Inzerce
Inzerce
Inzerce

Otěhotnění při menstruaci

Takzvané plodné dny, tedy období, kdy je největší pravděpodobnost, že dojde k oplodnění uzrálého vajíčka, jsou udávány v polovině menstruačního cyklu – asi 10. až 17. den od prvního dne posledních měsíčků. Je ovšem nutné si uvědomit, že u žen s kratším cyklem (méně jak 25 dní) se mohou plodné dny překrývat s posledními dny menstruace. Zvlášť pokud menstruace u těchto žen trvá například 7 dní. Právě v těchto případech dochází nejčastěji k otěhotnění.

Autor: MUDr. Veronika Ťápalová
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Autor: MUDr. Veronika Ťápalová
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Otěhotnění při menstruaci - diskuze

 • svědectví o tom, jak jsem vyléčil mé fibroid a já jsem teď těhotná
  Děkuji Dr.Ogunze
  Pomohl mi s rychlou léčbou fibroidu a jeho velikost byla 9,8 x 10,7 cm. Pak jsem začal léky užívat pouze jeden měsíc a teď jsem z toho úplně vyléčen. Dokázal jsem to udělat bez jakéhokoli chirurgického zákroku, nyní mohu žít jako každý normální člověk a mohu jíst jakékoliv jídlo dle mého výběru a teď jsem těhotná, takže pokud potřebujete takovou pomoc, kontaktujte jej přes whats-app +2348074122178 nebo mail: (drogunzesolutionhome@gmail.com) nebo (dreboselesolutioncenter@hotmail.com) Jsem šťastný

  a on může vyléčit následující nemoci

  {1} HIV a AIDS
  {2} Diabetes
  {3} epilepsie
  {4} Rakovina krve
  {5} HPV
  {6} ALS
  {7} Hepatitida
  {8} Kouzlo lásky, aby tě získal zpět
  {9} herpes virus
  {10} striže
  {11} bylin na snížení tuku nebo tlustého břicha
  {12} slabá erekce
  a mnohem víc
  annaandrej   | 05.11.2018 23:19:02
  Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Neustále krvácení

| RadkaB | 01.04.2020, 17:35

Dobrý den,
od 19.12.2019 mám problém s menstruací. Pořád krvácím, dva dny je třeba klid a pak znovu. Brala jsem Zibor (cca 2 měsíce) na ředění krve po operaci (nohy) ale po celou dobu byla menstruace normální. U paní doktorky jsem samozřejmě byla, dělala mi ultrazvuk a prý je vše v pořádku, dala mi Norethisteron na zastavení, měla jsem ho brát tři týdny, ale i při brání léku jsem slabě krvácela. Po dobrání druhý den se dostavilo silné krvácení, každou hodinu jsem musela chodit na toaletu, to trvalo tři dny a pak bylo slabší. Nejdelší pauza mezi krvácením byla čtyři dny. Myslela jsem, že už to bude v pořádku, proběhl pohlavní styk, při a po styku bylo vše v pořádku, ale cca 4 hodiny po jsem začala zase krvácet a krvácení neustává. Podle paní doktorky, je ale vše v pořádku. Já už jsem vyčerpaná a nevím co dělat, s manželem se snažíme o miminko. Nerada bych znovu brala Norethisteron, mám po něm vždy problémy. Dalo by se to tedy podle Vás řešit nějak jinak? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, stran užívání Ziboru - jako pooperační prevence trombózy - se nemusíte obávat, že by mělo vliv na krvácení, protože dávky, které se v těchto případech podávají, jsou preventivní (tudíž nízké). Pár dní po skončení léčby Norethisteronem nastává krvácení z odloučení děložní sliznice (je podobné charakteru menses), což ve Vašem případě proběhlo správně. Co se týká Vašeho menstruačního cyklu a jeho úpravy, variantou je jít nehormonální cestou - užívání kapek Gynex (dá se dlouhodobě), je to nehormonální, volně prodejný preparát s extrakty z bylin, který má mimo jiné schopnost příznivě působit na menstruační cyklus, může podpořit jeho rovnováhu, pomoci regulovat pravidelnost a krvácení. Samozřejmě to není všelék, ale spoustě ženám pomohl. Pak je varianta hormonální terapie (domluva s Vaší gynekoložkou), kdy se pro úpravu menstruace nasadí do cyklu ženské hormony (užívají se v konkrétních dnech cyklu pravidelně), které se ve Vašem těle normálně nacházejí, kopírují tak přirozený průběh Vašeho cyklu a navrací jeho pravidelnost a upravují krvácení. Pokud byste krvácela neustále nebo měla jakýkoliv další problém, měla byste Vaší lékařku určitě navštívit. Hezký den.

MUDr. Andrea Liszková | Babyonline | 02.04.2020, 07:29
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce