Inzerce
Inzerce
Inzerce

Kdyby existovalo plenkové nebe, víme, které eko plenky jsou na něm kometou

Každé miminko za svůj život spotřebuje 8–10 tisíc plenek. Navíc obvykle takových, které se rozkládají 200–400 let. Nemusíte být dobří počtáři, abyste si uvědomili, jak obrovská zátěž je to pro naši planetu. Nehledě na to, že konvenční plenky obsahují škodlivá bělidla a další látky, které dráždí pokožku. Co s tím? Řešením jsou ekologické plenky. Vyplatí se do nich investovat? A proč vyzkoušet švédskou značku ECO by Naty?

Proč vsadit na jednorázové ekologické plenky?

Rozbalit, navléknout, zalepit. Po pár hodinách svléknout, vyhodit a opakovat znovu. To je příběh každé jedné jednorázové plenky, který dobře zná každá máma. Je to pohodlné, rychlé a docela levné řešení. Ne každá maminka už se ale zamýšlí nad tím, kde plenky skončí, a jak obrovské množství těžko rozložitelného odpadu dokáže vyprodukovat. Co to zkusit jinak?

ECO by Naty – řešení pro moderní a zodpovědné mámy

Inzerce

Mezi produkty švédské značky ECO by Naty září zejména jednorázové ekologické plenky, vyrobené z přírodních surovin, které nahrazují plasty. Kdyby bylo eko nebe, tak Eco by Naty je na něm jasná kometa!

V plenkách najdete například kukuřičný škrob nebo celulózu ze skandinávského dřeva. Dokonce i obaly jsou rozložitelné. Plenky ECO by Naty obsahují minimum syntetických složek, nejsou bělené chlorem a nenajdete v nich žádné škodlivé vůně ani barviva. Nejen, že se pokožky vašeho miminka dotýká pouze přírodní materiál, ale také přírodní vnější plášť plenky zajišťuje dokonalou přirozenou prodyšnost a pokožku bez zapařenin a podráždění. Ačkoliv pořád patří do klasické popelnice, můžete si být jisti, že se rozloží mnohem snáz než běžné plastové pleny. Díky nedávné inovaci jsou plenky výjimečně jemné a pohodlné na nošení.

Inzerce

Naty – švédská značka, která se nebojí výzev

Inzerce

Za vznikem značky ECO by Naty stojí bývalá švédská právnička a maminka Marlene Sandberg. Nejprve se rozhodla vyvinout vlastní značku ekologických plenek převážně kvůli svým dvěma synům. Uvědomila si, jak obrovské množství odpadu z jednorázových plenek vzniká (až půl tuny ročně na jedno dítě), a když hledala vhodnou alternativu k běžným produktům, nenašla žádnou. Sama se tedy rozhodla provést výzkum, testování a sehnat potřebné lidi, kteří by jí pomohli vyvinout zdravé a ekologické dětské plenky. Když se jí to po 5 letech od založení společnosti povedlo, svou pozornost upřela k dámským hygienickým pomůckám.

Své produkty neustále inovuje, aby byly co nejlepší a nejpříjemnější ochranou.

Žádný plast, žádné škodlivé chemikálie na dětské pokožce, aneb plenkami to nekončí

V portfoliu značky ECO by Naty najdete nejen dětské plenky všech velikostí, ale také rozložitelné a kompostovatelné vlhčené ubrousky nebo produkty pro dámskou hygienu pro všechny případy a dny vaší periody. Mimo klasické vložky s křidélky jsou k dispozici tenoučké intimky, tampony pro různě intenzivní krvácení i speciality jako poporodní vložky nebo inkontinenční vložky. V tamponech a vložkách ECO by Naty nenajdete žádné chemické látky, umělou hmotu, latex ani parfémy. Jejich složení je čistě přírodní a nejsou ani testované na zvířatech.

Menstruační pomůcky ECO by Naty jsou velmi spolehlivé, komfortní a diskrétní. Nikdy vás nezradí. Vyzkoušejte je také. Pořídíte je přímo na e-shopu distributora značky Eco by Naty nebo v mnohých jiných e-shopech jako např. drmax.cz, pilulka.cz, rohlik.cz, alza.cz.

Inzertní sdělení

Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Diskuze » Poradna »
Sdílejte
Poslat odkaz příteli Vytisknout článek
Komerční sdělení

Související články

Kdyby existovalo plenkové nebe, víme, které eko plenky jsou na něm kometou - diskuze

Poradna

Dobrý den, dceři je 5,5 měsíce a stále spinká ve vaku Swaddle me, kde má ručičky na hrudníku. Vadí vázání v tomto věku? Druhý dotaz se týká uspávání, usíná mi v náručí. Kdy je vhodné “učit” usínání v postýlce? Určitě nejsem zastánce vyplakávání.
Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokud je dítě ve vaku klidné, můžete ponechat, postupně bych doporučila uspávání v postýlce.

MUDr. Ludmila Vomelová | Babyonline | 13.01.2022, 16:06
Položit dotaz Všechny dotazy a odpovědi
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Odmítnout Další informace
×