Inzerce
Inzerce
Inzerce

Stezka korunami stromů na Lipně

Dětský ráj plný zábavy! To je největší lesní hřiště na Šumavě Království lesa, a právě kousek od něj najdete unikátní Stezku korunami stromů Lipno. 

Od 10. 7. do 16. 7. 2024 se můžete zapojit do soutěže o rodinné vstupenky.

Stezka korunami stromů vám umožní prozkoumat krásu šumavské přírody i krajiny a podívat se na ni z nové perspektivy. Projdete se po 675 metrů dlouhé stezce, která vás povede ve výšce 24 metrů nad zemí. Užijete si panoramatické výhledy na jezero Lipno a při dobré viditelnosti dohlédnete až na Alpy. Stezka korunami stromů na Lipně je zážitek, na který jen tak nezapomenete, protože vzpomínat na něho budete ještě dlouho.

Součástí Stezky jsou naučné didaktické prvky, které obohatí a rozšíří znalosti v oblasti přírody, její ochrany a funkce lesa. Nejen pro malé návštěvníky, ale i pro ty, kteří zůstali stále mladí, a neopustila je chuť po dobrodružství, jsou určeny tři zážitkové stanice s lanovými prvky.

Neopakovatelnou atmosféru na ní zažijete při letních koncertech, kdy řada známých interpretů vystoupí při západu slunce a užijete si hudební vystoupení s pořádným romantickým nádechem. Hudební žánry jsou zastoupené téměř všechny, od popu, folku a rocku až po trio, které interpretuje klasickou hudbu. Během prázdnin si tak každý vybere podle svého hudebního vkusu. Večerní hudební Stezka korunami stromů na Lipně Vás čeká v červenci a srpnu každé úterý od 20:00 a koncert je v ceně běžného vstupného, takže nezaplatíte ani o korunu navíc. Zažijte Stezku v jiném světle! 

Inzerce

Stezka byla první svého druhu v celé České republice a v létě oslavila už jedenácté narozeniny. 

Ke Stezce korunami stromů na Lipně Vás pohodlně vyveze Stezkabus nebo lanová dráha Lipno Express.

Inzerce

Více informací se dozvíte na webových stránkách www.stezkakorunamistromu.cz. Sledovat nás můžete na Facebooku či Instagramu.

Zpracováno podle podkladů dodaných areálem Stezka korunami stromů Lipno.

Inzerce

Další tipy na výlety najdete v kapitole Navštivte s dětmi.

 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Jihočeský kraj, Lipno nad Vltavou: Stezka korunami stromů na Lipně - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×