Inzerce
Inzerce
Inzerce

Berme všechny děti jako nadané

„Přistupujme ke všem dětem jako k nadaným. Jen tak se jimi skutečně stanou,“ nabádá maminka-lékařka Jana Martincová.

Vždycky, když někde vidím text o vyhledávání „nadaných dětí“, padne na mě tíseň. Teď už vím PROČ.

Inzerce

Byla to asi velká intuice. Až teprve v 18 letech jsme zjistili, že syn by do této skupiny dětí spadal. IQ na hranici geniality, které a vyšší vlastní pouze necelého půl procenta populace.

Představte si, že i když jsme kvůli jeho ADHD chodili po mnoha poradnách, skvělých poradnách, byl u spousty odborníků, skvělých odborníků, nikdo nepoznal, že v něm zraje takový intelekt.

Inzerce

Naopak byl veden jako dítě s poruchou chování, nad kterým by většina zlomila hůl. Naštěstí doma jsme to nevzdali. Ne proto, že bychom si, zvláště po nedůvěře okolí, mysleli, že je génius. Ale proto, že jeho matka vidí potenciál v každém dítěti.

Rozvíjejme všechny děti a všechny na tom budou minimálně o jednu inteligenční úroveň lépe než bez rozvoje.

Inzerce

Více o našem příběhu www.prochytrehlavicky.cz/nas-pribeh.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Berme všechny děti jako nadané - diskuze

Poradna

Dobrý den, kvůli prodělané hluboké žilní tromboze v šestinedělí a trvalým následkům užívám již druhým rokem léky na ředění krve (tyto mám celoživotně). Po eliquisu jsem měla prvni dny celkem silnou menstruaci, což mi přišlo kvůli ředění v pořádku. Nyní plánujeme druhé těhotenství, tak jsem přešla z léků rovnou na injekce - Fraxiparine 0,6. Po injekcích mám mnohem slabší menstruaci, přijde mi napůl jasně červená spojená spíš s jakoby hnědší krví. Ale oproti eliquisu opravdu slabá. Opravdu je to od přechodu na Fraxiparine. Je možné, že je po něm slabá menstruace? Nemůže to mít vliv na početí? Zatím se nám nedaří, tak bych nerada něco zanedbala. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ano, možné to samozřejmě je, bylo by vhodné změřit Vaše hladiny antiXa, kterými se léčba nízkomolekulárními hepariny monitoruje, zda je u Vás v požadovaném rozmezí. Odběr se obvykle dělá cestou praktického lékaře.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | dnes, 15:26
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×