Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kjajka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Dnes už nezasílám jídelníček ani svoje míry, protože jsem se rozhodla hubnutí pod dohledem ukončit. Chtěla bych poděkovat celému týmu BOL a samozřejmě i holkám Bolkám za podporu. Jsem ráda, že jsem se do tohoto projektu mohla zapojit. Do cílové váhy mi chybí už jen 2 kg. Díky Vám jsem se naučila, jak správně jíst.  Jídlo si už většinou nevážím, jen občas.

I nadále se budu snažit dodržovat pravidelnou stravu a třeba se váha opět rozhodne ještě trochu klesnout. V Zumbě stále pokračuji a určitě pokračovat budu a budu se snažit nadále cvičit i doma, abych konečně zpevnila alespoň to břicho. Přeci jenom jsem v posledních týdnech na cvičení neměla čas a vlastně ani chuť.

Inzerce

Ještě jednou všem moc děkuji za podporu a všem holkám, které hubnou, i nadále držím palce, aby svého cíle dosáhly.

Vyjádření Mgr. Jany Eliášové, nutriční terapeutky

Milá Kláro,

rozhodla jste se veřejné hubnutí ukončit. K cíli chybí pouze krůček. Jídlo si opravdu vážit nemusíte. Vše týkající se stravování by mělo být automatickou součásti života. Občas je dobré si zásady zopakovat.

Na fotce jsem Vás téměř nepoznala s porovnáním s úvodní fotografií. Sluší Vám to.

Hodně štěstí.

Jana Eliášová

Držíme Ti dál palce, Kláro!

Inzerce

Tým Hubneme

Můžete si přečíst, proč chtěla Klára zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/kjajka-pro-chce-zhubnout-co-na-to-odbornice

Inzerce

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Kjajka shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Hezký den,
mám takový neobvyklý dotaz.
Na začátku ledna po silvestru jsem měla silnou chřipku, která mi slezla na průdušky a měla jsem bronchitidu a užívala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálně, jeden den zpoždění přikládám za vinu nemoci, dříve když jsem nebrala antikoncepci, tak se mi na cyklu podílela i obyčejná rýma. S přítelem jsme měli po dobu užívání atb jednou nechráněný sex, ale přítel dovnitř mě nevyvrcholil. Po 14 dnech, kdy už jsem atb nebrala, jsme spolu spali znovu a ja začala slabě špinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od té doby bylo vše v pořádku až do teď, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetariánka 10 let a kvůli změně stravy a cíli zhubnout jsem do svého jídelnáčku zařadila cca 2x více bílkovin než jsem do té doby jedla. Dietu držím týden. Mám problém s tím, že se mi občas při jídle udělá nevolno/až na zvracení a začala jsem dnes špinit. Dělala jsem si 2x těhotenský test a oba dva byly negativní. Chci se zeptat, jestli můžu mé aktuální obtíže se špiněním přikládat tomu, že jsem včera cvičila břicho, které do té doby nebylo snad půl roku na cvičení a nevolnost z jídla nebo celkovou z toho, že mám najednou těch bílkovin moc? Nebo celkově z té změny režimu (pravidelná strava, menší porce) a zařazení více bilkovin? Nebo bych snad mohla být těhotná? Menstruaci mám dostat za 12 dní.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nedokážu na takový dotaz odpovědět, vztah mezi špiněním a změnou jídelníčku po 1 týdnu považuji jako nepravděpodobnou. Ani nelze posoudit, co to je 2x vice bílkovin - to je velmi široká oblast, pokud není uvedeno konkrétně. Dotaz spíše směřujte na gynekologa.

 
Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 21.02.2018, 12:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×