulíšek, protože jsem si uvědomila, že na horečku, různé úrazy a další nepříjemné věci máme všechno možné, ale na průjem a dehydrataci nemáme nic. Jsem toho názoru, že raději přeplněnou lékárničku vším možným a být zcela na všechno připravena, než pak na poslední chvíli něco shánět a nedejbože bylo pak ještě hůř.

Inzerce

Mini plenky Eco by Naty

Hygienické potřeby od Eco by Naty jsem si už připravila do tašky „směr porodnice“. I když mám ještě času dost, tak tyto věci se opravdu neztratí a už se nemůžu dočkat, až použiji ty mini plenečky, je to teda opravdu rozdíl, když přebaluji Stázku do velikosti plenky 5/6.

Inzerce

Kontrastní kartičky

Samozřejmě už mám nachystané i kontrastní kartičky, ty jsou podle mě nezbytností každé maminky. Stázka je jako mini opravdu milovala a ještě i teď si někdy s nimi hraje.

Suavinex krém na Stázčinu pokožku

Na co jsem se opravdu moc těšila, je kosmetika Sauvinex. Kromě toho, že mají naprosto krásný design, tak mají i příjemnou vůni. Hned jsme použili krém na pokožku, přece jen je venku opravdu zima a pokožku Stázce musíme chránit víc než dost, vůně je úplně příjemná, krém se krásně roztírá a hlavně po něm Stázi není vůbec flekatá. Takže moooc se těším, až vyzkouším další produkty této značky.

Oslava narozenin malého Maxíka

V neděli jsme byli na oslavě Stázinčiného kamaráda Maxíka, kterému taky nedávno byly dva roky. No, teda, jak se říká, uragán hadra. Ale děti se bavily a to je nejdůležitější. Stázka si kolikrát více než dětí a hraček  užívá jídla. Já teda můžu být jen ráda, že oproti mně opravdu skvěle dodržuje pestrou stravu a chutná jí. Nicméně ještě víc než jídlo si hlídá svou plyšovou kočičku, na kterou vůbec nikdo nesmí sáhnout, možná se ani podívat. :-)

Betlém

Cestou domů jsme ještě navštívili dřevěný betlém, který máme postavený v místním zámku. Myslím, že teď už je opravdu vánoční nálada naprosto na místě. :-)

Co plánuji do příštího týdne?

Teď jsem si uvědomila, že jsem Vám vůbec neposlala žádnou fotku mne samotné s bříškem, které mi přijde, že vypadá jak s dcerou v šestém, sedmém měsíci. Příští týden slibuji, že vše doženu a fotku dodám! Na následující týden se těším celkově mnohem víc, protože jsme jedna z těch rodin, co stromek staví hned na začátku prosince. Ale o tom víc příště. :-)

Helena

Sponzoři seriálu Rodíme ONLINE 2023/2024:

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Porodnický balíček Bella Happy

TZMO Czech Republic

Společnost TZMO Czech Republic dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky.
Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
TZMO Czech Republic věnuje rodičkám porodnický balíček Happy Comfort, který obsahuje plenky Plenky Happy New Born 42 ks, Happy čisticí ubrousky aqua 56 ks, Mamma Comfort prsní vložky 30 ks, Happy sensitive krém proti opruzeninám 75 ml, Happy sensitive mycí gel na tělo a vlasy 400 ml, Mamma Comfort poporodní kalhotky XL, Happy hygienické tyčinky 64 ks, Happy dětské podložky 60 × 60 cm 5 ks, Mamma Comfort porodnické vložky 10ks, Velká textilní taška Happy, DÁREK - Happy čepička s obrázkem koaly.
Baby Tula

Ergonomická nosítka Ergobaby

Podpořte zdravý vývoj děťátka! Důmyslný ergonomický design pro zdravý vývoj dětí!

Vydejte se na průzkum a dovolte vašemu děťátku pozorovat svět! 

Nošením dětí podpoříte jejich zdravý vývoj emocionálních a vývojových předností. Jednoznačně nošení dětí přispívá ke správnému vývoji kyčlí. 

Nosítka jsou schálená a podporovaná institutem dysplazie kyčelních kloubů.

Ergobaby věnuje každé mamince unikátní nosítko Ergobaby Omni Dream  od prvních dní života novorozence, které nabízí možnost otočení ven. Tuto možnost využijí ti nejzvědavější, avšak nejdříve od 5 měsíců věku – pozice podporující zpevňování šíjových svalů.

Suavinex
 

Suavinex

Suavinex věnuje všem maminkám sadu s antikolikovou lahvičkou a fyziologickým dudlíkem Zero Zero.
 
Láhev proti bolestem bříška se středním průtokem (M), kterou ocení také ty maminky, které chtějí kombinovat krmení kojením spolu s krmením z láhve. 
 
Zero Zero obsahuje váček proti bolestem bříška, který je výsledkem prostého pozorování přírodních jevů.
 
Díky vzduchu nacházejícímu se v prostoru vnější strany váčku dochází k vytváření vakua uvnitř, což zabraňuje vniku vzduchových bublin.
 
Díky této absenci bublin nevznikají u dítěte bolesti bříška způsobené plynatostí a stejně tak nedochází k oxidaci mléka a ztrátě důležitých výživných látek.
 
Suavinex dále věnuje balíček kosmetiky pro maminky: Suavinex Krém proti striím 500 ml, Suavinex Krém na prsní bradavky 20 ml a Suavinex Regenerační a zpevňující krém 250 ml
 
pro miminka: SUAVINEX SYNDET gel - šampon 750 ml, Suavinex Intenzivní mast na opruzeniny 75 ml, SUAVINEX Hydratační tělové mléko - 750 ml a Suavinex Hydratační krém na obličej 50 ml.
Mamavit

GS Mamavit

To nejlepší pro maminky a miminka. Přípravky, jejichž složení byla vyvinuta ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze-Podolí tak, aby vyhovovala maminkám a miminkům ve všech důležitých obdobích. 
GS Mamavit 1 Plánování & 1. trimestr těhotenství, obsahuje kompletní a vyváženou kombinace 23 vitaminů a minerálů a vysoký obsah kyseliny listové v přirozené formě (800 μg), jenž se běžně vyskytuje ve stravě, jejíž užívání doporučuje Světová zdravotnická organizace. 
GS Mamavit 2  2. a 3. trimestr těhotenství & Kojení, kromě vyváženého kombinace 23 vitaminů a minerálů navíc obsahuje omega-3 s vysokým obsahem DHA a EPA pro zajištění správného růstu a vývoje miminka, jeho mozku a zraku. Díky speciální technologii se kapsle rozpustí až v tenkém střevě. Kapsle tak nezanechávají typický rybí zápach a pachuť, jejich užívání je komfortní i pro těhotenské senzitivní vnímání.
 

Společnost GS si připravila pro každou maminku dárek v podobě 3 balení GS Mamavit 2  2. a 3. trimestr těhotenství & Kojení. Navíc pro miminka jako dárek kontrastní kartičky pro zábavu a rozvoj zraku již od narození.

Zdravé těhotenství

Kulíšek

Dehydratace je vážný problém, který narušuje vnitřní rovnováhu v těle a může vést až k závažným poruchám životních funkcí. Nejúčinnějším a nejrychlejším řešením je použití rehydratačního roztoku. Proto je vhodné mít ho stále po ruce v domácí lékárničce. 
 
Kdy jej použijeme? U:
  • průjmů a/nebo zvracení (u právě narozených dětí Kulíšek), 
  • nevolností, včetně těch těhotenských (Kulíšek extra), 
  • ztrát tekutin při vysoké horečce nebo po sportovním výkonu, zvláště u menších dětí, 
  • při kojení, které klade na organismus zvýšenou zátěž
  • na cestách do zemí s horší hygienou, 
  • při slunečním úžehu.
K dostání v každé lékárně. Více o Kulíšku i konsultaci s lékařem najdete na www.kulisek-ors.cz
 
Každá maminka obdrží jako dárek 1 balení rehydratačního roztoku Kulíšek a Kulíšek EXTRA.
Mamavit

BBStart s.r.o.

Společnost BBStart s.r.o. dodává na český trh přírodní ekologické jednorázové plenky značky Eco by Naty, které jsou bez plastu a zbytečných chemikálií. Nabízí také 100% kompostovatelné a splachovatelné vlhčené ubrousky včetně přírodní dětské kosmetiky. Myslí i na maminky s produkty pro dámskou hygienu poskytující čistou, přírodní a bezpečnou péči, která je obzvláště v intimních partiích důležitá. 

BBStart s.r.o. věnuje rodičkám novorozenecký balíček Eco by Naty, který obsahuje ECO pleny Newborn 2-5 kg, ECO splachovatelné vlhčené ubrousky bez vůně, ECO sáčky na plenky bez vůně, ECO prsní vložky pro kojící ženy a dámské ECO mateřské vložky po porodu. Balíček pro všechny budoucí maminky, kterým záleží na zdraví svém i jejich miminka a není jim lhostejné ani zdraví naší planety.

Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Helena si v 16. TT chválí kvalitní praktické dárky z balíku od sponzorů - diskuze

Poradna

Dobrý den, prosila bych o radu mám nepravidelně cykly rozmezí 31-50 ovulaci mám 20 dní od poslední menstruace. Poslední menstruace byla 17.3. 4.4 byl na ultrazvuku vidět folikul nebylo řečeno kolik měřil nic jen že tam je 7.4 pozitivní ovulační test Atén den i pohlavní styk dne 9.4 jsem byla znova na gynekologii a bylo mi řečeno že ovulace probíhá byla vidět tekutina. Dne 19.4 slabý zašpinění předpokládám že nidace když 20.4 byl pozitivní těhotenský test. Dne 22.4 jsem byla na krvy jako samoplatce to bylo 40.33 dne na pohotovosti dne 28.4 jsem začala špinit hnědé nebylo ani na vložku gestační váček odpovídal 5 týdnů ale nikdo se neptal zda je menstruace pravidelná. Podle mých výpočtu když byla ovulace 7.4 s 20 denim zpožděním tak můj výpočet je že jsem byla 3+1 dne 30.4 kontrola u gynekologa tam též odpovídal váček 5tydnu ale zase se nikdo neptal zda je pravidelná nebo kdy byla ovulace nebo jestli ovulace není zpožděná .pak další špinění ale červená krev bylo
na pohotovosti dne 5.5 podle ultrazvuku byl váček 5+5 takže povyrostl podle mě byl stále úroveň kolem 4 týdne ale byl bez žloutkového váčku dne 15.5 byly kontrola u me gynekoložky a ultrazvuk odpovídal stále 5+ byla jsem poslána na kontrolu do nemocnice za je to na revizi 15.5 na pohotovosti váček údajně 6+2 ale stále bez plodů a bez žloutkového váčku ale nikdo nepočítal to že můžu mít nepravidelnou menstruaci nebo ovulaci o 20 dní od poslední menstruace .moje otázka zní jít na revizi nebo počkat jestli se ještě objevy nikdo nebral ani krev na hcg takže se neví hodnota mohly už od začátku váček blbě změřit. Podle ultrazvuku Nebo tím že mám nepravidelný cykly tak by se neshodovaly s datem menstruace a nepočítá se pak to podle ultrazvuku jinak než u běžné pravidelně menstruace a ovulace co je pak v půlce cyklu jen nechci jít na potrat zbytečně chci mít jistotu že jsem udělala vše revize dne 24.5 děkuji za odpověď

Dobrý den,

takto se to obtížně posuzuje, nicméně před provedením revize by stejně měl být proveden ještě kontrolní ultrazvuk, takže pokud tam nebudou již bezpečně patrné embryonální struktury, tak těhotenství prosperující s největší pravděpodobností není a revize je v takovém případě potenciálně na místě, o všem ale rozhodujete s lékařem, který Vás má možnost vyšetřit, nikoliv v rámci internetové poradny.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.05.2024, 16:41
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×