Inzerce
Inzerce
Inzerce

EXCALIBUR CITY

NEOBYČEJNÉ NÁKUPNÍ A ZÁBAVNÍ CENTRUM PRO CELOU RODINU!

EXCALIBUR CITY je pohádkové městečko v Hatích u Znojma nacházející se na hranicích České republiky s Rakouskem. Otevřené je 365 dní v roce a naleznete tam vše! Excalibur Free Shop s nabídkou ušlechtilých destilátů, vín a sektů z celého světa, luxusní parfumerii, jeden z největších walk-in humidorů v Evropě, spoustu butiků, obchodů, zvířecí centrum Dr. Dolittle, zážitkové restaurace, Asia Bazar, wellness & beauty centrum, dětský zábavní park Merlin’s KinderWelt, Terra Technica - největší muzeum jukeboxů a pinballů na světě a oblíbený farmapark Merlin´s Farm se zvířátky. Ubytovat se můžete v malebné mobilheimové vesničce Merlin’s Camp nebo v moderním a naprosto unikátním Jukebox Hotelu.

MERLIN’S KINDERWELT okouzlí hlavně všechny děti! Mohou se těšit na více než 200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu, i pod střechou. Merlinův dětský svět nabízí zábavu pro malé i velké! Vstup je zcela zdarma! Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici motokáry a lezecké centrum Sky Trail, ze kterého je nádherný výhled na okolí.

Inzerce

Více na www.merlinskinderwelt.com

Inzerce

MUZEUM TERRA TECHNICA nabízí cestu časem světem hudby a techniky! 

Na ploše 8 500 m2 naleznete 950 jukeboxů, 250 flipperů, stovky videoher v sekci Pixel World či výstavu Sound & Vision, na níž se dozvíte vše o historii zvukového záznamu. Muzeum je rozděleno do šesti tématických sektorů a celkově zde naleznete téměř 3 500 exponátů, které jsou plně funkční a můžete si je tak vyzkoušet.

Inzerce

Terra Technica představuje zlaté časy, kdy slavily hvězdy jako Fred Astaire, Elvis Presley a Marilyn Monroe vrchol své kariéry. Poznáte zde životní styl od konce 19., přes 20. století až po současnost. Při procházce expozicí strnete úžasem i nad jedinečnými automobilovými veterány, mezi něž patří mimo jiné první masově vyráběný vůz Ford T, Cadillac, jímž jezdili Marilyn Monroe a Elvis Presley, anebo originální Batmobil z roku 1989, který se objevil ve filmech Tima Burtona Batman a Batman se vrací.

Inzerce

Nechte si z jukeboxu zahrát svoji oblíbenou písničku, anebo zkuste štěstí na pinballových automatech.

Více na www.terratechnica.info

MERLIN’S CAMP je mobilheimová vesnička na okraji nákupního a zábavního centra Excalibur City. Nabízí všem návštěvníkům možnost strávit poklidný pobyt v moderně zařízeném kempu. Celkem 28 mobilheimů s kompletním servisem: kuchyň, klimatizace, koupelna s vlastní toaletou, televize, wi-fi, pohodlné postele včetně lůžkovin. U kempu nechybí ani parkoviště.

Mobilheimy jsou rozesety v parčíku plném zeleně a dětských prolézaček. Odtud je to jen krůček k objevování rozsáhlého areálu Excalibur City, anebo k prozkoumání krás Znojemska a příhraniční oblasti Weinviertel ať už pěšky, autem nebo na kole.

Více na www.merlinscamp.com

JUKEBOX HOTEL nabízí stylové ubytování přímo v Excalibur City!

NON STOP otevřený hotel, který nabízí 36 plně vybavených pokojů, se snídaní. 

Každý hotelový pokoj je zasvěcen známému hudebníkovi nebo hudební skupině. Ubytujete se raději v pokoji Queenů nebo Michaela Jacksona? Ve všech pokojích se navíc nachází multifunkční jukebox v retro designu s rádiem a funkcí bluetooth.

Více informací včetně možnosti rezervace na www.jukeboxhotel.com

MERLIN´S FARM je velice oblíbený farmapark se zvířátky! Na naší farmičce se setkáte se spoustou zvířátek jako jsou alpaky, poníci, mini oslíci, ovečky, kozy, prasátka, nandu a další. Zvířátka jsou velice kontaktní a některá z mláďátek se na naší farmě již narodila. Uvidíte zde také hmyzí hotel, spoustu domečků a budek pro ptáčky a mnoho dalších zajímavostí. Pro děti je zde připravena spousta tematických atrakcí a také dětské hřiště s naučnými herními prvky. Dále mohou absolvovat minikurz „Staň se farmářem“, nebo se povozit na ponících! Vstup je zdarma!

Více informací na www.merlinsfarm.cz

Pokud je pro vás Excalibur City daleko a nechcete přijít o výhodné nákupy, navštivte náš www.EXCALIBURSHOP.com, kde můžete nakoupit luxusní parfémy, hodinky, sluneční brýle, lihoviny, cukrovinky a mnoho dalšího.

Neváhejte a vydejte se s rodinou do EXCALIBUR CITY! 

Zážitkového městečka v České republice na hranicích s Rakouskem.

Více na www.excaliburcity.com

Telefon: +420 515 206 301

E-mail: info@excaliburcity.com

Adresa: Chvalovice - Hatě 183, 669 02 Znojmo

Zpracováno podle podkladů dodaných EXCALIBUR CITY.

Další tipy na výlety najdete v kapitole Navštivte s dětmi.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jihomoravský kraj, Chvalovice: EXCALIBUR CITY - diskuze

Poradna

Dobrý večer mela bych dotaz. Ve čtvrtek jsem byla u gynekologa a zjistil mi myom o velikosti 5 cm a trochu zvětšenou delohu . Nemám děti a chtěla bych založit rodinu co se dá proti tomu dělat? Je naka možnost abych mohla otehotnet děkuji za odpověď Jana

Dobrý den,

myomy mohou i nemusí tvořit překážku v těhotenství. Záleží nejen na velikosti, ale i jejich lokalizaci atd. Více musíte daný problém řešit s Vaším gynekologem, takto se to zhodnotit nedá.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 26.02.2024, 09:25
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×