Porodnice Neratovice, ALMEDA, Nemocnice Neratovice

1. Adresa, kontakty porodnice

Název zařízení: ALMEDA, a.s., Nemocnice Neratovice
Název oddělení/kliniky: Gynekologicko - porodnické oddělení
Adresa, ulice, číslo: Alšova 462
Www stránky: www.nemocnice-neratovice.cz
E-mail: nemocnice.ner@mediterra.cz
Primář: MUDr. Stanislav Martan
Předporodní příprava: Pavlína Ptáčková: Je třeba se objednat alespoň týden předem, a to buď prostřednictvím e-mailu: predporodni.kurzy.ner@mediterra.cz nebo na telefonním čísle 725 714 836
Telefon: pro registrace k porodu: 315 639 370
E-mail: gynekologie.ner@mediterra.cz

2. Podrobná informace z porodnice

Jak u nás probíhají předporodní kurzy, cvičení pro těhotné?

Součástí předporodních kurzů jsou přednášky, cvičení, nácvik dýchání, téma přítomnost otce u porodu, praktická cvičení, v Neratovicích probíhá plavání. Účast je dobrovolná i pro nastávající otce.

Nabízíme možnost individuálních informativních schůzek o průběhu porodu, které nejsou součástí kurzu. Tyto schůzky se konají každé pondělí od 15 a 16 hodin, kdy porodní asistentka provede klienty oddělením, podá informace, zodpoví dotazy. Schůzku je třeba si dohodnout na sesterně odd. na telefonu 315 637 471.

Tzv. registrace k porodu u nás nejsou třeba, pouze je vhodná registrace do nemocničního informačního systému, a to na telefonu 315 637 111.

Jak se u nás rodí?

Je možno rodit vleže, polosedě, na porodní posteli AVE v různých polohách, vkleče na porodní stoličce. Rodičky mají možnost využít různých úlevových prostředků, jako jsou vanová koupel, míče. Místo klystýru podáváme YAL. Respektujeme porodní plán rodičky.

Jak probíhá poporodní péče?

Praktikujeme individuální péči, za určitých daných podmínek a zajištěné pediatrické domácí péče nabízíme možnost ambulantního porodu.

Jak probíhá péče o dítě?

Dítě je přiloženo na porodním sále do 10ti minut, dále péče probíhá dle zdravotního stavu, rooming in, dodržujeme 8 z 10ti bodů k úspěšnému kojení, nepřetržitý kontakt s matkou.

Jaké nadstandardní služby poskytujeme a za jakou cenu?

 • ubytování na jednolůžkové pokoji – dle ceníku 1200 - 1500 Kč/noc
 • využití bio-lampy, prodej pomůcek ke kojení, pro novorozence

Další zajímavosti týkající se našeho pracoviště

Na každém pokoji je TV, lednice, sprcha, WC. Návštěvy jsou denně od 14 do 20 hodin, na jednom nadstandardním pokoji bez omezení, včetně starších dětí. Nabízíme možnost ubytování rodinného příslušníka, vstřícnost personálu, možnost prohlídky porodnice vedené porodní asistentkou - po dohodě na tel. 315 637 471 (viz výše).

Naše odkazy: www.nejkrasnejsi-miminka.cz

4. Hodnocení porodnice rodičkami

Celkové hodnocení péče v porodnici:
(4.53)
Porod:
(4.63)
Poporodní gynekologická péče:
(4.38)
Poporodní péče o miminko:
(4.50)
Chci hodnotitZobrazit podrobné hodnocení »

Celkové hodnocení porodnic počítáme metodou váženého aritmetického průměru. Největší váhu má hodnocení porodu 50%, poporodní péče gynekologická má váhu 25%, pediatrická péče rovněž 25%.

5. Zkušenosti pacientek z porodnice Neratovice - diskuze
Přidat textové hodnocení
 • Naprostá spokojenost, rodinné a intimní prostředí, výborný personál
  Porod 5. 1. 2019 - spontánní, přirozený. Neratovice mi byly doporučeny několika znamými, jen z mého okolí zde rodily 4 kamarádky a všechny byly nad míru spokojeny, proto jsem se pro Neratovice také rozhodla. Do poradny jsem chodila jak do Neratovic, tak do Podolí, které jsem měla v záloze, kdybych musela rodit v Praze. Péče v těchto dvou poradnách byla naprosto nesrovnatelná. Oproti neosobnímu masokombinátnímu Podolí s nespokojeným (a tudíž nepříjemným) personálem, jsem se v Neratovicích setkala s neskutečně příjemným a osobním přístupem a úžasným personálem. Co se porodnice týče, tak je vše na jednom patře a porodní sály pěkné, intimní a rodinné prostředí. Samotný porod byl díky porodní asistentce Jarmilce naprosto bez komplikací a rychlý. Skoro dvě hodiny jsem mohla být ve vaně, která mi pro otevření a "zpříjemnění" kontrakcí dost pomohla. Nejdřív jsem si myslela, že jsem měla štěstí na porodní asistentku, ale záhy jsem zjistila, že i latkační poradkyně Zdenička je poklad, sestry ze sesterny i z pediatrie taktéž. Vše mi vždy bylo vysvětleno, jak v poradně, tak při porodu a po něm. Z lékařů jsem přišla do kontaktu s MUDr. Jarošovou a primářem MUDr. Martanem, oba byli fantastičtí a odpověděli na jakoukoli mojí otázku (oproti Podolí, kde mi v poradně leda odpověděli "je to v pořádku"). Jako prvorodička jsem si nebyla moc schopná představit ten nářez po porodu a musím říct, že fantastický přístup personálu (včetně úklidové roty) neskutečně pomohl při adaptaci na to vše nové. Podtrženo sečteno, výborná zkušenost a mohu jen doporučit!
  TerezaŠtern   | 31.01.2019 13:33:34
  Reagovat | URL příspěvku
 • Spokojenost
  Rodila jsem 18.7. a porod to byl podle hodnocení zdravotnického personálu na prvorodičku rychlý a snadný. Mně to tak úplně nepřišlo ;), ale objektivně je pravdou, že ráno v šest začaly bolesti, v osm jsme byli v Neratovicích a před polednem se malá narodila. Rodila jsem s porodní asistentkou Květou a v závěru s mladou slovenskou lékařkou, jejíž jméno si bohužel nepamatuji. Obě mi moc pomohly dotáhnout to dokonce a nepanikařit (jsem astmatička a v závěru porodu jsem měla pocit, že se dusím, ale byla to spíš panická reakce na bolest). K lékařům/lékařkám i sestrám jsem měla plnou důvěru a oni ji nezklamali, a vliv na to nemělo ani střídání služeb. Myslím, že tam pracuje tým lidí které jejich práce stále baví a který má oporu v primáři Martanovi. Ze své zkušenosti mohu jen doporučit.
  copi   | 02.08.2017 15:44:42
  Reagovat | URL příspěvku
 • Můj porod v Neratovicích
  Rodila jsem zde 12.4.2016. Tuto porodnici jsem si vybrala z důvodu, že je vyhlášená svými 'přirozenými' porody. Při prohlídce jsem byla nadšená tím, jak porodní asistentka mluvila o místních porodech, že nemusíte na monitory, tak často, že porodíte v jaké poloze chcete, že je vše na domluvě a že se nechává plynout v souladu s mými přáními a potřebami. Po mém prvním porodu jsem se na toto těšila.
  Realita byla ovšem jiná. Při převzetí, zde byla porodní asistentka paní Nováková, ta byla zlatá. Moc hodná. Porod jsem měla vyvolávaný a tudíž jsem čekala, kdy začne. V noci, to už tam byla jiná PA, dlouhé vlnité vlasy, silnější. Sama pro sebe jsem jí říkala bachařka, protože to na ní sedělo. Člověk, který na místě porodní asistentky, nemá co dělat. Vlídné slovo jí asi nic neříká. Ráno, kdy mi dávali druhou vyvolávací tabletku, mě převzala do péče tolik vychvalovaná na internetu PA paní Jarmila Trhoňová. Začalo mi peklo. Nepříjemná a nebojím se říct zlá. To jak se ke mně chovala v průběhu porodu jsem si nepředstavovala ani v nejdivočejším snu. Nechala mě napospas sama sobě, neporadila, jen mě neustále v kontrakcích honila přes celou chodbu na monitor, peskovala mě a v půlce porodu mi řekla 'trochu se pochlapte, čeká vás ještě půlka porodu' a odešla z pokoje.
  Nikdo mě neposlouchal, když jsem prosila, aby mi dali něco na úlevu. Doktoři nepříjemní, studení, k prostředí, kde je potřeba empatie, absolutně nevhodní. Nejhorší byla mladá slovenská doktorka, ta se za mými zády s PA Trhoňovou ještě na můj účet bavili a evidentně jim nevadilo, že je slyším. Panebože takovéhle ženy by měli z porodnictví odejít!
  Psychicky jsem byla úplně vyřízená, nikdo mi nepomohl. PA Trhoňová mi přišla i vynadat, kde jsem na monitor, to už jsem měla šílené kontrakce a při představě, že mám vyjít ze sprchy a někam jít, pro mě bylo nemyslitelné!
  Téměř ke konci si mě převzala do péče jiná PA bohužel jméno už si nepamatuji, tmavovlasá paní, ta už na mě byla laskavá. Konečně mi přinesla něco na úlevu, monitor přivezla na pokoj, ale to už jí říkám, že cítím potřebu tlačit a ona lehněte si, najednou jsem byla hrozně rychle ze dvou centimetrů otevřená na osm a řekla mi 'pojďte za mnou na porodní sál'. Umíte si někdo představit, při finálních kontrakcích jít za někým na porodní sál, přes celou chodbu? Sotva jsem si stoupla cítila jsem hlavičku mezi nohama a vzápětí jsem držela své dítě v rukou, během této krátké doby, stihl můj muž křičet na chodbě, že rodíme, ani jsem to nezaregistrovala, byla jsem úplně mimo. Jen jsem držela pár vteřin své dítě v rukou a bylo v pokoji plno, dítě ustřihli a utíkali s ním pryč. 2 hodiny jsem ho neviděla. Najednou se tam objevila PA Trhoňová, která už měla po službě a začala mi nadávat a to doslova, že jsem opravdu hrozná a že je neposlouchám a že za to, že jsem tak rychle porodila, tak za to, že budu potrhaná. Já jen stála a zírala, neschopná ničeho. Když mě zašili a odvezli zpět na pokoj, mimochodem potrhaná jsem nebyla skoro vůbec, tak jsem si lehla a hodinu plakala, jaká hrůza to pro mě byla.
  Co tato paní dělá v porodnictví je pro mě záhadou. Asi aby co nejvíce ženám udělala z porodu nejhorší zážitek v životě. Můj tedy byl. Ještě dnes, když si na něj vzpomenu, se mi chce brečet.
  Ještě jedna věc, od samého začátku jsem prosila o epidurál o kterém mi bylo řečeno, že není problém, jen si o něj říct hned na začátku. Když jsem se na něj opakovaně zeptala mi PA Trhoňová řekla, že nemluvím o ničem jiném než o epiduralu a že to tam umí i bez něj. To mi opravdu ukázala, co ona umí. Zdeptat bezbranou rodičku, to je opravdu gól. A perlička na závěr, když jsem z nemocnice odcházela a ona mi dávala papíry, tak mi řekla 'no vidíte a šlo to i bez epiduralu'. No comment!!!
  Do této porodnice už bych nikdy v životě nešla, slibují, ale realita je úplně někde jinde, poporodní péče tak mizerná, že ani nemluvím, měla jsem neskutečnou infekci, nemohla jsem dýchat, kašlala jsem každým nádechem, párkrát mi vzali krev na krevní obraz a nakonec mi řekli ať si v lékárně koupím ACC.
  Jediné, co můžu pochválit byli sestřičky na dětském, to jsou andělé. K mému synovi i ke mě byli neuvěřitelně laskavé.
  Nikdy nepíšu recenze, ale tato zkušenost pro mě byla tak otřesná, že to musím napsat, proto, aby se žádné jiné ženě nepřihodilo to co mě. Každé ženě přeji nádherný porod, dle jejích přestav, to jsem si myslela, že mi v Neratovicích bude umožněno. Místo toho jsem, zde zažila nejhorší noční můru jakou se pro mě mohl porod mého druhého dítěte stát. Kdykoliv si teď na něj vzpomenu cítím akorát bezmoc a smutek. A tak by to nemělo nikdy být. Můj první zážitek s mým synem takovýhle být neměl. Vůbec se nedivím, že ženy chtějí rodit doma, protože tohle je zážitek ženy s jejím tělem a miminkem a ne jatka, která jsem zažila já.
  Neratovice už nikdy více. Peněz jsem tam nechala spoustu, ale také velký smutek.
  adeil   | 30.07.2016 19:14:04 | Reakcí: 2, poslední: 05.11.2018 14:23:09
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: Můj porod v Neratovicích
   Dobrý večer, velice mě mrzí Váš zážitek v Neratovicích. Přeji Vám, aby se Vám Vaše porodní trauma zahojilo. Vím, že to není nic jednoduchého. Je to velmi bolestivé.
   Ráda bych Vám sdělila, že jsem v Neratovicích rodila 2x (červen 2013, únor 2015) a další porod mě brzy čeká a doufám, že i tentokrát tam. dokonce jsem vždy rodila s PA Jarmilou Trhoňovou a dodnes děkuji Bohu, že byla se mnou/s námi. Vždy se ke mě a mé rodině chovala s úctou, respektem, s citem a během porodu byla velmi vnímavá, citlivá a chápající. vždy byla hned na telefonu a dokázala poradit, slovem pohladit. Mám na ni jedině ty nejlepší vzpomínky. Snad Vás trochu potěší, že já jsem s ní byla spokojená. Přeji Vám hezké dny strávené s Vaším miminkem a jen to dobré. Veronika Hájková
   krásnoočko   | 04.04.2017 22:57:50
   Reagovat | URL příspěvku
  • \
   RE: Můj porod v Neratovicích
   S '' bachařkou'' mám stejnou zkušenost z června 2018 a s paní Jarmilou a mladou Slovenskou lékařkou téměř taky. Zážitek k nezaplacení.
   Deniska005   | 05.11.2018 14:23:09
   Reagovat | URL příspěvku
 • Nakonec jsme poslali i děkovný dopis
  Z malého prostoru při prohlídce jsem byla v obavách, ale moderní zařízení mě trochu utěšovalo. Hodněkrát jsem jezdila na kontroly, 2 týdny jsem přenášela. Strávila jsem v porodnici 5 dní. Byla jsem v kontaktu s mnoha lidma z personálu. Byla jsem každou chvíli vděčná za osobní přístup a vstřícnost.
  Můj muž se mnou nemohl být celou dobu během kontrakcí, až odpoledne při návštěvních hodinách. Ale při porodu jsme byli spolu stále.
  Možná jsem měla jen štěstí na lidi; po příjezdu domů jsme napsali děkovný dopis. Nemocnice jsem se bála, ale v této nemocnici mi bylo opravdu příjemně. Ráda na tyto dny vzpomínám.
  MichalaT   | 25.08.2014 20:28:11
  Reagovat | URL příspěvku
 • Neratovice
  Porodnici v Neratovicích jsem si vybrala jednak proto, že blíž to mám jen na Bulovku (po které jsem nijak netoužila) a jednak proto, že se jedná o malé zařízení. Čím dál častěji vyhledávám individuální přístup ve všech oblastech života, porod nevyjímaje. Při kontrolách a jedné hodině předporodního kurzu jsem poznala několik zaměstnanců a tak jsem se na porod skoro těšila. Leč poslední kontrola nedopadla dobře a já během pár minut skončila na operačním sále v celkové narkóze. V té rychlosti jsem jen "slepě" podepsala nezbytné dokumenty (prostudovala jsem je dávno před tím doma), zatelefonovala manželovi, jako opařená poslouchala co, proč a jak a najednou jsem se vzbudila v pokoji bez břicha. Po císaři leží ženy na standardním pokoji, nevidím v tom problém. Je škoda, že elektricky ovládané postele mají jen na nadstandardním pokoji. Personál od uklízeček až po lékaře je moc milý, jen nejmladší slečny-sestry se musí ještě trošku přístup k pacientovi naučit, ale snaží se. Díky svojí velikosti (malosti) mají všichni sestry a lékaři přehled o maminkách i miminkách, umí si udělat čas a vše v klidu vysvětlit. V Neratovicích není dětská JIP, tak chvíli hrozilo, že nám malou odvezou jinam, ale nakonec vše dobře dopadlo. Doktor Košík se o ni moc pěkně staral, konzultoval její ne zcela standardní stav s lékařkou v jiné nemocnici a kdyby se něco dělo dál, mohli jsme se za ní zastavit. Po návratu domů mě přepadla lehká poporodní deprese, snad ze způsobu porodu, který byl příliš rychlý a nečekaný, a tak jsem se po vytažení stehů na gynekologii zastavila ještě nahoře v porodnici. Tam se mě ujala moc milá sestřička (zapomněla jsem bohužel její jméno), zavřela dveře a povídala si se mnou, povzbudila mě a tu nejhorší depresi zahnala tím, když prohlásila, ať mám doma pro případ zánětu připraven tvaroh nebo slivovici. A kdyby bylo nejhůř, že trochu slivovice mám užít i vnitřně, protože dítě bude spokojené jen tehdy, pokud bude spokojená jeho maminka. Je to zdánlivá maličkost, kterou sice píšou všude, ale ve stavu, v jakém jsem byla, to bylo jako zázračné nakopnutí tím správným směrem. Doma jsem na základě rozhovoru zahodila váhu na miminka, protože i když dcera rozhodně pila mnohem méně než udávají tabulky, hlady neplakala.
  I když narození dcery neproběhlo podle mých představ, příště se do Neratovic zase vydám kvůli velmi příjemné atmosféře.

  +
  Malé zařízení, individuální přístup
  Vycházejí vstříc různým přáním
  Přístroj pro kontrolu sluchu miminek
  Dobře vaří, speciální jídlo pro kojící (i když ráno bývalo čerstvé pečivo, ale dávají ho do igelitu, aby trochu zvlhlo)
  Miminko můžete nechat u sestřiček, když potřebujete, a nikdo se na vás netváří kysele
  V oknech sítě proti hmyzu
  Koupelna a WC v každém pokoji
  Po císaři jste na standardním pokoji
  Dostanete nějaké reklamní vzorky, ale nemusíte kvůli tomu nechávat na sebe kontakty

  -
  Na chodbách je minimální prostor pro návštěvy (ale pokud nic nenamítají spolupacientky, mohou jít i do pokoje.) První dobu porodní trávíte na porodním sále, pokud není volný, tak v pokoji nebo na chodbě.
  Chybí dětská JIP, ale samozřejmě mají inkubátory
  Elektricky polohovatelné postele jen na nadstandardu
  Nadstandard je hodně drahý
  Z Prahy vás sem nedoveze normální sanitka, musíte si objednat nějakou převozovou, která "nerespektuje" hranice krajů a přitom má smlouvu s pojišťovnou (dostanete kontakt)
  Pamilka   | 19.02.2014 14:36:35
  Reagovat | URL příspěvku
 • Můj děkovný dopis do nemocnice v Neratovicích
  Vážená paní vrchní sestro,
  budou tomu téměř čtyři měsíce, kdy jsem u vás na gynekologicko-porodnickém oddělení v Neratovicích porodila svého druhorozeného syna Jáchyma. Před porodem jsem se dlouho rozhodovala, do které porodnice půjdu rodit. A jsem ráda, že jsme se s mužem nakonec rozhodli pro Neratovice.
  Byl to tak nádherný zážitek, že jsem si ho chtěla ponechat v paměti přesně takový, jaký pro mě byl-proto nacházím slova až nyní, proto Vám píši až teď.
  Ráda bych prostřednictvím tohoto e-mailu poděkovala celému týmu gynekologicko-porodnického oddělení a zdůraznila pár "momentů", za které jsem vaší porodnici byla skutečně vděčná.

  1. Děkuji, že umožňujete rodičkám zamluvit si svou vlastní porodní asistentku. Rodila jsem s trpělivou podporou, přijetím a porozuměním porodní asistentky Jarmily Trhoňové. Dodnes na ni s vděkem vzpomínám, neboť mě dokázala podržet a povzbudit v situacích, kdy jsem to nejvíce potřebovala. Nebyla to pouze její profesionalita, ale především empatie, která mě utvrdila v přesvědčení, že zvládnu porodit sama s co nejméně medicínskými zásahy, co nejpřirozeněji, co nejjemněji pro mě i pro dítě. Chci jí tímto poděkovat, že respektovala veškerá má porodní přání, že nás její nadhled provedl celým porodem a udělal z něj chvíle, na které vzpomínáme s láskou a radostí. Děkuji ti, Járo, i touto cestou!

  2. Děkuji ošetřujícímu lékaři, MUDr. Jaroslavu Chocholatému, že nevstupoval do porodního procesu, když to nebylo potřeba. Děkuji, že se "mě nesnažil porodit", jak tomu mnohdy a mnohde bývá. Kromě vstupního vyšetření při příjmu a vyšetření během druhé doby porodní tedy vedla porod "má" porodní asistentka Jára a já jsem se díky tomu cítila nerušená, nepozorovaná a téměř "jako doma"-věřím, že je to jeden z důvodů, proč porod proběhl bez porodních, kolemporodních i poporodních komplikací.

  3. Děkuji, že podporujete raný kontakt matky a dítěte, bonding. Mým snem bylo podat si dítě z porodních cest rovnou na své břicho-tak, abych to byla první já, jehož teplo poprvé ucítí, abych to byla já, jeho matka, kdo ho bude objímat, radovat se z něj a držet jako první. Je v tom pro mně skrytá symbolika, díky které se umocnil fakt, že stejně jako jsem tady pro něj byla v prvních sekundách, budu tady pro něj po celý svůj život.

  4. Děkuji pediatrům, že souhlasili s vyšetřením a ošetřením dítěte až po dvouhodinovém bondingu na sále, během kterého se Jáchym krásně přisál. V tuto dobu se zastavil čas a já jsem ráda, že nás nikdo nerušil, že s námi opět byla pouze Jára, se kterou jsme porodily placentu, zašila mě a donesla peřinu (ano, to jsou ty detaily, nad kterými se člověk pousměje, když se zmíní, ale právě tyto detaily dělají porod přirozeným).

  5. Děkuji, že jsem po celou dobu mohla být se synem.

  6. Děkuji, že se mi po porodu sestra mile představila a převzala mě do péče. Zvláštní, že většina lékařů, které jsem potkala, se nepředstavuje.

  7. Děkuji, že umožňujete rodit ambulantně. Děkuji paní pediatričce, MUDr. Heleně Kuzielové, že mě fakticky a bez zastrašování informovala o případných rizicích a komplikacích, které mohou v prvních hodinách života novorozence nastat, a ačkoli nebyla z našeho rozhodnutí nadšená, své osobní názory nám nevnucovala. Děkuji, že s rychlostí vyhotovila propouštěcí zprávu. Stejně tak děkuji i panu porodníkovi, který by se byl choval rovněž velice profesionálně, kdyby vynechal poznámky o tom, že medicínu jsem zřejmě nestudovala pořádně a gynekologii jistě přeskočila, kdyby se mi nevysmíval, že nejsem celebrita, abych mohla jít domů se třemi porodními asistentkami. Jeho názor bych si ráda vyslechla a respektovala, kdyby měl formu medicínské debaty a ne bu-bu-bu autoritativní zastrašování. Časy se změnily a platí, že ne dobro, ale "vůle pacienta je nejvýš".

  8. Děkuji Jáře, že mě následujícího dne vyšetřila a zkontrolovala. Děkuji, že mi poradila ohledně kojení a toho, co nás může v rámci něj potkat. Děkuji, že mi napsala ještě nejednu SMS, aby zjistila, jestli něco nepotřebuji, jestli jsem zdravá a hojím se bez komplikací. je pěkné vědět, že se o vás někdo zajímá, ačkoli už by nemusel.

  Myslím, že v tuto chvíli jsem vyčerpala vše, co jsem chtěla ohledně svého porodu napsat. Slova díků však nevyčerpám nikdy. Můj druhý porod byl krásnou ukázkou toho, že i v porodnici se dá rodit "přirozeně", že blízkost ženy, porodní asistentky, která vás podpoří, respektuje a vede, je pro rodičku stejně důležitý a přínosný jako bezpečné zázemí. Nikdy jsem nepodceňovala rizika, která se při porodu mohou objevit, a která jsou potřeba urgentně řešit, nikdy jsem nezlehčovala zázrak celého zrození, proto jsem byla otevřená jakémukoli zásahu, které by vedlo k záchraně mně nebo mého dítěte. Přesto si myslím, že čím více zásahů do přirozeného průběhu porodu, tím více rizik, tím více komplikací. A právě proto děkuji, že mají-li ženy zájem, necháváte je, aby s vaší pomocí rodily samy- jako jedinečné obdivuhodné bytosti, kterým schopnost porodit dána z té nejhlubší podstaty.

  Za celou svou rodinu,
  s přáním všeho dobrého Vám, vašemu týmu, i všem, kteří k vám s důvěrou přicházejí,
  MUDr. Zuzana Lucáková
  elzu   | 05.02.2014 18:53:36
  Reagovat | URL příspěvku
 • skvělá volba
  V porodnici Neratovice jsem rodila dne 16.1.2013. Lépe jsem si vybrat nemohla. Rodila jsem s angínou, takže to byla pecka, měla jsem z porodu velký strach, ale úžasný personál porodnice můj strach rozehnal, svým pozitivním a profesionálním milým vstřícným přístupem. Porod byl strašně rychlý, tak to šlo. Vřelý dík za úžasně vedený porod patří MUDr. Muškovy a MUDr. Chocholatýmu, jsou to lékaři s velkým L, na správném místě.Třetí dítě již nechci, ale kdyby náhodou tak zase jedině do jejich rukou. Porodní asistentky též super, jméno si nepamatuji, ale ta co se o mně v den porodu starala měla růžovou ofinu. Moc Vám všem děkuji a zůstaňte takový jaký jste.Vřele tuto porodnice doporučuji.       
  bokaca   | 27.01.2013 10:24:23
  Reagovat | URL příspěvku
 • Profesionální i lidský přístup, výborné zázemí
  Lépe jsme si nemohli vybrat, děkuju veškerému personálu!
  vlkatka   | 21.01.2013 20:33:29
  Reagovat | URL příspěvku
 • Velke dakujem
  Dekuji za rychli a velmi prijemni pobyt porodnici Neratovicich. 
  Marika40   | 16.12.2012 06:01:30
  Reagovat | URL příspěvku
 • Neratovice=nejlepsi volba!!!
  Rodila jsem v Neratovicich pred 14 dny svou druhou dceru a jsem naprosto nadsena! Pristup vsech lekaru a sester byl uzasny! Opravdu moc lituju, ze jsem nasi prvni dceru rodila v Brandyse, kde bylo chovani (hlavne detskych sester) naprosta hruza. Tady v Neratovicich si pripadate jako ze jste tam jedina, vsichni se ptaji zda neco nepotrebujete, jsou mili a ochotni. Nesetkala jsem se s zadnym negativnim chovanim. Velky dik patri MUDr. Ladislavu Muskovi a jedne z porodnich asistentek(bohuzel jmeno nevim) za perfektni odvedeni porodu a MUDr.Homolkove a vsem sestram z detskeho za to, jak se perfetne staraly o nasi dceru! Jestli se rozhodneme zkusit jeste chlapecka, tak jedine a pouze v Neratovicich!
  helca29   | 20.04.2012 15:28:17
  Reagovat | URL příspěvku
Přidat textové hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce