Inzerce
Inzerce

EXCALIBUR CITY

NEOBYČEJNÉ NÁKUPNÍ A ZÁBAVNÍ CENTRUM PRO CELOU RODINU!

EXCALIBUR CITY je pohádkové městečko v Hatích u Znojma nacházející se na hranicích České republiky s Rakouskem. Otevřené je 365 dní v roce a naleznete tam vše! Excalibur Free Shop s nabídkou ušlechtilých destilátů, vín a sektů z celého světa, luxusní parfumerii, jeden z největších walk-in humidorů v Evropě, spoustu butiků, obchodů, zvířecí centrum Dr. Dolittle, zážitkové restaurace, Asia Bazar, wellness & beauty centrum, dětský zábavní park Merlin’s KinderWelt, Terra Technica - největší muzeum jukeboxů a pinballů na světě a nově otevřený farmapark Merlin´s Farm se zvířátky. Ubytovat se můžete v malebné mobilheimové vesničce Merlin’s Camp nebo v moderním a naprosto unikátním Jukebox Hotelu.

MERLIN’S KINDERWELT okouzlí hlavně všechny děti! Mohou se těšit na více než 200 atrakcí - na zemi, ve vodě, ve vzduchu, i pod střechou. Merlinův dětský svět nabízí zábavu pro malé i velké! Vstup je zcela zdarma! Atrakce se platí vlastní měnou - tokeny. Pro milovníky adrenalinu jsou k dispozici motokáry a čtyřkolky. Atrakce, které se těší velké pozornosti i dospěláků a teenagerů.

Inzerce

Více na www.merlinskinderwelt.com

Inzerce

MUZEUM TERRA TECHNICA nabízí cestu časem světem hudby a techniky! 

Na ploše 8 500 m2 naleznete 950 jukeboxů, 250 flipperů, stovky videoher v sekci Pixel World či výstavu Sound & Vision, na níž se dozvíte vše o historii zvukového záznamu. Muzeum je rozděleno do šesti tématických sektorů a celkově zde naleznete téměř 3 500 exponátů, které jsou plně funkční a můžete si je tak vyzkoušet.

Inzerce

Terra Technica představuje zlaté časy, kdy slavily hvězdy jako Fred Astaire, Elvis Presley a Marylin Monroe vrchol své kariéry. Poznáte zde životní styl od konce 19., přes 20. století až po současnost. Při procházce expozicí strnete úžasem i nad jedinečnými automobilovými veterány, mezi něž patří mimo jiné první masově vyráběný vůz Ford T, Cadillac, jímž jezdili Marilyn Monroe a Elvis Presley, anebo originální Batmobil z roku 1989, který se objevil ve filmech Tima Burtona Batman a Batman se vrací.

Inzerce

Nechte si z jukeboxu zahrát svoji oblíbenou písničku, anebo zkuste štěstí na pinballových automatech.

Více na www.terratechnica.info

MERLIN’S CAMP je mobilheimová vesnička na okraji nákupního a zábavního centra Excalibur City. Nabízí všem návštěvníkům možnost strávit poklidný pobyt v moderně zařízeném kempu. Celkem 28 mobilheimů s kompletním servisem: kuchyň, klimatizace, koupelna s vlastní toaletou, televize, wi-fi, pohodlné postele včetně lůžkovin. U kempu nechybí ani parkoviště.

Mobilheimy jsou rozesety v parčíku plném zeleně a dětských prolézaček. Odtud je to jen krůček k objevování rozsáhlého areálu Excalibur City, anebo k prozkoumání krás Znojemska a příhraniční oblasti Weinviertel ať už pěšky, autem nebo na kole.

Více na www.merlinscamp.com

JUKEBOX HOTEL nabízí stylové ubytování přímo v Excalibur City!

NON STOP otevřený hotel, který nabízí 36 plně vybavených pokojů, se snídaní. 

Každý hotelový pokoj je zasvěcen známému hudebníkovi nebo hudební skupině. Ubytujete se raději v pokoji Queenů nebo Michaela Jacksona? Ve všech pokojích se navíc nachází multifunkční jukebox v retro designu s rádiem a funkcí bluetooth.

Více informací včetně možnosti rezervace na www.jukeboxhotel.com

MERLIN´S FARM je nový farmapark se zvířátky! 

Nově otevřená Merlinova farma se spoustou zvířátek – alpaky, mini oslíci, prasátka, slepice, ovečky, kozy a mnoho dalšího. Vstup je zdarma!

Pokud je pro vás Excalibur City daleko a nechcete přijít o výhodné nákupy, navštivte náš www.EXCALIBURSHOP.com, kde můžete nakoupit luxusní parfémy, hodinky, sluneční brýle, lihoviny, cukrovinky a mnoho dalšího.

Neváhejte a vydejte se s rodinou do EXCALIBUR CITY! 

Zážitkového městečka v České republice na hranicích s Rakouskem.

Více na www.excaliburcity.com

Telefon: +420 515 206 301

E-mail: info@excaliburcity.com

Adresa: Chvalovice - Hatě 183, 669 02 Znojmo

Zpracováno podle podkladů dodaných EXCALIBUR CITY.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jihomoravský kraj, Chvalovice: EXCALIBUR CITY - diskuze

Poradna

Otec na mateřské

| Pk8606273632 | 25.05.2023, 15:39

Dobrý den, na mateřskou dovolenou jsem nastoupila 19.2, dcera se narodila 8.4 a nyní bude k 1.6 na mateřskou přecházet manžel a já se vracím do práce. Můj dotaz zní: vyplnili jsme formulář ze stránek OSSZ, sepsali dohodu o převzetí dítěte do péče s ověřením mého podpisu a manžel to odevzdal v zaměstnání. Je to takto v pořádku?
A dále jsem se nikde nedočetla , jakým způsobem mám dát vědět OSSZ já, že MD ukončuji? Musím tam osobně, zaslat to písemně, nebo ji o tom informuje můj zaměstnavatel? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jako příjemce dávky máte povinnost OSSZ oznámit všechny skutečnosti, které mají vliv na výplatu dávky. Přesto, že by Vám peněžitou pomoc v mateřství měli přestat vyplácet dle § 36 zákona o nemocenském pojištění na základě uzavřené dohody s manželem, doporučila bych poslat ještě písemně oznámení o této změně na OSSZ. Manželovu žádost jste správně předali jeho zaměstnavateli.

 
Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 25.05.2023, 15:42
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×