Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kdy sexuální výchova?

„Na sexuální výchovu ze strany rodičů není nikdy příliš brzy ani příliš pozdě. Ale dříve je lepší než později a pozdě je lepší než vůbec,“ říká maminka-lékařka Jana Martincová.

Informace o sexualitě podaná v láskyplné rodinné atmosféře včas, pravdivě, jednoduše a úměrně věku je vždy přínosem.

Inzerce

Opravdu nikdy není na sexuální výchovu v rodině pozdě. Pamatuji jednu maminku chlapců 7 a 9 let, která se mi svěřila, že sexuální výchovu kluků zanedbala. Neházela však flintu do žita, vyzkoušela knížku Jak děti přicházejí na svět a nadšeně mi referovala, že si celá rodina u knížky udělala krásný večer.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Kdy sexuální výchova? - diskuze

Poradna

Řídká stolice

| anickaa90 | 02.12.2023, 08:08

Dobrý den, od včerejška má můj syn tuto stolici, je plně kojeny, zítra mu bude 7 týdnů, stolice nezapáchá. Mam se začít hodně stresovat a ihned vyhledat lékaře? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tomto věku může být stolice i takto řídká, je odrazem výživové hodnoty mateřského mléka, doporučila bych mamince výživově hodnotnou stravu, pak se stolice upraví. Pokud nebude efekt, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 02.12.2023, 17:00
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×