Inzerce
Inzerce
Inzerce

Druhý měsíc předškolní přípravy je za námi a Nikolku Týdeníčky stále velmi baví

Nikolka ve druhém měsíci s Předškolákovými týdeníčky trochu bojuje s držením tužky a po všech aktivitách, které přes týden má, už se jí moc nechce cvičit s Pohybovkami. Naopak tvary, materiály, ovoce a zeleninu zvládá perfektně. Úkoly ji stále velmi baví a maminka si chválí komplexní přípravu, kterou Týdeníčky nabízí. 

Druhý měsíc za námi

Tento měsíc byl náročný. Navštívili jsme několik halloweenských akcí, Nikolce přidali navíc trénink hokejbalu a čeká ji první turnaj. Její malá ségra začíná dělat první krůčky a je toho najednou moc. Jsme ale rádi, že na Týdeníčky si tu chvilku vždy najdeme. Stále pokračujeme najednou se všemi sešity jednou týdně.

Inzerce

S jakými úkoly nejvíce bojujeme?

Ve stříhání už se Nikolka zlepšuje a stříhá si i sama. Co jí tentokrát nešlo, byly pruhy na tričku. Ty se moc nepovedly. Učí se také správně držet tužku, občas ji drží špatně a musím ji opravovat. Stále nepřišla na chuť Pohybovkám, možná i proto, že pohybu má až moc a doma se jí hýbat nechce, takže Pohybovky občas musíme vynechat. Pokud má náladu, tak je stejně nedělá pořádně, stále se na nich snažíme pracovat.

Inzerce

V čem naopak Nikolka překvapuje?

Co jí ale jde perfektně, tak určit, co je menší a větší nebo rozeznat co je ovoce a co zelenina. Překvapila mě také, když jsme určovaly materiál jako je kov, papír, textil... Většinu věcí věděla, a tak jsme určovaly materiál i doma, co je z čeho vyrobené a i to jí šlo perfektně. Už také rozezná hezky tvary. Když měla něco z tvarů postavit, udělala náš nedaleký hrad Střekov, který napadl ji samotnou a postavila ho bez pomoci.

Inzerce

S Týdeníčky jsme obě velmi spokojené

Celkově ji Týdeníčky stále moc baví a mě také. Pořád mě nepřestává překvapovat, co vše by děti měly umět a znát. Jsem ráda, že nám Týdeníčky pomáhají vše se naučit, tak jak se má. :-)

S pozdravem

Inzerce

Maminka Lucie a Nikolka

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Na Facebooku se můžete také zapojit do skupiny Předškolní příprava 2023/24 a sdílet nápady a postřehy s dalšími rodiči.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2. Druhý měsíc předškolní přípravy je za námi a Nikolku Týdeníčky stále velmi baví - diskuze

Poradna

Řídká stolice

| anickaa90 | 02.12.2023, 08:08

Dobrý den, od včerejška má můj syn tuto stolici, je plně kojeny, zítra mu bude 7 týdnů, stolice nezapáchá. Mam se začít hodně stresovat a ihned vyhledat lékaře? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tomto věku může být stolice i takto řídká, je odrazem výživové hodnoty mateřského mléka, doporučila bych mamince výživově hodnotnou stravu, pak se stolice upraví. Pokud nebude efekt, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 02.12.2023, 17:00
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×