Inzerce
Inzerce
Inzerce

Představení předškolačky Kristýnky

Kristýnka je zvídavá šikovná holčička, která se pořád chce učit něco nového. Baví ji zpívání, tancování i kreslení a už si připravuje pokojíček na školní režim. Balíček pro předškoláka jí udělal velkou radost a už se těší, až bude pracovat s Předškolákovými týdeníčky vydavatelství Babyonline.

 

Milí čtenáři,

Inzerce

s velkou radostí jsme přivítali možnost zapojit naši dcerku Kristýnku do Předškoláka online, protože od září půjde do první třídy a moc ráda plní různé úkoly pro předškoláky. Když přišel balíček, měla Kristýnka obrovskou radost. Vše si vybalila a prohlédla, co všechno dostala a nejraději by se do toho pustila hned.

 

Inzerce

Jaké kroužky si už Kristýnka stihla vyzkoušet?

Kristýnka se narodila 23. 2. 2016 jako naše první dítě. Od malička je hodně šikovná, zvídavá, má zájem se učit nové věci. Od půl roku jsme chodili na plavání pro kojence, od roku jsem s ní chodila na cvičení pro batolata a od dvou let chodila ještě na kroužek Zpívánky, kde se učila dětské písničky, hry, poznávala hudební nástroje. Od tří let chodila na baby dance, pak jsme měli díky covidové době s kroužky pauzu a od září 2021 začala chodit do ZUŠ kroužku Kolečko, kde se učí pohybovým, hudebním a výtvarným činnostem a moc ji to baví.

Kristýnka se ráda učí novým věcem

V mateřské školce s dětmi a obzvláště předškoláky dělají hodně činností, pořád něco tvoří a učí je spoustu věcí. Kristýnka už ve dvou a půl letech uměla počítat do dvaceti, postupně se začala učit písmenka, chtěla vždy sama, každý večer chce prohlížet knížky, učit se něco nového. Má hodně různých sešitů s přípravou do školy, knížky, kupujeme jí časopis Sluníčko, moc ráda kreslí, něco tvoří a sama si vymýšlí různé výrobky. Snažíme se jí věnovat a rozvíjet její znalosti. Dokonce se před časem sama naučila vázat tkaničky.

Nové vybavení pokojíčku

Momentálně čekáme na nový nábytek do pokojíčku, kam jsme objednali už i psací stůl, aby měla místo a prostor pro věci do školy a učila se pořádku a školnímu režimu, tak se moc těší. Vybraly si s mladší Kačenkou nábytek bílo-růžový se srdíčky, tak to bude vyloženě holčičí pokojíček. :-)

Jaké používáme psací potřeby?

Kristýnka zatím neměla žádné speciální pastelky, tužky pro předškoláka, má několik balení klasických pastelek, koupili jsme pak i trojhranné, voskovky, fixy. Ve školce jsou pro předškoláky dobře vybaveni, tak tam mají speciální výtvarné věci pro školáky.

 

Jsme moc rádi, že jsme s předškolákovými týdeníčky dostali i výbavu na psaní a kreslení. Navíc se nám týdeníčky teď budou hodit o to více, protože jsou obě dcerky od zítra v pětidenní karanténě a nemohou do školky, tak budeme mít alespoň zábavu. :-)

Moc zdravíme a těšíme se na týdeníčky. :-)

Inzerce

Maminka Lenka

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2021/2022 Předškolačka Kristýnka - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×