Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kamila shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Aktuální míry
Váha: 88,3 kg (o 8,7 kg méně od začátku hubnutí)
Prsa: 105 cm (o 10 cm méně od začátku hubnutí)
Pas: 102 cm (o 7 cm méně od začátku hubnutí)
Boky: 117 cm (o 10 cm méně od začátku hubnutí)

Je za mnou další měsíc snažení se a díky pohybu a turistice se váha hnula malinko dolů a já se pomalu přiblížila svému dílčímu cíli. Tento měsíc jsem vyrazila na dětský tábor do Harachova. Jela jsem bez manžela s oběma dětmi. Byl to tak trošku rodinný tábor, protože hlavního vedoucího dělal manželův taťka. Díky tomu jsem se odvážila, neboť mít na starosti své dva draky v cizím prostředí bez pomoci kohokoliv dalšího, by bylo nemožné. Ale takto, díky podpoře okolí jsem prožila sportovně laděných 14 dnů. Shodila jsem tam další nepotřebné kilo a celkově si zlepšila kondičku. Ono procházky po harrachovských kopečcích s kočárkovou zátěží jsou nejlepší posilovna. :)


Co se jídla týkalo, nebylo zrovna ukázkové, protože díky podnikání celodenních výšlapů došlo i na takové „nezdravé“ věci, jako jsou salámy a paštiky. To se ale díky zvýšenému výdeji na mé váze nijak neprojevilo. Po návratu domů, jsem se s radostí vrátila k mým dobrým stravovacím zvykům a nadále se snažím umírňovat sladké prohřešky.

Inzerce


Vím, že je přede mnou ještě dlouhá cesta a k dokonalé postavě mi ještě hodně chybí, přesto jsem se rozhodla, sledování v programu Hubneme s BOL ukončit. Myslím si, že to, co se dalo změnit, bylo řečeno a dál je to jen o vytrvání a pevné vůli. Děkuji tímto celému týmu, nutriční i fyzioterapeutické poradkyni a hlavně Vám Bolkám, které jste mě podporovaly. Doufám, že na příštím celostátním srazu budu mít na začátku váhy šťastnou 7. :)

Inzerce

Milá Kamilo,

jste výborná. Máte za sebou již několikátý pokus o snížení váhy. Jste zkušená. Využijte všechny znalosti. Dejte si pozor na chyby, které by mohly být příčinou vzestupu hmotnosti. Neztrácejte naději, pokud přestanete hubnout. Je to standardní součást redukčního režimu.  Vydržte. Držím Vám palce.

Hodně štěstí a krásný zbytek léta.

Jana Eliášová

Jen tak dál, Kamilo!

Tým Hubneme

Inzerce

Můžete si přečíst, proč chtěla Kamila zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/kamila

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Kamila shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Jak zdravě přibrat

| Janakolo | 10.06.2022, 11:48

Dobrý den,

po dětech jsem zhubla, aniž bych držela nějakou dietu a vážím méně, než jsem kdy vážila a to jsem vždy byla celkem hubená. Chtěla bych pár kilo (tak pět) nějak zdravým způsobem přibrat. Jím pořád stejně, pohybu mám celkem dost, snažím se víc spát, i když to se mi moc nedaří. Co byste mi doporučila? Děkuji

Dobrý den,
základním pravidlem pro zvýšení TH je, že váš energetický příjem musí být vyšší než výdej. Postup je takový, že nejdříve je nutné stanovit vaši energetickou potřebu a cíl jehož chcete dosáhnout., rozbor vašeho jídelníčku aj. Samozřejmě to lze i tzv. zdravě. Přece jenom jde o delší proces, který nelze shrnout bez potřebných informací do stručné odpovědi. Doporučuji vám se obrátit na odborníka, který vás tímto procesem provede, nejlépe nutričního terapeuta. Takové investice do sebe jistě nebudete litovat.
Jana Eliášová

Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 29.06.2022, 15:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×