Inzerce
Inzerce
Inzerce

Permonium - zábavní park

Výlet za skřítky Permoníky 

Nadzemní bludiště imitující náročnou práci horníků i labyrint s nejnovějším „Hvězdáriem“ zaměstná svaly i mozek. Vědomostní výzvy a promyšlené atrakce jako sopka, lanové centrum, prales a důlní štoly. Nejen tam se odehrává interaktivní hra Magic Permon pro návštěvníky každého věku. Ta spojuje moderní technologie s magickým světem permoníků. Adrenalinové nadšence uspokojí lanové aktivity Pavoučí past, Industriální stezka a Salpóna, kde zažijí spoustu zábavy, napětí i pořádného posilování. 

Černobílé jezírko, pohádkové leporelo, permonické sloje, tobogán, houpánky a koukáliště zabaví nejmenší děti v kouzelném Duhovém světě. Barevné kapky vedou k tajemné jeskyni, kde na své vysvobození čeká hodná víla Permína. Všechny hráče vede k cíli motivace originálních a jedinečných výher, které získají jen zde.  

Inzerce

 

Srdce areálu tvoří architektonicky unikátní 41 m vysoká těžní věž KUKLA, která je kulturní památkou. V jednotlivých patrech věže, zpřístupněných panoramatickým výtahem najdou návštěvníci netradiční obřadní síň s vyhlídkou do oslavanského údolí, muzeum oslavanských pověstí, tajemnou Šachthalu, permonické kino, kavárnu a terasu s lanovkou do volného prostoru. Návštěvníci zažijí neopakovatelné Genius Loci tohoto místa.

Inzerce
 

Permonium® a Duhový svět – zábavní parky s příběhem se nachází v areálu bývalého černouhelného dolu KUKLA v Oslavanech, 30 km jihozápadně od Brna. 

Inzerce

Nenechte si ujít také tradiční permonické akce. Mezi nejvíce oblíbené patří noční hry Tma a Strach v Permoniu, na které je potřeba rezervace předem – www.permonium.cz.

Permonické akce 2022 

  • 16.7. Dětský den – den pro rodiny s dětmi plný zábavy a her
  • 23.7. Tma v Permoniu – noční pohádková rodinná hra 
  • 20.8. Strach v Permoniu – noční týmová hra v hororové atmosféře 
  • 28.9. Podzimní slavnost permonických skřítků – zábavné rodinné odpoledne
  • 28.10. Permon cup 2022 – netradiční disciplíny pro celou rodinu o pohár Permonia

Permonium se otevírá návštěvníkům do konce června každý víkend a státní svátek od 10 do 18 hod. Školní výlety, organizované akce a firemní zákazníci si mohou vstup objednat i v pracovní dny. O prázdninách je otevřeno denně v době od 9.30 do 18.30 hodin. 

Permonium® zábavní park s příběhem 

Padochovská 530/31, Oslavany

Tel.: 546 492 215 / 724 380 529

www.permonium.cz

Zpracováno podle podkladů dodaných PERMONIUM.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jihomoravský kraj, Oslavany: Permonium - zábavní park - diskuze

Poradna

Dobry den, je mi 35 let a cekam 2. dite - nyni jsem ve 14.tt. Prvotrimestralni screening vysel negativni (R T21 1:520, po kontingenci /+TR, DV, NB/ T21 1:4941).
Bohuzel 2 hodnoty dle pani doktorky nevysly nejlepe - srdecni frekvence plodu, ktera je 141 uderu/minutu a biparietalni rozmer (BPD), ktery je 26,1 mm.
Chtela bych znat Vas nazor, zda mam i presto podstoupit dalsi vysetreni (placene), ktere by presneji vyloucilo ruzne vývojové vady.
V pripade potreby Vam mohu zaslat celou lekarskou zpravu.
Velice dekuji za odpoved a pripadne i uklidneni.

Dobrý den,
o vhodnosti podstoupit další vyšetření se validně vyjádřit nemohu, nejsem Váš ošetřující lékař. Pokud Vám Vaše lékařka doporučila další vyšetření podstoupit, řídila bych se tímto doporučením.
Hezký den.
MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 01.08.2022, 16:22
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×