Inzerce
Inzerce
Inzerce

CENTRUM BABYLON - Moře zábavy za každého počasí

Poblíž centra města Liberce naleznete komplex doslova nabitý atrakcemi nejen pro malé neposedy – CENTRUM BABYLON. Otevře se Vám brána do světa nekonečné zábavy a zasloužený odpočinek tu najdou i dospělí. 

Ráj dětských her 

Pokud zavítáte do Aquaparku Babylon, překvapí Vás ojedinělá výzdoba ve stylu steampunku. Kromě tradičních vodních atrakcí, jako jsou tobogány a skluzavky, Vás Aquapark Babylon naláká do tajemné jeskyně s akvárii, či k relaxaci ve vířivkách nebo Saunovém světě.  Třikrát denně Vás uchvátí působivá Laser Show a vždy ve 12, 14, 16, 18 a 20 hodin se v Atriové hale rozezní varhanní hudba doprovázená podvodními světly. 

Inzerce

Vše pod jednou střechou

Vodními radovánkami však zábava v Babylonu nekončí. Co takhle s dětmi na pouť? Že zrovna žádná v okolí není a počasí také není příznivé? Žádný problém. V Lunaparku Babylon můžete zažít pouť celoročně a za každého počasí! Že věda nemusí být nuda, poznáte, pokud navštívíte iQPARK, který také sídlí v areálu CENTRA BABYLON. Pokračovat můžete např. rodinným turnajem v bowlingu, blouděním Labyrintem nebo společným focením s originálním pozadím a veselými rekvizitami ve Fotokoutku. Ani fanoušci virtuální zábavy nepřijdou zkrátka: do imaginárního světa se mohou přenést v naší 9D virtuální realitě nebo ve 4D KINĚ. Populární je též Laser Game, hra plná adrenalinu.

Nový FUNPARK aneb Tady jsou opičárny přísně povoleny :-)

V létě se zábavní komplex rozšíří o novinku – FUNPARK. Otevře se nový svět dětských her, který nabídne prostřednictvím mnoha atrakcí další možnost aktivní hry a pohybu, kterého není v dnešní „virtuální“ době nikdy dost. Pojďme dětem ukázat, že pohyb je bezva zábava!

Inzerce

Ideální dovolená pro celou rodinu

Jeden den v Babylonu opravdu nestačí, proto doporučujeme výhodné pobytové balíčky WELLNESS HOTELU BABYLON se vstupy do našich zábavních středisek zdarma nebo s neomezeným vstupem do rozsáhlého Wellness centra. S hotelovými balíčky můžete zdarma navštívit i libereckou ZOO. A pozor, děti do 13 let tady bydlí zdarma!

Prožijte báječné chvíle v CENTRU BABYLON!

Více na www.CentrumBabylon.cz a www.HotelBabylon.cz

Inzerce

Zpracováno podle podkladů dodaných centrem Babylon.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Liberecký kraj, Liberec: CENTRUM BABYLON - diskuze

Poradna

Stolice kojence

| Veronika V. | 20.10.2021, 10:47

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, zda je tato stolice v pořádku. Přešli jsme na jiné mléko z důvodu zácpy. Teď je stolice četnější, pouze se chci ujistit, zda není nějaký problém.

Děkuji za odpověď.

Dobrý den, podle fotky nelze spolehlivě posoudit, ukažte svému pediatrovi.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 21.10.2021, 11:31
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×