Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kamila shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Aktuální míry
Váha: 88,3 kg (o 8,7 kg méně od začátku hubnutí)
Prsa: 105 cm (o 10 cm méně od začátku hubnutí)
Pas: 102 cm (o 7 cm méně od začátku hubnutí)
Boky: 117 cm (o 10 cm méně od začátku hubnutí)

Je za mnou další měsíc snažení se a díky pohybu a turistice se váha hnula malinko dolů a já se pomalu přiblížila svému dílčímu cíli. Tento měsíc jsem vyrazila na dětský tábor do Harachova. Jela jsem bez manžela s oběma dětmi. Byl to tak trošku rodinný tábor, protože hlavního vedoucího dělal manželův taťka. Díky tomu jsem se odvážila, neboť mít na starosti své dva draky v cizím prostředí bez pomoci kohokoliv dalšího, by bylo nemožné. Ale takto, díky podpoře okolí jsem prožila sportovně laděných 14 dnů. Shodila jsem tam další nepotřebné kilo a celkově si zlepšila kondičku. Ono procházky po harrachovských kopečcích s kočárkovou zátěží jsou nejlepší posilovna. :)


Co se jídla týkalo, nebylo zrovna ukázkové, protože díky podnikání celodenních výšlapů došlo i na takové „nezdravé“ věci, jako jsou salámy a paštiky. To se ale díky zvýšenému výdeji na mé váze nijak neprojevilo. Po návratu domů, jsem se s radostí vrátila k mým dobrým stravovacím zvykům a nadále se snažím umírňovat sladké prohřešky.

Inzerce


Vím, že je přede mnou ještě dlouhá cesta a k dokonalé postavě mi ještě hodně chybí, přesto jsem se rozhodla, sledování v programu Hubneme s BOL ukončit. Myslím si, že to, co se dalo změnit, bylo řečeno a dál je to jen o vytrvání a pevné vůli. Děkuji tímto celému týmu, nutriční i fyzioterapeutické poradkyni a hlavně Vám Bolkám, které jste mě podporovaly. Doufám, že na příštím celostátním srazu budu mít na začátku váhy šťastnou 7. :)

Inzerce

Milá Kamilo,

jste výborná. Máte za sebou již několikátý pokus o snížení váhy. Jste zkušená. Využijte všechny znalosti. Dejte si pozor na chyby, které by mohly být příčinou vzestupu hmotnosti. Neztrácejte naději, pokud přestanete hubnout. Je to standardní součást redukčního režimu.  Vydržte. Držím Vám palce.

Hodně štěstí a krásný zbytek léta.

Jana Eliášová

Jen tak dál, Kamilo!

Tým Hubneme

Inzerce

Můžete si přečíst, proč chtěla Kamila zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/kamila

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Kamila shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Hezký den,
mám takový neobvyklý dotaz.
Na začátku ledna po silvestru jsem měla silnou chřipku, která mi slezla na průdušky a měla jsem bronchitidu a užívala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálně, jeden den zpoždění přikládám za vinu nemoci, dříve když jsem nebrala antikoncepci, tak se mi na cyklu podílela i obyčejná rýma. S přítelem jsme měli po dobu užívání atb jednou nechráněný sex, ale přítel dovnitř mě nevyvrcholil. Po 14 dnech, kdy už jsem atb nebrala, jsme spolu spali znovu a ja začala slabě špinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od té doby bylo vše v pořádku až do teď, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetariánka 10 let a kvůli změně stravy a cíli zhubnout jsem do svého jídelnáčku zařadila cca 2x více bílkovin než jsem do té doby jedla. Dietu držím týden. Mám problém s tím, že se mi občas při jídle udělá nevolno/až na zvracení a začala jsem dnes špinit. Dělala jsem si 2x těhotenský test a oba dva byly negativní. Chci se zeptat, jestli můžu mé aktuální obtíže se špiněním přikládat tomu, že jsem včera cvičila břicho, které do té doby nebylo snad půl roku na cvičení a nevolnost z jídla nebo celkovou z toho, že mám najednou těch bílkovin moc? Nebo celkově z té změny režimu (pravidelná strava, menší porce) a zařazení více bilkovin? Nebo bych snad mohla být těhotná? Menstruaci mám dostat za 12 dní.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nedokážu na takový dotaz odpovědět, vztah mezi špiněním a změnou jídelníčku po 1 týdnu považuji jako nepravděpodobnou. Ani nelze posoudit, co to je 2x vice bílkovin - to je velmi široká oblast, pokud není uvedeno konkrétně. Dotaz spíše směřujte na gynekologa.

 
Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 21.02.2018, 12:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×