Inzerce
Inzerce
Inzerce

Štěpánek si ve druhém měsíci s Týdeníčky oblíbil pohybové úkoly

Jak se Štěpánkovi dařilo ve druhém měsíci s Předškolákovými týdeníčky? Byly pro něj úkoly snadné, nebo v sešitech narazil i na obtížná cvičení? To se vše dozvíte v novém deníčku.

Tak jak jsme s týdeníčky pokročili?

Štěpánek si udělal trošku svůj režim. Kolikrát se mu vůbec nechce plnit úkoly, ale jindy by zase za jeden den vyplnil pomalu celý sešit. Takže se stává, že některý den nevyplňujeme vůbec, ale občas zvládneme třeba i několik úkolů z každého sešitu.

Které sešity mají u Štěpánka největší úspěch?

Celkem překvapivě Štěpánka začaly konečně bavit pohybové úkoly a hodně zapojuje i mladší brášky, aby cvičili s ním. Nejvíce ho ale stále baví Hlavičkové úkoly. Divím se, že nemáme sešit už celý vyplněný, protože u toho vydrží opravdu dlouho.

Praktik pro život je velmi povedený

Neustále mě také překvapuje, co všechno ví, a jak lehce mu jdou vyplňovat úkoly v sešitě Praktik pro život. Toto je opravdu velmi povedený sešit.

Inzerce

Jízda tužkou na rozcvičku

No a v neposlední řadě, Jízdu tužkou používáme převážně na rozcvičení předtím, než začneme plnit úkoly z dalších sešitů.

Zatím jsme tedy hodně spokojení a vidím pokrok hlavně v tom, že se Štěpánek začíná věnovat i těm pohybovým cvičením.

Inzerce

 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Inzerce

Nově se můžete zapojit také do skupiny na Facebooku Předškolní příprava - rady a zkušenosti a sdílet nápady a postřehy s dalšími rodiči.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2. Štěpánek si ve druhém měsíci s Týdeníčky oblíbil pohybové úkoly - diskuze

Poradna

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, jak funguje změna rodičovského příspěvku. Doma jsem si vypočítala kolik už jsem vybrala a kolik mi zbývá, ale chtěla bych vědět, jestli mi to na úřadě ještě přepočítají a zkontrolují, nebo tam musím přijít už s hotovým návrhem?

Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

na úřadě by Vám měli poskytnout informaci, jaká částka rodičovského příspěvku Vám ještě zbývá, a do jakého data Vám tedy vychází příspěvek po úpravě.

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 21.09.2023, 09:05
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
Inzerce
×