Inzerce
Inzerce
Inzerce

Věnujte lásku, čas a vzdělání!

„Nejvíce, co může dětem rodič věnovat, je láska, čas a vzdělání,“ věří maminka-lékařka Jana Martincová, autorka komplexní předškolní přípravy Předškolákovy týdeníčky pro chytré hlavičky.

„Rodiče mi často posílají dotazy, co dělat, když je dítě neposlechne, jak je vést, nejen ADHD. Jaký je postup v případě, když se na něčem s dítětem domluví, a ono to nesplní. Byl pro mě zajímavý fakt, že dotazy byly hodně zaměřeny negativně, když dítě nedělá to, co dospělý chce, jaký je tam „trest“, jako byste slyšeli v té komunikaci. Je o mně známo, že jsem velký preventivista a mojí mantrou ve výchově je ona svatá trojice: bezpodmínečná láska, čas a vzdělání věnované dítěti. Když jsem se toho jako rodič držela, těch situací, kdy jsem se s dítětem za oboustranného souhlasu na něčem domluvila a ono by to nedodrželo, bylo opravdové minimum. A co jsem dělala, když se objevily? O tom příště :-).“

Máte stejnou zkušenost?

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Věnujte lásku, čas a vzdělání! - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×