Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodíme ONLINE 2017/2018: Představení maminek - Katka E. (7. týden),Charlotte (11. týden), Klára (18. týden), Milana (22. týden těhotenství) a Jitka (25. týden)

Úspěšný seriál „Rodíme společně s BOL“ pokračuje!

5 maminek s námi bude sdílet své těhotenství. Každý týden se nám nabídnout to nejzajímavější, co prožily, fotky nevyjímaje. Kromě toho, že se dozvíme, jaká vyšetření maminky absolvovaly, můžeme sledovat proměnlivost a individuální prožívání těhotenství u každé z nich.

Sponzoři seriálu Rodíme ONLINE 2017/2018:

 

Které maminky se projektu účastní? Začínáme od 7. do 25. týdne.

Katka E. Těhulka Klára Milana Jitka
     

Katka E. (7. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Budeme mít doma malého rybáře?

Ahojky maminky,

jmenuji se Kateřina, je mi 27 let a bydlíme v Brně ve Šlapanicích. Naše rodina se skládá ze třech členů: já, můj přítel a naše malá dcerka Sabinka. Právě jsem v 7. týdnu a termín porodu mám 30. května 2018. Už se na miminko těšíme. Doufáme, že to bude kluk. Můj přítel je rybář, tak doufá, že budou spolu chodit na ryby.

Inzerce

A moc se těší. Sabinka stále hladí bříško a ukazuje na něj.

Inzerce

Co mě baví? :-)

Toho je fakt hodně. V první řadě jsem ráda mezi lidmi a to taky souvisí s mojí prací. Na mateřské se věnuji kosmetice, radím ženám, jak správně pečovat o pleť a věnuji se i líčení. A aby toho nebylo málo, tak jsem se začala pracovat i v realitách.

Trápí mě nevolnosti

Moje první těhotenství bylo úplně na pohodu, akorát s tím, že jsem v prvním trimestru nemohla mléčné výrobky. Nemůžu je do teď.

Inzerce

Toto těhotenství probíhá úplně opačně, stále mě trápí nevolnosti, únava a nechutenství. Takže nyní si to opravdu neužívám.

Tento týden mě čeká ultrazvuk a krevní testy

Ultrazvuk sice mám už za sebou, ale na tom prvním ultrazvuku není ještě nic vidět, tak dodám fotku příště.

Inzerce

Co mě čeká tento týden

Příští týden jdu na další ultrazvuk a na krevní testy. Porodu se nebojím, vím, co mě čeká, akorát vím, že tentokrát počkám, až půjde mimčo ven samo. U Sabinky to bylo vyvolané a maminka jeden den přenášela a už byla netrpělivá. Taky mi to potom vynahradila. :-)

Těším se na příště,

Kateřina

 

Charlotte (11. týden těhotenství, čeká první miminko)

Zdravím čtenářky i čtenáře, :-)

ráda bych se vám s manželem představila, nicméně prozatím zůstaneme trošku tajemní a v anonymitě. Důvod je nasnadě. Nikdo z rodiny ještě neví, že čekáme miminko a vzhledem k tomu, že přátelé a známí Babyonline sledují, tak nechceme, aby se to dozvěděli tímto způsobem. Snad nám to odpustíte. Vše vám jistě co nejdříve vynahradíme.

S manželem se skvěle doplňujeme

Prozatím si budu říkat třeba „Charlotte“ je mi 35 let, s manželem jsme spolu celkem krátce, necelé 2 roky. Nicméně již po pár měsících jsme věděli, že jsme ti praví, takže nebylo na co čekat a svatba se konala loni v létě. Manželovi je 37 a skvěle se doplňujeme. Bydlíme v rodinném baráčku kousek za Prahou a právě jsme dokončili rekonstrukci. Takže vše je přesně naplánované. :-)

Volný čas máme vyplněný zážitky

Chodíme rádi do kina a na výlety. Již na začátku vztahu jsme si řekli, že chceme alespoň 1x za měsíc mít nějaký zážitek/výlet, abychom měli na co vzpomínat. Z každého místa si vozíme plno fotografií, turistických známek apod. První rok jsme to myslím dodržovali velmi hojně a moc jsme si to užili. Samozřejmě s přibývajícími starostmi a díky rekonstrukci se nám to letos moc nedaří, ale určitě si to vynahradíme.

Naše první miminko, ale již druhé těhotenství

Nyní prožívám své první těhotenství, resp. loni jsem v létě otěhotněla, ale bohužel velmi záhy jsme o miminko přišli. Pak se nám celý rok nedařilo a opět v podstatě přesně rok na to, jsme znovu zažili ten pocit štěstí. Díky předchozí zkušenosti jsme trošku opatrnější, ale šíleně se těšíme. Mám častější kontroly, čeká mě vyšetření cukru v krvi a ultrazvuk. K 29.9. jsme v 9+5tt. Na kontroly momentálně chodím každých 14 dní, abychom měli jistotu, že je vše v pořádku a že se vše vyvíjí tak, jak má. Další kontrola nás tedy čeká 4. 10., kdy mě budou vyšetřovat cukr v krvi a samozřejmě ultrazvuk. Předpokládaný termín porodu, dle kalkulačky na internetu, je 29. 4. 2018, tak uvidíme, co nám řekne paní doktorka za měsíc.

Je hrozně zvláštní a proto musím přiznat i nepochopitelné a celkem frustrující. Musím si již nyní v Praze vybrat porodnici, kde je nutná registrace ve 14+0 týdnu a to je šíleně brzy. Již na první kontrole – potvrzení těhotenství mě na to lékařka upozorňovala a podle mě, i díky loňské zkušenosti, je to dost hrozné.

Na nevolnosti jsem vyzrála častým jídlem v malých porcích

Musím říct, že mé těhotenství je celkem v klidu. Po dvou měsících jsem začala mít nevolnosti, naštěstí bez zvracení, ale po každém teplém jídle. Z počátku mě to vyděsilo, neboť to začalo vždy cca 1 hodinu po obědě. Nevolnosti jsou přeci ráno, ne? Ne, není tomu tak, nevolnost může nastat i večer. Naštěstí se s tím dá fungovat a zjistila jsem, že stačí jen pravidelně a často jíst. Něco malého, třeba pár rajčat, ale pravidelně každé 1,5-2 hodinky a pak je to dobré. A co mě ještě skvěle pomáhá, když to přijde, je zmrzlina, něco studeného a sladkého. Chlad vám zklidní žaludek a sladké vám dodá v tu chvíli tak moc potřebnou energii. Občas se to vrátí, ale dá se to přetrpět. Tento víkend jsem zažila i pořádnou migrénu. Problém se světlem i zvuky, ale do rána jsem se z toho vyspala a zase to bylo dobré. Každá těhotná žena si musí vyzkoušet, co na ni funguje nejlépe. Rady a zkušenosti jsou důležité a dobré, ale i tak jsme každá jiná a musíme se pozorovat a zjistit, co nám dělá dobře, každá sama.

Ultrazvuk z 8+3tt

Přeji vám krásný den a těhotenství bez potíží. :-)

Charlotte s manželem

Klára (18. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

 

Dobrý den milé maminky i budoucí maminky,

nejprve vám představím sebe i své nejbližší. Jmenuji se Klára a je mi 28 let. Bydlíme společně s mou 4letou dcerou a mým přítelem v Šumperku. S přítelem se známe 5 let, společně jsme procestovali pracovně skoro celou ČR a to nás ze začátku moc sblížilo.

Ráda cestuji, čtu i vařím a peču

Moje záliby jsou cestování, čtení knih, vaření a pečení, procházky v přírodě a samozřejmě starost o dcerku a o její aktivity.

Opět si se mnou hrají těhotenské hormony

Jak jsem již zmiňovala, mám dceru, která je pro mě všechno a na miminko se moc těší, bude se o něj starat a učit rošťárny. Vždy mě překvapí její otázka: "Maminko, můžu něco pošeptat miminku? anebo: "Můžu dát pusinku miminku?". Naše Natálka je už od malička hodně starostlivá, milá, pečovatelská, vnímavá a opravdu hoooooooodně mazlivá. A jelikož si se mnou opět hrají těhotenské hormony, tak jsem z ní věčně naměkko a brečím (brečím i u každé pohádky a prostě všem, co je alespoň trochu dojemné).

Když jsem si začala hledat práci, tak jsem otěhotněla

Dlouho jsme se o miminko snažili, ale vůbec nevadí, že bude mezi dětmi menší rozestup, alespoň se Natálka už umí o sebe postarat. Šlo o to, že jsem se na otěhotnění moc upnula, byla jsem ještě na mateřské a nemyslela jsem na nic jiného. Pak jsem si ale začala hledat práci a těšila se, že budu po dlouhé době dělat taky něco jiného, že poznám nové lidi. Najednou, jak už to bývá, jsem otěhotněla. Takže u hledání nového zaměstnání moje kariéra zatím skončila. :)

Od 15. týdne už cítím pohyby miminka

Dne 29. 9. 2017 jsem těhotná 18+4. Termín porodu mám stanoven na 1. 3. 2018. Konečně jsem se zbavila všech nevolností z hladu a nechutí k jídlu. Od konce 15. týdne už cítím pohyby miminka, ze začátku mi to přišlo tak, že to jsou pohyby střev, ale pak mi to "docvaklo", je to moc roztomilé. Někdy jsou pohyby zřetelné i při přiložení ruky na bříško, tak je cítíme celá rodina. Celkově toto těhotenství vnímám víc, už na začátku, před tím než jsem měla dostat menstruaci, jsem věděla, že ji už nedostanu.

Mám už za sebou prvotrimestrální screening

Jelikož jsem již v 18. týdnu těhotenství, tak jsem už byla na prvotrimestrálním screeningu a všechno dopadlo dobře.

Další týden jdu na kontrolu ke gynekologovi, tak doufám, že miminko půjde pěkně vidět a konečně budeme mít jeho první fotku. :)

A co říkají naše rodiny na moje těhotenství?

Všichni se na nový přírůstek do rodiny moc těší. Trápí nás nachlazení a mě těhotenské potíže. Mám brnění v rukách i nohách z nedostatku hořčíku, zácpu, častější výtoky (úplně stejné problémy jako když jsem čekala Natálku) a teď se přidaly i neskutečné bolesti v kříži, někdy se mi nedaří ani vstát z postele. Taky už musím nosit tři týdny těhotenské oblečení, v tom svém dřívějším jsem se už přestala cítit.

Minulý týden jsme již pouštěli draky

Ale abych si tady jen nestěžovala, tak v uplynulém týdnu jsme s malou pouštěli draky, šli jsme na Medový den, kde Natálka vyrobila svíčku z včelí plástve a vyzdobila překrásně tašku obrázky, taky si tam zahrála pár her, vyzkoušela, jak se dojí kráva (já si to vyzkoušela taky, ale nešlo mi to) a chytala dřevěné rybky na prut, u toho vydržela dlouho i přesto, že trošku pršelo. Taky jsme se byli s malou podívat do místní farmy na mini kozičku a ovečky. Zrovna šel pán, co tam pracuje, krmit a tak nám udělal exkurzi po farmě. Ukázal nám boxy koní a nemocného koníka co tam ležel. Šli jsme se podívat na slepičky, jestli nesnesly vajíčko, ale žádné tam nebylo a pak si malá pohladila králíčka a koukala, jak se mu čistí výběh. Pán byl moc hodný, že nás tam provedl, moc se nám to líbilo a příště nás tam provede zase. :)

Taky jsem minulý týden s Natálkou pekla perníčky a zdobily jsme, přikládám fotku alespoň těch, co zbyly. :)

Problém s počůráváním u dcery Natálky

Dále jsme řešili problém s počůráváním u Natálky, nejdřív jsme si mysleli, že je nachlazená, ale když jsme šli k lékařce, tak nám řekla, že je to z toho, že dlouho nebyla na velké, napsala nám opět prášek na to, aby byla stolice řidší a šla častěji. Snad už se tohoto problému zbavíme, myslíme si, že se to u ní objevilo kvůli novému režimu po dlouhých prázdninách (začala chodit do školky).

Natálka do školky sice chodila už minulý rok, ale i tak to je pro ni zase změna, ale chodím si pro ni už po obědě, abych si ji i čas s ní víc užila, pak na ni nebudu mít tolik času.

Tímto se s vámi loučím a budu se těšit zase další týden.

Zdraví Klára s rodinou

Milana (22. týden těhotenství, čeká druhé miminko)

Ahoj,

nečekala bych, že v 25 letech porodím už druhé mimi, ale vypadá, že je to tak! Jmenuji se Milana (po tatínkovi), s manželem Otou bydlíme v Českých Budějovicích a už rok zápasíme s naší první milovanou dcerou Emmou. Někdy nám dává zabrat, ale vyvažuje to fakt, že je výjimečně chytrá, zdravá a krásná a tak holt někdy ty probdělé noci musíme zvládnout. Koncem ledna příštího roku by měla dostat bratříčka, který se po 22 týdnech v mém břiše má čile k světu!

Snad přežijeme první rok ve zdraví

Musím přiznat, že nás překvapil, nečekali jsme ho tak brzo po Em, které bude teprve rok a půl, až se narodí... Jedni říkají, že to bude šílené, druzí, že si spolu budou aspoň tím dřív hrát, takže se zabaví. Já zůstávám realisticky zakořeněna a je mi jasné, že budu ráda, když všichni přežijeme první rok ve zdraví. Ale těším se, jsem hlavně ráda, že to bude kluk, z takového tradičního důvodu - Ota bude mít následníka, jméno bude zachováno!

Věděla jsem to od první chvíle

Že to bude kluk, jsem věděla od chvíle, kdy test vyšel pozitivně. Neměla jsem preferenci a právě proto si myslím, že jsem to mohla vytušit jak u Em, tak teď u druhého - přece jenom jsme propojení. Přesto se nám ale ještě nerýsuje to pravé jméno. Sháníme inspiraci, kde to jde, ale pořád nic, co by sedělo. Naštěstí máme ještě půl těhotenství před sebou!

Manžel je perfektní táta a máme i podporu ostatních

Jinak Ota se těší taky, je perfektním tátou, ze začátku mě to překvapovalo, ale ono to v něm vlastně vždycky bylo. A zbytek rodiny je nadšen a snaží se nás podporovat, jak to jen jde - hlídáním, posíláním oblečků na kluka (po Em mám téměř vše růžové nebo holčičí!) nebo prostě povzbuzováním, což oceňuji hlavně já, protože realita dvou dětí ve dvou letech někdy doléhá. :D

Zvládám druhé těhotenství zatím v pohodě

Co se těhotenství týče, všechno probíhá zatím úplně v pohodě. Na rozdíl od prvního těhotenství, kdy jsem se pořád pozorovala a úzkostlivě hlídala, teď na to s Emmou nějak nemám čas, takže to jde trochu mimo mě. Ale myslím, že pro malého je to jenom dobře, má svůj klid (pokud zrovna Emma neatakuje moje rostoucí břicho se slovy “pipi mimi” = miminko v pupíku) a já taky. Snažím si ale hlídat pestrý jídelníček a jíst pravidelně, pro dobrý pocit, že se k prckovi dostávají dobré věci a vitamíny, které potřebuje. Před dvěma týdny jsme byli na genetickém ultrazvuku, kde nám pan doktor ukázal ručky, nožky, hlavičku, proudění krve a ozvy a všechno bylo v pořádku, takže se těšíme na zdravého kluka!

Milana

Jitka (25. týden těhotenství, čeká třetí miminko)

Dobrý den,

jmenuji se Jitka a narodila jsem se 2. 3. 1987 v Jičíně. Nyní čekáme s manželem třetí miminko. Máme doma dva syny, starší bude mít deset let a mladší měl šest.

Pocházím z městečka nedaleko Jičína, ale již 13 let bydlíme s rodinou v Nové Vsi u Moravské Třebové, kde jsme si postavili rodinný domek. Dále s námi bydlí i 2 fenky, ty jsou naše další mimina. :-)

Povánoční dáreček

Termín porodu máme stanoven na 10. ledna 2018, ale vzhledem k tomu, že mám za sebou již dva císařské řezy, tak tento bude veden také tak. Bude to povánoční dáreček. :-)

Jsme sportovní rodina

Před porodem jsme se snažili dost hýbat i s dětmi, takže kolo, běh, online brusle, fitness a thaibox, který dělali kluci. Jako každá ženská ráda nakupuju hadříky, zvlášť teď si to opravdu užívám. Ráda vyrazím se psy na procházku do přírody nebo si přečtu pěknou knížku.

Na miminko se všichni moc těšíme. Kluci už jsou velcí, tak snad něco pomůžou, i když někdy to jsou opravdu draci k nezastavení.

Teď řešíme jméno pro miminko a ještě to bude oříšek. :-)

Jitka

Podle deníčků maminek zpracovala Andrea Blažková

Jaké produkty věnují sponzoři rodičkám?

Gaga´s pleny

Gaga´s pleny

Značka GaGa’s pleny nabízí kvalitní pomůcky k přebalování v látkové variantě. Ekologie a zdravý zadeček miminka je prioritou číslo 1. Výrobky vznikají za pomoci testujících maminek. Moderních látkových plen se není třeba obávat – pleny se nežehlí, jsou v atraktivních designech a eliminují vznik opruzenin. KVALITA PROVĚŘENÁ MAMINKAMI JE TADY ZARUČENA. Finanční úspora může činit až 15 000 Kč oproti jednorázové variantě.

Gaga´s pleny věnují každé mamince balíček v hodnotě 1 000 Kč s produkty pro pohodlné přebalování:

 • 1x deka 2v1: Nepromokavá vrstva a hřejivý fleece ochrání Vaše miminko při nepřízni počasí i poslouží jako podložka pro nácvik pasení koníků
 • 1x plena all in one: Nejjednodušší systém látkových plen, který roste s dítětem. Použití je snadné jako u jednorázové pleny a zadeček zůstává v suchu
 • 1x malý nepromokavý pytlík: Pro přenos všeho vlhkého pro miminko či maminku
 • 2x bambusový ubrousek: Utírání pusinky či zadečku šetrně a ekologicky
Více na www.gagapleny.cz.
Zdravé těhotenství

Bella Bohemia

Společnost Bella Bohemia dodává na český trh kvalitní jednorázové dětské pleny značky Happy. Dále vlhčené ubrousky, kapesníčky a přebalovací podložky stejné značky.
Pod značkou Bella pak dámskou intimní hygienu a pod značkou Bella Mamma kolekci výrobků pro maminky v období kolem porodu.
 
Plenky Happy získali letos ocenění Volba spotřebitelů – nejlepší novinka 2017!
 
Bella Bohemia věnuje rodičkám dárkový balíček Happy v hodnotě 700 Kč, který obsahuje balení dětských plenek Happy Newborn velké balení a Happy Mini velké balení, vlhčené ubrousky Happy s vitamínem E a allantoinem á 64 ks, podložky Happy 60x90 cm á 5 ks, fixační kalhotky Bella Mamma á 2 ks M/L nebo XL, prsní a poporodní vložky Bella Mamma á10 ks, ochranný krém na ruce Simply Evita s olejem z hroznových jader, Evita Simply krém na ruce s heřmánkem 100 ml, dětskou přítulku pejsek/kočička, svačinový box Happy, vložky Bella Mamma Comfort á 30 ks.
Mamavit

GS Mamavit Prefolin® + DHA

GS Mamavit Prefolin® + DHA je kompletní a vyvážená kombinace 23 vitamínů, minerálů, DHA a EPA. Vysoký obsah kyseliny listové v přirozené formě (800 µg), která je doporučovaná Světovou zdravotnickou organizací.

GS Mamavit Prefolin® DHA + EPA kapsle jsou zpracované speciální technologií DHA MMV Technology®, díky které nezanechávají rybí zápach a pachuť.
Kombinace vitamínů a minerálů, byla navržena tak, aby vyhovovala maminkám a jejich miminkům ve všech důležitých obdobích:
 • Období plánování těhotenství
 • Období těhotenství
 • Období kojení

Složení přípravku bylo vyvinuto ve spolupráci s odborníky z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí.

Nyní máte možnost získat GS Mamavit se slevou či zcela zdarma díky preventivním programům zdravotních pojišťoven – více informací na www.mamavit.cz

Společnost GS si připravila pro každou maminku dárek v podobě 3 balení GS Mamavit Prefolin + DHA.

Weledea

Weleda

Weleda, dnes největší výrobce přírodní kosmetiky, dietetik a léčiv, vznikla v roce 1921 ve Švýcarsku jako farmaceutická laboratoř. Kosmetické přípravky Weleda se vyrábějí jen z nejčistších dostupných přírodních surovin, zcela bez umělých konzervačních látek a jsou držitelem mezinárodního certifikátu přírodní kosmetiky a biokosmetiky NATRUE. Koupit je můžete na e-shopu www.weleda.cz, lékárnách, DM drogeriích, Rossmanu, Teta drogériích, v síti Klubových prodejen Weleda nebo ve firemní prodejně Weleda Beauty & Store v Praze.

S filosofií společnosti Weleda souvisí také dodržování nejvyšších standardů kvality a udržitelné využívání přírodních zdrojů. 83 % z rostlinných surovin, které Weleda využívá, je vypěstováno v ekologickém zemědělství nebo je získáno z ekologicky kontrolovaných zdrojů ve volné přírodě.

Balíček pro rodičky bude obsahovat: 1x Těhotenský pěsticí olej na strie, 1x Olej na masáž prsů , 1x Olej na masáž hráze, 1x BIO Čaj pro kojící ženy.

Medela

Medela

Švýcarská firma Medela nabízí vysoce kvalitní řadu pomůcek k podpoře kojení, vyráběnou na základě prováděných výzkumů nejen pro maminky, ale také pro profesionály. Kompletní Medela péče o kojení obsahuje sortiment: odsávání mateřského mléka, podávání mateřského mléka, péče o prsy, těhotenské prádlo, péče o mateřské mléko. Společnost Medela se tak snaží svými kvalitními produkty zpříjemnit ženám nejkrásnější období jejich života mateřství.

Medela věnuje každé mamince balíček s Medela pomůckami pro péči o prsy a manuální odsávačku - Ideální balíček již při nástupu do porodnice.

 • 1x manuální odsávačka Harmony light: Oblíbená 2-fázová odsávačka mateřského mléka, která byla vytvořena na základě technologie 2-fázového systému sání.
 • 1x balení (2 ks) Chrániče bradavek: Chrání bolavé a rozpraskané bradavky před nepříjemným kontaktem s prádlem. Pomáhá tak rychjelšímu hojení.
 • 1x hojivá mast Purelan 37 g: Hojivá mast k ošetření citlivých, bolavých či popraskaných bradavek.
 • 1x vzorkové balení (4 ks) vložek do podprsenky jednorázových: poskytují vyšší savost a vstřebatelnost díky novému absorbčnímu materiálu.
 • 2 ks hojivé Hydrogelové polštářky: léčí bolestivé a popraskané bradavky. Hydrogel obsažený v polštářcích pomáhá rychleji hojit ragády, udržuje bradavky optimálně hydratované aniž by byly vlhké.
 • 1 ks žlutá "kosmetická" Medela taštička
Motherhood

Carriwell

Tým odborníků firmy Carriwell v Dánsku ve spolupráci s porodníky a porodními asistentkami navrhuje kvalitní a velmi pohodlné těhotenské a mateřské spodní prádlo tak, aby nastávající maminky vypadaly a cítily se krásně po celou dobu těhotenství a následně i v období kojení.

Více informací najdete na www.carriwell.cz

Jako dárek jsme vybrali naši nejnovější kojící podprsenku push up s gelovou kosticí GelWire® . Podprsenka je navržena speciálně pro maminky s plnějšími prsy. Tato patentovaná bezešvá podprsenka kombinuje gelové kostice GelWire® s lehce odnímatelnými měkkými výztužemi, které vytvářejí větší podporu a krásný tvar, aniž by byly omezeny základní vlastnosti.

Babylonia

Belgická společnost Babylonia vyrábí nosítka a šátky na nošení dětí ze 100% přírodní bavlny v nejvyšší kvalitě a to v rámci programu Fair Trade. Děti mohou být nošeny v šátcích Babylonia již od narození. Šátky Babylonia nabízí přirozený komfort a bezpečí pro Vás i Vaše dítě.
 
Další informace o produktech značky Babylonia najdete na www.carriwell.cz.
 
Jako dárek obdrží maminka originální mexický hudební přívěšek Bola, který společnost Babylonia také nabízí. Jedná se o šperk pro těhotné ženy. Magické a příjemné zvuky boly uklidňují miminko během celého těhotenství. Neobyčejné zvonění boly vzniká pohybem nebo chůzí ženy.
Zdravé těhotenství

Zdravé těhotenství

Rodičky rovněž obdrží publikaci vydavatelství Babyonline Zdravé těhotenství.

Zdravé těhotenství - to je jedinečný rádce pro úspěšné otěhotnění, těhotenství, porod i šestinedělí.
 
Zdravé těhotenství se současně věnuje:
- zdravé výživě,
- zdravému vaření krok za krokem
- zdravému cvičení před, v průběhu těhotenství i po porodu.
Zdravé těhotenství

Jak děti přicházejí na svět

... a knížku sexuální výchovy pro nejmenší děti a možná i některé tatínky, aby věděli, jak k tomu dojde, že příjde na svět sourozenec.

Knížka Jak děti přicházejí na svět poskytuje odpovědi na první otázky dítěte nejen o sexu:
 
 • jednoduše
 • pravdivě
 • moderně
 • podle skutečného rozhovoru s dětmi ve věku 2-5 let
 • s láskou!
 
Kniha je vhodná pro děti od 2 do 10 let (nejlépe 2-5 let).
 
 

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Představení maminek - 7./11./18./22./25. týden těhotenství - diskuze

 • Hodne stesti
  Ty jo 4.tyden,to teprv vysel pozitivni test  ,drzim pesti. A taky jsem na trni,jak to dopadlo s miminkem z predchoziho rodime.
  Myšice   | 03.10.2017 17:42:18
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×