Kjajka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Dnes už nezasílám jídelníček ani svoje míry, protože jsem se rozhodla hubnutí pod dohledem ukončit. Chtěla bych poděkovat celému týmu BOL a samozřejmě i holkám Bolkám za podporu. Jsem ráda, že jsem se do tohoto projektu mohla zapojit. Do cílové váhy mi chybí už jen 2 kg. Díky Vám jsem se naučila, jak správně jíst.  Jídlo si už většinou nevážím, jen občas.

I nadále se budu snažit dodržovat pravidelnou stravu a třeba se váha opět rozhodne ještě trochu klesnout. V Zumbě stále pokračuji a určitě pokračovat budu a budu se snažit nadále cvičit i doma, abych konečně zpevnila alespoň to břicho. Přeci jenom jsem v posledních týdnech na cvičení neměla čas a vlastně ani chuť.

Ještě jednou všem moc děkuji za podporu a všem holkám, které hubnou, i nadále držím palce, aby svého cíle dosáhly.

Vyjádření Mgr. Jany Eliášové, nutriční terapeutky

Milá Kláro,

rozhodla jste se veřejné hubnutí ukončit. K cíli chybí pouze krůček. Jídlo si opravdu vážit nemusíte. Vše týkající se stravování by mělo být automatickou součásti života. Občas je dobré si zásady zopakovat.

Na fotce jsem Vás téměř nepoznala s porovnáním s úvodní fotografií. Sluší Vám to.

Hodně štěstí.

Jana Eliášová

Držíme Ti dál palce, Kláro!

Tým Hubneme

Můžete si přečíst, proč chtěla Klára zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/kjajka-pro-chce-zhubnout-co-na-to-odbornice

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Kjajka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Zavřít reklamu
Inzerce