Inzerce
Inzerce
Inzerce

EXCALIBUR CITY

NEOBYČEJNÉ NÁKUPNÍ A ZÁBAVNÍ CENTRUM PRO CELOU RODINU!

EXCALIBUR CITY je pohádkové městečko v Hatích u Znojma nacházející se na hranicích České republiky s Rakouskem. Otevřené je 365 dní v roce a naleznete tam vše! Excalibur Free Shop s nabídkou ušlechtilých destilátů, vín a sektů z celého světa, luxusní parfumerii, jeden z největších walk-in humidorů v Evropě, spoustu butiků, obchodů, zvířecí centrum Dr. Dolittle, zážitkové restaurace, Asia Bazar, wellness & beauty centrum, dětský zábavní park Merlin’s KinderWelt, Terra Technica - největší muzeum jukeboxů a pinballů na světě a nově otevřený farmapark Merlin´s Farm se zvířátky. Ubytovat se můžete v malebné mobilheimové vesničce Merlin’s Camp nebo v moderním a naprosto unikátním Jukebox Hotelu.

MERLIN’S KINDERWELT okouzlí hlavně všechny děti! Mohou se těšit na více než 200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu, i pod střechou. Merlinův dětský svět nabízí zábavu pro malé i velké! Vstup je zcela zdarma! Atrakce se platí vlastní měnou - tokeny. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici motokáry a čtyřkolky. Atrakce, které se těší velké pozornosti i dospěláků a teenagerů.

Inzerce

Více na www.merlinskinderwelt.com

MUZEUM TERRA TECHNICA nabízí cestu časem světem hudby a techniky! 

Na ploše 8 500 m2 naleznete 950 jukeboxů, 250 flipperů, stovky videoher v sekci Pixel World či výstavu Sound & Vision, na níž se dozvíte vše o historii zvukového záznamu. Muzeum je rozděleno do šesti tématických sektorů a celkově zde naleznete téměř 3 500 exponátů, které jsou plně funkční a můžete si je tak vyzkoušet.

Inzerce

Terra Technica představuje zlaté časy, kdy slavily hvězdy jako Fred Astaire, Elvis Presley a Marylin Monroe vrchol své kariéry. Poznáte zde životní styl od konce 19., přes 20. století až po současnost. Při procházce expozicí strnete úžasem i nad jedinečnými automobilovými veterány, mezi něž patří mimo jiné první masově vyráběný vůz Ford T, Cadillac, jímž jezdili Marilyn Monroe a Elvis Presley, anebo originální Batmobil z roku 1989, který se objevil ve filmech Tima Burtona Batman a Batman se vrací.

Inzerce

Nechte si z jukeboxu zahrát svoji oblíbenou písničku, anebo zkuste štěstí na pinballových automatech.

Více na www.terratechnica.info

MERLIN’S CAMP je mobilheimová vesnička na okraji nákupního a zábavního centra Excalibur City. Nabízí všem návštěvníkům možnost strávit poklidný pobyt v moderně zařízeném kempu. Celkem 28 mobilheimů s kompletním servisem: kuchyň, klimatizace, koupelna s vlastní toaletou, televize, wi-fi, pohodlné postele včetně lůžkovin. U kempu nechybí ani parkoviště.

Mobilheimy jsou rozesety v parčíku plném zeleně a dětských prolézaček. Odtud je to jen krůček k objevování rozsáhlého areálu Excalibur City, anebo k prozkoumání krás Znojemska a příhraniční oblasti Weinviertel ať už pěšky, autem nebo na kole.

Více na www.merlinscamp.com

JUKEBOX HOTEL nabízí stylové ubytování přímo v Excalibur City!

NON STOP otevřený hotel, který nabízí 36 plně vybavených pokojů, se snídaní. 

Každý hotelový pokoj je zasvěcen známému hudebníkovi nebo hudební skupině. Ubytujete se raději v pokoji Queenů nebo Michaela Jacksona? Ve všech pokojích se navíc nachází multifunkční jukebox v retro designu s rádiem a funkcí bluetooth.

Více informací včetně možnosti rezervace na www.jukeboxhotel.com

MERLIN´S FARM je nový farmapark se zvířátky! 

Nově otevřená Merlinova farma se spoustou zvířátek – alpaky, mini oslíci, prasátka, slepice, ovečky, kozy a mnoho dalšího. Vstup je zdarma!

Pokud je pro vás Excalibur City daleko a nechcete přijít o výhodné nákupy, navštivte náš www.EXCALIBURSHOP.com, kde můžete nakoupit luxusní parfémy, hodinky, sluneční brýle, lihoviny, cukrovinky a mnoho dalšího.

Neváhejte a vydejte se s rodinou do EXCALIBUR CITY! 

Zážitkového městečka v České republice na hranicích s Rakouskem.

Více na www.excaliburcity.com

Telefon: +420 515 206 301

E-mail: info@excaliburcity.com

Adresa: Chvalovice - Hatě 183, 669 02 Znojmo

Zpracováno podle podkladů dodaných EXCALIBUR CITY.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jihomoravský kraj, Chvalovice: EXCALIBUR CITY - diskuze

Poradna

Menstruace

| Vanesa19 | 12.06.2022, 01:19

Dobrý den , beru antikoncepci Bonadea 3 roky.
Ale jednou jsem jsem si dala od prasku klid na měsíc, a pak jsem je chtěla zas nasadit ale zapomněla jsem jak se užívaj když jsem si přečetla příbalový leták tak jsem to tam špatně pochopila protože tam bylo napsany že po poslední tabletě do 2 nebo do 3 dnů se dostaví menstruace a myslela jsem si že mám hned pak začít brát prášky a brala jsem to takhle rok bez pauzy ...a dnes jsem si ten leták přečetla znovu protože jsem se ptala známý jak to bere ona a zjistila jsem že jsem to brala celej rok špatně bez pauzy . Po skončení plata jsem vždycky čekala až to dostanu a jakmile jsem to dostala během těch 2 -3 dnů jsem hned nasadila další plato...
Nevím co teď dělat jestli nebudu mít skrz to nějaký zdravotní problémy...
Budu moc ráda za odpověď ...

Dobrý den,

pokud kontroly u Vašeho gynekologa jsou v pořádku a vy sama žádné potíže nemáte, tak nějaké trvalé následky chaotického užívání hormonální antikoncepce se mi jeví nepravděpodobné.

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 14.06.2022, 22:17
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×