Inzerce
Inzerce
Inzerce

Štěpánek si ve druhém měsíci s Týdeníčky oblíbil pohybové úkoly

Jak se Štěpánkovi dařilo ve druhém měsíci s Předškolákovými týdeníčky? Byly pro něj úkoly snadné, nebo v sešitech narazil i na obtížná cvičení? To se vše dozvíte v novém deníčku.

Tak jak jsme s týdeníčky pokročili?

Štěpánek si udělal trošku svůj režim. Kolikrát se mu vůbec nechce plnit úkoly, ale jindy by zase za jeden den vyplnil pomalu celý sešit. Takže se stává, že některý den nevyplňujeme vůbec, ale občas zvládneme třeba i několik úkolů z každého sešitu.

Které sešity mají u Štěpánka největší úspěch?

Celkem překvapivě Štěpánka začaly konečně bavit pohybové úkoly a hodně zapojuje i mladší brášky, aby cvičili s ním. Nejvíce ho ale stále baví Hlavičkové úkoly. Divím se, že nemáme sešit už celý vyplněný, protože u toho vydrží opravdu dlouho.

Praktik pro život je velmi povedený

Neustále mě také překvapuje, co všechno ví, a jak lehce mu jdou vyplňovat úkoly v sešitě Praktik pro život. Toto je opravdu velmi povedený sešit.

Inzerce

Jízda tužkou na rozcvičku

No a v neposlední řadě, Jízdu tužkou používáme převážně na rozcvičení předtím, než začneme plnit úkoly z dalších sešitů.

Zatím jsme tedy hodně spokojení a vidím pokrok hlavně v tom, že se Štěpánek začíná věnovat i těm pohybovým cvičením.

Inzerce

 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Inzerce

Nově se můžete zapojit také do skupiny na Facebooku Předškolní příprava - rady a zkušenosti a sdílet nápady a postřehy s dalšími rodiči.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2. Štěpánek si ve druhém měsíci s Týdeníčky oblíbil pohybové úkoly - diskuze

Poradna

Pupínky

| Lucka4444 | 30.01.2023, 15:24

Dobrý den,
je to cca 2 dny zpátky, co jsem přišla na to, že mám v pochvě pupínek. Normálně bych si ho asi nevšimla, ale cítila jsem nepohodu “tam dole”. Byl s bílou čepičkou. Ještě ten fén večer mi prasknul, ale objevil se podobný (viz zakroužkované). Mám bělavý výtok. A přijde mi, že mě v poslední době častěji bolí v podbřišku. Cca před rokem jsem vysadila HA. Menstruaci mam pravidelnou jako hodinky. O co by se mohlo jednat?

Dobrý den, 

dle pořízených fotografií (a ještě i nízké kvality) opravdu nemohu určit diagnózu. Může se jednat o obyčejný "ucpaný" folikul, ale také např. o počínající cystu Bartholiniho žlázy. Takto bez možnosti Vás vyšetřit se k tomu validně vyjádřit nelze. V případě potíží navštivte svého gynekologa.

MUDr. Pavla Kolíková | Babyonline | 31.01.2023, 10:44
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
×