Inzerce
Inzerce
Inzerce

Pro děti

Akční svět dětí

Všem dětem, které se chystají do školek a škol, přejeme úspěšný start v novém školním roce, zvláště těm, které to čeká poprvé. O problematice si můžete přečíst ve Vzdělání dětí. O zkušenostech čerstvých školkáčků, školáků a předškoláků v unikátních projektech: Prvňáček ONLINEŠkolkáček ONLINEPředškolák ONLINE.

A protože život není jen "práce", přinášíme Vám i pár tipů na příjemně strávený volný čas s dětmi. Při hezkém počasí se můžete poznávat okolí a nechat se inspirovat Tipy na výlet. Když počasí zrovna nepřeje, máme pro Vás omalovánky, malování a tvoření, které se bude líbit nejen dětem. 

Inzerce

KNIHY PRO CHYTRÉ HLAVIČKY

ucelená řada vzdělávacích knížek Babyonline pro děti 0-7

Začalo to v roce 2008, kdy jsme napsali a ke konci roku vydali naši prvotinu Říkačky pro chytré hlavičky. Byla inspirována náročnými malými dětmi, které již neposeděly u říkanek z minulých století. Chtěly něco z reálného života, zajímaly se živě o sebe, své tělo, svět kolem nás. A právě takové říkanky v knížce najdete. Každá říkačka předá dítěti nějakou znalost či dovednost. Nedostatek kvalitního „materiálu“ na knižním trhu nás vedl k pokračování vzdělávacího cyklu, a to ucelenou předškolní přípravou Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky. Následně vyšly Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky a Jak děti přicházejí na svět.

Po dětské literatuře jsme se zaměřili na 2 důležitá období v životě ženy: těhotenství a po 40

Knížka pro budoucí maminky Zdravé těhotenství a zdravotně-společenská inspirace pro zralé ženy Žena po 40 – sebevědomá a v kondici. Ke všem našim publikacím můžete shlédnout videa, co knížky obsahují, jak s nimi mohou děti tvořit a hravě se vzdělávat. Videa najdete na prokliku jednotlivých publikací.

Knihy Pro chytré hlavičky

Říkačky pro chytré hlavičky Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky
Písmenkové kartičky pro chytré hlavičky Jak děti přicházejí na svět
Zdravé těhotenstv Žena po 40 – sebevědomá a v kondici

www.prochytrehlavicky.cz

 

Zajímavé články oddílu Pro děti

Jako houby po dešti

Jako houby po dešti

Jako houby po dešti Kolikrát stačilo pouze zahnout za roh, vlézt do nejužší uličky, anebo se jenom lépe podívat a uviděla jsem jí – školu! Za posledních několik let rostou v

Celý článek »

11. ročník charitativní akce Luhačovice - město zdraví a módy

11. ročník charitativní akce Luhačovice - město zdraví a módy

KORUNKA LUHAČOVICE pomáháme potřebným KORUNKA LUHAČOVICE rozdala během charitativního víkendu dárky za 150 000 Kč! O víkendu19., 20. 5. 2012 se uskutečnil již 11. ročn

Celý článek »

Tesco Běh pro život

Tesco Běh pro život

Tesco Běh pro život přinesl téměř 2 miliony korun na domácí péči o děti nemocné rakovinou. Pro život běželo 4528 lidí v pěti městech České republiky Praha, 7.

Celý článek »

Vánoční strom splněných přání 2010

Vánoční strom splněných přání 2010

Vánoční strom splněných přání 2010 Ilona Csáková a další slavné maminky plnily přání dětí z azylových domů Armády spásy Patronka Armády spásy pro azylové domy pro m

Celý článek »

Tesco Běh pro život 2010

Tesco Běh pro život 2010

Poslední závod letošního ročníku Tesco Běh pro život se neúprosně blíží! -    Zapojte se i VY! Pomozte nám vybrat 1 milion Kč, který chybí ke zdárnému doběhnutí do cíle -

Celý článek »

Škola, základ života? Ne pro každého…

Škola, základ života? Ne pro každého…

Chtěla bych se v následujících větách věnovat  jednomu z hlavních projektů Centra Dialog a to Adopce afrických dětí na dálku.

Celý článek »

Běh pro kuře 2018: Pomozte i vy dětem v nouzi

Běh pro kuře 2018: Pomozte i vy dětem v nouzi

Pokud rádi spojujete příjemné s užitečným, zúčastněte se akce "Běh pro kuře", na které si užijete skvělou zábavu a zároveň pomůžete těm, kteří to nejvíce potřebují. Tato charitativní akce si klade za cíl podpořit ohrožené nebo znevýhodněné děti a to formou solidarity a dárcovství. Každý z účastníků přispěje zakoupením vstupenky.

Celý článek »

Zaběhněte si pro dobrý skutek s Miro Jarošem

Zaběhněte si pro dobrý skutek s Miro Jarošem

Máte rádi běhání? Jste akční rodina, parta či dvojice, která má ráda srandu a současně rádi konáte dobré skutky? Pak je tu pro vás senzační akce, na které nebude chybět Miro Jaroš. Ať už jste příznivci běhu nebo ne, přijďte si proběhnout nebo jen projít čtyři originální zóny, které se postarají o vaši zábavu, na charitativní akci Běh pro Kuře, která výtěžek věnuje nemocným nebo jinak znevýhodněným dětem. 

Celý článek »

Související články

Komerční sdělení
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce