Inzerce
Inzerce
Inzerce

Vzdělání jako dar

„Vzdělání je pro dítě ten největší dar, který mu rodič může věnovat. Dar, který mu nikdy nikdo nevezme.“

K tomuto asi dnes nic moc dodávat nemusím. Kdo toto moudro chápe, ví, že kvalitní vzdělání v talentové, zájmové oblasti dítěte pro něj znamená životní cíl, vizi, náplň, spokojenost a úspěch. Kvalitu pak přinese do života nejen dítěte, ale i celé rodiny.

Inzerce

Kdo jej nechápe a jede po jiných hodnotách, např. skvěle vystajlované dítě v ještě vystajlovanějším kočárku, dobře vyfiltrovaná fotka na Instáči, tomu více slov nepomůže. Jenom toho dítěte je mi líto, protože platí to, co jsem již napsala dříve:

Žádné dítě se nerodí hloupé a každé potřebuje ke svému zdárnému vývoji a správnému nasměrování lásku, čas a vzdělání.

Inzerce

Jak jsem již v roce 2008 napsala dětem v Říkačkách:

Co do hlavy dostane se,

Inzerce

neuteče ani v lese.

Nikdo ti to nevezme

Inzerce

ani v době velmi zlé.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Vzdělání jako dar - diskuze

Poradna

Dobrý den . Moje poslední menstruace byla 16.4 v květnu v době kdy měla prijt ms jsem měla zrovna v den 17.5 a 18.5 pozitivní ovulační testy . Nechráněný styk byl 20.5 . Dne 28.5 jsem měla večer bolestivé píchnutí na levé straně podbřiškem které trvalo 30sekund . Do dnes neprisla další ms cyklus mám nepravidelný takže nevím kdy má prijt další ms . Dne 11.6 jsem si udělala těhotenský test ale nevím zda je tam něco nebo to je ryska . Jsem diabetička na inzulínu . Může se jednat o těhotenství poslední týden mě začali pobolivat prsa. Děkuji moc hezký den

Dobrý den,

přiložené těhotenské testy na fotografii jsou negativní. Pokud máte pochybnosti, doporučuji kontrolní test s odstupem dalších min. 2 dnů.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 14.06.2024, 09:32
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×