Inzerce
Inzerce
Inzerce

O výběru životního partnera

Jak vybírat životního partnera a proč je to důležité? „Do výběru životního partnera je dobré zapojit rozum. Správný výběr životního partnera je základem šťastného, spokojeného a úspěšného života,“ říká lékařka Jana Martincová.

Motto maminky-lékařky Jany Martincové je součástí obou knížek sexuální výchovy pro náctileté, dívčí i chlapecké. 

Inzerce

Text je doplněn obrázky různého soužití dvou lidí, ať již šťastných, užívajících si společných zájmů, nebo naopak těch, kteří tráví čas hádkami. Dospívající se stává arbitrem toho, jak postavy v knížce žijí, a sám si tím nastavuje, jakou cestu si v partnerských vztazích vybere.

Souhlasíte s mottem? Nebo to vidíte jinak?

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

O výběru životního partnera - diskuze

Poradna

Řídká stolice

| anickaa90 | 02.12.2023, 08:08

Dobrý den, od včerejška má můj syn tuto stolici, je plně kojeny, zítra mu bude 7 týdnů, stolice nezapáchá. Mam se začít hodně stresovat a ihned vyhledat lékaře? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v tomto věku může být stolice i takto řídká, je odrazem výživové hodnoty mateřského mléka, doporučila bych mamince výživově hodnotnou stravu, pak se stolice upraví. Pokud nebude efekt, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 02.12.2023, 17:00
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×