Inzerce
Inzerce
Inzerce

SUPERFOLIN

Porovnání: 0 zboží

Léky, doplňky stravySUPERFOLIN

Doplněk stravy pro maminky od plánování těhotenství až po ukončení kojení. Prodává se ve dvou verzích SUPERFOLIN 1, který je určen pro období plánování těhotenství a první trimestr těhotenství a SUPERFOLIN 2 určený pro druhý a třetí trimestr a období kojení.

Oba přípravky jsou vyvinuty v souladu s posledními doporučeními Českých odborných lékařských společností. 

1. Doporučení o suplementaci folátů, jejichž příjem přirozenou pestrou stravou není v ČR dostatečný a každá maminka by měla doplňovat 400-800 mikrogramů syntetického folátu denně (Česká gynekologicko-porodnická společnost)

2. Doporučení o suplementaci jódu - v průběhu těhotenství by měla každá těhotná žena s normální funkcí štítné žlázy, nebo dobře kompenzovanou (léčenou) sníženou či zvýšenou funkcí štítné žlázy suplementovat jód v dávce 100 mikrogramů denně (Česká endokrinologická společnost)

Superfolin obsahuje celkem 800 mikrogramů folátu ve dvou formách. Nejmodernější patentovaná forma folátu QUATREFOLIC a kyselinu listovou.

Superfolin obsahuje 100 mikrogramů jódu.

3 zásady výživy v těhotenství

  • pravidelná pestrá strava
  • 100 mikrogramů jódu denně
  • 400-800 folátů denně

 

Více informací
Koupit
Cena: 200,00 (vč. DPH)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce