Inzerce
Inzerce
Inzerce

Seznamte se s předškolákem Štěpánkem!

Ahoj!

Jmenuji se Štěpán a zapojím se s vámi do předškolní přípravy s Předškoláčkovými týdeníčky.

Inzerce

Je mi 5 let, a tudíž jsem už předškolák. Mám 3 mladší sourozence - dva brášky (dvojčata) a sestřičku, která se narodila teprve nedávno. Jelikož jsem z dětí nejstarší, tak tomu všemu tady samozřejmě velím :-). S brášky si hraji velice rád a ségru občas i pohlídám. S brášky navštěvuji lesní školku, kde mám sice spoustu kamarádů a skvělé paní učitelky, ale i přesto se mi občas zasteskne po rodičích. Do školy se chystám ale až za rok, takže z toho určitě ještě vyrostu. 

Co mě ale opravdu baví?

Sportovat - hrát fotbal, florbal nebo hokej, ale musí s námi hrát taťka. Když není zrovna hezké počasí, tak velice rád maluji nebo s maminkou něco vyrábíme. Poslední dobou ale nejvíce času trávím u stavění lega nebo u nažehlovacích korálků.

Inzerce

Co mi jde a co umím?

Mamka s taťkou někdy říkají, že jsem „chytrej jak rádio“. Je pravda, že si pamatuji spoustu věcí: umím počítat (sčítat i odčítat), písmenka, snažím se číst i psát. Zvládám hodiny, jak digitální, tak ručičkové, a všechno musím mít na minutu přesně naplánované :-). Mimo to se celkem dobře orientuji v mapách, zajímám se i o vlajky států, které umím už lépe jak rodiče.

Co mi nejde?

Bohužel nejsem moc trpělivý a jakmile mi něco nejde „na první dobrou“, tak se začnu trošku rozčilovat.

Inzerce

Kde dělám úkoly?

Zatím ještě nemám připravený psací stůl na úkoly, ale než půjdu do školy, tak mi ho mamka s taťkou připraví.

Toť ve zkratce informace o mě a už se moc těším, jak se budu poctivě připravovat na roli školáčka. 

Inzerce

Mějte se hezky!

Štěpánek a maminka

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2022/2023 Předškolák Štěpánek - diskuze

Poradna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat. S přítelem jsme měli nechráněný styk který trval zhruba 5 minut, do mě se ale neudělal je si tím jistý penis vytáhnul zhruba 3 sekundy před jeho vyvrcholením, stalo se to dva dny zpátky a já těhotná být nechci ani přítel o to nestojí byl by to průser jsme oba celkem v mladém věku. Chci se zeptat jestli mohu být těhotná a jaké je procento toho ze bych opravdu těhotná byla? Dekuji za odpověď.

Dobrý den,

procentuální šanci na otěhotnění Vám opravdu stanovit nedokážu. Stát se to může i nemusí. Pokud je pro Vás těhotenství velmi nežádoucí, tak do 72 hodin lze užít tzv. postkoitální antikoncepci, kterou lze zakoupit v lékárně.

Pro příště doporučuji užít nějakou formu antikoncepce – zvážit pravidelné užívání hormonální antikoncepce či užívání pomůcek bariérových (např. kondom).

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 24.02.2024, 13:25
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×