Inzerce
Inzerce
Inzerce

Nikolka se s úkoly v prvním měsíci předškolní přípravy vypořádala na jedničku

Po prvním měsíci předškolní přípravy si Předškolákovy Týdeníčky chválí maminka i Nikolka. Úkoly ji baví a většinu zatím zvládá na jedničku. Jen na stříhání a některých pohybových úkolech bude Nikolka ještě muset trochu zapracovat.

První měsíc předškolní přípravy už je za námi

Musím uznat, že Předškolákovy týdeníčky mě moc mile překvapily, celé provedení se mi moc líbí a ten nápad, jak děti připravovat celý rok, je úžasný.

Inzerce

U Nikolky mají Týdeníčky také velký úspěch

Zjistila jsem, že jeden sešit v jednom dni je pro Nikolku málo, vydržela by vyplňovat mnohem déle a tak si vždy sedneme o víkendu a vypracujeme všechny sešity najednou. Stejně by stále pokračovala, říká, že chce ještě vyplňovat. Nakonec si vždy hned nalepí čtyři nálepky do kosmické mapy a má radost.

Inzerce

Jak se Nikolce daří s jednotlivými sešity?

Jízda tužkou je u nás vždy nejrychlejší, trvá zatím jen chviličku a jde Nikče na jedničku. U Pohybovek, ačkoliv je sportovně zaměřená, má mezery, například válení sudů jí správně moc nešlo. Zato mile překvapila u Praktika pro život, ačkoliv jsou tam věci, které jsme se spolu neučily, tak je Nikolka správně umí, možná i proto, že minulý rok už byla ve školce ve třídě s předškoláky. Jen u úkolu, které oblečení by sis vzala do divadla, vybrala Nikolka pánský oblek a na pískoviště šaty, ale věřím, že by tam tak opravdu oblečená šla. :-D

Inzerce

Stolování už máme v malíku, stříhání naopak zatím dělá problémy

U stolování jsme si názorně na talíři předvedly, jak se dává příbor v restauraci, když dojíme a chceme nebo nechceme, aby číšník talíř odnesl. Drobné mezery vidím ještě ve stříhání, občas se jí moc stříhat nechce a poprosí, zda jí to vystřihnu. Celkově si ale myslím, že jí úkoly jdou dobře a hlavně ji moc baví, každý týden se těšíme na nové výzvy z Týdeníčků. :-)

S pozdravem

Inzerce

Maminka Lucie a Nikolka

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Na Facebooku se můžete také zapojit do skupiny Předškolní příprava 2023/24 a sdílet nápady a postřehy s dalšími rodiči.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

1. Nikolka se s úkoly v prvním měsíci předškolní přípravy vypořádala na jedničku - diskuze

Poradna

Řídká stolice

| anickaa90 | 02.12.2023, 08:08

Dobrý den, od včerejška má můj syn tuto stolici, je plně kojeny, zítra mu bude 7 týdnů, stolice nezapáchá. Mam se začít hodně stresovat a ihned vyhledat lékaře? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tomto věku může být stolice i takto řídká, je odrazem výživové hodnoty mateřského mléka, doporučila bych mamince výživově hodnotnou stravu, pak se stolice upraví. Pokud nebude efekt, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 02.12.2023, 17:00
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×