Inzerce
Inzerce
Inzerce

O talentech dítěte

„Vlohy dítěte jsou v některých rodinách díky rodičům využity na maximum, zatímco v jiných promarněny,pozoruje maminka-lékařka Jana Martincová.

Je krásné, když rodiče původně hendikepovaných dětí tyto děti přivedou k samostatnosti a do stavu, že není hendikep poznat, vyrovnají se ostatním, často je i v mnoha aspektech předčí. Díky času, láskyplnému vedení a kvalitním vzdělávacím impulsům je přivedou k talentům, silným stránkám, aktivitám, které jim jdou, baví je, budou je jednou živit, ukáží jim smysluplnou životní cestu s vizí a úspěchy. Naopak je velmi smutné, když původně zdravé děti se stanou hendikepovanými nedostatečným zájmem vlastní rodiny.

Inzerce

Chcete podpořit rozvoj myšlení a IQ svých dětí? Podívejte se na knížky, které učí děti přemýšlet.

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

O talentech dítěte - diskuze

Poradna

Dobrý den , prosím syn bude mit v lednu 2 roky ... Od malá není žádný jedlík... Ale jak stárne tak me obavy jsou silnější a silnější... Neji vůbec nic ... Ovoce,zeleninu,maso,syry,pecivo ... Vše hned plive a nebo ani nechce zkusit ... Jedine co sni je vyvar s nudlemi , hole těstoviny,jogurty a UM ... Zkousela jsem nedavat nic jineho nez oběd a i přesto prostě radsi nejedl ... Jsem už bezradna ... Děkuji za odpověď

Dobrý den,

je to někdy dáno charakterem dítěte, ale trpělivě nabízejte dál veškerou stravu. Můžete zkusit nasadit Pyridoxin tbl 1x denně 1/2 tbl, je to vitamin skupiny B, podporuje vyzrávání mozkových funkcí a chuť k jídlu.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 30.11.2023, 18:43
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×