Inzerce
Inzerce
Inzerce

Štěpánek musí zapracovat na grafomotorice, v září nastoupí do přípravné třídy

Štěpánek byl velkou část měsíce nemocný, přesto ale s Předškolákovými týdeníčky doma pracoval.

 

Pořád marodíme, Pohybovky musí počkat

Zdravíme zase po měsíci.

Už koncem února, jsem si říkala, že by se nám nemoci mohly konečně vyhnout, ale opak byl pravdou. A tak se stále plácáme dokola s nějako rýmičkou a nachlazením.

Inzerce

Tento měsíc ale dostal Štěpánek i angínu, takže té síly na nějakou přípravu moc nebylo. Doma zůstal tři týdny a když se uzdravil, navštívila nás ještě střevní chřipka. Teď už ale opravdu věřím, že s přibývajícím sluníčkem nemoci odezní. I přesto ale Štěpánek na Týdeníčcích celkem pracoval. Vynechal jen pohybovou přípravu. Na tu prostě neměl náladu. Často se také stává, že při vyplňování vše vysvětluje mladším bráškům a učí je to.

Inzerce

Štěpánek bude mít odklad, musíme zapracovat na grafomotorice

Navštívili jsme opět pedagogicko-psychologickou poradnu. Určitě i díky Týdeníčkům byla pro Štěpánka některá cvičení, jak on říká, „easy“. Paní psycholožka ho chválila a poradila nám, v čem je potřeba se ještě trošku zlepšit. Byla to hlavně grafomotorika. Tu on sice dělá rád, ale chce ji mít také rychle za sebou. S paní psycholožkou jsme se ale domluvili na odkladu a příští rok tedy Štěpánek nastoupí do přípravné třídy.

Příští měsíc se zaměříme hlavně na tu grafomotoriku a snad už si i pořádně zacvičíme.

Inzerce

Mějte se.

 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Inzerce

Zapojte se do skupiny na Facebooku Předškolní příprava - rady a zkušenosti a sdílejte nápady a postřehy s dalšími rodiči!

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

7. Štěpánek ještě musí zapracovat na grafomotorice, v září nastoupí do přípravné třídy - diskuze

Poradna

Cysty na mozečku

| Jandulka30 | 20.06.2024, 11:06

Dobrý den chtěla jsem se zeptat jsem 20+4 a našly naší princezně cysticky na mozecku a doktor mi řek že by bylo lepší podstoupit odběr plodové vody ale mam strach a hlavně říkal že do 24 týdne by měly zmizet tak si myslí že je zbytečné riskovat a chodit na plodovou vodu jakej máte nazor vy mockrát děkuji

Dobrý den,

já Vám samozřejmě v rámci internetové poradny nemohu říkat, co máte či nemáte dělat, nicméně odběr plodové vody patří mezi nízké rizikové výkony v těhotenství. Řiďte se doporučením Vašeho ošetřujícího lékaře.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 20.06.2024, 10:52
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×