Inzerce
Inzerce
Inzerce

TIP na výlet do Brna za chytrou zábavu

Chcete vidět rozzářené oči svých dětí? Dopřát jim nezapomenutelné zážitky? Vypravte se společně do zábavního vědeckého parku VIDA! v Brně. Užijete si rodinný den plný objevování.

VIDA! nabízí explozi zážitků pro celou rodinu.

Inzerce

Nejdřív rozpoutat tornádo a ustát zemětřesení, pak se projet na kole po laně několik metrů nad zemí, odstartovat bublinkový závod, vstoupit do obřího srdce, vyzkoušet si moderování počasí nebo trénink pilota stíhačky, postavit magnetickou sochu a nakonec zmrazit vlastní stín. Neuvěřitelné? Ne, to všechno můžete během jediného dne zažít v brněnském zábavním vědeckém parku VIDA! Na ploše přes 6000 m2 tu najdete více než 175 exponátů, se kterými si můžete hrát a přitom poznávat, jak funguje svět kolem nás.

Inzerce

Proč se VIDA! dětem libí? 

"Fantazie, synek tu strávil pět šťastných hodin. Nyní už třetí hodinu nemluví o ničem jiném. Zřejmě změníme trvalé bydliště na VIDA :-)“ Edita K.

„Perfektní a nejlepší atrakce v ČR. Doporučujeme úplně všem. Máme kluky 9 a 12 let. Než jsme jeli, starší říkal, že se bude nudit, ale opak byl pravdou. A manžel by tam nejradši zůstal navždy.“ Eva H.

„Cestovali jsme přes celou republiku jen kvůli VIDA! A nezklamala. Děti 4 a 6 let byly naprosto nadšené. V muzeích nebo zá zámcích se nemůžou ničeho dotýkat, ale tady je jim všechno k dispozici,“ Martin C.

Inzerce

Hrajte si a objevujte, jak funguje svět kolem nás.

Představení plné pokusů v ceně vstupenky

Inzerce

Je možné zapálit oheň kostkou ledu? Vyrobit světélkující sliz? Nechat se ve vakuu probudit budíkem? Strčit ruku skrz blesk? Na tyto a spoustu dalších otázek dostanete odpovědi během představení se zábavnými pokusy. Konají se několikrát během dne v Divadle vědy a jsou v ceně vstupenky. 

Představení s pokusy se konají několikrát během dne a jsou v ceně vstupenky.

3D filmy, jaké jinde neuvidíte

Divadlo vědy se také mění na útulné kino, které má na programu 3D filmy plné dechberoucích záběrů ze světa zvířat. Filmy se hrají s českým dabingem a do hlavních hrdinů se určitě zamilujete – ať už se bude jednat o nebojácného stepního křečka nebo roztomilou mořskou vydru. 

©Giant Screen Films

Dílničky s pokusy i speciální prostor pro kutily

Celou řadu pokusů a hravé vědecké tvoření si s dětmi užijete v rámci víkendových labodílen. Malí i velcí kutilové si určitě zamilují zdejší Bastlírnu, kde si vyrobí třeba autíčko na vzduch nebo kuličkodráhu. 

Staňte se kutily a odneste si vlastnoručně vyrobený dárek.

Praktické informace

  • Zábavní vědecký park VIDA! najdete v jednom z bývalých pavilonů brněnského výstaviště.
  • Parkovací místa jsou přímo před budovou, popřípadě se dá využít nedaleký parkovací dům.
  • Ve VIDA! můžete navštívit i občerstvení.
  • Rodinné vstupné koupíte už za 490 Kč.
  • 3 a ½ hodiny je nejčastější doba, kterou tu návštěvních stráví

Inzertní sdělení

Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×