Inzerce
Inzerce
Inzerce

O výběru životního partnera

Jak vybírat životního partnera a proč je to důležité? „Do výběru životního partnera je dobré zapojit rozum. Správný výběr životního partnera je základem šťastného, spokojeného a úspěšného života,“ říká lékařka Jana Martincová.

Motto maminky-lékařky Jany Martincové je součástí obou knížek sexuální výchovy pro náctileté, dívčí i chlapecké. 

Text je doplněn obrázky různého soužití dvou lidí, ať již šťastných, užívajících si společných zájmů, nebo naopak těch, kteří tráví čas hádkami. Dospívající se stává arbitrem toho, jak postavy v knížce žijí, a sám si tím nastavuje, jakou cestu si v partnerských vztazích vybere.

Souhlasíte s mottem? Nebo to vidíte jinak?

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

O výběru životního partnera - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×