Inzerce
Inzerce
Inzerce

Rodina jako nejvyšší hodnota státu

„Pro stát by rodina měla být nejvyšší hodnotou. Měl by ji podporovat, ne po ní šlapat.“ Proč je to důležité?

Vůbec se nedivím, že se uzavírá čím dál méně manželství a rodí čím dál méně dětí. Babyonline jsem 2007 zakládala v době nejvyšší porodnosti, která byla kolem 120 tisíc dětí ročně, aby již loni, tedy 2023, prolomila hranici směrem dolů a poprvé klesla pod sto tisíc.

Současný stát rodinu nejenže nepodporuje, ale činy i řečmi po ní soustavně šlape.

Přitom je nad slunce jasnější, že právě děti, které jsou zcela pevně ukotveny v milující rodině, společnosti, zemi, mají v budoucnu minimální problémy se svou identitou, směřováním, tedy životním cílem a vizí. Teď nemluvím o skutečných psychických onemocněních.

Inzerce

Dnešní funkční rodiny nejsou nijak státem bonifikované. Naopak stát napřimuje mnohem větší úsilí na úplně jiných frontách.

Pro funkční rodinu neexistuje bonus ani v podobě lepší dostupnosti bydlení, dosažitelnosti vzdělání pro děti a dalších potřebných služeb. Nemluvě o daňových úlevách, když přivedla na svět a vychovává budoucího daňového poplatníka.

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Rodina jako nejvyšší hodnota státu - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×