Inzerce
Inzerce
Inzerce

CENTRUM BABYLON - Moře zábavy za každého počasí

Poblíž centra města Liberce naleznete komplex doslova nabitý atrakcemi nejen pro malé neposedy – CENTRUM BABYLON. Otevře se Vám brána do světa nekonečné zábavy a zasloužený odpočinek tu najdou i dospělí. 

Ráj dětských her 

Pokud zavítáte do Aquaparku Babylon, překvapí Vás ojedinělá výzdoba ve stylu steampunku. Kromě tradičních vodních atrakcí, jako jsou tobogány a skluzavky, Vás Aquapark Babylon naláká do tajemné jeskyně s akvárii, či k relaxaci ve vířivkách nebo Saunovém světě.  Třikrát denně Vás uchvátí působivá Laser Show a vždy ve 12, 14, 16, 18 a 20 hodin se v Atriové hale rozezní varhanní hudba doprovázená podvodními světly. 

Inzerce

Vše pod jednou střechou

Vodními radovánkami však zábava v Babylonu nekončí. Co takhle s dětmi na pouť? Že zrovna žádná v okolí není a počasí také není příznivé? Žádný problém. V Lunaparku Babylon můžete zažít pouť celoročně a za každého počasí! Že věda nemusí být nuda, poznáte, pokud navštívíte iQPARK, který také sídlí v areálu CENTRA BABYLON. Pokračovat můžete např. rodinným turnajem v bowlingu, blouděním Labyrintem nebo společným focením s originálním pozadím a veselými rekvizitami ve Fotokoutku. Ani fanoušci virtuální zábavy nepřijdou zkrátka: do imaginárního světa se mohou přenést v naší 9D virtuální realitě nebo ve 4D KINĚ. Populární je též Laser Game, hra plná adrenalinu.

Nový FUNPARK aneb Tady jsou opičárny přísně povoleny :-)

Rozsáhlý zábavní komplex se rozrostl o další zábavní středisko - Funpark! Nový Funpark v Babylonu zve děti do hravého světa, kde si procvičí a rozvinou pohybové dovednosti. Svůj oblíbený hrací prvek si tu najde každý - od batolete po teenagera. Funpark je vybaven měkkými herními atrakcemi pro ty nejmenší návštěvníky, ty větší určitě nadchnou skluzavky, trampolíny, ninja aréna či lanová stezka. A to samozřejmě není zdaleka vše. Všechny děti bez rozdílu věku si vyzkouší mnoho dalších, i interaktivních, prvků a atrakcí. Dospělí zde mohou hodit starosti za hlavu a pobavit se společně s dětmi nebo si odpočinout u dobré kávy a kvalitního občerstvení.

Inzerce

Ideální dovolená pro celou rodinu

Jeden den v Babylonu opravdu nestačí, proto doporučujeme výhodné pobytové balíčky WELLNESS HOTELU BABYLON se vstupy do našich zábavních středisek zdarma nebo s neomezeným vstupem do rozsáhlého Wellness centra. S hotelovými balíčky můžete zdarma navštívit i libereckou ZOO. A pozor, děti do 13 let tady bydlí zdarma!

Prožijte báječné chvíle v CENTRU BABYLON!

Inzerce

Více na www.CentrumBabylon.cz a www.HotelBabylon.cz

Zpracováno podle podkladů dodaných centrem Babylon.

Inzerce

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Liberecký kraj, Liberec: CENTRUM BABYLON - diskuze

Poradna

Hlen ve stolici

| Michaela19861986 | 31.05.2023, 09:47

Dobrý den,
Je toto normální stolice u 2,5 měsíčního chlapečka plně kojeneho?
Rodina me neustale děsí hlenem ve stolici a alerii.
Je to tedy prosim normalni nebo mam kontaktovat pediatra. Děkuji

Dobrý den. Myslím, že je to normální stolice, ale podle fotek nelze spolehlivě posoudit, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 01.06.2023, 08:33
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×