Inzerce
Inzerce
Inzerce

Štěpánek nakonec bude mít odklad školní docházky

Ačkoliv vybrali rodiče Štěpánkovi alternativnější cestu vzdělávání, jak popsali v předchozím deníčku, mají pocit, že ještě není na školu zralý. Dál ale plánují pokračovat s Předškolákovými týdeníčky.

 

Štěpánek nakonec bude mít odklad

Zdravíme zase po měsíci s Předškolákovými týdeníčky.

U nás to už ale jsou spíše „předpředškolákovy“ týdeníčky. Poslední měsíc jsme totiž hodně přemýšleli nad tím, zda je Štěpánek zralý nastoupit od září do školy.

Inzerce

Ačkoliv máme vybranou „alternativnější“ cestu vzdělávání, tak nám zkušenosti posledních dní daly najevo, že by bylo lepší nástup do školy odložit. Štěpánek sám projevil zájem, že by rád šel do první třídy, až mu bude sedm let.

První školní den nanečisto

Byli jsme se také podívat v další škole, která splňuje naše kritéria. Velmi se nám tam líbilo a myslím, že i Štěpánkovi. Potom ale přišel „školní den nanečisto“, kdy byl Štěpánek ve škole na zkoušku. Ráno po příjezdu bohužel plakal a moc tam nechtěl. Nakonec ale zůstal, a když jsme si pro něj přijeli, byl veselý a vyprávěl, co všechno dělali. Ovšem už při odjezdu bylo vidět, že není ve své kůži a doma mu najednou vyletěla horečka. Hned jsem si ale myslela, že to rozhodně z nachlazení nebo nějaké jiné nemoci nebude. Druhý den byl hned úplně v pořádku, takže si opravdu myslím, že mu horečka vylétla ze stresu. Proto se domníváme, že ještě na školu není zralý.

S Týdeníčky ale nekončíme!

Týdeníčky ale nadále vyplňujeme a budeme v nich pokračovat, protože to Štěpánka velice baví a sám si je bere a vyplňuje. Také se už zase vrátil i k pohybovým aktivitám.

Inzerce

 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Inzerce
 
 
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

6. Štěpánek nakonec bude mít odklad školní docházky - diskuze

Poradna

Suchá kůže na obličeji

| Erumane | 17.04.2024, 13:52

Dobry den, chtela bych poradit co dceri na oblicejik. Vyzkouseli jsme od hydratacnich kremu, pres detske olejicky az k cbd oleji ale porad ma suchou pokozku ale pouze na obliceji. Na licka jsme pouzivali i zinkovou mast nebo ted posledne Atopicderm od Saloos ale nic nezabira. Dcera ukonceny 5ty mesic, prikrmy ma zeleninu a maso, je na UM.

Dekuji moc za radu

Dobrý den,

je to příznak kojenecké seborrhoey, požádejte o kožní vyšetření, přechodně Bepanthen sensiderm.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 17.04.2024, 19:50
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×