Inzerce
Inzerce
Inzerce

Otěhotnění při menstruaci

Takzvané plodné dny, tedy období, kdy je největší pravděpodobnost, že dojde k oplodnění uzrálého vajíčka, jsou udávány v polovině menstruačního cyklu – asi 10. až 17. den od prvního dne posledních měsíčků. Je ovšem nutné si uvědomit, že u žen s kratším cyklem (méně jak 25 dní) se mohou plodné dny překrývat s posledními dny menstruace. Zvlášť pokud menstruace u těchto žen trvá například 7 dní. Právě v těchto případech dochází nejčastěji k otěhotnění.

Autor: MUDr. Veronika Ťápalová
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Autor: MUDr. Veronika Ťápalová
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Otěhotnění při menstruaci - diskuze

 • svědectví o tom, jak jsem vyléčil mé fibroid a já jsem teď těhotná
  Děkuji Dr.Ogunze
  Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: (drogunzesolutionhome@gmail.com) nebo (dreboselesolutioncenter@hotmail.com) Jsem šťastný

  a on může vyléčit následující nemoci

  {1} HIV a AIDS
  {2} Diabetes
  {3} epilepsie
  {4} Rakovina krve
  {5} HPV
  {6} ALS
  {7} Hepatitida
  {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět
  {9} herpes virus
  {10} striže
  {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha
  {12} slabá erekce
  a mnohem víc
  annaandrej   | 05.11.2018 23:19:02
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den,
od ledna 2019 mám vysazenou antikoncepci a chtěli by jsme s přítelem miminko. Bohužel menstruaci jsem měla za celý rok pouze 6krát a vždy po vyvolávací injekci. Většinou jsem k lékaři chodila při zpoždění okolo 30dní a na to mi bylo řečeno že to není tak dlouho. V tuto chvíli mám zpoždění 43dni, test vyšel negativni a již se obávám další injekce. Nemohlo by se jednat o nějaký zdravotní problém, popřípadě zda bych si měla požádat o nějaké vyšetření?? ??
Předem moc děkuji za odpověď

Dobrý den, pokud je to takto a snažíte se otěhotnět, doporučuji podrobnější vyšetření. Většinou v takovém případě nedochází k ovulaci ( i když duvodu k absenci menstruace může být samozřejmě celá řada). To, zda k ovulaci dochází či nikoliv, je možné zjistit pomocí UZ v první polovině cyklu atd. Domluvte se prosím se svým gynekologem či se obratte na příslušné centrum IVF ve vašem okolí, kde stanoví diagnostický postup.  

MUDr. Veronika Ťápalová | Babyonline | 22.01.2020, 14:14
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace