Inzerce
Inzerce
Inzerce

Plánujete letní výlety? DinoPark je plný zábavy!

Největší síť zábavních parků v ČR, to je DinoPak www.dinopark.cz, který najdete v Plzni, Liberci, Praze, Vyškově a nedaleko Ostravy. Co je však na této síti opravdu unikátní, je fakt, že každý DinoPark je skutečný originál! V žádném totiž nenajdete stejnou strukturu, stejné atrakce nebo stejné modely. Pokud tedy rádi cestujete, můžete si udělat výlet i do několika DinoParků a pokaždé budete opouštět brány druhohor plní dojmů, nadšení a nových zážitků.

Pokud tedy zavítáte třeba do DinoParku v Plzni www.dinopark.cz/cz/plzen, můžete si “sestřelit” dinosaura vodní DinoStříkačkou, vyfotit se u obrovského Apatosaura nebo spojit návštěvu s přímo sousedící zoologickou zahradou, kterou máte z vyhlídky u Brachiosaura společně s celou Plzní jako na dlani. Unikátním modelem je nejnovější robotický Triceratops, který se nejen hýbe, ale dokonce umí i čůrat!

V krytém a klimatizovaném DinoParku v Liberci www.dinopark.cz/cz/liberec přitahuje největší pozornost DinoTerárium, v němž můžete obdivovat Krokosaury, kteří jsou živými potomky dávných dinosaurů. Ojedinělá je také opravdová druhohorní bouře se skutečným deštěm, která vás osvěží každých patnáct minut.

Inzerce

Pro vydovádění je ideální dětmi zbožňovaný veliký skákací hrad, dobrodružná stezka DinoTrack, dovednostní DinoLaser, hravý Xbox a mnoho dalšího.

Pokud se vypravíte navštívit DinoPark v Praze www.dinopark.cz/cz/praha, budete muset “vyšplhat” až na střechu obchodního centra Galerie Harfa, odkud se vám naskytne nádherný výhled po okolí. Navíc se tu můžete projít cestou do minulosti země a pořídit originální selfie s jedním z největších létajících tvorů všech dob Quetzalcoatlusem, jehož hnízdečko dosahuje velikosti zadního kola od traktoru.

Inzerce

V Praze najdete také oblíbenou VR zónu, tedy virtuální realitu, která vás pomocí digitálních technologií přenese do prostředí téměř skutečných druhohor. 

Inzerce

DinoPark Vyškov www.dinopark.cz/cz/vyskov je naproti tomu situován v nádherné přírodě lesoparku, do kterého se dostanete jízdou vláčkem ze ZOO, jejíž prohlídka i jízda DinoExpresem jsou v ceně celého vstupného. 

Kromě statických i pohyblivých modelů dinosaurů je zde největším lákadlem DinoBike, což je unikátní lanovka poháněná vlastní silou, připomínající projížďku na kole.

Inzerce

Můžete si tak užívat jízdy nad hlavami dinosaurů a k tomu obdivovat úžasnou krajinu z ptačí perspektivy. 

Zvolíte-li si za svůj cíl DinoPark Ostrava www.dinopark.cz/cz/ostrava, můžete se těšit na superporci nekončící zábavy. Nedaleko severomoravské metropole se totiž nachází největší DinoPark rozkládající se na dvou náhorních plošinách o velikosti několika hektarů a modely a atrakcemi je doslova nabitý. Dvanáct metrů vysoká aktivní druhohorní sopka, DinoExpres projíždějící i ta nejodlehlejší místa a zákoutí, MINIZOO, kde si děti mohou zvířátka dokonce i pohladit, ztroskotaný vrak DinoExpedičního letadla nebo závodní dráha DinoRace, to je jen malý výčet toho, co na vás v největším DinoParku v ČR čeká. 

DinoPark však nejsou jen ozvučené modely dinosaurů, zpestřené vláčkem a několika zábavnými doplňky. DinoPark chce zabavit opravdu celou rodinu! 

A tak v každém parku najdete DinoCafe a DinoGrill, kde rodiče mohou posedět a vychutnat si pohodu u kávy, děti se vyřádí na oblíbeném paleontologickém hřišti, kde si vykopou svou první kostru dinosaura, společně všichni mohou navštívit 3D nebo 4D kino s filmem o dinosaurech, klouzačky, houpačky, skákadla a prolézačky už děti většinou hravě najdou samy. V bláznivém DinoHurikánu, který vám sundá čepici z hlavy a pořádně rozcuchá vlasy, se pobaví úplně každý. Nakonec nemůže chybět ani DinoShop, což je obchod plný suvenýrů, které budou připomínat báječně prožitý den. DinoPark také myslí na návštěvníky, kteří jsou jakkoliv omezeni pohybově, vstříc vychází rovněž maminkám a tatínkům s kočárky, a proto jsou všechny bezbariérové.

Zpracováno podle podkladů dodaných centrem Dinopark.

Další tipy na výlety najdete v kapitole Navštivte s dětmi.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Praha. Liberec, Plzeň, Vyškov, Ostrava: Dinopark - diskuze

 • DInopark Plzeň - Zábava a vzdělání pro celou rodinu
  Byli jsme s dětmi minulý víkend. Mimo nádherný autentický modely dinosaurů v životních velikostech, reálných zvuků a efektů, jsme velmi ocenili i venkovní prostředí uprostřed lesoparku, navíc bylo nádherně, takže ideální počasí a hlavně formu zábavy z hlediska interaktivního vzdělávání dětí, přednáška o evoluci a biologii, 3D kino a přilehlá zoo s botanickou zahradou. Ideální místo na den strávený s dětmi. Cenově dostupné, odpovídá kvalitě.
  Leja1989   | 11.05.2023 15:17:11 | Reakcí: 1, poslední: 17.05.2023 16:22:52
  Reagovat | Zobrazit reakce | URL příspěvku
  • \
   RE: DInopark Plzeň - Zábava a vzdělání pro celou rodinu
   Také můžeme s rodinou doporučit, byli jsme i s malou (3 roky) a byla fascinována. Dinosauři ji zaujaly dokonce více, než živá zvířátka ve vedlejší zoo, což mě docela překvapuje. Venkovní prostředí, prolézačky, atrakce, malýmu (8 let) se nejvíce líbila virtuální realita, díky který měl možnost nakouknout do světa dinosaurů zblízka.
   zuz.bul   | 17.05.2023 16:22:52
   Reagovat | URL příspěvku
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobrý den, kvůli prodělané hluboké žilní tromboze v šestinedělí a trvalým následkům užívám již druhým rokem léky na ředění krve (tyto mám celoživotně). Po eliquisu jsem měla prvni dny celkem silnou menstruaci, což mi přišlo kvůli ředění v pořádku. Nyní plánujeme druhé těhotenství, tak jsem přešla z léků rovnou na injekce - Fraxiparine 0,6. Po injekcích mám mnohem slabší menstruaci, přijde mi napůl jasně červená spojená spíš s jakoby hnědší krví. Ale oproti eliquisu opravdu slabá. Opravdu je to od přechodu na Fraxiparine. Je možné, že je po něm slabá menstruace? Nemůže to mít vliv na početí? Zatím se nám nedaří, tak bych nerada něco zanedbala. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano, možné to samozřejmě je, bylo by vhodné změřit Vaše hladiny antiXa, kterými se léčba nízkomolekulárními hepariny monitoruje, zda je u Vás v požadovaném rozmezí. Odběr se obvykle dělá cestou praktického lékaře.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | dnes, 15:26
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×