Inzerce
Inzerce
Inzerce

Porodnice Břeclav, Nemocnice Břeclav

Celkové hodnocení porodnice

4.41
Hodnotilo 22 pacientek

Hodnocení 2021-2022:

0
Hodnotilo 0 pacientek

1. Adresa, kontakty porodnice

Název zařízení: Nemocnice Břeclav, p.o.
Název oddělení/kliniky: Gynekologicko – porodnické oddělení
Adresa, ulice, číslo: U Nemocnice 1
Www stránky: www.nembv.cz
E-mail: nembv@nembv.cz
Primář: MUDr. Janka Bambasová, MPH

2. Podrobná informace z porodnice

4. Fotoreportáž

Přinášíme Vám fotoreportáž z porodnice Nemocnice Břeclav, s.r.o.

Ke zvětšení fotografií dojde po kliknutí v novém okně. Fotoreportáž z porodnice byla pořízena v roce 2010.

Zobrazit fotoreportáž »

5. Hodnocení porodnice rodičkami

Celkové hodnocení péče v porodnici:
(4.41)
Porod:
(4.45)
Poporodní gynekologická péče:
(4.55)
Poporodní péče o miminko:
(4.18)
Chci hodnotitZobrazit podrobné hodnocení »

Celkové hodnocení porodnic počítáme metodou váženého aritmetického průměru. Největší váhu má hodnocení porodu 50%, poporodní péče gynekologická má váhu 25%, pediatrická péče rovněž 25%.

6. Zkušenosti pacientek z porodnice Břeclav - diskuze
Přidat textové hodnocení
 • porodnice Břeclav - doporucuji
  Rodila jsem 4.5.2014 začátek ve 3 rano, miminko bylo na světě v 9:30.
  Personál byl velmi ochotny, po celou dobu mi byla k dispozici porodní asistentka.U vypuzovací fáze přišla paní primarka Bambasova a i pres mé špatné tlačení a ustavajici kontrakce, mi velmi pomohla a Ondrasek se narodil v pořádku bez jakýchkoliv pomůcek(kleště, zvon). Dokonce jsme i vtipkovali, čímž jsem se dost uvolnila a úspěšně porodila.Na oddělení šestinedělí byly doktori i sestřičky velmi ochotne a ze jako prvorodicka jsem je dost zaměstnávala svými otázkami.;)..Pouze jedna sestricka jednou na noční, byla trošku nevrla, ale jsme jenom lidi. Mela jsem od začátku potíže s kojením, malý byl hodně líný se vůbec přisat, ale kazda sestricka na směně se me pravidelně chodila ptát jak nám to jde a když to neslo stali nad námi při kojení a radili co a jak dokud se nám to nepovedlo.;)..V dobe kdy jsem rodila tam bylo cca 12 matek..Do teto porodnice jsem sla s tim, ze prevladali negativni zkusenosti od mých znamych, ale tyto zkusenosti byly jiz ze starsi doby, takze si myslim, ze se tam mnohe zmenilo k lepsimu a dokud nemam jakoukoli zkusenost, nemuzu prece soudit!Takže vsem z této porodnice děkuji a příště bych už jela jedine sem!!!.:)...
  jay   | 14.05.2014 17:44:07
  Reagovat | URL příspěvku
 • super porodnice
  Rodila jsem v Břeclavi v lednu 2012 a celkový přístup porodních asistentek (Monika úžasná), lékařů i paní primářky Bambasové byl úžasný. Po 2dnech vyvolávaných kontrakcí mi pan doktor Bambas s paní primářkou udělali císaře, ale vše bylo super. Na odd. šestinedělí také super a dětské sestřičky byli moc fajn a strašně nám pomohli. Moc všem děkuji za nádherný příchod mého milovaného synka :-) 
  corran   | 20.10.2012 20:17:09
  Reagovat | URL příspěvku
 • Břeclav doporučuji!!
  Zdravím,já můžu Břeclav taky jen doporučit.Rodila jsem zde v lednu 2010 a teď 2.6.2012 a kdybych rodila ještě po třetí,tak určitě zase tady.Sice porodní asistentky se na příjmu o půl 4 ráno moc nadšeně netvářily:o),když jsem jim řekla,že nevím jestli rodím nebo ne:o)) jinak byl personál ochotný.Jen škoda,že u mého druhého porodu nebyl pan doktor Bambas,u prvního porodu si ho nemohu opravdu vynachválit.Je skvělý porodník a umí dobře rodičce poradit,jak tlačit atd.Tentokrát mě rodila paní primářka Bambasová,které patří také velké poděkování,protože na konci už jsem myslela,že to ani sama nezvládnu:o))Jinak co se týče oblečení pro mimi,pyžam pro maminky nebo vložek,tak všeho jsem měla dostatek,když mi došly zásoby,bylo mi vše zase dodáno.Sestřičky na oddělení šestinedělí byly všechny příjemné,takže opravdu jen chválím.A musím říct,že oproti roku 2010 jsem zaznamenala velké zlepšení ve všem.
  Georgina 1608   | 16.06.2012 21:58:51
  Reagovat | URL příspěvku
Přidat textové hodnocení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×