Inzerce
Inzerce
Inzerce

Janney shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL!

Nejprve bych chtěla týmu Hubneme s BOL poděkovat za to, že mě do hubnoucího programu přijali, ačkoli jsem neměla nadváhu a zhubnout jsem chtěla jen trošku. Vzhledem k tomu, že jsem nikdy dříve cíleně nehubla, neměla jsem žádnou představu o tom, jak na to.

Co pro Tebe znamenala účast v Hubneme s BOL?

Moc mi pomohl rozbor jídelníčku a rady ohledně potravin. Ačkoli člověk tak nějak tuší či ví, co je či není zdravé, dokud nevidí přesná čísla, tak nemá správnou motivaci se nezdravým pokrmům vyvarovat. Po určité době mi konečně i ty slané brambůrky přestaly chutnat! Další velmi důležitá věc, kterou jsem se díky Hubnutí s BOL naučila je SNÍDAT! Dříve jsem odkládala snídani na později, ale teď už snídám pravidelně cca 30 minut od probuzení. Mezi jídly mám menší intervaly, nehladovím a vypiji více tekutin denně.

Svého cíle jsem úplně nedosáhla. Chtělo by to tak 1 kg ještě dolů, ale váha se přestala hýbat a já jsem se tedy rozhodla, že se tím nehodlám trápit a nebudu to lámat přes koleno. Mým novým cílem je nepřibrat a pokud možno ubrat ještě nějaký ten cm v určitých partiích. Kromě zadku a břicha jsem se svou postavou naprosto spokojená. Nedávno mě pochválila kamarádka u bazénu, že prý mám postavu jako modelka na předvádění plavek. Moc mě potěšila, i když samozřejmě vím, že to není úplně pravda. :-) Já jsem především ráda, že se cítím v lepší kondici a celkově zpevněnější.

InzerceNadále plánuji vyhýbat se nezdravým potravinám, i když párkrát v měsíci si asi trochu zahřeším. Hlavně však chci dál pokračovat v intenzivním cvičení (Zumba, kolo, plavání a někdy i posilovna) a budu také cvičit doma cviky na zadek a břicho, protože to jsou partie, které mě stále trochu trápí.

Všem moc děkuji za podporu a myslete na mě, prosím i nadále, protože si hodlám zdravější styl i tělo udržet.

Milá Jano,

i přesto, že Vám ke spokojenosti chybí zhubnout 1 kg, se můžete cítit spokojeně. Z mého pohledu jste toho dosáhla dost. Pravidelná, vyvážená a dostatečně energeticky bohatá strava si výjimečně :-) prohřešek dovolit může. Jsem ráda, že Vám brambůrky časem přestaly chutnat. :-) Jen potvrzujete, že různé pochutiny a sladkosti jsou naším zlozvykem, se kterým je potřeba bojovat.

Buďte stále aktivní ke svému životnímu stylu. Přeju Vám, ať předsevzetí, které jste si vytyčila, dosáhnete.

Hodně štěstí.

Krásné léto.
Jana Eliášová
 

Inzerce

Milá Jano, i my Ti přejeme, aby jsi dosáhla všech cílů, které si stanovíš!

Tým Hubneme

Inzerce

Můžete si přečíst, proč chtěla Jana zhubnout a co jí na začátku radily odbornice: https://www.babyonline.cz/maminka/hubneme-s-bol/janney

Dále pak jak probíhalo její hubnutí:

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Janney shrnuje svoji účast v seriálu Hubneme s BOL! - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí
Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Hezký den,
mám takový neobvyklý dotaz.
Na začátku ledna po silvestru jsem měla silnou chřipku, která mi slezla na průdušky a měla jsem bronchitidu a užívala atb Penbene 150000. Beru antikoncepci Daylette po dobu 1,5 roku. Menses jsem v lednu dostala normálně, jeden den zpoždění přikládám za vinu nemoci, dříve když jsem nebrala antikoncepci, tak se mi na cyklu podílela i obyčejná rýma. S přítelem jsme měli po dobu užívání atb jednou nechráněný sex, ale přítel dovnitř mě nevyvrcholil. Po 14 dnech, kdy už jsem atb nebrala, jsme spolu spali znovu a ja začala slabě špinit s trochou krve. Trvalo to 2 dny. Od té doby bylo vše v pořádku až do teď, kdy jsem se rozhodla zhubnout. Jsem vegetariánka 10 let a kvůli změně stravy a cíli zhubnout jsem do svého jídelnáčku zařadila cca 2x více bílkovin než jsem do té doby jedla. Dietu držím týden. Mám problém s tím, že se mi občas při jídle udělá nevolno/až na zvracení a začala jsem dnes špinit. Dělala jsem si 2x těhotenský test a oba dva byly negativní. Chci se zeptat, jestli můžu mé aktuální obtíže se špiněním přikládat tomu, že jsem včera cvičila břicho, které do té doby nebylo snad půl roku na cvičení a nevolnost z jídla nebo celkovou z toho, že mám najednou těch bílkovin moc? Nebo celkově z té změny režimu (pravidelná strava, menší porce) a zařazení více bilkovin? Nebo bych snad mohla být těhotná? Menstruaci mám dostat za 12 dní.
Děkuji za odpověď.

Dobrý den, nedokážu na takový dotaz odpovědět, vztah mezi špiněním a změnou jídelníčku po 1 týdnu považuji jako nepravděpodobnou. Ani nelze posoudit, co to je 2x vice bílkovin - to je velmi široká oblast, pokud není uvedeno konkrétně. Dotaz spíše směřujte na gynekologa.

 
Mgr. Jana Eliášová | Babyonline | 21.02.2018, 12:28
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×