Inzerce
Inzerce
Inzerce

Představení předškolačky Kristýnky

Kristýnka je zvídavá šikovná holčička, která se pořád chce učit něco nového. Baví ji zpívání, tancování i kreslení a už si připravuje pokojíček na školní režim. Balíček pro předškoláka jí udělal velkou radost a už se těší, až bude pracovat s Předškolákovými týdeníčky vydavatelství Babyonline.

 

Milí čtenáři,

Inzerce

s velkou radostí jsme přivítali možnost zapojit naši dcerku Kristýnku do Předškoláka online, protože od září půjde do první třídy a moc ráda plní různé úkoly pro předškoláky. Když přišel balíček, měla Kristýnka obrovskou radost. Vše si vybalila a prohlédla, co všechno dostala a nejraději by se do toho pustila hned.

 

Inzerce

Jaké kroužky si už Kristýnka stihla vyzkoušet?

Kristýnka se narodila 23. 2. 2016 jako naše první dítě. Od malička je hodně šikovná, zvídavá, má zájem se učit nové věci. Od půl roku jsme chodili na plavání pro kojence, od roku jsem s ní chodila na cvičení pro batolata a od dvou let chodila ještě na kroužek Zpívánky, kde se učila dětské písničky, hry, poznávala hudební nástroje. Od tří let chodila na baby dance, pak jsme měli díky covidové době s kroužky pauzu a od září 2021 začala chodit do ZUŠ kroužku Kolečko, kde se učí pohybovým, hudebním a výtvarným činnostem a moc ji to baví.

Kristýnka se ráda učí novým věcem

V mateřské školce s dětmi a obzvláště předškoláky dělají hodně činností, pořád něco tvoří a učí je spoustu věcí. Kristýnka už ve dvou a půl letech uměla počítat do dvaceti, postupně se začala učit písmenka, chtěla vždy sama, každý večer chce prohlížet knížky, učit se něco nového. Má hodně různých sešitů s přípravou do školy, knížky, kupujeme jí časopis Sluníčko, moc ráda kreslí, něco tvoří a sama si vymýšlí různé výrobky. Snažíme se jí věnovat a rozvíjet její znalosti. Dokonce se před časem sama naučila vázat tkaničky.

Nové vybavení pokojíčku

Momentálně čekáme na nový nábytek do pokojíčku, kam jsme objednali už i psací stůl, aby měla místo a prostor pro věci do školy a učila se pořádku a školnímu režimu, tak se moc těší. Vybraly si s mladší Kačenkou nábytek bílo-růžový se srdíčky, tak to bude vyloženě holčičí pokojíček. :-)

Jaké používáme psací potřeby?

Kristýnka zatím neměla žádné speciální pastelky, tužky pro předškoláka, má několik balení klasických pastelek, koupili jsme pak i trojhranné, voskovky, fixy. Ve školce jsou pro předškoláky dobře vybaveni, tak tam mají speciální výtvarné věci pro školáky.

 

Jsme moc rádi, že jsme s předškolákovými týdeníčky dostali i výbavu na psaní a kreslení. Navíc se nám týdeníčky teď budou hodit o to více, protože jsou obě dcerky od zítra v pětidenní karanténě a nemohou do školky, tak budeme mít alespoň zábavu. :-)

Moc zdravíme a těšíme se na týdeníčky. :-)

Inzerce

Maminka Lenka

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

2021/2022 Předškolačka Kristýnka - diskuze

Vložit příspěvekČlanky s diskuzí

Poradna

Rodičovský příspěvek

| RPCZ | 26.09.2023, 06:34

Dobrý den
Potřebuji porádit na temu rodičovský příspěvek.


Jestli mam narok na RP když pracovní poměr byl ukončen ze strany zaměstnavatele 4 mesice po porodů.
Žádný rodičovské dovolené, příspěvky jsem ne žádala ani ze strany zaměstnavatele ani státní.
Porod byl březen 2022 po 4 měsících ukončení zaměstnání.
Jsem z jiného státu EU (Madrsko) v ČR dite dostalo rodný list.
Na území ČR nemam přechodní pobyt ani trvalý.

Dobrý den,

pro posouzení, který stát EU je ve Vašem případě odpovědný za výplatu rodinných dávek, se prosím obraťte na Úřad práce. Úřad bude k posouzení potřebovat doplňující informace o Vás, dítěti i otci dítěte, např. údaj o místě výdělečné činnosti otce. Můžete využít i call centrum Úřadu práce: +420 800 779 900, callcentrum@uradprace.cz

Ing. Lenka Poláková | Babyonline | 26.09.2023, 11:02
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Inzerce
×