Inzerce
Inzerce
Inzerce

MioMat

Porovnání: 0 zboží

Dětská výživaPOHÁDKOVĚ ZDRAVÉ VAŘENÍ S HRNEČKEM MIOMAT

O snadném vaření už nemusíte číst jen v pohádkových knížkách! Erbenově kouzelnému hrnečku nyní konkuruje MioMat - jedinečný přístroj pro moderní ženy, které fandí zdravému životnímu stylu. Ať už se rozhodnete pro vydatnou snídaňovou kaši, oběd v podobě krémové polévky nebo rostlinné mléko či čerstvé smoothie k svačině, vše připravíte jednoduše stiskem jediného tlačítka. Stačí přidat ingredience a MioMat vše připraví zcela sám, za pouhých 2 - 25 minut. Už nemusíte stát hodiny u sporáku, tak využijte volné chvilky a relaxujte! Vyzkoušet můžete i pokrmy v RAW kvalitě, které zaručeně prospějí nejen vám, ale i zdraví vašeho muže a dětí. 

Zájem o MioMaty předčil očekávání a proto je aktuálně vyprodaný. Jako kompenzaci za čekání můžete pořídit nyní MioMat za zvýhodněnou cenu 3300 Kč (ušetříte 558 Kč) a k tomu receptář a dopravu zdarma (v rámci ČR a SR).

Nabídka platí na objednávky zrealizované do 31.3.2021 včetně. MioMat s receptářem vám doručí nejpozději 15.04.2021.

 
Více informací
Koupit
Cena: 3 699,00 (vč. DPH)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace
Inzerce
×