Inzerce
Inzerce
Inzerce

SKALKA FAMILY PARK

Vítejte v kouzelném světě Skalka Family Parku, kde se zábava a dobrodružství snoubí na každém kroku! Připravte se na nezapomenutelný zážitek v našem zábavním areálu, který nabízí více než 45 atrakcí pro celou rodinu. Od 24. 7. do 30. 7. 2023 se můžete na webu Babyonline.cz těšit na soutěž o rodinné vstupenky.

Představte si, že se proplétáte lanovým centrem jako Tarzan, pozorujete exotická zvířata v zooparku nebo se ztrácíte v tajemném dřevěném bludišti. A co teprve adrenalinové jízdy na horské dráze, veselé okamžiky na kolotočích nebo souboje na autodromu? U nás to všechno zažijete!

Inzerce

A už jste někdy viděli na živo velrybu? I to u nás naleznete. Vyrostla u nás naprosto unikátní mega atrakce nevídaných rozměrů, kterou nikde jinde ve světe nenajdete. Prolézací velryba plná hravých prvků, kde děti ztratí pojem o čase.

KONTAKNÍ ZOOPARK

Ve stínu stromů se nachází venkovní Skaláčkovo bludiště a zoopark, kde je ve své jeskyni ukrytý dinosaurus Skaláček, maskot celého parku a velký oblíbenec malých návštěvníků.

Malebná zoo je vhodná pro rodiny s dětmi na kouzelnou procházku. Jedná se o kontaktní zoo, což znamená, že si každý může zvířátka pohladit či nakrmit speciálním krmivem dostupným na pokladně.

Inzerce

Součástí zooparku je také hmyzí louka, dřevěné bludiště, jedinečný mluvící strom Vašek, stříbrná věž, jelení stezka, stezka po stopách zvířat a stezka za princeznou. No zkrátka naprosto unikátní zoo.

AKCE

Plánujete oslavu, firemní akci nebo dokonce svatbu? Rádi vám ji uspořádáme na míru, abyste si užili nezapomenutelný den plný radosti a společenského veselí. Nabízíme k pronájmu sál až pro 80 lidí, salónek nebo také restauraci. Zařídíme vám vše od výzdoby až po catering.

PŘÍMĚSTSKÉ LETNÍ TÁBORY

Skalka Family Park přichází s letními příměstskými tábory pro děti od 6 do 15 let, které nabízejí spoustu vzrušujících témat! Co říkáte na chovatelský tábor, kde se můžete stát malými chovateli? Nebo pečící tábor, kde se naučíte vytvářet lahodné dobroty? A co teprve inline tábor a mnoho dalších dobrodružství! 

Ale to není všechno! Každou středu se děti vydávají na nezapomenutelný výlet a večer si užívají tradiční opékání buřtů u ohně. A jakmile se setmí, čeká je vzrušující stezka odvahy, která je prověří na každém kroku.

Inzerce

Máte v létě zavřenou školku? Využijte naší nabídky předškolních táborů pro děti ve věku od 4 do 6 let. Děti si užijí spousty zábavy, tvoření, her a v neposlední řadě si připravují také besídku pro rodiče.

Více informací na webových stránkách skalkaostrava.cz.

Inzerce

Zpracováno podle podkladů zaslaných Skalka Family Parkem.

Další tipy na výlety najdete v kapitole Navštivte s dětmi.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Moravskoslezský kraj, Vřesina: Skalka Family Park - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×