Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vše do dítěte vložené se vyloupne

„Všechno, co do dítěte vložíte, zvláště v tom předškolním věku, se někdy v budoucnu vyloupne. A je to vždy pro rodiče krásné překvapení,“ říká maminka-lékařka Jana Martincová. Na čem pracovala se svými dětmi ona a jak to dopadlo?

Platí pro všechny děti, ty jakkoliv nestandardní dvojnásob.

Inzerce

Když se mi za důsledného vedení a soustavné edukace nedařilo u ADHD syna zavést jakýkoliv návyk, i úplně běžné prkotiny, byla jsem zoufalá. Viděla jsem, jak přibývá jeden za druhým, ostatní děti je hravě zvládají. Ale nevzdala jsem to a stále dokola s ním vždy vybrané opakovala. Nemůžete totiž chtít u těchto dětí všechny naráz. A pak to přišlo. Najednou jako lusknutím prstu začal sám provádět jeden návyk za druhým.

To samé platí o přípravách. Předškolní, na přijímačky apod. I když ta na víceleté gymnázium vypadala zpočátku beznadějně, měsíc před zkouškami byl na tom syn teprve tak jako dcera o prázdninách před pátou třídou, tak poté nabývala schopnost poradit si s jakýmkoliv zadáním doslova exponenciálně.

Inzerce

Více o našem příběhu www.prochytrehlavicky.cz/nas-pribeh.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Vše do dítěte vložené se vyloupne - diskuze

Poradna

Dobrý den , prosím syn bude mit v lednu 2 roky ... Od malá není žádný jedlík... Ale jak stárne tak me obavy jsou silnější a silnější... Neji vůbec nic ... Ovoce,zeleninu,maso,syry,pecivo ... Vše hned plive a nebo ani nechce zkusit ... Jedine co sni je vyvar s nudlemi , hole těstoviny,jogurty a UM ... Zkousela jsem nedavat nic jineho nez oběd a i přesto prostě radsi nejedl ... Jsem už bezradna ... Děkuji za odpověď

Dobrý den,

je to někdy dáno charakterem dítěte, ale trpělivě nabízejte dál veškerou stravu. Můžete zkusit nasadit Pyridoxin tbl 1x denně 1/2 tbl, je to vitamin skupiny B, podporuje vyzrávání mozkových funkcí a chuť k jídlu.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 30.11.2023, 18:43
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×