Inzerce
Inzerce
Inzerce

Na Štěpánkovi je po několika měsících přípravy vidět zlepšení, vrátil se také i k pohybovým aktivitám

Štěpánek udělal s Týdeníčky znatelný pokrok. Grafomotorika mu jde lépe než dřív, ale s letním počasím upřednostňuje pobyt venku a těší se na prázdniny.

 

Jak Štěpánek pokračuje s Týdeníčky?

Tak, předškolní příprava se nám pomalu ale jistě blíží ke konci a přiznám se, že je to na Štěpánkovi znát. Za těch několik měsíců je určitě vidět zlepšení například v grafomotorice, ale na druhou stranu je na něm také už vidět, že se těší na prázdniny a láká ho být více venku, než něco vyplňovat.

Pohybovky jsou opět v kurzu, zato grafomotorika nás přestává bavit

Po dlouhé době se také konečně vrátil k pohybovým aktivitám, a tak jsme si je tento měsíc ve velkém zopakovali a nejvíce samozřejmě zabodovaly aktivity s míčem. Naopak, právě výše zmiňovaná grafomotorika ho přestává bavit. I když je na něm vidět zlepšení, projevuje se také čím dál větší „nechuť“ pořád dokola něco obtahovat a kreslit různé čáry.

Inzerce

Zvířátka a rostliny Štěpánka nadchly!

Co nás ale tentokrát opravdu nadchlo, a to asi i díky konečně pěknému počasí, bylo poznávání rostlin, zvířátek atd. Dle zadání se chystáme vytvořit si v létě i herbář. Nyní jsme se ale věnovali poznávání a hledání květin, a to bavilo nejenom Štěpánka, ale i brášky a myslím, že v tom budeme hojně pokračovat i v létě. 

Rychle se blíží prázdniny, a tak už i kluci mají myšlenky na úplně něco jiného a doma neposedí. Užívejte krásných dní a před prázdninami se ještě ozveme.

 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Inzerce

Zapojte se do skupiny na Facebooku Předškolní příprava - rady a zkušenosti a sdílejte nápady a postřehy s dalšími rodiči!

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

8. Na Štěpánkovi je po několika měsících přípravy vidět zlepšení, vrátil se také i k pohybovým aktivitám - diskuze

Poradna

Dobrý den, dcera oslavila roční narozeniny a zhruba ve stejný den jsme zjistili, že dělá zvláštní tiky hlavou, vždy to trvá jen chvilinku, ale je to jakoby ji byla zima, prostě malinko vykulí očička a lehce pohybuje hlavičkou a hned zase nic a vše je v pořádku. Známí říkají, že by to nemělo být nic vážného, ale raději se ptám.. jinak je šikovná a vše v pořádku. Děkuji za každou radu, s pozdravem Vagner

Dobrý den,

toto nedovedu posoudit, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | dnes, 14:27
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×