Inzerce
Inzerce
Inzerce

Veletrh FOR KIDS už v dubnu: Trendy světa hraček, zbrusu nové i populární hry a setkání se zajímavými osobnostmi

Jaké hračky se těší největší oblibě? Které hry by doma neměly chybět a kam se jít poradit, co pro své nejmenší vybrat? Veletrh hraček a potřeb pro děti FOR KIDS nabídne největší množství produktů na jednom místě a také možnost poradit se s odborníky, setkat se se zajímavými osobnostmi a dopřát svým dětem velkou porci zábavy. Proběhne ve dnech 5. až 7. dubna v PVA EXPO PRAHA.

„Výjimečný sortiment hraček a potřeb pro děti i nastávající maminky od renomovaných firem z Česka i zahraničí, široké portfolio nabídky her pro všechny věkové kategorie a všech náročností i nabídka originálních zážitků a interaktivní zábava či zajímaví hosté. To vše najdou návštěvníci veletrhu FOR KIDS na jednom místě,“ říká ředitelka veletrhu Janica Ciglianová.

Inzerce

Své nové i oblíbené kolekce produktů nabídnou na expozicích společnosti Černá na Bílé a Mimilove, Ecomania, Baavi, Skibi, Eco by Naty, Moltex nebo Attitude. Mezi vystavovatele se opět vrací po několikaleté pauze firma FUN BABY, která přinese značku Zopa design. Slovenská Bike Up nabídne nová kola a odrážedla pro nejmenší jezdce. Novou značku autosedaček najdou návštěvníci na stánku společnosti Baby Store.

Inzerce

Hry i vědecká show

Už podruhé zavítá na veletrh se svou unikátní vědeckou show iQLANDIA, která představí program plný bláznivých pokusů z fyziky a chemie. Děti plné energie si mohou vyzkoušet překážkovou dráhu, kterou vytvoří v Letňanech nadace Karla Janečka Science 21. Kdo miluje hry, může se seznámit s Karlovou novinkou Mathesso a v sobotu 6. dubna si ji v PVA EXPO PRAHA zahrát přímo s autorem.

Tím ale zábava zdaleka nekončí. Herničku z venkovních hraček vybuduje v Letňanech firma Jarabák a společnost Uneeqly připraví soutěže o spoustu věcných cen, například o vstupenky do Oskarhausenu nebo o rodinný pobyt v hotelu Astoria. Rodiče budou mít možnost poradit se s odborníky, jak vybrat správné hračky svým dětem na míru nebo jak kombinovat stravu tak, aby nejen nejmenší členové rodiny konzumovali chutně a zároveň zdravě.

Souběžně s veletrhem FOR KIDS se budou konat také kosmetický veletrh FOR BEAUTY a veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS. Podrobnosti o veletrhu najdete na www.forkids.cz.  

Inzerce
Inzertní sdělení
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Veletrh FOR KIDS už v dubnu: Trendy světa hraček, zbrusu nové i populární hry a setkání se zajímavými osobnostmi - diskuze

Poradna

Dobrý den, dceři je 5,5 měsíce a stále spinká ve vaku Swaddle me, kde má ručičky na hrudníku. Vadí vázání v tomto věku? Druhý dotaz se týká uspávání, usíná mi v náručí. Kdy je vhodné “učit” usínání v postýlce? Určitě nejsem zastánce vyplakávání.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud je dítě ve vaku klidné, můžete ponechat, postupně bych doporučila uspávání v postýlce.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 13.01.2022, 16:06
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×