Inzerce
Inzerce
Inzerce

V pátém měsíci s Předškolákovými týdeníčky si maminka Lenka potvrdila, že sešity obsahují vše, co předškolák potřebuje znát

Káťa se snaží pořádně hlídat úchop tužky, procvičovala slabiky, představivost i správné chování. Velkým pomocníkem jí při tom byly Písmenkové kartičky. Kačenka se také zbavila svého strachu a trakař jí už jde jako nic. Maminka Lenka si velmi chválí skupinu na facebooku Předškolní příprava 2023/24 a soutěže na instagramu pro_chytre_hlavicky. Zároveň si také od speciální pedagožky potvrdila, že Týdeníčky obsahují přesně to, co by měl předškolák před nástupem do školy zvládnout.

 

Milí čtenáři BOL, 

Inzerce

leden utekl jako voda a opět se hlásíme s reportem Předškolákových týdeníčků.

Jízda tužkou

V prvním sešitu Jízda tužkou jsme procvičovaly vlnky a poté jsme opakovaly rovné čáry dolů, nahoru a šikmo. Kačka si musí dávat pozor a hlídat správný úchop tužky. 

Inzerce

Doporučujeme skupinu Předškolní příprava 2023/24

Velmi si cením facebookové skupiny Předškolní příprava 2023/24, která je pod záštitou webu prochytrehlavicky.cz a BOL. Sdílíme tam naše pokroky v předškolní přípravě s Týdeníčky. Skupina je pod odborným dohledem paní učitelky Majdy, která pohotově reaguje na příspěvky a vždy skvěle poradí.

Navštivte také instagram a zapojte se do pravidelných soutěží!

Na instagramu pro_chytre_hlavicky probíhají každý týden soutěže o krásné a praktické ceny. My jsme se také zúčastnily a vyhrály jsme pastelky a trojhranné fixy Stabilo, které se při větším zatlačení na papír stáhnout dovnitř. Učí děti netlačit na tužku. Ihned jsme je vyzkoušely a jsou skvělé.

Inzerce

Jak se nám daří s Předškolákovými týdeníčky?

Také jsme použily k procvičování asociací, slabik a písmenek Písmenkové kartičky. V sešitu Hlavičkové úkoly jsme se zaměřily na pozornost, protiklady, geometrické tvary a představivost. Káťa vše zvládla na jedničku.

Inzerce

Praktik pro život byl zaměřen na správné chování, povídaly jsme si, co znamená slovo bezbariérový, představily si pět smyslů a vysvětlily rozdíl mezi městem a vesnicí. V Pohybovkách jsme trénovaly trakař, kládu a házely si s míčem. Kačenka už překonala strach ze zvednutí nohou a trakař zvládla bez problémů.

Týdeníčky naprosto odpovídají znalostem pro nástup do školy

V lednu jsme měli ve školce přednášku od speciální pedagožky na téma školní zralost. Dozvěděla jsme se, co by mělo dítě umět při nástupu do školy a velmi mě potěšilo, když paní pedagožka mluvila přesně o těch dovednostech, které se trénují v Předškolákových týdeníčcích. A proto jsem se i před ostatními maminkami zmínila o této publikaci a stránkách. 

Tak zase za měsíc ahoj.

maminka Lenka s Kačenkou

Zkuste i vy 5 minut 4x týdně předškolní zábavy!

Na Facebooku se můžete také zapojit do skupiny Předškolní příprava 2023/24 a sdílet nápady a postřehy s dalšími rodiči.

 

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

5. V pátém měsíci s Předškolákovými týdeníčky si maminka Lenka potvrdila, že sešity obsahují vše, co předškolák potřebuje znát - diskuze

Poradna

Dobry den,
chtela bych se zeptat ohlede menstruace kterou jsem dostala pred laparoskopickym zakrokem s mimodeloznim tehotenstvi. Zacala mi ten den kdy jsem sla na zakrok a trvala tak jak klasiky tech sedm dni muzu ji pocitat mezi prvni tri cykly po operci?

Dobrý den,

tohle zhodnotit takto v rámci internetové poradny nelze, při mimoděložním těhotenství často dochází ke krvácení, které si můžeme mylně vykládat jako menses. Jako menstruaci bych považovala krvácení, které nastane až po operaci.

MUDr. Pavla Zahrádková | Babyonline | 18.04.2024, 09:16
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×