Inzerce
Inzerce
Inzerce

Permonium® – zábavní park s příběhem

Výlet za skřítky Permoníky 

Nadzemní bludiště imitující náročnou práci horníků i labyrint s „Hvězdáriem“ zaměstná svaly i mozek. Vědomostní výzvy a promyšlené atrakce jako sopka, lanové centrum, prales a důlní štoly. Nejen tam se odehrává interaktivní hra Magic Permon pro návštěvníky každého věku. Ta spojuje moderní technologie s magickým světem permoníků. Adrenalinové nadšence uspokojí lanové aktivity Industriální stezka, Salpóna a zbrusu nová Industriální past, kde zažijí spoustu zábavy, napětí i pořádného posilování.

Černobílé jezírko, pohádkové leporelo, permonické sloje, tobogán, houpánky a koukáliště zabaví nejmenší děti v kouzelném Duhovém světě. Barevné kapky vedou k tajemné jeskyni, kde na své vysvobození čeká hodná víla Permína. Všechny hráče vede k cíli motivace originálních a jedinečných výher, které získají jen zde.

Inzerce

 

Inzerce

Srdce areálu tvoří architektonicky unikátní 41 m vysoká těžní věž KUKLA, která je kulturní památkou. V jednotlivých patrech věže, zpřístupněných panoramatickým výtahem najdou návštěvníci netradiční obřadní síň s vyhlídkou do oslavanského údolí, muzeum oslavanských pověstí, tajemnou Šachthalu, permonické kino, kavárnu a terasu s lanovkou do volného prostoru. Návštěvníci zažijí neopakovatelné Genius Loci tohoto místa.

Inzerce

Permonium® a Duhový svět – zábavní parky s příběhem se nachází v areálu bývalého černouhelného dolu KUKLA v Oslavanech, 30 km jihozápadně od Brna.

Inzerce

Nenechte si ujít také tradiční permonické akce. Mezi nejvíce oblíbené patří noční hry Tma a Strach v Permoniu, na které je potřeba rezervace předem – www.permonium.cz.

Permonické akce 2024

Permonium® se otevírá návštěvníkům do konce června každý víkendy a státní svátky od 10 do 18 hod. Školní výlety, organizované akce a firemní zákazníci si mohou vstup objednat i v pracovní dny. O prázdninách je otevřeno denně v době od 9.30 do 18.30 hodin.

Permonium® zábavní park s příběhem 

Padochovská 530/31, Oslavany

Tel.: 546 492 215 / 724 380 529

www.permonium.cz

Zpracováno podle podkladů dodaných PERMONIUM.
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jihomoravský kraj, Oslavany: Permonium - zábavní park - diskuze

Poradna

Jde o hladovou stoličku?

| GabkaS | 21.06.2024, 16:25

Dobrý den paní doktorko,

ráda bych se na vás obrátila s dotazem, zda se nepotýkáme s hladovou stoličkou kojence nebo alergií na laktózu. Nás plně kojený chlapeček (ukončený 6. týden) má problémy s vyprazdňováním, trpí meteorismem, to však celou dobu od narození, větry jdou ven, ale miminko je podrážděné a plačtivé. Podáváme mu vit. D formou Terezie, BabyCalm před každým kojením a ProbioMaxík jednou denně. Do šestého týdne měl stolici každý den, nyní se nám dvakrát stala jednodenní prodleva (1. prodleva fotka celého miminka - normální zbarvení; další prodleva - stolice tmavší), dnes je již třetí den bez stolice. Dítě prospívá, za 4 týdny přibral 650 g. Zkusili jsme zavést i rourku, ale bez úspěchu, stolice nevyšla. Původně jsem měla za to, že miminko zkrátka trpí na prdíky a kojené mléko trápí všechno beze zbytku. Po přečtení starších příspěvků a vašich odpovědí jsem však znejistěla, vzhledem ke tmavšímu zabarvení poslední stolice, zda se nepotýkáme s hladovou stoličkou.
Z jiných příspěvků bych měla i dotaz, zda by se nemohlo jednat o nesnášenlivost laktózy vzhledem ke tvorbě pupínků na tvářích miminka.

Budu velmi ráda za Váš názor, neradi bychom něco zanedbali, jelikož miminko mělo novorozeneckou žloutenku.

Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

pupínky na tvářích jsou kojenecké akné, způsobené hormony z mateřského mléka, zkuste obklady z černého čaje, Bepanthen Sensiderm nebo AD Calcis, ale časem samo vymizí.

Co se týká stolice, není hladová natolik, aby musel dostat dokrm, je řidší, není ani příznakem intolerance laktózy, myslím, že by stačila úprava stravy maminky, přídavek kvalitních bílkovin – maso, kysané mléčné výrobky, tvrdé sýry… Ve stolici nejsou hrudky a není denně, tedy si myslím, že dítě spotřebovává maximum bílkovin. Hnědé zabarvení je způsobeno probiotiky.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 21.06.2024, 19:58
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×