Inzerce
Inzerce
Inzerce

Unikátní zábavní park DINOPARK!

DinoPark je ojedinělý koncept tematicky zaměřených zábavních parků v České republice, na Slovensku, ve Španělsku a od srpna 2017 také v Rusku. Unikátní síť DinoParků představuje návštěvníkům záhadný svět dinosaurů v jejich reálných podobách a seznamuje návštěvníky s prostředím druhohor. DinoPark nabízí nádherné pohyblivé a statické modely dávných vládců naší planety v životních velikostech, dětské atrakce, DinoKlub, kamarády Fina Dina a Dinu Minu a mnoho dalšího. 

Každý DinoPark je jiný

Vydejte se na dobrodružnou výpravu do druhohor, jeden DinoPark vidět nestačí. Každý je jiný, každý je unikátní. DinoPark je ideální pro rodinný výlet.

Ukazuje tajemný svět druhohor

DinoPark odkrývá dosud nepoznaný svět dinosaurů. Děti se budou bavit a zároveň si odnesou nové poznatky o historii naší planety Země.

3D Kino

V každém parku je umístěno 3D Kino s trojrozměrným filmem vyrobeným speciálně pro DinoPark. Vstupné do kina je obsaženo v ceně vstupenky do DinoParku.

Více informací o všech Dinoparcích najdete zde: www.dinopark.cz

Inzerce

Zpracováno podle podkladů dodaných centrem Dinopark.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Praha. Liberec, Plzeň, Vyškov, Ostrava: Dinopark - diskuze

 • DInopark Plzeň - Zábava a vzdělání pro celou rodinu
  Byli jsme s dětmi minulý víkend. Mimo nádherný autentický modely dinosaurů v životních velikostech, reálných zvuků a efektů, jsme velmi ocenili i venkovní prostředí uprostřed lesoparku, navíc bylo nádherně, takže ideální počasí a hlavně formu zábavy z hlediska interaktivního vzdělávání dětí, přednáška o evoluci a biologii, 3D kino a přilehlá zoo s botanickou zahradou. Ideální místo na den strávený s dětmi. Cenově dostupné, odpovídá kvalitě.
  Leja1989   | 11.05.2023 15:17:11 | Reakcí: 1, poslední: 17.05.2023 16:22:52
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: DInopark Plzeň - Zábava a vzdělání pro celou rodinu
   Také můžeme s rodinou doporučit, byli jsme i s malou (3 roky) a byla fascinována. Dinosauři ji zaujaly dokonce více, než živá zvířátka ve vedlejší zoo, což mě docela překvapuje. Venkovní prostředí, prolézačky, atrakce, malýmu (8 let) se nejvíce líbila virtuální realita, díky který měl možnost nakouknout do světa dinosaurů zblízka.
   zuz.bul   | 17.05.2023 16:22:52
   Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Otec na mateřské

| Pk8606273632 | 25.05.2023, 15:39

Dobrý den, na mateřskou dovolenou jsem nastoupila 19.2, dcera se narodila 8.4 a nyní bude k 1.6 na mateřskou přecházet manžel a já se vracím do práce. Můj dotaz zní: vyplnili jsme formulář ze stránek OSSZ, sepsali dohodu o převzetí dítěte do péče s ověřením mého podpisu a manžel to odevzdal v zaměstnání. Je to takto v pořádku?
A dále jsem se nikde nedočetla , jakým způsobem mám dát vědět OSSZ já, že MD ukončuji? Musím tam osobně, zaslat to písemně, nebo ji o tom informuje můj zaměstnavatel? Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

jako příjemce dávky máte povinnost OSSZ oznámit všechny skutečnosti, které mají vliv na výplatu dávky. Přesto, že by Vám peněžitou pomoc v mateřství měli přestat vyplácet dle § 36 zákona o nemocenském pojištění na základě uzavřené dohody s manželem, doporučila bych poslat ještě písemně oznámení o této změně na OSSZ. Manželovu žádost jste správně předali jeho zaměstnavateli.

 
Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 25.05.2023, 15:42
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×