Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kristýnku práce s Předškolákovými týdeníčky baví, maminka Lenka komplexní přípravu ocenila v době častých nemocí

Kristýnka absolvovala půlroční přípravu do první třídy s Předškolákovými týdeníčky. Úkoly ji moc bavily a maminka i paní učitelky ve školce si chválí její pokroky. K sešitům se maminka chce vrátit ještě i o prázdninách.

 

Milí rodiče,

léto už převzalo svou nadvládu, i když někdy to venku tak nevypadá a kvapem se blíží konec června a letní prázdniny. Z naší předškolačky Kristýnky bude od září školačka.

 

Inzerce

Proč jsme se vůbec do testování týdeníčků pustili?

Už od čtyř, pěti let Kristýnka moc ráda vyplňuje různé úkoly, kupujeme jí dětské časopisy, pořád něco tvoří, vystřihuje nebo maluje. Velmi jsem uvítala možnost zúčastnit se testování Předškolákových týdeníčků, protože Kristýnka se ráda učí novým věcem a je hodně zvídavá. Proto byla celá rodina nadšená, když jsme všechny Předškolákovy týdeníčky a další pomůcky dostali a začali vyplňovat.

Co jsou vlastně týdeníčky zač?

Donedávna jsem ani nevěděla, že něco takového existuje a musím říci, že je to velmi povedený soubor pro přípravu předškoláků. Kromě předškolní přípravy ve školce, kterou taktéž velmi oceňuji, pomůžou týdeníčky nejen s pohyby tužkou, ale i praktickými úkoly, cvičením či logickým myšlením zábavnou formou.

Sešity jsou zkrátka komplexně zaměřené a určitě rodičům i předškolákům pomohou se co nejlépe připravit na školu. Pro rodiče je to usnadnění práce se sháněním přípravy, zjišťováním, co s předškolákem trénovat, co by měl umět atd., protože v Předškolákových sešitech je právě všechno toto obsaženo a rodiče si s tím nemusejí dělat starosti. Děti naopak ocení pestrost úkolů, dozví se hodně nových věcí, nebo si spoustu věcí připomenou a rozšíří.

Jak jsme postupovali s plněním úkolů?

Zezačátku jsme měli na vyplňování více času, protože jsem ještě byla na rodičovské dovolené. Od konce ledna ale už chodím do práce, tudíž čas se hledal obtížněji. Proto jsme se vyplňování týdeníčků věnovali zejména o víkendech, kdy jsme přípravou strávili v průměru asi hodinu. Kristýnka zvládala hodinovou práci bez problémů. Občas jsme to prokládali praktickými úlohami nebo cvičením. Mezi jednotlivými splněnými úkoly Kristýnka s radostí lepila do vesmírné mapy samolepky. Někdy také chtěla pracovat déle než hodinu.

Kristýnku vyplňování sešitů moc baví

Z Předškolákových týdeníčků byla Kristýnka nadšená, vyprávěla o nich hodně ve školce a paní učitelky ji chválily, že je na školu dobře připravená.

Protože jsou obě dcerky poměrně často nemocné, ocenili jsme tuto přípravu s Předškolákovými týdeníčky o to víc, když hodně zameškávala cvičení ve školce. Sice jsem chodila pro nějaké listy na přípravu přímo od paních učitelek ze školky, ale nebylo jich tolik a Předškolákovy týdeníčky Kristýnku zabavily mnohem lépe.

Inzerce

Týdeníčky Kristýnku připravily nejen na první třídu

Před pár dny testovali ve školce děti z pedagogicko psychologické poradny ohledně školní zralosti, tak jsme zvědaví na výsledky, které budou zhruba za týden až 14 dnů. Když jsem se dcerky ptala, co po nich chtěli, tak jsem zjistila, že spoustu věcí jsme procvičovali právě v týdeníčcích – například rovnání tvarů do domečku, srovnání vetších a menších věcí, atd. a to vše už z týdeníčků uměla.

Předškolákovy týdeníčky vřele doporučujeme

Předškolákovy týdeníčky můžeme vřele doporučit jako výbornou přípravu pro předškolní děti. Určitě se k nim ještě budeme vracet v průběhu letních měsíců a myslím, že i v Kristýnčině prvním školním roce.

Psací potřeby Stabilo a Písmenkové kartičky také hodnotíme kladně

Dále jsem moc ráda, že jsme měli možnost vyzkoušet psací a kreslící potřeby Stabilo, této značce budeme věrni i nadále, protože si je Kristýnka oblíbila a i nám rodičům se moc líbí. Písmenkové kartičky také nemají chybu. Zabaví se u nich celá rodina a hravou formou se starší, ale i tříletá dcerka učí, což je ten nejlepší způsob. Takže za nás mají Předškolákovy týdeníčky na vysvědčení samé jedničky a ještě s hvězdičkou.

Maminka Lenka s Kristýnkou

Inzerce
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Červen: Kristýnku práce s Předškolákovými týdeníčky baví, maminka Lenka komplexní přípravu ocenila v době častých nemocí - diskuze

Poradna

Dobry den, mam syna 4 roky, nema zadne bolesti, ale moc nechce jist, dnes kdyz jsem mu měnila plenku, mel černou stolici. Mam jen jedno dite proto se bojim a nevim co to znamena. Muzete mi prosim poradit? Z ceho to muze byt? Obcas pije Coca Colu, ale jen velmi malo a bez cukru. Ted momentalne ji hodne platkovy sýr v toustech, ma rad vse co se týká sýru, dnes mel i jablka. Muze mit krvácení? Na bolesti si zadne nestezuje, horecky nema, je naprosto v poradku, hraje si. Prosim o radu.

Dobrý den,

nejedl syn borůvky, ostružiny? Mohlo by to být zabarvení z ovoce, pokud se stolice bude opakovat, kontaktujte svého pediatra.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 14.07.2024, 17:30
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×