Inzerce
Inzerce
Inzerce

Seznamte se s předškolačkou Nikolkou!

Ahoj,

jmenuji se Nikolka a jsem předškolačka.

Inzerce

Ze všeho nejvíc miluju kočičky, bez své kočičí čelenky neudělám ani krok. Moc ráda plavu a potápím se. Mamka říká, že jsem jako delfín. Celkově hodně sportuji, protože bych jednou chtěla být policistka. Nejraději mám hokejbal, chodím na tréninky dvakrát týdně a střílím gól za gólem. :-)

Moc ráda také maluji a tvořím, co jde. :-)

Inzerce

Předškolní balíček mi udělal obrovskou radost, moc se mi líbí tužky, pastelky a fixy Stabilo, dobře se mi drží a jiné už nepoužívám.

Z Předškolákových týdeníčků jsme s mamkou nadšené a už se moc těšíme, až vše vyplníme.

Inzerce

Jak probíhá náš týden?

Náš týden je pokaždé jiný, co se ale nemění je vstávání do školky, ranní hygiena a 2x do týdne hodinu a půl tréninku na hokejbale. Po školce záleží na počasí, když je hezké, jsme na zahradě a nebo v bazénu, když je ošklivo, jsme doma a tvoříme, hrajeme si, čteme knihy. O víkendu většinou vyrážíme za zábavou do herniček, na farmičku, pohádkovou cestu...

Inzerce

Jaké kroužky Nikolka navštěvuje?

Ve školce Nikolka navštěvuje kroužek angličtiny a tenisu, mimo MŠ pak 2x týdně hokejbalovou minipřípravku.

Věnují se ve školce pohybovým a dalším aktivitám?

Minulý rok měli kroužek jógy, letos tanečky, celkově se u nás v MŠ velmi snaží dětem věnovat, co se týče pohybu, tak s dětmi cvičí, tancují, chodí každý den na procházky.

Přednosti, co Nikolce hodně jde?

Rozhodně pohybové aktivity, v těch se Nikolka našla, a angličtina, umí anglicky skoro všechna zvířátka, barvy, počítat a spousty slovíček.

V čem má naopak ještě rezervy?

Asi ve stříhání, ačkoliv vystřihovat umí, u domečku si nebyla jistá a musela jsem jí pomáhat a také pokaždé když počítá do deseti, přeskočí devítku. :-)

Kde předškolačka dělá úkoly?

Nikolka má svůj pokojíček, ale zatím jsme ještě neřešili pracovní stůl, ten taťka vyrobí až příští rok, než nastoupí Nikča do školy, zatím tedy pracuje u jídelního stolu.

Čím Nikolka píše?

Na psaní Nikča používá ergonomickou tužku STABILO®.

Nikolka a maminka Lucie

 

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Na Facebooku se můžete také zapojit do skupiny Předškolní příprava 2023/24 a sdílet nápady a postřehy s dalšími rodiči.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2023/2024 Předškolačka Nikolka - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×