Inzerce
Inzerce
Inzerce

Ve třetím měsíci předškolní přípravy Nikolka dohnala i Pohybovky, motivoval ji obrázek kočičky

Poslední dobou sice Nikolka trochu bojovala se soustředěností, přesto ale nezahálela a dohnala dokonce i Pohybovky, které dříve dělat nechtěla. V grafomotorice se stále zlepšuje, rozdíly pozná jako nic a zkoušela si také sbalit kufr na hory. Oslava Nikolčiných šestých narozenin se velmi vydařila a teď už narozeninovou výzdobu střídá vánoční.

Nikolka je málo soustředěná

Poslední dobou je Nikča málo soustředěná, vymýšlí lumpárny a nechce se jí poslouchat, řekla bych, že má nějaké svoje období. Týdeníčky jsme začaly kolotočem, který dělala krásně. Jen co jsem u ní pár vteřin nestála, už byla z kruhu venku.

Inzerce

Nikolka zná odpověď na všechny otázky

Vyprávění příběhu jí šlo moc hezky a ani bych nečekala, že odpoví dobře na otázky. Jen když jsem se zeptala kdo na obrázku sbírá borůvky, pohotově odpověděla, že dva týpci. Jaké zvíře se pase bylo zase prý easy, jsou to krávy. Naše holka má odpověď na vše. :-D

Nabitý víkend

Minulou sobotu Nikolka slavila šesté narozeniny s kamarády, takže jsme měli dům plný dětí. Bylo to super, všichni si oslavu moc užili. V neděli jsme chtěli relax, ale místo toho jsme jeli na výlet za sněhem, který pak extrémně napadl o pár dní později i u nás. :-D

Inzerce

Jak jsme pokročily s Týdeníčky?

Na Týdeníčky jsme se tedy spolu vrhly v pondělí, kdy bylo kvůli stávce ve školce volno. Rozdíly - paráda, ty Nikče jdou, rovnou jsme pak i napsaly dopis Ježíškovi. Jízda tužkou je čím dál lepší, kroužila po sněhulákovi a pak nakreslila svého podle vzoru. Rozdíl co je méně a co více jí taky jde skvěle a dokonce jsme konečně dohnaly i Pohybovky, kterým se dlouho vyhýbala. Zvládla odcvičit čtyři cviky, protože věděla, že se blíží k obrázku a cviku s kočkou a Nikolka kočky miluje. Obrázky ale vybarvovat nechtěla, tak aspoň obrázek dřeva vymalovala.

Inzerce

V Pohybovkách Nikolku motivuje obrázek kočičky

Další týden pak zvládla zase dvoje Pohybovky a tím jsme tedy kupodivu o dva týdny napřed. Na to, že je dělat nechtěla, tak super, ale hlavně se právě těšila, až si vybarví kočku. Udělala ji barevně jako tu její, co má doma a jmenuje se Snížek - je černobílá. Teď mám obavy, zda se jí nadále budou Pohybovky chtít dělat, nebo je zase vynechá, necháme se překvapit.

Inzerce

Zima a Vánoce už jsou tady!

V Týdeníčcích jsme balily kufr na hory a Nikča ze všech obrázků potřebovala všechno, taky vždy raději balím věcí víc, kdyby byly potřeba. :-D Sotva jsme schovaly narozeninovou výzdobu, už jdeme na tu Vánoční. Moc se na ni těšíme, a taky na to, jak si budeme o prázdninách zase užívat Týdeníčky.

Přejeme všem čtenářům krásné Vánoční svátky, v klidu, s rodinou a dětem krásnou nadílku od Ježíška. Budeme se na vás těšit zase příští rok.

Lucka a Nikolka

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Na Facebooku se můžete také zapojit do skupiny Předškolní příprava 2023/24 a sdílet nápady a postřehy s dalšími rodiči.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

3. Ve třetím měsíci předškolní přípravy Nikolka dohnala i Pohybovky, motivoval ji obrázek kočičky - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×