Inzerce
Inzerce
Inzerce

Prima připravuje 4. ročník BLUE STYLE PRIMA FESTu

Letní rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST přináší zábavu pro celou rodinu. Festival se opět uskuteční v největším zábavním parku Šikland na Vysočině. Dvoudenní akce pro všechny, kteří milují rodinné zážitky, nabídne v termínu 14. a 15. července 2023 široké spektrum aktivit pro celou rodinu, v čele s hudebními hvězdami jako Chinaski, Pokáč, Slza, Tomáš Klus nebo Jelen. Dětští návštěvníci se mohou těšit na Čiperky nebo Zlobidla s.r.o. a spoustu dalších. Navíc se jako již tradičně potkáte s oblíbenými herci z televizní obrazovky a populárními influencery. Nebude chybět ani široký doprovodný program a spousta zábavy v zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru, ve stylovém westernovém městečku nebo Blue Style relax zóně. Akci zajišťuje primácká agentura SOLOOTIONS ve spolupráci s Radiem Kiss a Šiklandem.

Všechny vstupenky platí na oba dny nabitého programu. Osoby do 100 cm výšky mají vstup zdarma. 

BLUE STYLE PRIMA FEST je výjimečný festival, který spojuje nejen celou rodinu, což jsme potvrdili úspěšnými třemi ročníky. Každý návštěvník si tu opravdu najde svůj program. Těšíme se, že se nejen s našimi diváky a jejich rodinami opět potkáme na už zavedeném fesťáku a užijeme si skvělou atmosféru téhle jedinečné akce,“ doplňuje Aleš Pýcha, marketingový ředitel skupiny Prima a šéf agentury SOLOOTIONS.

Inzerce

Titulárním partnerem akce zůstává opět cestovní kancelář Blue Style. „Jsme rádi, že opět můžeme být v roli hlavního partnera takovéto akce, protože její vyznění se přesně hodí k našemu poslání – přinášet nejen cestovatelské zážitky celé rodině. Festival je zosobněním pohody, zábavy, odpočinku, i společných aktivit – a to samé nabízí naše cestovní kancelář. Stejně jako je široká nabídka zážitků v rámci BLUE STYLE PRIMA FESTU, je i široká nabídka dovolených naší cestovní kanceláře. Tu pro naše klienty tvoříme s láskou a tak, jako bychom ji tvořili pro sebe. Těšíme se na všechny účastníky festivalu, které bych tímto zároveň ráda na akci pozvala, jelikož právě zde budeme soutěžit o jeden zájezd, tedy třeba zrovna o vaši skvělou dovolenou,“ uvádí Lenka Pátek, obchodní ředitelka CK Blue Style.

Inzerce

Festival nabídne tradičně velké množství zábavy. V dětské zóně bude spousta aktivit pro všechny věkové kategorie. Bude se vyrábět, malovat, hrát a poznávat při vzdělávacích hrách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si něco nového. Příjemné zázemí bude připraveno pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze. Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídne Blue Style relax zóna, ve které se bude mimo jiné také soutěžit o dovolenou vašich snů. Navíc zde můžete potkat influencera The Fotr (i s krásnou manželkou a dvěma dětmi), který bude s návštěvníky v této skvělé relaxační zóně debatovat o různých formách cestování, např. jak se nezbláznit na dovolené s dětmi. V Blue Style relax zóně se můžete také potkat s hercem Lukášem Borikem, známého ze seriálů ZOO, Slunečná nebo Modrý kód. Lukáš je představitelem Amora, který vám přináší tu nejlepší dovolenou, která je pro vás připravena s láskou.

Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat filmové novinky. Nebude chybět ani autogramiáda osobností TV Prima a herců z oblíbených seriálů ZOO, Dobré zprávy a další. Výhodou pro návštěvníky festivalu je zázemí, které zábavní park Šikland nabízí, v podobě širokého množství ubytovacích a stravovacích zařízení nejrůznějších úrovní. „Zábavní park Šikland představuje ukázkové propojení zábavy a relaxu, navíc v okouzlující přírodě v srdci Vysočiny. Tento festival sem proto skvěle zapadá – jedinečný festival na jedinečném místě, se skvělou atmosférou. Jedinečný komfort pro každého navíc zajišťuje unikátní prostorová dispozice areálu. A jako rodinný podnik prostě milujeme zážitky s celou rodinou,“ říká majitel Šiklandu Libor Šikl.

Inzerce

Aktuální informace na www.bluestyleprimafest.cz. BLUE STYLE PRIMA FEST miluje léto, zábavu a rodinnou pohodu. Vstupenky na ticketstream.cz.

Inzerce

Inzertní sdělení

Další tipy na výlety najdete v kapitole Navštivte s dětmi.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Blue Style Prima Fest - diskuze

Poradna

Rodičovský příspěvek

| RPCZ | 26.09.2023, 06:34

Dobrý den
Potřebuji porádit na temu rodičovský příspěvek.


Jestli mam narok na RP když pracovní poměr byl ukončen ze strany zaměstnavatele 4 mesice po porodů.
Žádný rodičovské dovolené, příspěvky jsem ne žádala ani ze strany zaměstnavatele ani státní.
Porod byl březen 2022 po 4 měsících ukončení zaměstnání.
Jsem z jiného státu EU (Madrsko) v ČR dite dostalo rodný list.
Na území ČR nemam přechodní pobyt ani trvalý.

Dobrý den,

pro posouzení, který stát EU je ve Vašem případě odpovědný za výplatu rodinných dávek, se prosím obraťte na Úřad práce. Úřad bude k posouzení potřebovat doplňující informace o Vás, dítěti i otci dítěte, např. údaj o místě výdělečné činnosti otce. Můžete využít i call centrum Úřadu práce: +420 800 779 900, callcentrum@uradprace.cz

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 26.09.2023, 11:02
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Inzerce
×